Chanel, Chance Eau Tendre EDT

Chanel, Chance Eau Tendre EDT

Najnowsze wydanie (2010) perfum Chanel Chance wzbogacone zostało o nuty grejpfruta, pigwy, jaśminu, owoców i białego piżma.
Chanel Chance Eau Tendre to kolejna wersja zapachu z serii Chance z 2003 roku. Kobieta Chance to młoda, dynamiczna entuzjastka życia, która wierzy w swoją dobrą gwiazdę biegnąc na spotkanie ze szczęściem i przygodą. Jednocześnie niewinna i zdeterminowana, marzycielka z charakterem, nieprzewidywalna, ale przewidująca, niepoprawna romantyczka. Prawdziwy wzlot czułości, Chance Eau Tendre jest zapachem optymistki, która wierzy w szczęście i potrafi je chronić. Jak miły sercu dreszcz czułości zapach przypomina, że szczęście jest wokół nas.
Twarzą kampanii została francuska modelka Sigrid Agren.

Nuty zapachowe:
grejpfrut, absolut jaśminu, pigwa, owoce, hiacynt, ambra, irys, drzewo cedrowe, białe piżmo

/bw/

6% jesień/zima 94% wiosna/lato

Mój nr 1!!!!

Mam z nimi przemiłe wspomnienia ponieważ towarzyszyły mi na ślubie :) zakochałam się od pierwszego wejrzenia zaraz po tym jak je powąchałam! Perfumy są lekko cytrusowe z odrobiną słodyczy, a przy tym bardzo świeże. Są trwałe, wyczuwalne ale w żaden sposób nie duszą i nie narzucają się. Jak dla mnie bajka!!! Nadają się na każdą porę ale ja najchętniej używam na dzień, wiosną/latem. Wypróbowałam EDT i EDP na moim ciele chyba lepiej sprawdza się toaletowa, mam wrażenie że o dziwo utrzymuje się dłużej i jest przyjemniejsza w zapachu. Mimo że do listy ulubieńców dołączają coraz to nowsze perfumy te są moim zdecydowanym faworytem :D

wiosenna elegancja

piękny zapach. kwaskowe, orzeźwiające, świeże, niezbyt słodkie, lekkie, jak musująca oranżada w upalny dzień. wspaniałe, bezpretensjonalne. nie ma w nich nic przytłaczającego, sztucznego. wyraźnie zaznaczony rys typowy dla Chanel, w tle owocowy koktajl, nuta jaśminu i piżma. czuć elegancję, klasę i naturalny szyk. trwałość bardzo dobra (lepsza niż edp SIC!), projekcja umiarkowana. mój ulubiony zapach wiosenno - letni.

Coś mnie gryzie

Używałam bardzo wiele perfum, jak na ta cenę uważam ze nie jest wyjątkowy. Coś niestety mi w nim przeszkadza.. nie jest tez tak wydajny jak bym chciała. :) Ten flakon dostałam akurat w prezencie dlatego tez nie żałuje ze go wypróbowałam ale napewno nie zakupie kolejnego flakonu

Numer jeden

Dla mnie najpiękniejszy zapach na świecie ???? Uwielbiam, mam już trzecie opakowanie i polecam z całego serca. Zapach elegancki, świeży ale słodki, subtelny- bardzo kobiecy i co najważniejsze nie przytłacza. Zapach dla kobiety, która chce być sexy. Zmysłowy. Na szczęście nie jest popularny, więc jest to dodatkowa zaleta.

Moje ulubione

Jestem wierna tym perfumom, przepięknie pachną są trwałe i czuć je już na odległość. Delikatna nuta kwiatowa pasuje na każdą porę roku i zdecydowanie na każdą okazję. Zapach intensywny, nie męczy a wręcz urzeka i z każdą godziną coraz bardziej intryguje.
Flakonik bardzo skromny, a skrywa się w nim tak przepiękny zapach.

Typowo kwiatowe

Przed zakupem pełnowymiarowej wersji skusiłam się na perfumetkę . Chance Chanel Eau Tendre to bez wątpienia zapach kwiatowy . Zdominowały one inne nuty zapachowe. Tuż za nutami jaśminową , hiacyntową i irysem wyczuwalne są nuty słodsze owocowe i cytrusowe. Całość dopełniają piżmo i drzewo cedrowe. Perfumy według mnie będą pasowały dla kobiet w różnym wieku. Zapach jest delikatny więc polecałabym je na dzień , w ciepłych porach roku. Pomimo delikatności są trwałe. Dla kobiet kochających kwiatowe zapachy . Ja nie
jestem fanką kwiatowych zapachów pomimo to ku mojemu zaskoczeniu przypadł mi do gustu.

Używa produktu od: próbka

Chwile ulotne jak ulotka

Dostałam ostatnio niewielką próbkę, którą starałam się dobrze wykorzystać na poznanie zapachu. W końcu to Chanel, to musi być szał! Pierwsze wrażenie - yyy łodyga z kwiatka? Czy mój nos zwariował? Helooołłł! No trochę zwariował, ale na szczęście po kilkunastu minutach zapach zaczął współgrać z moją skórą. Czułam świeże kwiaty, jakby dopiero co zerwane z łąki po lekkim deszczyku, gdzieś w tle grały zielone nuty ich łodyg pomieszane ze słodyczą. I szampon. Owocowy. Naprawdę, zapach stał się bardzo przyjemny, a ja już w głowie obliczałam jak długo będę zbierać monety na moją pierwszą flaszkę Chanelki. W wyobraźni widziałam, jak skraplam się rano perfumami, a następnie przez cały dzień dostaję komplementy i pytania co to za piękny zapach. No cóż, zderzenie z rzeczywistością było jak zderzenie ze ścianą. 40 minut z zegarkiem na ręku - i po zapachu ani śladu. Bardzo się zdziwiłam, ale nie straciłam nadziei! W końcu próbka nie musi być taka sama jak pełnowymiarowy zapach prosto z perfumerii. Akurat jakiś czas później w Sephorze przetestowałam perfumy ponownie. Znowu byłam na deszczowej łące, cudnie. Tym razem zderzenie z rzeczywistością było jak upadek z wieżowca na beton. Po 15 minutach nic nie było już czuć. Miłości z tymi perfumami nie będzie, ewidentnie nam nie po drodze :( Szkoda. Jedyny plus jest taki, że zaoszczędziłam jakieś 3 stówy nie kupując ich.

Śliczny zapach

Bardzo ładne perfumy, nadają się na każde okazje, delikatne i ładne chociaż na imprezy też się nadają. Zapach utrzymuje się długo
Wydajne- używam od ponad roku a niewiele zeszło

Czuję, że kipie seksem!

Jak w tytule.
Kiedy pachne tym zapachem czuję się seksowna, piękna, pewną siebie kobietą, a zarazem romantyczną, delikatną, dziewczęcą. To jest wyżyna perfumerii żeby stworzyć taki zapach. Delikatny, subtelny, ale tak piekielnie trwały; idealny na randkę, ale też do pracy. Wszędzie i zawsze tylko ON! 24 lata szukałam swojego zapachu i się udało.
Kupiłam go w Douglas, jest bardzo wydajny, 50 ml Mam chyba 4 miesięce i jeszcze jest. Jest drogi, ale wart jeszcze więcej. Polecam Wam dziewczyny, będziecie szczęśliwe. !!!

Najlepsze ❤❤

Najpiękniejsze perfumy jakie miałam, a miałam ich sporo ???? piękny, kobiecy,delikatny, niewpadający w słodki zapach co dla mnie jest plusem. Przy regularnym stosowaniu wystarcza na dosyć długo.
Bardzo długo pachnie na skórze czy na ubraniu. Flakonik też bardzo ładny
Polecam ❤

Bardzo ładny zapach, perfumy lekkie, idealne na dzień bądź upalne dni jak teraz przyjemny delikatny ale trwaly zapach. Napewno kupie kolejny raz chodź wolę zapachy bardzo intensywne ten przypadk mi do gustu.

subtelna interpretacja CHANCE

Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE.
Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.
Buteleczka suptelna elegancja, bardzo ładnie się prezentuje w łazience jak i w torebce.

Kompozycja o promiennym sercu wzmocnionym absolutem jaśminu i esencją różaną.
Olśniewający kwiatowo-owocowy zapach, krągła i delikatna interpretacja o uwydatnionym kobiecym charakterze. Zapach delikatnie utrzymuje się prawie przez cały dzień.
Woda Perfumowana w formacie sprayu umożliwia bardziej szczodrą aplikację łatwym i płynnym ruchem na skórze