Chanel, Chance Eau Tendre EDT

Chanel, Chance Eau Tendre EDT

Najnowsze wydanie (2010) perfum Chanel Chance wzbogacone zostało o nuty grejpfruta, pigwy, jaśminu, owoców i białego piżma.
Chanel Chance Eau Tendre to kolejna wersja zapachu z serii Chance z 2003 roku. Kobieta Chance to młoda, dynamiczna entuzjastka życia, która wierzy w swoją dobrą gwiazdę biegnąc na spotkanie ze szczęściem i przygodą. Jednocześnie niewinna i zdeterminowana, marzycielka z charakterem, nieprzewidywalna, ale przewidująca, niepoprawna romantyczka. Prawdziwy wzlot czułości, Chance Eau Tendre jest zapachem optymistki, która wierzy w szczęście i potrafi je chronić. Jak miły sercu dreszcz czułości zapach przypomina, że szczęście jest wokół nas.
Twarzą kampanii została francuska modelka Sigrid Agren.

Nuty zapachowe:
grejpfrut, absolut jaśminu, pigwa, owoce, hiacynt, ambra, irys, drzewo cedrowe, białe piżmo

/bw/

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Najlepsze ❤❤

Najpiękniejsze perfumy jakie miałam, a miałam ich sporo ???? piękny, kobiecy,delikatny, niewpadający w słodki zapach co dla mnie jest plusem. Przy regularnym stosowaniu wystarcza na dosyć długo.
Bardzo długo pachnie na skórze czy na ubraniu. Flakonik też bardzo ładny
Polecam ❤

Bardzo ładny zapach, perfumy lekkie, idealne na dzień bądź upalne dni jak teraz przyjemny delikatny ale trwaly zapach. Napewno kupie kolejny raz chodź wolę zapachy bardzo intensywne ten przypadk mi do gustu.

subtelna interpretacja CHANCE

Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE.
Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.
Buteleczka suptelna elegancja, bardzo ładnie się prezentuje w łazience jak i w torebce.

Kompozycja o promiennym sercu wzmocnionym absolutem jaśminu i esencją różaną.
Olśniewający kwiatowo-owocowy zapach, krągła i delikatna interpretacja o uwydatnionym kobiecym charakterze. Zapach delikatnie utrzymuje się prawie przez cały dzień.
Woda Perfumowana w formacie sprayu umożliwia bardziej szczodrą aplikację łatwym i płynnym ruchem na skórze

Najcudowniejsza!

Długo szukałam zapachu dla siebie, jestem wybredna. Lubie świeże ale zapadające w pamięć perfumy. Z uwagi że większość nowości teraz to słodkie nuty, byłam zachwycona tą Chanelką!
Pokazała mi ją Pani w Douglasie i od razu się zakochałam!Zakupiłam największe opakowanie i używam jej praktycznie codziennie! Cudna!!

Mój hit!

Kocham! Uwielbiam! Ubóstwiam! Jest przepiękny, to miłość od pierwszego zapachu, który miała kuzynka. Po jakimś czasie nabyłam i ja i od tej pory używam stale. Jest trwały i wydajny, ubrania nim pięknie pachną, czują go też inni, ale nie jest duszący, wręcz przeciwnie. Jest lekki i rześki. Świetnie nadaje się na wiosnę/lato, ale ja go używam cały rok. Flakon- bardzo wydajny. Mam też wersję chanel eau fraiche, ale dla mnie zbyt rześka.

Kocham je

Moje ulubione perfumy. Ten zapach nigdy się nie nudzi. Idealny na codzień. Słodki, mocny i bardzo kobiecy. Bardzo trwałe. Wydajne. Mają bardzo prosty ale i elegancki flakonik. Zdecydowanie mój numer jeden.

Przepiękne :)

Dostałam tę perfumy w prezencie, sama pewnie bym się nie zdecydowała do zakupu, ponieważ cena niestety do tego nie zachęca. Perfumy są piekne, kobiece, idealny zapach na słoneczne, wiosenne dni. Zapach utrzymuje się na skórze dosyć długo, a flakonik z perfumami również prezentuje się świetnie :)

Elegancki i kobiecy

Przewaznie staram sie nie oceniac zapachow bo ciezko jest byc obiektywnym kiedy nie ocenia sie dzialania produktu a tylko sam zapach i trwalosc. W sumie to kazdego personalna sprawa jakie zapachy uwaza za atrakcyjne.
Dla mojego Chanel zrobie tutaj wyjatek :)

Przepiekny kobiecy, elegancki, zmyslowy ale zarazem lekki zapach za ktory dostaje mnostwo komplementow w biurze i nie tylko od pan! Jest mega trwaly, nawet na ubraniach bardzo dlugo sie trzyma czego za taka cene w sumie sie oczekuje. Jestem obecnie na moim 3 flakonie, uzywam go od lat i raczej nie przestane!

Chanel, Chance Eau Tendre

Długi czas zbierałam się żeby go kupić bo cena - nie oszukujmy się - jest dość wysoka. Dostałam na urodziny i wiem, że po zużyciu opakowania na pewno kupię następne. Kilka lat temu przypadkiem na niego trafiłam w perfumerii i przepadłam. Zapach bardzo trwały - utrzymuje się na rzeczach schowanych do szafy ;) Mój faworyt, nie wiem czy coś jest w stanie go pobić:)

Kobiecy, zwiewny

Zapach bardzo kobiecy, mieszanka kwiatowa, nie dominuje,ładnie się utrzymuje, chociaż to kwestia pH skóry, ładny flakon nie wyobrażam sobie wiosny bez Chance Eau Tendre!

Używa produktu od: próbka

Kobiecy zapach

Z zapachem spotkałam się pierwszy raz w Bootsie w UK, kiedy to z ciekawości sprawdzałam różne zapachy damskie, które w przyszłości mogłabym kupić. Każdy zapach psikałam na papierek testowy i podpisywałam go, bo potem ciężko byłoby się połapać, który zapach jest który. Oczywiście każdy inny zapach poszedł w osobną kieszeń, czy przegródkę torebki, aby się nie pomieszały.
Następnego dnia gdy sprawdziłam zapach, dalej dość intensywnie utrzymywał się na papierku, stwierdziłam, że muszę go wypróbować na sobie. Następne podejście tyczyło się spryskaniem siebie perfum. Muszę przyznać że zapach mi się bardzo, ale to bardzo spodobał. Delikatny, kobiecy, nie jest mdły ani duszący. Bardziej jako świeży. Idealny na wiosnę czy lato. Radosny. I ten flakonik. Niby prosty i klasyczny, ale nie udziwniony. Pasuje to tego zapachu. Muszę jeszcze wspomnieć że zapach Chanel Chance Eau Tendre bardzo mi przypomina uroczą Daisy Marca Jacobsa. Kompozycja zapachowa dosyć długo się utrzymuje na skórze bo prawie cały dzień, podobnie trzyma się ubrań. Perfumy miałam zakupić na lotnisku, czego potem żałowałam, bo w Polsce cena trochę odstrasza.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

to Chanel?

Nigdy jeszcze nie podobał mi się żaden zapach Chanel jak ten .Zawsze myśląc Chanel przychodziły mi na myśl raczej ciężkie ,intensywne ,słodkawe zapachy,zupelnie nie dla mnie. Gdy w perfumerii pokazano mi ten zapach zapytałam to Chanel? Bardzo fajny ,trwały i dośc lekki zapach .Wciąż dość intensywny ale w zupełnie innej stylistyce .Zawsze biorę kilka próbek ,żeby przekonać się jak się będę czuła w danym zapachu ,kilka godzin .Ten jest fajny ,nie męczący ,nieprzytłaczający .Po raz pierwszy polubiłam się z Chanel :)Jest dla mnie dużym zaskoczeniem i mimo użycia dopiero kilku próbek musiałam się już podzielic swoimi odczuciami :)