Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Średnia ocena: 4.80/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Delia Henna do brwi żelowa to sposób na piękne i wyraziste brwi, które będą stanowić wspaniałą oprawę oczu. Jest to nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi i wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym. Dzięki żelowej formule jest łatwa w stosowaniu i profesjonalna. Ponadto posiada nowoczesną formułę aktywatora. Henna w żelu jest to idealnie gładki oraz intensywnie koloryzujący preparat. Metoda idealna dla Pań w każdym wieku. Zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu. Kolor cyarnz henny polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach. Jest bezpieczna w stosowaniu, przebadana dermatologicznie.Daje efekt już po 5 min od nałożenia. Posiada wydajność do 15 aplikacji oraz trwałość do 2 tygodni.
Dostępna w 2 odcieniach:
1.0 Czarny
3.0 Ciemny brąz

Skład:
/Żel/: Aqua, Glycerin, P-Phenylenediamine, Trideceth-2 Carboxamide MEA, Oleth-5 Phosphate, Dioleyl Phosphate, Hydroxyethylcellulose, Acrylates/Ethytexyl Acrylatecopolymer, CI77266 (Nano), Laureth-21, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Acrylates/Sodium Acrylolydimethyl Taurate Copolymer,Aminomethyl Propanol, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglicerin, M-Aminophenol, Panthenol, Resorcinol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, Carbomer, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Sulfate, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate.
/Aktywator/: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Phosparic Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Oxyquinoline Sulfate, Sodium Stannate.

henny
odświeżenie koloru
żel

Łatwa w użyciu i daje ładny efekt

Często sięgam po ta hennę, bo jest w dobrej cenie oraz bardzo łatwo się jej używa.
W kartonowym opakowaniu znajdziemy tubkę z henna, buteleczkę z aktywatorem, aplikator i plastikowy pojemniczek to złączenia henny a zaktywatorem. Opakowanie starcza spokojnie na kilka użyć.
Osobiscie nie używam tego dołączonego aplikatora, wolę nakładać hennę pędzelkiem.
Po złączeniu henny i aplikatora powstaje dość gesty żel, który bardzo łatwo się nakłada, nie ścieka i nie kąpie.
Ja używam henny w odcieniu - ciemny brąz i jestem z tego koloru zadowolona. Trzyma się ponad tydzień. Polecam ten produkt.

Nie polubiliśmy się

Niestety henna nie przypadła mi do gustu. Kosztowała 10 zl na promocji i nie zadowala mnie. Uważam że powinien byc dołączony pędzelek A nie jakiś śmieszny grzebień.
Mam wrażenie że henna w ogóle nie pokrywa całych włosów. To jest dramat.
Konsystencja żelowa ładnie się miesza ale nie jest stworzona chyba do farbowanie brwi. Mi to w ogóle nie daje koloru. Szkoda że nie można reklamować :)

Słaba henna

Hennę użyłam kilkukrotnie do brwi i niestety efekt mnie nie zadowolił.
UŻYCIE: żel i aktywator ładnie się łączą. Nakładając na brwi mam wrażenie, że ta mieszanka nie pokrywa dokładnie włosków. Produkt mnie nie uczula/podrażnia.
EFEKT: Używałam produkt zgodnie z zaleceniami, a pomimo to tylko lekko przyciemnił moje jasne brwi (posiadam odcień czarny). Efekt nie utrzymuje się długo.

tragedia

Moje brwi są wymagające to fakt, bo są rzadkie, jasne i trudne do koloryzacji. Konsystencja żelowa kompletnie nie chciała się trzymać moich brwi, ale po zastosowaniu większej ilości w końcu się udało. Trzymałam hennę znacznie dłużej niż było to zalecane- ale nie widziałam większej różnicy, bardzo niewyraźnie zabarwiła moje brwi i mnie kompletnie rozczarowała. Niestety nie mogę polecić

Absolutnie nie!!

Kupiłam tę hennę, ponieważ chciałam nadać delikatny kolor swoim brwiom. Niestety, henna wywołała u mnie reakcję alergiczną, mimo że stosowałam ją zgodnie z instrukcjami producenta, w dodatku nałożyłam ją na minimalny wymagamy czas. Efektem było swędzenie, zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie w okolicy brwi ☹️. Dodam tylko, że nie nadała żadnego koloru włoskom. Byłam zaskoczona, bo używałam już henny Delii, tyle że w innej postaci.

Fajny produkt w fajnej cenie

Fajny produkt, bardzo wydajny, dobrze farbuje włoski, utrzymuje się około 2 tygodni. Można go dostać w każdej drogerii czy hipermarkecie za parę złotych. Nie można zrobić sobie nim krzywdy, bo ze skóry zmywa się po paru dniach. Dość zwięzła konsystencja sprawia, że łatwo i precyzyjnie się go nakłada.

Żelowa henna

Aplikacja jest banalnie prosta i szybka. Do kosmetyczki na hennę nie chodzę, zawsze jakoś mi zrobią za 'odważną', wolę delikatnie podrasować brwi :) W tej hennie jest to fajne, że sama sobie dozuję intensywność. Nigdy nie trzymam jej długo, zawsze wychodzi taka jak chcę.

Mimo wszystko trwałość średnia, no ale ja hennę robię i tak tylko na jakąś okazję, więc wystarcza.

bardzo dobra

Zacznę od tego, że nie za bardzo lubię używać henne do brwi jednak czasami trzeba i ta jest super. Aplikacja pomimo, że trzeba samemu rozrabiać henne a nie jest już np gotowa jest bardzo prosta. Nie brudzi co jest bardzo ważne trzyma się tam gdzie ją nałożymy i tam gdzie ma być. Bardzo dobrze przyciemnia efekt jest naturalny i w porównaniu z innymi hennami które stosowałam nawet tymi profesjonalnymi efekt utrzymuje się najdłużej i jest najlepszy. Polecam

HENNA❤️

Mam bardzo jasną oprawę oczu bo jestem blondynką, dlatego hennę używam często. Łatwa w aplikacji, formuła żelowa, szczoteczka do nakładania. Długi efekt!

Średnia

Henna jest łatwa w aplikacji, ale u mnie trzymała się bardzo krótko :( Pierwszy raz miałam taki przypadek żeby aż tak krótko trzymała mi się henna. kolory za to ma ładne.

Długotrwały efekt jak od kosmetyczki

Kremowa konystencja dzięki której żel i aktywator łatwo się ze sobą łączą a aplikacja jest precyzyjna.
Opakowanie zawiera malutka miseczkę i aplikator dzięki czemu nie trzeba w nerwach biegać po domu ????
Cieszę się że udało mi się trafić na ten produkt bo jest bezcenny... A cena opakowania na około 15 zabiegów (nie liczyłam ale wydaje mi się że starcza na więcej) to koszt około 13 zł czyli podobnie jak jeden zabieg u kosmetyczki. Przy zakupie spodobało mi się również to że mogę wesprzeć fundację Gajusz (na moim opakowaniu jest taka informacja)

Nigdy więcej

Nie mogę zbyt wiele napisać na temat tej henny..ponieważ ona po prostu nie działa.
Nakładalam ją jednego dnia kilka razy na milion sposobów..krótko..długo...Bardzo długo i nic, po prostu nic, zero efektu. Bardzo lubię klasyczne henny do brwi tej marki, jednak ta żelowa to jakieś nieporozumienie.