KWC LogobyWIZAŻ logo

flame49 hitów!
69% kupi ponownie

Porównaj ceny

Sephora
Chanel - Chance Eau Tendre - Woda Toaletowa W Sprayu - Atomizer 35 Ml - Dla Kobiet
355,00  zł

Kupi ponownie: 69% osób
    Andromeda1966
    1 grudnia 2020 o 2:05
    5 / 5
    Raz kupiłam i przepadłam...
    Tego zapachu nie da się opowiedzieć, ale spróbuje. Jest leki, orzeźwiający, słodko-kwaśny, pełen obietnic i tajemnic. Na myśl przywodzi schłodzony koktajl owocowy, pity w ogródku w samym środku lata, gdy wszystko dookoła kwitnie. W nowej wersji został wzbogacony m.in., o grejpfrut, pigwę, jaśmin i białe piżmo. I dobrze mu to zrobiło. Bo jest niepowtarzalny. Ma dość zaporową cenę, więc stosuję go zamiennie z innym moim hitem, o wiele tańszym. Podoba się każdemu, z kim spotykam się po jego użyciu. Długo roztacza swój urok, bo jest trwały i pozostaje na odzieży. Nie potrzeba go dużo, by rozwinął swój wyjątkowy, uwodzicielski i kobiecy zapach. Jego zaletą jest też to, że jest niebanalny i nie pachnie nim cała ulica. Można się poczuć wyjątkowo, gdy ma się go na sobie, Raz kupiłam i przepadłam...
    Zalety:
    • zapach
    • trwałość
    • wydajność
    • niebanalny
    • nie pachnie nim cała ulica
    Wady:
    • wysoka cena
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    thequre
    9 czerwca 2022 o 8:53
    Ulubiony na wakacje!
    Radosny, pięknie uwalniający się kwiatowo-owocowy zapach, w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy, delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Zapach ocieplony krągłą i kobiecą nutą białego piżma. Moim zdaniem idealny na lato, wakacje. Zapach, który nie przeszkadza właścicielce, a otoczenie nim się zachwyca.
    Zalety:
    • Trwałość
    • Zapach
    Wady:
    • Zbyt wysoka cena...
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Perfumeria internetowa

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    rosiecka
    24 września 2023 o 0:49
    Subtelny, uroczy zapach
    Cieszę się, że noszę zapach Chanel Chance Eau Tendre na sobie już po raz drugi - pierwszy flakon podarował mi mój mąż, drugi kupiłam sobie sama, bo nie mogłam bez niego żyć :) I choć dla wielu może być on zbyt nijaki, dla mnie jest wymarzonym zapachem Chanel. Lekkim, nieprzytłaczającym i pozwalającym mi zniknąć w tłumie bez zwracania na siebie niepotrzebnej uwagi. Szalenie podoba mi się jego prosty, okrągły flakon, wzbogacony jedynie o srebrny dodatek po bokach. Mam ponadto słabość do perfum w kolorze różowym - i tutaj również moje serce mocniej zabiło. Jedyne co bym zmieniła, to korek - ten plastik zupełnie nie pasuje mi do masywnego szkła i lekko się z nim gryzie. Na szczęście sam zapach wszystko wynagradza. Nutami głowy są pigwa i grejpfrut, nutami serca są hiacynt i jaśmin a nutą bazy jest piżmo, irys, cedr Virginia i bursztyn. Zapach jest niezwykle lekki, przyjemny. Początkowo delikatnie pudrowy i słodki, stopniowo staje się bardziej kwiatowy. W moim odczuciu jest w nim coś sensualnego, kobiecego, magnetycznego. Coś, co sprawia, że chcę go mieć. Połączenie hiacynta i jaśminu jest tutaj bardzo przyjemne i eleganckie, a nuty grejpfruta dodają jeszcze niezwykłej lekkości. Czuć słodycz i świeżość. Ten zapach zdecydowanie nie męczy i jest totalnie uroczy. Cóż, uwielbiam. Być może woda toaletowa Chanel Chance Eau Tendre jest bardziej wiosenna i letnia, ale i tak będzie towarzyszyła mi tej jesieni i zimy. Bo tak. Bo nie chcę podążać za jakimś schematem. Ten zapach dobrze mi leży na sercu i chcę, żeby towarzyszył mi każdego dnia i kojarzył się ze szczęściem, które właśnie przeżywam. Trwałość jest przyzwoita - jak na EDT. U mnie perfumy są wyczuwalne na skórze przez około 5-6 godzin. Projekcja raczej średnia i szczerze mówiąc mnie to odpowiada, bo nie lubię "dzielić się" z otoczeniem zapachem który noszę. Polecam romantycznym, spokojnym i może też trochę niespokojnym duszom :)
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    MartaSroczka
    7 maja 2023 o 22:34
    4 / 5
    Ideał na wiosnę/lato
    Jestem miłośniczką zapachów ciężkich, wieczorowych, zimowych. Jednak w ciepłe i słoneczne dni zapach intensywny może zakręcić w głowie. Szukałam czegoś na wiosenne i letnie spacery, delikatnego nie słodkiego i nie kwaśnego. Wiele zapachów lekkich pasuje bardziej do nastolatek lub młodych kobiet, a ja szukałam czegoś dla kobiety 30+. I znalazłam. Chanel chance - wybór idealny. Wybijający się grejpfrut, przenikający go jaśmin i budujący podstawę słodki ale nie ciężki cedr. Zapach lekki, nie duszący, delikatnie słodki, ale nie ulepek. Ma niestety dwie wady - jego lekkość i delikatność sprawia, że jest mało wyczuwalny, a szkoda, ponieważ jest przepiękny, ponadto jego wysoka cena nie zachęca do "poprawiania zapachu" kilka razy dziennie.
    Zalety:
    • - delikatny
    • - idealne wyważenie słodkości
    • - zapach typowo kobiecy nie dziewczęcy
    Wady:
    • - słabo wyczuwalny
    • - wysoka cena w szczególności w połączeniu z ilością perfum, które trzeba użyć by było je czuć
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    mlodaSarenka
    12 kwietnia 2023 o 22:56
    Najładniejszy zapach Chanel
    Najlepszy zapach od Chanel. Delikatny, kwiatowy, bardzo kobiecy i zmysłowy. Wydajny i trwały. Dobry na kazdą porę dnia i roku, szczególnie polecam na wiosnę i lato. Cena wysoka, ale warto wypróbować.
    Zalety:
    • +piekny zapach,
    • +wydajność,
    • +trwałość,
    • +opakowanie.
    Wady:
    • -wysoka cena
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

4 osób uznało tą opinię za pomocną