Calvin Klein, CK One EDT

Calvin Klein, CK One EDT

'CK One' to zapach uniwersalny, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Powstał w 1994 roku i od tamtej pory cieszy się wielką popularnością. Przeznaczony głównie dla młodych, aktywnych osób.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, cytryna, mandarynka
nuta serca: jaśmin, konwalia, róża, kosaciec florencki
nuta bazy: cedr, sandałowiec, ambra, mąka tarniowa

50 - 100ml, >100ml
Rekomendacja
na dzień

36% jesień/zima 64% wiosna/lato

Ładny zapach i flakon

Bardzo ładny zapach (chociaż na każdym pachnie inaczej). Butelka jest prosta, ale ładna. Na moim ciele były raczej trwałe. Dosyć drogie w moim odczuciu. Pewnego rodzaju minusem jest to, że to bardzo znane perfumy, zdarzało mi się spotykać kilka innych osób na jednej imprezie z tym samym zapachem - nie jest to może techniczny minus produktu, bardziej jego sukcesu.

Piękny

Posiadam perfum o pojemności 200 ml pojemność duża czyli dla mnie na plus kupiony na promce za 140 więc cena spoko jak za 200ml ma super świeży zapach , dość długo się utrzymuje , ładny "dizajn"butelki minimalistyczny .

Idealne na lato

Perfumy kupiłam o pojemności 200ml i nie polecam bo pod koniec byłam już zmęczona używaniem ich. Butelka nic szczególnego prosta ciężka nic szczególnego. Zapach świeży idealny na lato. Mam trochę słabość do perfum unisex podobają mi się męskie nuty w perfumach. Zapach absolutnie nie jest trwały. Pewnie już ich nie kupie bo są męczące po dłuższym stosowaniu.

Super

Kupiłam te perfumy dla męża ,ale muszę się przyznać, że podebrałam je Mu parę razy . Zapach idealny dla mężczyzn jak i dla kobiet. Zapach długo się utrzymywał, ładny , świeży zapach . Flakonik poręczny, cena bardzo przystępna

Taki sobie.

Duża zniżka ceny skusila mnie do kupna tego zapachu. Zaznaczę,że jestem dużą fanką perfum Calvina Kleina. Niestety, tym jestem troszkę rozczarowana. Zapach ok , natomiast mam duże zastrzeżenia co do jego trwalości.

Przyjemny zapach na codzień

Świetny zapach do biura, nienachalny, świeży. Pasuje zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Dość trwały, nie zbyt mocny, jednak wyczuwalny. Przyjemny, ze względu na swoją delikatność i świeżość.

ŚWIEŻY, PRZYJEMNY, LECZ NIE JEST TRWAŁY

Baaardzo długo przymierzałam się do zakupu tego kultowego zapachu, ale jakoś albo o nim zapominałam, albo po prostu miałam ochotę na coś innego.
Skusiłam się na ck one przy ostatniej promocji i jestem zadowolona, aczkolwiek nie używam ich jako gównych perfum czy na specjalne okazję, jest zbyt "meski" i pospolity.
Nie jest ciężki, ale nie ma też jakichś typowych nudnych kwiecisto-słodkich nut. Podoba mi się to, że możemy go używać razem z partnerem, i tak naprawdę to do niego bardziej ten napach pasuje.
Opakowanie/ buteleczka też jest bardziej meska, jak i dozownik z zakretka. Odejmuję gwiazdkę za trwałość, ale i tak polecam,

orzeźwiający

Zapach jest uniwersalny. Pasuje i kobiecie i mężczyźnie. Jest świeży i orzeźwiający, polecany na dzień. Ładne opakowanie, w drogeriach internetowych można dostać w naprawdę dobrej cenie.

CK One

Perfumy cudo. Uwielbiam je jeden z lepszych unisexów od CK . Bardzo długo sie utrzymuję.Duży wybór pojemności.W opoakowaniu znajdziemy buteleczke zamknmiętą korkiem( idealne gdy chce ktoś użyć jako woda po goleniu) jest dołączony również atomizer(jak dla zwykłych psikanych perfum).Zapach bardziej przechyla się w stronę męską niż damską ale to nadaje mu uroku i klasy.Polecam

Ładne!

Perfumy kupiłam chłopakowi w prezencie i jest bardzo zadowolony. Dużą jego zaletą jest to, że są unisex idealne zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Przepiękny, odświeżający, delikatny cytrusowy zapach dający poczucie czystości i komfortu. Idealny na ciepłe dni. Myślę, że to jeden z tych zapachów, które nigdy się nie nudzą, jest ponadczasowy i niezwykły. Trwałość bardzo dobra, oraz ładny flakonik. Cena przy tej pojemności jest bardzo przystępna, więc uważam, że warto skusić się na te perfumy :)

Niezastąpiony

Kultowy i wszystkim znany Calvin KLEIN i tym razem mnie nie zawiódł. Intensywny, a zarazem delikatny zapach uwodzi mój węch. Uwielbiam go za trwałość i jakość jaką od lat reprezentuje. Cena adekwatna do jakości i zapewnieniach producenta. Polecam każdej z Was!

Zapach na 12 miesięcy

Perfumy unisex - dla mnie bardziej damskie, chociaż mężczyźnie też się podobają:) Plus za bardzo prostą, mleczną butelkę oraz nakrętkę, którą można zamienić na atomizer. Zapach jest świeży, ale jednocześnie ciężki, trochę męski. Nie ma w sobie żadnych słodkich nut. Długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Uzywam go przez cały rok w ciągu dnia, na wieczór jest za mało elegancki.