Poprzedni artykuł: Adriana Kalska eksperymentuje z kolorem! Aktorka pokazała się w niebie... Następny artykuł: Marzą ci się piękne loki, ale nie wiesz jaką lokówkę wybrać? Porównuje...

Ta fryzura będzie hitem wiosny! Kwadratowe włosy zdominują ulice

Fryzury, , tagi: trendy 2019
Z grzywką czy bez, postrzępione czy obcięte pod linijkę - square haircut zawsze będzie wyglądać perfekcyjnie. Jest tylko jeden warunek - włosy muszą sięgać maksymalnie do połowy szyi.

Kwadratowa fryzura czy kwadratowe włosy już od dawna przyciągają uwagę wirtuozów fryzjerstwa. Nie można jej odmówić elegancji, jak i tego, że bardzo łatwo ją wystylizować. A ponieważ wiosną zwykle decydujemy się na spore zmiany w wyglądzie, to idealna pora na to, aby poddać się metamorfozie włosowej! 

Trendy włosowe 2019: Kwadratowa fryzura

Włosy obcięte na wzór kwadratu to znak rozpoznawczy Anny Wintour, redaktor naczelnej amerykańskiego wydania "Vogue". To dzięki niej ta fryzura stała się ponadczasowa - nosi ją niezmiennie od co najmniej lat 80. ubiegłego wieku.

Najlepszym dowodem na to, że takie cięcie jest ponadczasowe i pasuje kobietom niezależnie od wieku, jest także córka Victorii Beckham, Harper. Już jakiś czas temu obcięła piękne długie włosy do ramion, a teraz są jeszcze krótsze za sprawą square haircut. Przez to jest też łudząco podobna do Wintour.

Na całe szczęście tego typu fryzura nie jest ograniczeniem dla żadnego typu włosów. Można ją wykonać zarówno na tych prostych, falowanych, jak i kręconych, a mimo to będzie wyglądała tak samo elegancko. Chociaż naszym zdaniem delikatne zmierzwienie pasm doda fryzurze nonszalancji, a taki akcent zawsze odejmuje lat. 

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka propozycji czesania obciętych na kwadrat włosów. Który wariant podoba wam się najbardziej? :)

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 14:26

Zobacz także

Nasze propozycje