Isana, Med , Akut Handcreme 5,5% Urea & Cica (Krem do rąk `Intensywna Regeneracja`)

KREM DO RĄK ISANA MED INTENSYWNA REGENRACJA dostosowany jest do potrzeb bardzo suchej i popękanej skóry. Receptura będąca połączeniem aktywnych składników takich jak mocznik i ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej zwiększa nawilżenie skóry.

Ekstrakt z Centella asiatica (wąkrotka azjatycka)
Długotrwała ochrona dłoni przed przesuszeniem
Natychmiastowa pielęgnacja za pomocą mocznika i ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
** wspomaga utrzymanie nienaruszonej bariery skóry i zrównoważonego mikrobiomu skóry.

odwodniona, popękana, sucha
kremy do rąk
nawilżające, na popękaną skórę, regenerujące
bezzapachowa
w tubce
bogate
100 – 250ml, 50 - 100ml

Idealny na zimę

Bardzo dobry krem jeśli ktoś zmaga się z przesuszoną i popękana skórą na dłoniach. Wchłania się dosyć długo, ale świetnie regeneruje i chroni dłonie. Używam go głównie na noc i moje ręce są w znacznie lepszym stanie. To chyba najlepszy krem jaki do tej pory stosowałam, a miałam ich naprawdę wiele. Zaletą jest również cena, spora pojemność i wydajność

Jak piecze to znaczy, że działa

Krem kupiłam głównie dla mojego chłopaka który miał problem z przesuszonymi rękami, ale oczywiście sama też go używałam. Oboje zauważyliśmy, że na początku lekko, prawie nie zauważalnie piekł/mrowił, jednak nie wydaje mi się, żeby to była wada, a raczej znak, że działa. Zwłaszcz, że mojemu chłopakowi faktycznie polepszył się stan skóry na dłoniach. Krem zostawił po wchłonięciu śmieszną powłoczkę, taką jakby lekko gumową.

Ratunek dla skóry dłoni

Kupiony przez przypadek, a został ze mna na dłużej, dobrze nawilża, szybko się wchłania i jest baardzo wydajny!
Zdecydowanie wart wypróbowania, tym bardziej w tej cenie.

Rewelacyjny

Krem zakupiłam w Rossmanie. Choć z marką Isana jakoś mi wybitnie nie po drodze, ten krem mnie zaskoczył.
Opakowanie w dość minimalistycznej szacie graficznej, trochę apteczne. Tubka o pojemności 100 ml, zamykana na klik.
Formuła bez mikroplastiku.
Produkt jest wegański.

Krem ma barwę białą, jego konsystencja mnie zaskoczyła. Po intensywnie regenerujący kremie spodziewałam się raczej dość bogatej i gęstej konsystencji. Krem jest jednak lekki, pomiędzy rzadką a gęstą konsystencją.
Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy.
Daje natychmiastowe ukojenie i poczucie dobrze chronionych i nawilżonych dłoni.
Lubię go stosować na noc i gdy potrzebuję trochę bardziej zatroszczyć się o skórę dłoni.
Zwykle w kremach przeszkadza mi brak zapachu - tu nie rzuca mi się on nawet w nos.
Krem jest naprawdę rewelacyjny i będę do niego często wracać.

Świetny! ale...

Krem do rąk 5,5% urea & cica bardzo lubię.
Stosowałam go w miesiącach zimowych, idealnie sprawdził się jako krem ochronny na dzień i pod rękawiczki, jak i w regeneracji dłoni, na noc.
Kosmetyk ładnie pachnie, jest przyjemny w użyciu. Dłonie pozostawały lekko wygładzone i estetyczne. Krem jest dosyć ciężki, wchłania się z problemem niejakim, ale po 2-3 minutach skóra rąk jest wygładzona i nie klei się. Tak właśnie oceniam go na miesiące zimowe. Nie wiem czy na wiosnę i lato nie będzie zbyt ciężki, jednak dla mnie taki krem to będzie hit na noc, gdyż zależy mi na regeneracji dłoni.
Kupiłam krem z wadliwym zamknięciem, niestety można nim sobie paznokcie złamać, więc przestrzegam. Dowiedziałam się, że wadliwe zamknięcie miały tylko niektóre opakowania tego kremu, więc może traficie na dobrą wersję.

W porządku

Generalnie kosmetyki Isany mi się raczej nie sprawdzają natomiast dałam się skusić na ten krem niską cena ok 5 zł oraz mocznikiem w składzie.
Krem ma lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję, choć spodziewałam się gęstej, odżywczej. Fajnie sprawdza się na dzień, nie zostawia tłustych czy lepiących rąk.
Jest to krem po prostu nawilżający, ale raczej nie jakoś głęboko odżywczy czy regenerujący. Po prostu krem do szybkiego nawilżenia dłoni w trakcie dnia.
Fajne jest to, że po nałożeniu czuć taką otulającą warstewkę, która pozostaje a nie znika po kilku minutach.
Krem jest wydajny, tani, łatwo dostępny i nie posiada zapachu ( to akurat u mnie na minus bo lubię ładnie pachnące kosmetyki).
Miałam inne kremy do rąk Isany i nie byłam zadowolona, ten jest pierwszy który polubiłam i mogę polecić choć moim ulubieńcem nie został.

Wykorzystała: kilka próbek

Krem do rąk z Isany

Hej wszystkim!
Od zawsze borykam się z problem suchych dłoni, jeśli też macie taki problem zdecydowanie ten krem jest dla was.
super się wchłania i jest mega tani.
Jedyny minus, że nie ma konkretnego zapachu..
Ale mimo wszystko spełnia moje oczekiwania

Świetny krem do rąk na zimę

Krem do rąk z mocznikiem jest idealny do stosowania zimową porą. Radzi sobie świetnie, nawet z tak suchymi rękami jak moje. Warto go przetestować.

Intensywnie regeneruje i nawilża - przy regularnym stosowaniu, skóra jest miękka, gładka i bez podrażnień. Sprawdza się także w przypadku pęknięć naskórka.
Pozostawia delikatny filtr na skórze - dzięki czemu efekt dłużej się utrzymuje.
Ma bogatą konsystencję - przyjemnie łagodzi i przynosi ukojenie. Z tego też powodu świetnie sprawdza się zimą.
Nie klei się - jego aplikacja jest bardzo przyjemna.
Jest wydajny- już niewielka ilość kremu wystarcza by uzyskać oczekiwany efekt.
Nie ma zapachu - dla jednych lepiej, dla innych nie. Ja daję plusik.
Ma bardzo atrakcyjną cenę.

Najlepszy krem do rąk od Isana

Na wstępie mogę powiedzieć, że przetestowałam chyba wszystkie kremy tego producenta oraz innych topowych marek ale nigdy nie wpadłam na produkt który tak bardzo przypominałby mi Hud Salva. Można śmiało powiedzieć, że opatrunkowa konsystencja jest podobna i ma jak najbardziej zbliżone właściwości. Krem zakupiłam dla męża który boryka się z pękającą skórą a ten krem przypadł mu bardzo do gustu-nie jest perfumowany, szybko się wchłania i właśnie działa jak opatrunek. Rany szybko się zagoiły a stwardnienia zmiękczyły. Sama zaczęłam go z ciekawości używać mimo, że sama preferuję zapachowe kremy. Śmiało polecam zimą oraz podczas wietrznej pogody. Czasem nakładam także na usta i jest świetny!

fajny

Tani a dobry kremik.
Ma przyjemną konsystencję, bo szybko się rozprowadza, nie bieli i od razu nadaje dloniom satynową miękkość i gładkość. Szybko się wchłania ale też zostawia delikatna satynowa warstwę, która przez jakiś czas się utrzymuje.
Nie klei sie. Nie potrzeba dużej ilości kremu, aby było widać efekt.
Jest bezzapachowy.
Dla wymagań mojej skóry jest wystarczający.

Nawilżanie bez nieprzyjemnego uczucia lepkości

Lubię kosmetyki marki Isana, bo zwykle (zdarzają się wyjątki) mają niezłe składy. Nie inaczej jest w przypadku tego kremu.

Szybko się wchłania, mimo, że jest gęsty i nie zostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości ani tłustości jak niektóre kremy. Dobrze nawilża, prawie nie ma zapachu.
Na pewno do niego wrócę.

Mój nr 1 wśród kremów do rąk

Odkąd pamiętam zmagam się z problemem przesuszonej skóry rąk, szczególnie teraz w okresie jesienno zimowym dłonie są szorstkie, popękane, zaczerwienione.
Wypróbowałam naprawdę wiele kremów do rąk. W akcie desperacji zakupiłam ten od Isana med i to był strzał w 10.

Odkąd stosuje ten krem w połączeniu z maścią z Wit. A moje dłonie są gładkie, miękkie a skóra zagojona i ukojona. Zniknęło zaczerwienienie i dłonie wreszcie są moja wizytówką.
Skład jest wyjątkowy: mocznik, warkotka azjatycka.
Zapach typowy dla kremów do rąk, w tubce.

Krem dogłębnie nawilża i regeneruje skórę dłoni, działa przeciwstarzeniowo. Powleka dłonie lekką warstwa, która szybko się wchlania. To mój must have który szczerze Wam polecam.
Dodatkowo nie pozostawia lepkiej warstwy, jest tani i bardzo wydajny.