Poprzedni artykuł: Wygraj udział w warsztatach z Red Lipstick Monster! Następny artykuł: On sam nie wierzył, że wygra „Taniec z Gwiazdami"! Brawo Robert Wabich...

6 rzeczy, których NIE powinnaś robić, gdy idziesz z kimś do łóżka po raz pierwszy

Kobieta, , tagi: seks mężczyzna
Nieważne, czy z utęsknieniem czekałaś na tę chwilę, czy decydujesz się na seks na pierwszej randce. Jeśli chcesz, żeby znajomość z mężczyzną nie skończyła się po jednej nocy, przestrzegaj kilku reguł.

Pierwszy seks z mężczyzną, na którym ci zależy, to spore wyzwanie. Jeden odwlekają tę chwilę („żeby nie pomyślał, że jestem łatwa"), inne decydują się już na pierwszej randce („jeżeli mu się spodobałam, to go nie zniechęci"). Rano wydaje ci się, że było fantastycznie - namiętnie, romantycznie. Byłaś tak zachwycona, że na pożegnanie zaproponowałaś chłopakowi, by w najbliższą niedzielę poznał twoich rodziców. Teraz dzwonisz do niego, by umówić się na tę wizytę, a on... nie odbiera. Zaskoczona? Nie dziw się - popełniłaś jeden z kardynalnych błędów. Zobacz czego powinnaś unikać, gdy pierwszy raz idziesz z kimś do łóżka.

1. Nie traktuj go jak swoich byłych

Twój eks uwielbiał to robić w samo południe, na stole kuchennym i w ubraniu? To nie znaczy, że ten nowy ma takie same, czy choćby podobne preferencje. Potraktuj go jak najbardziej indywidualnie, testując swoje sprawdzone triki. Ale też zwracaj uwagę na to, czy na pewno mu się to podoba. I nigdy - NIGDY - nie porównuj go do byłego („Czy możesz ugryźć mnie w ucho? Mój były chłopak tak mi robił i to jest super!") 

2. Nie wyciągaj wszystkich asów z rękawa

Chyba że wiesz, że już nigdy się z nim nie spotkasz. Wtedy naprawdę możesz iść na całość (bo co ci zależy?). W innym przypadku, buduj napięcie, zamiast spłonąć namiętnością po 30 sekundach. Jeśli chcesz się popisać wyrafinowanymi technikami seksualnymi, dawkuj nowemu mężczyźnie przyjemność, a będzie chciał wrócić po więcej.

3. Nie wyznawaj uczuć

Nawet jeśli czujesz, że ten seks to początek pięknej miłości, powstrzymaj się od deklaracji. Sytuacje, że ona mowi mu, że go kocha na pierwszej randce zdarzają się w filmie - i tylko tam. Oczywiście niechodzi o to, by podchodzić do namiętności na zimno. Ale przynajmniej na początku spróbuj odróżnić miłość od seksu, a nową znajomość od miłości twojego życia.

4. Nie krytykuj - samej siebie!

Uwierz nam: mężczyźni naprawdę nie chcą wysłuchiwać twoich narzekań na to, że Kasia ma zgrabniejsze uda, Ania lepszą pupę, a Zosia lepiej gotuje. On przecież spotkał się z tobą, a nie twoimi koleżankami (a nawet Kardashiankami). Nie wstydź się swojego ciała, nie przepraszaj go za cellulit, nie powtarzaj, że jesteś gruba. I nie chowaj się pod kołdrą - on chce na ciebie patrzeć! 

5. Nie zachowuj się jak jego żona lub... mama

Po seksie nie musisz mu podawać mleka z miodem, gotować kolacji ani opowiadać mu o swoich pierwszych miłościach. To, że poszliście do łóżka, nie zawsze oznacza, że będziecie parą. Oczywiście, może będziecie chcieli się lepiej poznać, ale nie powinnaś od razu wchodzić w rolę jego dziewczyny, a tym bardziej mamy. Podobacie się sobie, a co będzie dalej, czas pokaże.

6. Zabezpieczaj się!!!

Tak - trzy wykrzykniki na koniec, żebyś wzięła to sobie do serca. Jesteśmy wyzwolonymi kobietami XXI wieku i nie powinnyśmy polegać na facetach, że zawsze będą mieli przy sobie prezerwatywę (albo co gorsza ulegać mu, gdy mówi „nie mam prezerwatywy, ale będę baaaardzo uważać"). Antykoncepcja to także nasza odpowiedzialność. Na randkę zabieraj paczkę prezerwatyw, nawet jeśli bierzesz pigułki albo stosujesz inną formę antykoncepcji. Myśl o tym, że możesz zajść w ciążę albo zarazić się chorobą weneryczną naprawdę nie działa jak afrodyzjak... 

zdjęcia: Free

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:40

Zobacz także

Nasze propozycje