Mystik Warsaw, Cienie do powiek (różne kolory)

Mystik Warsaw, Cienie do powiek (różne kolory)

Pojemność 2,2 ml

Linię cieni do powiek tworzy aż 70 różnych kolorów podzielonych na 3 trzy typy:
1. Cienie do powiek Light- rozjaśnienie oka,
2. Cienie do powiek Dusk- Podkreślenie kształtu oka.
3. Cienie do powiek Night- Nadanie głębi spojrzeniu.

Oprócz pojedynczych cieni można kupić również wkłady do paletki magnetyczne (również dostępnej w sklepie).

prasowane

- opakowanie
- dają efekt wygładzający
- trwałość zadowalająca

Minusy(-)
- mocno sprasowane, lekko kredowe przez co trudniej się je blenduje
- cena
- dostępność

Podsumowując mam kolorki z serii light: lime oraz shocker - przepiękne rozświetlają powiekę i mają intensywny kolor.

Świetnie napigmentowane, mega trwale!

Te cienie zasługują zdecydowanie na większy rozgłos. Są świetnie napigmentowane, mokre, wydajne i co najważniejsze nie osypują się. Cały dzień utrzymują się na oku, nie rozmazują, nie rolują. Cena jest bardzo dobra, a dodatkowo są często na promocji.

Mega

Bardzo fajne cienie. Pigmentacja super. Nie jest to glam shop, ale daje radę. Mam odcień emmerald. Duży plus, że można je kupić w dwóch wersjach opakowań,takiej minipuderniczce oraz blisterze,co mi bardzo odpowiada, bo mogę go od razu przełożyć do palety magnetycznej. Najlepiej nakładać pędzelkiem silikonowym. Najładniej wygląda na glitter primerze. Ja kupowałam w kontigo. Jak za dychę, to nie ma lepszych cieni

dobrze kryjący napigmentowany

Używam odcienia flame-dusk, intensywnie pomarańczowego. Przede wszystkim jest to bardzo mocno napigmentowany cień i można nim uzyskać przepiękny efekt. Jednak, gdy używam go aby stwożyć plamy, wszystko jest super. Jest trwały i ma mocny kolor. Jednak gdy używam go do robienia jakiś fantazyjnych wzorów, wytrzymuje maksymalnie dwie godziny. Później wszystko się rozmywa i zostawia słaby efekt.

4.5/5

Miłe zaskoczenie

Zazwyczaj kupuję całe paletki, jednak w pierwszej kolejności zużywam brązy i beże. Dlatego też zdecydowałam się któregoś razu dokupić pojedyncze brązy i trafiło na Mystic. Przyznam, że jestem mile zaskoczona pigmentacją i trwałością tych cieni, bo naprawdę dorównuje tym z górnej półki cenowej. Kolor dobrze się blenduje i współgra z innymi paletkami. Można go łatwo "dokleić" do już pomalowanego oka. Jest intensywny dzięki czemu można nim czarować zarówno makijaże dzienne jak i wieczorowe. Wymalowana rano nosze go na powiece do samego wieczora.
Delikatnie się osypuje, ale nie ma tragedii.
No i ta cena......

Niesamowite cienie!

Posiadam odcienie flame - dusk, mulberry - dusk i purple - dusk. Za cenę 12 zł jakość jest powalająca.
Cienie lekko się osypują, ale mają genialną pigmentację. Utrzymują się cały dzień, zmywają się bez problemu.

Bardzo dobre

Pierwsze cienie tej marki kupiłam w nowootwieranej drogerii Kontigo w promocji (ich cena była b.niska). Zachęciła mnie bogata paleta kolorów. Wybrałam moje ulubione brązy i beże. Używając je bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Używam ich już ok. 2 lat dokupując kolejne w miejsce zużytych. Moje ulubione trio to brązy: bronze dusk i night mocha (matowe), oraz beż light nude pink (fajnie cielisty, stapiający się z całością makijażu oka, lekko satynowy). Czasem dokładam matowy koral do roztarcia granic. Parę innych kolorów też na przemian używam. Rewelacyjnie utrzymują się cały dzień (zawsze nakładam na odrobine podkładu i dodatkowo przyklepuje pudrem ryżowym - bo mam b. tłuste powieki), nie podrażniają, nie osypują się, nie mieszają na oku - kolory wieczorem zostają takie same jak były rano; dobrze się spisują podczas upałów i treningu. Zaletą jest również to, że można je kupić pojedynczo pakowane jak i jako wkłady do paletek magnetycznych, które są b. przystępne cenowo i wygodne. Cienie tej marki wyparły z mojej kosmetyczki wszystkie inne, które używałam do tego odkrycia.

Przyzwoity, jestem zadowolona

Cień łatwy w aplikacji, mało się osypuje w ciągu dnia i jest trwały - ładnie wytrzymuje 8 godzin w pracy.
Tego się po nim spodziewałam. Do tego trafiłam z odcieniem, mam niebieski matowy. Kupię ponownie.

Nie rozumiem czemu są tak mało popularne

Cienie Mystik rozpoczęły falę uwielbienia do tej marki. Cienie trwałe, super gama kolorystyczna, bardzo przyjemnie się je blenduje, świetna pigmentacja. Jedynym minusem jest to, że się trochę osypują w trakcie aplikacji, ale może to wynikać z mojego braku umiejętności. Są dużo trwalsze niż te od innej marki, której z grzeczności nie będę wymieniać, ale na pewno powinny stać się mocną dla niej konkurencją. Ceny też zachęcają i są naprawdę przystępne.

Nie są idealne, ale je polubiłam :)

Przyszło lato, a w raz z nim szalone pomysły na żółto-pomarańczowo-zielone oczy! :) Z pomocą przyszło niezawodne kontigo i tym sposobem stałam się posiadaczką dwóch blisterów - lime i shocker.

Blistery są plastikowe, można je wielokrotnie otwierać i zamykać, więc choć moje cienie wylądowały w paletce, tak opakowania zostawiam w razie chęci zabrania ich gdzieś pojedynczo. Fajnie, że dają taką możliwość, bo jednak niektóre firmy pakują takie cienie w opakowania, które po otwarciu nadają się już tylko do kosza.

Shocker to cudownie intensywna żółć, natomiast Lime jest soczystą zielenią. Oba kolory nie mają w sobie żadnych brokatów i perłowych dodatków, co bardzo cenię, bo oglądałam kilka różnych firm i niestety zazwyczaj coś w sobie miały, a te nie! Warto też w tym momencie wspomnieć, że od wyboru kolorów można dostać kręćka w głowie, jest ich od groma, każdy znajdzie to czego szuka.

Cienie przy aplikacji się pylą i osypują, wystarczy delikatnie dotknąć pędzlem by mieć je dookoła opakowania, ale jak ktoś zacznie makijaż od oczu to nie powinien mieć problemu, łatwo je usunąć z twarzy.

Są dobrze napigmentowane, ładnie się blendują, można budować ich intensywność. Bardzo łatwo się z nimi pracuje :)

Zdecydowanie wymagają bazy pod cienie. Choć bez bazy u mnie cienie zazwyczaj wytrzymują pół dnia, tak te są starte już po 2 godzinach, ale z bazą trzymają się intensywnie przez cały dzień, więc mała niedogodność ;)

Nie są idealne, ale bardzo je polubiłam, a biorąc pod uwagę cenę, nie ma co patrzeć na te małe problemy z pyleniem czy koniecznością użycia bazy. Masa kolorów, łatwość nakładania i ich niesamowity wygląd na powiece - dla mnie bajka, dlatego zostawiam 5 gwiazdek i z chęcią zakręcę się wokół kolejnych :)

Bardzo dobre cienie

Kupiłam te cienie na promocji, kiedy do dwóch kupionych trzeci dostałam za gorsz. Muszę zacząć od tego, że cienie są w bardzo wielu kolorach, mają różne wykończenia, przez co decyzja które kupić jest bardzo ciężka :) Cienie są bardzo przyjemne w dotyku, mają mocny pigment jednak delikatnie się pylą, co akurat mi bardzo nie przeszkadza. Blendują się bardzo dobrze, ładnie jeden kolor przechodzi w kolejny. Ogólnie ich aplikacja na powiekę jest prosta i przyjemna. Trwałość też mają całkiem dobrą - dobrze trzymają się powieki, nie znikają w ciągu dnia, nie rolują się. Cenowo wychodzą nie najgorzej, nie zauważyłam wad więc nie pozostaje nic innego jak tylko dobierać kolejne kolory do paletki.

Pozytywnie

Cień Mystic Warsaw kupiłam przede wszystkim dlatego, że potrzebowałam cienia w odcieniu lekkiego, delikatnego beżu, przede wszystkim do blendowania innych cieni - lekko tylko ciemniejszego od koloru mojej cery, mojego pudru, ale nie bardzo (u mnie to bronze-dusk). A że chciałam tylko ten jeden odcień to padło na cień pojedynczy i cień w przystępnej cenie o dobrych opiniach.
Odcień tego cienia rzeczywiście mi jak najbardziej odpowiada, a dodatkowo bardzo dobrze blenduje się z innymi cieniami. Przy stosowaniu go samodzielnie również nie mam problemów z dokładnym roztarciem cienia. Jego pigmentacja jest na bardzo dobrym poziomie, a dodatkowo dobrze się buduje i można łatwo "manipulować" intensywnością odcienia. Co do trwałości nie mam większych zastrzeżeń, choć nie jest idealna.
To, co mi przeszkadza, to jego pylenie się i sypanie. Po delikatnym choćby dotknięciu pędzlem już są kawałki pyłki na cieniu i dookoła, a przy rozcieraniu go choćby na dolnej powiece czuć przez to dyskomfort.
Ogólnie cień oceniam pozytywnie.