Lovely, Pastel Tropics, Automatic Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu o kremowej konsystencji)

Długotrwała kredka do oczu o kremowej konsystencji przepięknie podkreśla oko. Idealnie sprawdzi się użyta samodzielnie jak też jako uzupełnienie cieni do powiek. W zestawie temperówka. Dostępna w 6 pastelowych kolorach.

do temperowania, wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Rewelacja!

Kredki posiadam wszystkie. I wszystkie lubię :)
Każda z nich jest bardzo przyjemna, sunie jak masełko z niemal pełnym pigmentem! Jak czegoś brak, druga warstwa załatwia sprawę i mamy pełne krycie. Świetne jako solo kreska, na linii wodnej lub powiece, ale też dobrze sprawdzają się do podbicia cieni pastelowych - wtedy pomiziać powiekę i rozetrzeć palcem póki całkiem nie zastygło.
Nie kruszą się, są naprawdę trwałe na tle innych kredek. Świetnie że są automatyczne.
Jedyny ich minus to to, że to była limitka :( A ostatnie na lato kredki wyszły w dość podobnych odcieniach - czekam na większy wybór kolorów z tą rewelacyjną formułą!

moja topka

Zdecydowanie to jest moja topka jesli chodzi o kredki. Na linie wodną oka sa idealne, nie da sie wrecz ich zmyc. Dla mnie jedyny minus to taki ze niestety jest za malo kolorów a potencjał jest tak ogromny. Kredka świetnie sunie po skórze, nie zacina sie jest miekka i komfortowa w noszeniu. Nie mam problemu z jej noszeniem nawet przez dlugi okes czasu. BArdzo pieknie prezentuje sie równiez jako eyeliner jednak tutaj trzema miec juz wprawe.

Udany produkt

Byłam zadowolona z tej kredki. Używałam koloru białego. Reszta odcieni była bardzo ładna, jednak nie wpisywały się w mój gust.
Wspomniany kolor spełnił moje oczekiwania przede wszystkim ze względu na pigmentację, która jest bardzo dobra. Kredka cechuje się dużym pigmentem i łatwością rozprowadzania. Jest miękka, ale nie za miękka. Konsystencja jest dopracowana idealnie.
Produkt jest zastygający. Dzieje się to szybko, jednak nie utrudniało mi to pracy. Kredka jest trwała na skórze, jednak na linii wodnej, gdzie głównie jej używałam już mniej. Pomimo tego jest to z pewnością jedna z trwalszych kredek na rynku.
Kolekcja Pastel Tropics jak sama nazwa wskazuje, zawiera w sobie pastelowe odcienie, więc do gamy kolorystycznej nie mogę się przyczepić. Żałuję jednak, że nie pojawiły się inne kolory, takie jak: czerń, brąz, granat czy butelkowa zieleń. Byłabym pierwsza w kolejce do zakupu takich kolorków ;)
Kredka nie podrażnia oczu, nie powoduje podrażnień. Jest też wydajna oraz kosztuje niewiele w odniesieniu do wysokiej jakości. Opakowanie również jest solidne, a mini temperówka to bardzo przydatny gadżet/dodatek.

Miękka przyjemna w użytkowaniu

Kredkę kupiłam z zamiarem stosowania na linię wodną- i tak też jej używam. Jest wygodna w użyciu i łatwo nadaje kolor. Jest dosyć trwała, faktycznie utrzymuje się cały dzień, mimo że oczy mi łzawią. Co ważne nie podrażnia oczu i jest dość miękka, co umila jej aplikację. Uzywam jej czasem jako baze do jasnych cieni na gorna powiekę, również sprawuje się bez zarzutu.
Szkoda tylko, że szybko się kończy ale tak poza tym to bardzo fajny produkt godny uwagi

Brak trwałości

Kredka ma przepiękny lilowy odcień, miękką konsystencję. Rozprowadza się bez problemu na powiecie. Jest plastyczna, można ją rozcierać do chmurki. Jako baza pod cienie sztos. Ale jako kredka na linie wodną oka zupełnie nie zdaje egzaminu. Nie utrzymuje się nawet h. A tak była zachwalana, że zakupiłam wszystkie odcienie. i niestety żadna sie nie sprawdziła na lini wodnej. Szkoda.

Biała jest świetna

Nie wyobrażam sobie makijażu bez podkreślenia linii wodnej . Zazwyczaj wybieram te bardziej cieliste ale i białe bardzo lubię . Tę kupiłam bardzo dawno , w sumie chwilkę po jej premierze i bardzo ją lubię . Szkoda , że to była edycja limitowana bo naprawdę ciężko o lepszą drogeryjną jakość w tak fajnej cenie .

Opakowanie miłe dla oka . Utrzymywane w pastelowej kolorystyce . Całość wykonana bardzo solidnie . Z opakowaniem nic złego się nie dzieje , zakrętka nie pęka , mechanizm wysuwający kredkę również działa bez żadnych zastrzeżeń . Kredka osadzona bardzo dobrze - nie giba się na boki i nie łamie się .

Jestem pod wielkim wrażeniem pigmentacji tego produktu . Naprawdę nie trzeba jej nałożyć wiele by uzyskać idealny efekt - jak wiadomo białe kredki działają cuda bo sprawiają , że spojrzenie wydaje się być świeższe a same oczy jakby optycznie większe . I tutaj wystarczy z dwa razy przejechać by dokładnie taki efekt uzyskać . Dodatkowo świetna konsystencja , faktycznie jest mocno kremowa i idealnie sunie po powiece .Jak wiadomo linia wodna jest mocno wrażliwa a tutaj w czasie nakładania żadnego dyskomfortu nie czuć . Nic nie szczypie nic nie kłuje . Dodatkowo świetna trwałość . Całe życie szukałam kredki która będzie idealnie trwała od momentu nałożenia aż do zmycia . I w sumie mnie to mało interesowało , że linia wodna wiecznie jest nawilżona i ciężko o to by coś się na niej idealnie trzymało . A jednak można ?? No można . Nic nie blaknie , nic się nie roluje , nic się nie rozmazuje . No idealnie . A i zmyć ją łatwo czy to olejek czy micel . Oczu nie podrażnia , łzawienia nie wywołuje . Generalnie żadnego minusa nie zauważyłam .

Oczywiście nie wiem , czy wszystkie odcienie są tak fajne jak biel ale biel to hit <3
Kocham i pozdrawiam

Limitowana kredka

Kupiłam ją na wakacje ze względu na piękny kolor. Skusiłam się na opcję brzoskwiniową. Kredka jest wykręcana, więc odpada problem temperowania. Jako liner sprawdzała się super do letniego makijażu. Później używałam jej na linię wodną - ten kolor bardzo ładnie wyglądał zaaplikowany w ten sposób, niestety efekt ten jest nietrwały i kredka szybko znika.
Wadą jest też to, że kredka zasycha, przez co jeżeli nie używam jej dwa dni lub dłużek, muszę ją "rozpisać" na dłoni, żeby była widoczna na oku.

Miłość!

Kredki mam we wszystkich możliwych kolorach. Kredki są mięciutkie, idealnie napigmentowane, nadają się fantastycznie na linię wodną, u mnie trzymają się dobrych kilka godzin przy czym nie płaczę, gdy ją nakładam, a ciężko u mnie z tym :)
Mam nadzieję, że powrócą do oferty

Świetna ale nie na linię wodną oka

Kredkę mam w kolorze jasnoróżowym nr 04, udało mi się dorwać na promocji i jako jedyna nie była wymacana - ogromny problem Rossmanna, dużo kosmetyków zmacanych z powodu zapewne braku testerów. No a teraz o samej kredce , są prawie same plusy i trzy malutkie minusy :), zacznę od plusów:
* kredka jest wykręcana - lubię tego typu kredki bo łatwiej jest wysunać niż strugać kredkę ,która potem się łamie w temperówce
* końcówka do ostrzenia rysika- pomysł super , zawsze można wyrysować idelana jaskółkę w kresce na powiece
* pigment super- nic nie blaknie, kolor utrzymuje się do jakiś 10 do godzin ( dłużej nie nosiłam)
* trwałość- nic się nie kruszy ,nic nie ściera
* kredka jako baza pod cienie- sprawdza się, ale trzeba szybko z nią pracować bo zastyga bardzo szybko
* opakownie- ładne i proste
* cena - ok.15 zł to moim zdaniem ok jak za taką jakość.

A teraz minusiki :
* trwałość na linii wodnej oka- w moim przypadku wytrzymała 3 godziny i znikła
* opakowanie powinno mieć folie zabezpieczającą jak w przypadku np. NYX, z racji że jej nie ma każda praktycznie sztuka może być otwarta i sprawdzona
* dostępność- już znika z Rossmanna, więc szkoda ,że produkt tylko przez jakiś czas do zakupienia.

Czy bym ją jeszcze kupiła, oczywiście że tak, więc jak tylko się jeszcze jakieś egzemplarze trafią to wpadną do mojego koszyka.

Najlepsze! Mam wszystkie i Kocham!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją automatycznych kredek z linii Pastel Tropics wypuszczonej przez markę Lovely przy współpracy z Wolosewicz Magdą. Jak widać na zdjęciu kredki dostępne są w sześciu kolorach i tak się składa, ze mam je wszystkie. Uwielbiam je dawać na linię wodną oka, a najczęściej używam w tym celu pastelowego różu, bo dodaje oku mega świeżości. Nie wiem jak to się dzieje, że pomimo iż normalnie nie znoszę różu to w makijażu często po niego sięgam, oczywiście pod warunkiem, że jest to róż raczej stonowany i delikatny. Kredki są faktycznie zastygające i dosyć długotrwałe, jednakże siłą rzeczy na linii wodnej ich trwałość mocno spada. Polecam je każdemu bo są fantastyczne!

Opakowanie i produkt:
Produkt to kredka automatyczna, która wysuwa się po przekręceniu kolorowej końcówki. Co jest fajne kredki wyposażone są w niewielkie ostrzałki, ukryte na drugim jej końcu. Z pewnością jest to duży plus, szczególnie, że kredki te są wielozadaniowe ???? Dostępne są w 6 pięknych pastelowych kolorach, widocznych na zdjęciu. Kredki mają zastygającą formułę, więc należy z nimi pracować trochę szybciej.

Aplikacja i działanie:
Kolory tych kredek są dosyć stonowane i nałożone na linię wodną oka dodadzą świeżości każdemu makijażowi. Uwielbiam je ponieważ, są one wielozadaniowe. Idealnie sprawdzą się jako baza pod cienie, a jeśli ją zaostrzymy z łatwością wykonamy nią drobniejsze akcenty lub kreski. Użyta jako baza pod cienie, podbija delikatnie ich intensywność i utrwala nasz makijaż. Nie uczuliła mnie i nie podrażniła w jakikolwiek sposób, a najczęściej nakładam ją właśnie na linie wodną. Jak wspomniałam wcześniej kredki są dość długotrwałe, nawet na linii wodnej wytrzymują ok. pół dnia, a wiadomo że w tym miejscu trwałość produktów jest mocno ograniczona, ze względu na panujące tam warunki.

Dostępność i cena:
Dostępność wypada raczej słabo. Znajdziemy je oczywiście w Rossmannie i na stronie marki w cenie regularnej 15,49zł. Ja swoje dorwałam w Rossmannie na promocji, w której kosztowały 9zł. Jak widać opłaca się je dorwać na promocji. Chociaż i bez niej ich cena jest całkiem przystępna. Polecam je z całego serducha!

Genialna kredka

Kolekcja Pastel Tropics od razu przyciągnęła mój wzrok za sprawą pastelowych kolorów, których brakowało w mojej toaletce. Po wielu pozytywnych opiniach udało mi się dorwać (co nie było łatwe) kredkę w odcieniu 04, ale polowałam też na fioletową. Kredka ma przyjemną, kremową konsystencję i dobrą pigmentację. Bardzo często używam jej jako cienia na całą powiekę i wygląda świetnie. Odcień 04 to piękny, pastelowy, delikatnie liliowy kolor, który latem dodawał świeżości. Na linii wodnej kredka utrzymuje się bez problemu nawet do 10 godzin. Wypróbowałam ją także w formie eyelinera na górnej powiece i taki efekt również przypadł mi do gustu. Warto pamiętać, że jest to kredka zastygająca, więc trzeba z nią szybko pracować. W zestawie mamy też temperówkę w skuwce, która zawsze się przydaje. Z chęcią wypróbowałabym też inne odcienie.

ZALETY
Odcień
Trwałość
Pigmentacja
Wielofunkcyjna
Temperówka w skuwce
Design

WADY
Brak

Brzoskwiniowa kredka do oczu Lovely Pastel Tropics

Cudowna kremowa kredka, ktora kupilam z polecenia znajomej instagramerki
Piekny kolor który super ożywia spojrzenie i lekko powiększa oko
Praca z nią jest wygodnaplusem jest ze posiada temperowka.
Rewelacyjny kosmetyk