Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny z wodą różaną

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny z wodą różaną

Hebe
Średnia ocena: 4.00/5

Garnier Płyn Micelarny z Wodą Różaną, to połączenie skuteczności i naturalnych składników w jednym produkcie. Siła formuły micelarnej oczyszcza, usuwając makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Z kolei woda różana, o zniewalającym zapachu, zapewnia skórze zdrowy blask i rozświetlenie.
Płyn Micelarny z Wodą Różaną od Garnier przeznaczony jest do każdego typu cery. Perfekcyjnie oczyszcza i rozświetla skórę wrażliwą i pozbawioną blasku. Cera po demakijażu wygląda promiennie i świeżo.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
oczyszczające, nawilżające
bez parabenów
płyn

Mam mieszane uczucia

Lubię produkty Garnier do demakijażu. Wcześniej używałam tego dwufazowego z olejkiem rycynowym i sprawdzał się bardzo dobrze. Postanowiłam spróbować czegoś nowego i wybór padł na ten z wodą różaną.

Używałam go tylko do demakijażu oczu (rzęsy, brwi i przy okazji skóra pod oczami) i zaznaczę, że używam tylko tuszu niewodoodpornego. Ogólnie sprawdzał się OK, ale miałam wrażenie, że nie do końca domywa tusz (ten z olejkiem rycynowym robi to świetnie) i musiałam mocniej przyciskać wacik żeby domyć oczy. No i trochę mnie szczypał w oczy (mam bardzo wrażliwe).

Oceniając tylko pod katem demakijażu oczu - sprawdzał się średnio. Nie był zły, ale znam lepsze produkty. Raczej drugi raz nie kupię.

Super plyn

Plyn bardzo dobrze radzi sobie z codziennym oczyszczaniem skóry, i zmyciem makijażu, ma bardzo przyjemny, delikatny, nie drażniący zapach.
Nie podrażnia skóry. Po przemyciu twarzy pozostaje długotrwałe uczucie świeżości.

Bardzo lubię

Jako pierwszy używałam płyn micelarny Garnier w wersji klasycznej i nie było to nic szczególnego. Bardzo mnie więc zaskoczyło, że wariant z wodą różaną jest naprawdę dużo lepszy.

Płyn micelarny zamknięty jest w dużej, wygodnej, przezroczystej butelce w lekko różowym kolorze. Wygląda bardzo ładnie. Sam płyn jest przezroczysty, ma typową konsystencję dla tego typu produktów i co mnie mile zaskoczyło, naprawdę piękny, różany zapach.

Jeśli chodzi o efekty działania, to płyn dobrze usuwa makijaż, sprawdza się u mnie pod tym kątem dużo lepiej niż klasyczna wersja. Skóra po użyciu jest nawilżona i ukojona.

Podsumowując, bardzo go polecam, szczególnie że w promocji można go kupić w korzystnej cenie.

Prima sort :)

Pachnie cudnie, dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu.
Ma lepszy skład od tej klasycznej wersji.
Ślicznie pachnie.
Jest świetny do cery wrażliwej, na co zwracam szczególną uwagę.
Produkt jest bardzo wydajny.
Mój klasyk.
Jakość tego kosmetyku oceniam tak - prima sort ;)

Płyn micelarny z wodą różaną

Płyn micelarny z wodą różaną doskonale usuwa makijaż. Nie muszę trzeć ani naciskać, aby skutecznie usunąć cały makijaż. Formuła jest delikatna dla skóry i nie powoduje podrażnień czy uczucia ściągnięcia. Moja skóra po użyciu tego płynu jest czysta, odświeżona i przyjemnie nawilżona.

Dodatkowo, zapach wody różanej jest subtelny i delikatny, co sprawia, że oczyszczanie twarzy jest jeszcze bardziej relaksujące.

Podsumowując, Płyn micelarny z wodą różaną Garnier Skin Naturals jest doskonałym produktem do demakijażu i oczyszczania twarzy. Skutecznie usuwa makijaż, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Delikatna formuła i piękny zapach sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się prawdziwą przyjemnością. Polecam ten produkt każdej osobie poszukującej skutecznego i przyjemnego w użyciu płynu micelarnego.

Niezbędnik mojej kosmetyczki

Mój najukochańszy płyn micelarny. Dobrze radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem i trwałymi pomadkami. W dodatku nie wysusza twarzy, nie szczypie w oczy ani nie podrażnia twarzy. Ma delikatny różany zapach, który uwielbiam. Zawsze jak jest na promocji robie jego zapas. Polecam każdemu.

Kupię

Bardzo fajny płyn micelarny. Mój makijaż po całym dniu schodzi za pomocą wacika i tego płynu po pierwszym przetarciu, nie podrażnia oczu. Bardzo ładnie pachnie polecam

Bardzo fajny płyn

Tego płynu używam w pierwszym etapie oczyszczania twarzy, ładnie rozpuszcza zanieczyszczenia i makijaż, nie szczypie w oczy, delikatnie oczyszcza i rozświetla, koi skórę i przygotowuje na dalszy etap oczyszczania. Płyn jest wydajny, wystarcza na długo, wystarczy niewielka ilość na płatek kosmetyczny żeby oczyścić całą twarz. Płyn jest bezzapachowy i ma ładny skład. Płyn spełnia moje wymagania.

Zmywa makijaż i pielęgnuje

Lubię ten płyn micelarny jako jeden z podstawowych elementów codziennej pielęgnacji. Zmywa dokładnie makijaż, resztki sebum i zostawia skórę czystą, nawilżoną i świeżą bez efektu ściągnięcia. Delikatnie pachnie wodą różaną i jest bardzo wydajny.

Robi swoją robotę

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego płynu micelarnego - świetnie domywa makijaż, nie powoduje podrażnień zarówno oczu, jak i całej skóry. Robi po prostu to, co powinien robić i nie czyni żadnej krzywdy ;). Jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i niedrogi. Polecam!

Dobry płyn micelarny

To dobry płyn micelarny, który skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza skórę i rozświetla cerę. Bardzo go lubię, bo nie powoduje uczucia ściągnięcia i spokojnie mogę go stosować przy skórze suchej. Nie podrażnia, nie szczypie, nie uczula. Jest bardzo wydajny i dostępny nie tylko w drogeriach, ale w zwykłych sklepach również.

Warto spróbować

Płyn jest całkiem okej
Uważam ze spełnia swoje przeznaczenie
Dobrze nadaje się do zmywania makijażu.. nie trzeba trzeć wacikiem twarzy, wystarczy przyłożyć a on rozpuszcza makijaż samoistnie potem tylko lekko przetrzeć . Domywa makijaż do czysta . Nie zostawia suchej skorupy na skórze , nie podrażnia jej .

Dozowanie jest dość uciążliwe
Osobiście jestem zakochana w płynach micelarnym które maja jako dozownik pompkę bądź inny aplikator … ten jest mało wydajny przez to właśnie ze sie rozlewa .

Wyróżnienie go tez śliczne opakowanie i ładny zapach … bardzo często można kupić go w fajnej promocji czy dwupaku