Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Kategoria
Marka

Delia Henna do brwi żelowa to sposób na piękne i wyraziste brwi, które będą stanowić wspaniałą oprawę oczu. Jest to nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi i wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym. Dzięki żelowej formule jest łatwa w stosowaniu i profesjonalna. Ponadto posiada nowoczesną formułę aktywatora. Henna w żelu jest to idealnie gładki oraz intensywnie koloryzujący preparat. Metoda idealna dla Pań w każdym wieku. Zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu. Kolor cyarnz henny polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach. Jest bezpieczna w stosowaniu, przebadana dermatologicznie.Daje efekt już po 5 min od nałożenia. Posiada wydajność do 15 aplikacji oraz trwałość do 2 tygodni.
Dostępna w 2 odcieniach:
1.0 Czarny
3.0 Ciemny brąz

żel
henny
odświeżenie koloru

Nie zastąpi refectocilu...

Szukałam zastępstwa dla henny refectocil gdyż jest ona trudno dostępna. Sięgnęłam po tą bo była po prostu tania i ogólnodostępna. Henna jest bardzo łatwa w przygotowaniu. Jej wydajność jest w porządku . Kolor ciemny brąz jest wyważony, nie wpada w jakieś dziwne odcienie. Jedynym minusem henny jest to, że utrzymuje się maksymalnie do 3 dni. Nie uczula.

Ładny kolor, łatwa aplikacja , lecz krótkotrwały efekt koloryzacji

Marce Delia jestem wierna już dobre kilka lat. Kiedyś używałam henny proszkowej a teraz żelowej.
Henna zamknięta jest w kartonowym pudełku o brązowym designie. W środku znajdziemy tubkę żelu koloryzującego, aktywator , plastikowy patyczek z końcówka małego grzebyka i mały plastikowy pojemniczek. Użytkowanie jest bardzo proste 1 cm żelu koloryzującego mieszamy 5-6 kroplami aktywatora. Zabezpieczam zawsze dokładnie tłustym kremem obszar wokół brwi by unikając pofarbowania tego czego nie powinnam pofarbowac. Nałożona hennę trzymam od Ok 10 min. Jestem ciemna blondynka i najlepiej pasuje mi kolor 3.0 ciemny brąz. Po określonym czasie zmywam hennę wacikiem a potem przemywam twarz żelem do mycia twarzy. I dopiero wtedy przystępuje do depilacji , gołym okiem widać co należy usunąć.
Efekt koloryzacji bardzo przypadł mi do gustu. Kolor jest intensywny i ladny ale niestety w moim przypadku utrzymuje sie ok 7 dni. Po tygodniu niestety nie widać bym uzywala henny i trzeba wykonać kolejna koloryzacje bądź malować brwi kosmetykami. Z tego powodu by nie osłabiać brwi stosuje ja od czasu do czasu kiedy liczy sie każda minuta spania przy natłoku obowiązków żeby codziennie nie malować brwi.

Stały bywalec mojej szafki

Nigdy nie sądziłam że aplikacja henną może być tak dziecinnie prosta. Jest łatwa w obsłudze, nałożenie jej jest szybkie i proste. Ciężko się nią skrzywdzić. Jak na hennę to całkiem długo się utrzymuje, jeśli dobrze pamiętam to opakowanie starcza na ok.10 aplikacji więc jest całkiem wydajna.

Przyjemna w uzytkowaniu

Zawsze uzywalam henny kremowej, a tym razem sięgłam po żelowa i tez ja polubilam. Efekt po zelowej hennie jest na pewno delikatniejszy. Nie barwi ona skory, a same wloski przez co taki właśnie efekt. Zelowa henna jest rzadsza niz kremowa jeśli chodzi o konsystencje, ale nie spływa oraz wygodnie się ją aplikuje. Te patyczki i szablony do malowania to troche nieporozumienie. Zbedny "gadżet" nic nie wnoszacy moim zdaniem dla tego produktu, bo raczej dokladnie wyrysowac brwi mozna jedynie precyzyjnym, skosnym pedzlem, a szablonowych brwi chyba nie ma nikt. Produkt jest bardzo wydajny, 1cm henny i kilka kropel aktywatora na jedna aplikację, a tak naprawde mozna tą ilością zrobić henne na brwiach jeszcze 5ciu innym osobom. Opakowanie standardowe, fajnie ze jest male naczynko na rozrobienie henny w opakowaniu, ktore mozna myc i uzywac wielokrotnie. Tej henny mysle ze nie mozna trzymac "za długo" z myślą, ze efekt bedzie mocniejszy. Efekt jest taki sam niezalezenie od tego ile czasu dajemy hennie farbic. Cenna bardzo przystępna, kilka-kilkanascie złotych. Efekt utrzymuje sie kilknascie dni.

Ciemny brąz

Wrociłam do niej po dłuższym czasie. Chyba zmęczona codziennym malowaniem brwi. Zawsze wybieram odcien ciemny brąz. Jestem blondynką o brązowych oczach więc ten kolor jest dla mnie idealny. Brwi mam średnio ciemne ale bardziej idące ku ciemniejszych, gdzieniegdzie lekkie prześwity dlatego moja twarz potrzebuje aby je podkreślić i uzupełnić ubytki.

Po przeczytaniu większości opinii nie wiem czemu dla jednych jest totalną klapą a dla innych całkiem dobra. Ja należę do tej drugiej grupy.
Zestaw sklada się z barwnika oraz aktywatora w formie żelu.
Całość jest banalnie prosta i myślę że każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem.
Wyciskamy 1 cm barwnika do mikro plastikowej miseczki, dodając 5 kropelek aktywatora. Mieszamy za pomocą dołączonej do zestawu plastikowej szpatułki do uzyskania jednolitej konsystencji Z jednej strony mamy grzebyk, z drugiej końcówkę przypominająca patyczek do ucha.
Fakt, muszę się zgodzić że szpatułka jest słaba. Ja nakładam henne końcówka przypominającą patyczek do ucha, po czym kontury podkreślać rantem od grzebyczka z drugiej strony. Henna ma żelową, równomierną konsystencje. U mnie się nic nie grudkuje, nie spływa z brwi.
Trzymam na brwiach koło 5 minut. Najpierw zmywam brew która malowałam jako pierwszą, przy pomocy płatka kosmetycznego zamoczonego w ciepłej wodzie. To samo robie z drugą brwią. Na koniec wyczesuje brwi grzebyczkiem i dopiero po hennie przechodze do ich regulacji.
Dla mnie efekt jest super. Ubytki wypełnione. Kolor idealny. Brwi ładnie równomiernie zafarbowane. Efekt utrzymuje się u mnie koło 2 tygodni.

Zdecydowane tak!

Zawsze wracam do tego produktu. Używam koloru ciemny brąz. Bardzo podoba mi się żelowa formuła produktu, dzięki czemu nie potrzeba szczególnych zdolności manualnych żeby stworzyć ładny kształt. Aplikacja jest prosta, produkt starcza mi na wiele użyć, trwałość również jest w porządku. Duża zaletą jest niska cena tego produktu. Na pewno kupię ponownie.

Żelowy hit

Zawsze byłam wierna tradycyjnej hennie kremowej, ale od kiedy używam tej żelowej z Delii już zostanę przy niej na dłużej. Dziecinnie prosta w użyciu, dobrze się trzyma włosków, ładny kolor.

SUPER

Odkąd odkryłam żelową henne od Deli nigdy już nie kupię żadnej innej!!! Bardzo dobrze się ją nakłada dzięki żelowej konsystencji. Kolor bardzo długo trzyma się na włosach.

Masa paprania a efekt na 2 dni

Dziadostwo. Po zmieszaniu aktywatora z henną zrobiła sie grudkowata, kleista papka której nijak nie można nałożyć równomiernie na brwi. Dołączony do zestawu aplikator to jakiś plastikowy patyczek którym nie można niczego zdziałać, trzeba wziąć pędzelek. Gdy w końcu udało mi się rozprowadzić hennę na brwiach trzymałam ją przez pół godziny, ale po zmyciu okazało się, że prawie w ogóle nie ma różnicy. Moje brwi lekko zabarwiły się na brąz, a gdzieniegdzie na... rudo. Nie takiego efektu się spodziewałam. Przy okazji henna zmywa się raz dwa, więc nie wiem czemu producent ostrzega przez ryzykiem zafarbowania skóry. Tym czymś nie da się niczego zafarbować. Szkoda kasy.

EDIT: po kilku próbach udało mi się ufarbować brwi na ciemniejszy, brązowy kolor. Wymagało to jednak po 1: trzymania henny na brwiach ok. 5 godzin(!), po 2 nałożenia henny dwa razy, dzień po dniu. Rzecz jasna w ciągu 2 dni kolor zaczął schodzić z brwi, a po myciu włosów całkowicie zniknął. Reasumując- jeśli ktoś ma czas i ochotę bawić się w cokilkudniowe, kilkugodzinne papranie się z henną, ten produkt go nie zawiedzie.

przeciętniaczek

Cudow się nie spodziewałam i cudu nie było.Henna po wymieszaniu tubki i aktywatora jest dość rzadka przez co niewprawionej ręce może sprawiać to trudność.Nauczylam się z nią pracować wiec teraz jest znośnie.Posiadam kolor czarny którego trwałość pozostawia sporo do życzenia.Henna utrzymuje się max 2 dni,ciężko zrobić sobie nią krzywdę.Podsumowujac jest tania,nie krzywdzi i mozna dojść do wprawy w nakładaniu.

Najgorszy produkt

Postanowiłam kupić hennę żelową, skuszona obietnicą znacznie dłuższej trwałości. Pierwszym problemem było samo nałożenie henny. Produkt był tak rzadki (pomimo tego, że działałam zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu), że spływał mi z brwi, ale to jeszcze nic. Jakie było moje zdziwienie, gdy po zmyciu okazało się, że nie ma kompletnie żadnej różnicy! Pieniądze wyrzucone w błoto.

Bardzo delikatna

OPAKOWANIE:
W kartonowym pudełku znajdziemy: hennę w metalowej tubce, aktywator w plastikowej buteleczce, pojemniczek do mieszania oraz aplikator.
Pojemnik do mieszania jest dość słabej jakości, jednak spełnia swoją funkcję.
Jeżeli chodzi o aplikator- z jednej strony ma wypustki, które przypominają grzebyk, z drugiej pogrubioną część, która ma służyć do mieszania henny.
Aplikator jest ok, można nim nałożyć produkt na brwi, jednak gęstość wypustek mogłaby być większa.
Na zewnątrz opakowania znajduje się instrukcja. Cały proces jest bardzo intuicyjny i łatwy. Każdy sobie z nim poradzi.

KONSYSTENCJA:
Dzięki temu, że produkt jest żelowej konsystencji, łatwo się go aplikuje. Nie spływa. Nie podrażnia. Można stosować nawet na rzęsy.

DZIAŁANIE:
Na moich brązowych brwiach- kolor 3.0 ciemny brąz- dał znikomy efekt. Można powiedzieć, że było to subtelne podkreślenie.
Po zastosowaniu tej henny musiałam dalej podkreślać brwi kredką lub cieniem.
Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Wypróbowałam więc go na rzęsy. Moje rzęsy są brązowe, ale mają bardzo jasne końce. Henna również na rzęsach się nie sprawdziła. Końce rzęs dalej były jaśniejsze.

TRWAŁOŚĆ:
Ten bardzo delikatny efekt utrzymywał się około 4/5 dni.

ZAPACH:
Przyjemny, mało wyczuwalny.

WYDAJNOŚĆ:
Produkt jest wydajny. Wystarcza na kilka użyć- (rzęsy i brwi)