Beiersdorf, Glicea, Krem glicerynowy do rąk

Dobrze się wchłania, pozostawia dłonie nawilżone, gładkie. Regeneruje także przesuszoną i zniszczoną skórę.
Występuje w wersjach:
- cytrynowej (nawilża i wygładza zniszczoną skórę dłoni)
- aloesowej (działa przeciwzapalnie, regeneruje i natłuszcza, nawilża suchą skórę i poprawia jej ukrwienie)
- rumiankowej (poprawia kondycję warstwy ochronnej skóry, koi podrażnienia, nadaje gładkość i jedwabistość).

Używam rownież do paznokci

Ten krem jest hitem w mojej kosmetyczne. Moje ręce maja skłonność do przesuszania.
ZALETY:
- bardzo przyjemny skład
- działanie nawilżające i regenerujące
- pomaga zwalczyć suchość dłoni
- używam rownież do paznokci dzięki czemu sa silniejsze, zdrowsze, twardsze i szybciej rosną
-podręczne opakownie
- taki
-szybko sie wchłania
-jest wydajny

Beiersdorf, Glicea, Krem glicerynowy do rąk

Miałam go całe kartony tego kremu, bo bliska mi osoba pracowała hurtowni. Wzbudza we mnie sentyment. Miałam okazje przetestować każdą jego wersje.
Jest to bardzo tłusty krem do rąk, ale bardzo dobry dla zniszczonych dłoni.
Nie za bardzo nadaje się do używania w ciągu dnia. Pozostawia tłusta, lepka warstwę. Najlepiej nakładać go przed snem, by podziałał sobie w nocy. Wygodne, wielgachne opakowanie, starczające na wieki. Zapach typowy dla kremu. Najbardziej podobał mi się zapach w wersji " cytrynowej". Efekty daje po pierwszym użyciu. Ja miałam go za darmo, lecz jego cena i tak była rewelacyjna. Wszystkie jego warianty są dobre. Zawsze używałam go w niewielkiej ilości. Nie tylko używam go na dłonie, ale i zdążyło się, ze do łokci, kolan i stop - również nie zawiódł.
Teraz jego popularność minęła i nie mam pojęcia czy gdziekolwiek jest on dostępny.

Nawet lubię

Jeden z najfajniejszych tanich kremów do rąk. Dość rzadki, dzięki czemu bardzo szybko się wchłania i nie tłuści skóry. Mam wrażenie, że moja skóra go po prostu pije. Proste, przyjemne zapachy. Efekt pielęgnacyjny nie jest powalający, ale za te pieniądze nie narzekam.
Miękka tuba pozwala wycisnąć krem do ostatniej kropli. Wydajność średnia.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry krem do rąk, pięknie wchłania się w skórę, nie pozostawia tłustych plam na skórze tylko przyjemną powłoczkę, która nie przeszkadza na dłoniach.. Super nawilża, przystępna cena, wydajny, ładnie pachnie.
Jest to jeden z najlepszych produktów tego typu, jaki udało mi się kupić.

Przeciętny i tani.

Używałam kremu o zapachu rumianku.
Tubka w porządku - standardowa wielkość, opakowanie wystarczająco twarde, nie za miękkie, krem łatwo się aplikuje.
Konsystencja dość gęsta, łatwo się wchłania, pozostawia delikatny film natłuszczający.
Ogólne działanie pielęgnacyjne przeciętne, ale jak na taką cenę nie ma co narzekać.
Zapach rumiankowy, niestety dla mnie jest to minus, w kosmetykach z rumiankiem zawsze ten zapach kojarzy mi się z zapachowym papierem toaletowym, dlatego z ulgą skończyłam to opakowanie.

Krem dzieciństwa :D

Kto nigdy się nie smarował tym kremem podkradając mamie...
Krem jak krem. Szału w nim nie ma, ale spełnia swoje zadanie, natłuszcza (zostawia trochę filmu ma dłoniach, ale w trakcie czynności to się gubi, nawet nie wiem kiedy), pachnie... No jakoś pachnie, ani to przyjemne ani nieprzyjemne. Po prostu pachnie :D
Krem polecam przede wszystkim ze względu na cenę, każdy go może kupić a coś tam robi, na pewno więcej dobrego niż złego :D

Bardzo dobry

+miałam chyba wszystkie 3 rodzaje, a na pewno 2 i uważam, że to naprawdę dobre kremy,
+tani,
+szeroko dostępny,
+stosunek jakości do ceny jest piorunująco dobry,
+nie spodziewałam się, że spodobają mi się takie zapachy, a jednak lubię je mocno, rumiankowy jest świeży i ultra naturalny, a cytrynowy to poezja, bardzo prosty, trochę jak kwasek cytrynowy, bardzo intensywny,
+zapach dosyć długo utrzymuje się na dłoniach,
+dobrze je nawilża i odżywia, w niczym nie odstaje od innych, droższych kremów,
+na pewno będę do niego wracać, bo zwyczajnie go lubię, spełnia swoje zadanie i jest tani, a więc rewelacja,

-/+ standardowa wydajność,

-opakowanie nie trafia w moją estetykę, ale nie to jest najważniejsze,
-nie cierpię, kiedy kremy do rąk mają odkręcane zakrętki, bo jak je niby mam zakręcić, jak mam krem na rękach? przez co opakowanie zawsze jest tłuste,
-konsystencja dosyć wodnista, przez co trzeba uważać, żeby nie wylądował na obraniu lud podłodze, ale za tę cenę jest ok,
-za szybko się nie wchłania, ale ja stosuję kremy przeważnie tylko na noc, więc ponownie: za tę cenę jest ok

Idealny produkt w idealnej cenie

Bardzo cenię sobie produkty o krótkim składzie, skuteczne i tanie. Kupić go można w każdym osiedlowym sklepiku i to jest wielki plus. Jest bardzo wydajny, konsystencja idealna do rozsmarowania. Krem można wykorzystać do ostatniej kropli. Występuje w bardzo wielu wariantach, co cenię sobie, gdyż nie lubię używać cały czas tego samego zapachu kosmetyków. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka. Krem idealny do torebki.

Nie dla mnie

Każdy pamięta ten krem mama go używała i w ramach przypomnienia postanowiłam kupić .Prócz zapachu pięknego aloesowego , same minusy krem jest tłusty skóra się po nim lepi każdy przedmiot w dłoni ślizga się ,mam wrażenie że w ogóle nie wsiąka z skórę tylko pozostawia na niej tłusty film .Nadawał by się tylko na nocną kurację w rękawiczkach.Opakowanie -mam rażenie że od kilku lat się nie zmieniło skromne .Myślę że pozostawię go wspomnieniom.

Polski klasyk

+ech, krem z dzieciństwa, od czasu do czasu spotykałam go u mniej "kosmetycznych" członków rodziny, bardzo popularny z powodu niskiej ceny, jest rewelacyjna, dosłownie każdy może sobie pozwolić na ten krem,
+przyjemny zapach, miałam do czynienia z cytrynowym, który pachnie jak... kwasek cytrynowy, ale w takiej kosmetycznej wersji; od razu jednak uczulam, żeby go sobie powąchać, bo obawiam się, że większości się on jednak nie spodoba,
+dobre nawilżenie/natłuszczenie, potrafi porządnie zregenerować suche łapki,
+z tego co się orientuję jest on dostępny nawet w sklepach z ograniczonym asortymentem kosmetycznym, typu kioski ruchu, osiedlowe sklepy spożywcze,

-/+ wchłanialność przeciętna, raczej nie zabrałabym go do samochodu, bo tłuści i lepi wszystko, ale spokojnie można używać na noc; mało w sumie spotkałam kremów, które wchłaniałyby się od razu,
-/+ wodnista konsystencja, co niekoniecznie wpływa na małą wydajność, kremu tak czy siak potrzeba mało,

-nie przepadam za kremami do rąk z zakrętką, jak mam zakręcić z tłustymi rękami? robię więc tak, że nakładam krem na grzbiet dłoni, zakręcam i dopiero wtedy smaruję, ale nie daj Boże zakrętka spadnie, itd.
-szata graficzna nie jest piorunująca, ale mówimy tu o kremie za kilka zł, więc wybacza się to

W porównaniu z innymi kremami wypada naprawdę dobrze, a na jego korzyść mocno działa cena. Chętnie go kupię przy najbliższej okazji, żeby znowu poczuć ten kwaskowaty zapach. Wiem, że na pewno nawilży moje dłonie jak trzeba i nie wydam przy tym majątku. Polecam!

Pamiętam je od małego

Ten krem istnieje odkąd sięgam pamięcią.. u mojej babci zawsze stał taki na szafce - rumiankowy lub cytrynowy i na zmianę. W moim domu także często gościł, głównie ze względu na wybór w sklepach w tamtych czasach - wtedy były może 3 różne kremy typu Glicea czy Pani Walewska (no i oczywiście kultowy krem Nivea do wszystkiego).

Nie ma co ukrywać - cena również nie zabijała, za pojemność 75ml (nie wiem czy kiedyś ten produkt nie był jeszcze większy) płaci się około 3zł. Wydajność też całkiem ok, choć nie wiem czy moja ocena będzie tu miarodajna, bo dłonie mam wyczaj kremować po każdym umyciu rąk, w przeciwnym wypadku po całkowitym odparowaniu wody uczucie ściągnięcia i swędzenia gwarantowane..

Krem wydaje się być mocno tłusty i wmasowując go w dłonie wyraźnie to czuć.. a to ze względu na glicerynę, którą kosmetyk posiada wysoko w składzie. Jednak po kilku minutach na dłoniach nie czuć bardzo chamskiego filmu, że wszystko wyślizguje nam się z rąk. Powiedziałabym raczej, że to lekkie natłuszczenie, które łagodzi atopowe zmiany skórne. Moje ręce chłoną wszystkie kremy niczym gąbka, więc to dobrze, że ma w sobie natłuszczającą glicerynę.. ręce czują ulgę po zastosowaniu.

Na dłuższą metę krem poprawia wygląd skóry na dłoniach, nie mogę jednak powiedzieć, że przepadam za zapachem tych kremów.. Mimo sentymentu i podziwu, że produkt wciąż utrzymuje się na rynku to w mojej ocenie te kremy po prostu śmierdzą.. albo sztuczną cytryną, albo rumiankiem, który przypomina mi wyłącznie silne uczulenia jego pyłkami w wieku szkolnym. Przypominam sobie tylko, że wersja aloesowa zapachowo była całkiem znośna.

Czuć po nim lekkie nawilżenie, czuć regenerację bo pewnym czasie, ale nie byłby to krem, za którym tęskniłabym jakby go wycofali. Ot, taki codzienniak z powiewem sentymentalnych szczenięcych lat ;)

Dla mnie najlepsze

Tak naprawdę to tylko z nich zawsze byłam zadowolona, ładnie nawilżają, rozjaśniają dłonie i chronią. Do tego to tanie kremy.
Najbardziej lubię tą cytrynową wersję.
Dostępne głównie w marketach.