Calvin Klein, CK One EDT

Calvin Klein, CK One EDT

'CK One' to zapach uniwersalny, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Powstał w 1994 roku i od tamtej pory cieszy się wielką popularnością. Przeznaczony głównie dla młodych, aktywnych osób.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, cytryna, mandarynka
nuta serca: jaśmin, konwalia, róża, kosaciec florencki
nuta bazy: cedr, sandałowiec, ambra, mąka tarniowa

50 - 100ml, >100ml
Rekomendacja
na dzień

38% jesień/zima 62% wiosna/lato

super

Perfum jest bardzo ładnie pachnący delikatną morską nutą, cenowo można go kupic na super promocji, jest mega wydajny, trwały, jeden z najlepszych perfumów

Używa produktu od: próbka

Przyjemny

- powiew czystości, świeżości, bez słodkich nut
- zapach minimalnie bardziej męski niż damski
- zapach nie jest drażniący, ciężki, nie wywołuje bólów głowy czy nudności
- perfumy do użytku codziennego, na randkę są zbyt mało seksowne, zmysłowe ze względu na swój chłód, w ostateczności mogą być :)
- pozostawia po sobie delikatny ogon
- długotrwały
- cena w promocji

Podsumowanie: podoba mi się zapach, być może kupię sobie do użytku codziennego

Unisex

Perfumy zabrałam kiedyś z pułki mojemu mężowi. Kiedyś nie miałam pod ręką swoich i użyłam właśnie tych CK one. Bardzo mi się spodobały, sa dość trwałe i intensywnie pachną. Sprawdzają się idealnie u mężczyzny jak i u kobiety choć kiedyś myślałam ze to niemożliwe ;)

super lekkie :)

testowalam juz perfumy 2in1. zdecydowalam się zakupić te i nie żałuję , kupiłam na super promocji 150 ml. używam ich codziennie do pracy i trzymają mi sie cały dzień :)) gorąco polecam ;p

Lekki i przyjemny

Jest to jeden z moich ulubionych zapachów, szczególnie wiosną, bo jest taki lekki i przyjemny dla nosa. Cena jest w porządku, czasem można go znaleźć na bardzo fajnych promocjach. Szczególnie przemawia do mnie trwałość tego produktu, na skórze utrzymuje się przez cały dzień, na ubraniu nawet kilka dni. Flakon jest minimalistyczny, ale podoba mi się, wygląda estetycznie.

Cytrusy i białe kwiaty

Zawsze w mojej szafie, prosty zapach na lato.

Dobrą, bardziej męską alternatywą CK One jest Paco od Paco Rabanne z 1995.

Szkoda, że dzisiejsze wypusty pachną słabiej, niż te, które pamiętam sprzed lat.
200 ml butelka z odkręcanym atomizerem ułatwia przelewanie perfum do mniejszych buteleczek, które możemy mieć ze sobą w kieszeni i odświeżać zapach na naszej skórze co kilka godzin.

Unisexowy hit w rozsądnej cenie.

ponadczasowy

Choć CK One” z powstał w 1994 roku to do dziś cieszy sie popularnością. Ja zakochałam się w tym zapachu jakieś 15 lat temu i co jakiś czas powracam do tych perfum. Czym mnie urzekły? Przede wszystkim zapachem - neutralnym zarówno dla niej jak i dla niego . Uwielbiam CK One szczególnie latem , za uczucie świeżości i długotrwały zapach. Kocham ten cytrusowy aromat na swoim ciele. Perfumy Calvin Klein, CK One pasują do klasycznych strojów jak i do sportowego looku. Chwilę po aplikacji czarują nas nuty soczystej mandarynki, bergamotki i cytryny. Gdzieś tam w tle pojawia się fiołek , jaśmin wraz z gałką muszkatołową. Bazę kompozycji tworzy zmysłowa kompozycja zwierzęcego piżma, cedru i ambry.

Ładne, delikatne, dość trwałe :)

Bardzo ładny, delikatny zapach, ja lubię go nosić w chłodne dni, jakoś wtedy bardziej mi odpowiada niż w upały :) Generalnie dobra jakość w dobrej cenie :)!

Świetny zapach!

Calvin Klein CK One to jest zapach idealny dla mnie. Delikatny, przyjemny, długo się utrzymuje, mojemu mężowi też bardzo się podoba. Używamy wspólnie tego zapachu, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Super

Perfumy są bardzo fajne. Zapach jest uniwersalny zarówno dla panów jak i pań. Jest bardzo trwały. Buteleczka jest też bardzo atrakcyjna. Kupiłam je mojemu mężowi i on jest też bardzo zachwycony z nich.

One is One

Perfumy dostał mój narzeczony w prezencie.

OPAKOWANIE:
Bardzo ładny flakon. Nietypowy, prosty, przyciągający uwagę. Bardzo wpada w nasze gusta estetyczne.

KONSYSTENCJA/ZAPACH:
Konsystencja przeźroczysta płynna.
Zapach lekki, świeży, cytrusowy.

DZIAŁANIE:
Jeden z ładniejszych zapachów unisex. Moim zdaniem jednak zapach minimalnie lepiej pasuje do mężczyzn niż do kobiet. Bardzo fajne nuty bergamotki, cytryny, mandarynki. Świeży, orzeźwiający zapach na co dzień. Wydaje mi się, że jest to raczej zapach na lato.

PODSUMOWANIE:
Bardzo fajny zapach, dosyć dobrze utrzymujący się na ciele i ubraniu. Uważam, że jednak lepiej pasuje do mężczyzn niż do kobiet, ale każdy ma prawo do indywidualnych gustów :). Mój narzeczony robi trzy/cztery psiknięcia, także perfumy starczyły mu na bardzo długo.
Na pewno jeszcze nie raz je kupimy.

idealny na porę wiosenno-letnią

Perfumy te swego czasu używałam bardzo często, można powiedzieć , że byłam uzależniona od "psikania" :p

Perfumy te mają piękny, cytrusowy zapach, bardzo orzeźwiający jak dla mnie idealny zapach na porę wiosenno-letnią.

Perfumy te są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, chociaż zauważyłam że delikatnie inny zapach jest na kobiecej i inny na męskiej skórze.

Produkt jest bardzo wydajny, trwały i można go śmiało używać zarówno w dzień jak i wieczorem.

Dużym plusem jest też cena produktu, można kupić butelkę 200 ml za stosunkowo niską cenę w drogeriach internetowych.