Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny z wodą różaną

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny z wodą różaną

Garnier Płyn Micelarny z Wodą Różaną, to połączenie skuteczności i naturalnych składników w jednym produkcie. Siła formuły micelarnej oczyszcza, usuwając makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Z kolei woda różana, o zniewalającym zapachu, zapewnia skórze zdrowy blask i rozświetlenie.
Płyn Micelarny z Wodą Różaną od Garnier przeznaczony jest do każdego typu cery. Perfekcyjnie oczyszcza i rozświetla skórę wrażliwą i pozbawioną blasku. Cera po demakijażu wygląda promiennie i świeżo.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ROSA DAMASCENA FLOWER WATER • PPG-26-BUTETH-26 • PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL • ARGININE • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • PROPANEDIOL • CITRIC ACID • BHT • SALICYLIC ACID • MYRTRIMONIUM BROMIDE • LINALOOL • LIMONENE • PARFUM / FRAGRANCE

Różany specjalista oczyszczania skóry <3

Bardzo lubię płyny micelarne marki Garnier. Często sięgam po ten z olejkiem arganowym lub wyciągiem z bławatka. Teraz na listę ulubieńców wpisuję też ten z wodą różaną.

Cenię pojemność tych płynów. 400ml to idealny zapas na dłuższy czas. Butelka jest nie tylko bardzo praktyczna, z dobrym dozownikiem, ale też niezwykle przyjemna dla oka - różowa i różana.

Od pierwszego użycia urzekł mnie zapach tego płynu - bardzo różany, kwiatowy, świeży. Myślę, że wielu przypadnie do gustu, nie tylko fankom zapachu róży. Całkiem długo utrzymuje się na skórze. Nie jest drażniący.

Trochę obawiałam się, czy ten płyn poradzi sobie z dokładnym demakijażem równie skutecznie jak płyny dwufazowe, których zwykle używam. Okazało się, że jest prawdziwym specjalistą w domywaniu makijażu i oczyszczaniu skóry. Nie zmywałam nim żadnego wodoodpornego produktu, więc nie wiem jak sobie z takimi poradzi. Podejrzewam, że będzie równie skuteczny, może jedynie potrzebne będzie dodatkowa porcja produktu.

Skóra po jego użyciu jest idealnie oczyszczona, miękka i promienna. Faktycznie widać na skórze ten obiecany przez producenta. To woda różana tak pięknie rozświetla skórę!

Jeśli szukacie płynu który będzie skutecznie usuwał makijaż, a do tego zawierał naturalne składniki, rozświetlał skórę i przepięknie pachniał to ten będzie strzałem w 10!

fajniutki

Bardzo dobry płyn. Szybko zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny. Nie podrażnia oczu ani skóry. Szybko wysycha i nie lepi się na skórze. Ma bardzo przyjemny różany zapach. Jest wydajny. Przy wylewaniu na płatek dozuje się go odpowiednia ilość, otwór jest niewielkich rozmiarów. Polecam!

Swietny

Swiwtny plyn do demakijazu. Uzywam tylko do oczu, bo twarz zmywam mleczkiem. Bardzo dobrze sobie radzi z tuszami Loreal i Max Factor. Uzywam od prawie roku, bo nabylam z ciekawosci w Anglii. W Polsce jest od niedawna. Moja rasa- kupowac tylko w promocji, bo normalna cena (ponad 20 zl) to przesada.

Hit! Najlepszy!

Od dłuższego czasu używam płynu micelarnego od garnier no ale nowy płyn z wodą różaną jest dla mnie nr 1 , że względu na zapach i siwe dość skóry po życiu makijażu! Polecam !!!

Polecam!

Płyny micelarne od Garniera zawszę są świetne, ale ten jak dla mnie to mistrzostwo świata. Naprawdę! Nie przesusza skóry, dobrze usuwa makijaż, nie ściąga skóry (a tego bardzo nie lubię), nie podrażnia. Fajna cena, duża pojemność, która wystarcza na bardzo długo.

Rewelacja!

Płyn micelarny Garnier poleciła mi moja córka która ma bardzo wrażliwa skórę ,skłonna do podrażnień i zakochałam się w nim, nie dość że pięknie pachnie to jeszcze zdaje egzamin przy dokładnym oczyszczeniu skóry .Gorąco polecam .

Nie zawiodłam się

Stosowałam już różne płyny micelarne Garnier i również na tym się nie zawiodłam. Bardzo ładnie pachnie, jest delikatny, nie powoduje podrażnień. Skutecznie zmywa lekki makijaż. Cena jest przystępna. Polecam.

Różany specjalista oczyszczania skóry <3

Płyn Micelarny z Wodą Różaną okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Jest doskonały dla mojej wrażliwej, skłonnej do uczuleń skóry. Nie podrażnia jej, a jednocześnie fantastycznie usuwa makijaż nie rozmazując go.

Relaks pod koniec dnia

Płynów micelarnych używam do wstępnego oczyszczenia twarzy, do demakijażu. Wiele osób stosuje je jako jedyne oczyszczenie twarzy, ale trzeba pamiętać, że te płyny mają środki powierzchniowo czynne - należy zawsze je zmyć.
Płyn ten spełnia swoje zadanie - usuwa dobrze makijaż, nie muszę trzeć skóry, żeby zaczął działać. Ostatnio rzadko używam kosmetyków wodoodpornych, więc tutaj nie wiem, jak sobie radzi. Ze zwykłym makijażem sobie radzi szybko.
Butla jest ogromna, starczy spokojnie na kilka miesięcy (powinno się go zużyć do 6 miesięcy po otwarciu).
A ten zapach! Kiedyś nie mogłam doczekać się, aż się pomaluję. Teraz - kiedy zrobię demakijaż! Jeśli ktoś nie jest fanem róż, to nie polecam.
Podoba mi się również to, że płyn nie zostawia tłustej powłoki, nie czuję się oblepiona (ale tak jak pisałam, i tak zawsze robię oczyszczanie skóry po demakijażu, więc nie robi mi to ogromnej różnicy).
Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to blask - widzę poprawę w wyglądzie skóry, ale nie jest to olbrzymia różnica. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu zauważę dalszą poprawę.
Podsumowując, polecam każdemu, kto chce wypróbować pewniaka i zrobić sobie jednocześnie małe, domowe SPA.

Przyjemny i ten zapach

Od pierwszego momentu zakochałam się w tym produkcie. Estetycznie opakowanie, piękny zapach.. Delikatny płyn a jednak skutecznie usuwa nawet bardzo trwały makijaż nie powodując podrażnień

Używa produktu od: próbka

Śliczny zapach

Jestem bardzo zadowolona z testowanego płynu. Ślicznie pachnie, jest bardzo delikatny i doskonale oczyszcza skórę. Myślę, że nadaje się do każdego rodzaju skóry, z moją tłustą cerą radził sobie doskonale

Bardzo dobry kosmetyk dla skóry wrażliwej

Płyn micelarny z wodą różaną jest delikatny dla skóry. Ma bardzo ładny, słodki zapach. Opakowanie jest bardzo ekonomiczne 400 ml, starcza na długo. Używałam wersji z olejkiem, ktora mi nie pasowała, wersji do skóry wrazliwej -super, ta wersja mnie też nie zawiodła. Dobrze oczyszcza z makijażu rrownież oczu.