L'Oreal Paris, La Petite Palette, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek, różne odcienie)

L'Oréal Paris La Petite Palette - mini paleta cieni do powiek z maksymalnym kolorem. Pięć odcieni, aby stworzyć indywidualny wygląd oczu. Wysoce pigmentowane odcienie cieni do powiek, zapewniające intensywny kolor, który utrzymuje się przez cały dzień. Paleta składa się z super miękkich, ultra-kremowych cieni do powiek o aksamitnej fakturze, które łączą się jak marzenie.
Każda z La Petite Palette, zawiera cztery obowiązkowe, codzienne odcienie i jeden odcień, gdy masz ochotę na jeszcze więcej kolorów.
Dostępna w 5 zestawach: Nudist, Feminist Fetishist, Stylist, Optomist Maximalist.

prasowane
paletki cieni
Efekt
satynowe, matowe, perłowe

Kocham te paletki!!

Mała i podręczna, dobrze napigmentowana w ciekawych i zabawnych odcieniach! Małe paletki od L'oreal to świetny wybór na co dzień oraz na wielkie wyjście. Każda paletka posiada kilka odcieni dzięki czemu można ją śmiało używać o każdej porze dnia. Jak już wspominałam kolory są ładnie napigmentowane i nie osypują się w trakcie nakładania ani w ciągu dnia. Nakładanie na mokro intensyfikuje i podbija odcienie. Cena na promocji zachęca:) Polecam serdecznie

Super na wyjazd

Idealna paletka dobrze napigmentowanych cieni na wszelkie wyjzdy, można nią stworzyć wiele fantastycznych makijaży. Cienie łatwo się blendują, nie osypują i mają nasycone kolory. Paletka jest świetna na lato, zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce. Dobra jakość!

ZALETY:
Pigmentacja
Blendowanie
Wielkosć paletki

Paleta 02 Bellevill

Cienie bardzo dobre, dobrze się nakładają, śwetnie napigmentowane i są dość trwałe. Nie każdy kolor jednak mi podpasował i w sumie używam tylko tych złotych odcieni. Minusem jest jej wysoka cena w sklepach stacjonarnych. wg mnie przesadzona.

L`Oreal Paris, La Petite Palette, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek, różne odcienie)

Miałam tą chłodną tonację z białym, celowo kupiłam bo latem przy opalonej skórze jasne cienie z ciemnymi wyglądają dobrze. Jako jeden zestaw nie bardzo mogłam się tym malować, bo tu nie ma kolorów ton w ton. Trzy ciemne na powiekach wyglądały prawie tak samo, biały za biały i jeden pudrowy z brokatem, którego w ogóle nie używałam. Cienie są matowe na co dzień ok, ale do zrobienia makijażu to brakowało mi przynajmniej jednego beżu. Używać dwa zestawy do jednego makijażu, trochę mnie zmęczyło. Wybrałam chyba najgorszy zestaw kolorystyczny, bo oczy wyglądały jak brudne, albo jakieś zmęczone. Pudełko jest wykonane z tworzywa od samego trzymania w kosmetyczne całe się porysowało, słaba jakość.

Ok

Mam dwa zestawy - Maximalist i Stylist - ładne kolory ale to nie są moje najlepsze paletki. Pigment dobry ale czuję, że mógłby być lepszy. Wielkość paletki na plus - zmieści się w torebkowych kosmetyczkach. Kolorystycznie paletki pasować mogą do różnych typów urody i kolorów oczu. Dość trwałe. Warto szukać jej na promocji - można ją dostać w cenie ok. 20 złotych.

Paletka 5 kolorów: Stylist

Dostałam w prezencie. Ale nie skusiłabym się na nią, nie do końca pasują mi kolory. Uwielbiam kobaltowy ubierać, ale malować się to już inna sprawa.

Ostatecznie korzystam głównie z białego i srebrnego. Im ciemniejszym tym mocniejszy kolor i można się zaskoczyć. Ciężko jest je zetrzeć, bardzo szybko wchodzą w skórę. Trzeba ostrożnie je nakładać.
Stosuję paletkę krótko, więc ciężko ocenić mi wydajność, podoba mi się opakowanie i sposób otwierania. Drażni mnie to, że są bardzo sypkie. Przez co za każdym razem muszą ją ochuchać z resztek, aby się ze sobą nie mieszały.

Kolor biały - super baza, pod inne kolory, fajne dopełnienie lub kolor, aby uratować pigment innego koloru :)
Srebrny - mega fajny, bardzo błyszczy, więc z nim ostrożnie, ale fajny efekt na oku jest. A przy lecie to idealnie pasuję :)
Niebieski/granat - jest ciemny, bardzo błyszczy i ten cholerny pigment. Ciężki w obsłudze.
Jasny brąz - nie podoba mi się ten odcień i nie chce go na moją skórę nakładać, jest taki prawie oliwkowy/ziemisty.
Ciemny brąz - jest mocny i się błyszczy, mniej niż niebieski. Ale mimo to, dodaję go odrobinę do innej mojej brązowej paletki i robi fajny efekt błysku.

Bdb :)

Cienie jakościowo bardzo dobre ! - jak poza małymi wyjątkami w całej ofercie marki L`oreal. ...Naprawdę produkują niezłe kosmetyki do powiek.
Widziałam i testowałam kilka paletek z tej serii.
Ostatecznie mam obecnie w posiadaniu cienie o nazwie Nudist.
Postaram się w skrócie ją opisać :
Paleta Nudist zawiera 5 kolorów cieni z czego 4 to perły/satyny i jeden - środkowy bordowy mat. Bardzo dobry pomysł, aby podkreślić oko na co dzień lub wieczór z mocniejszym akcentem i to wszystko jednym produktem.
Kolorystyka w tym przypadku jest dość neutralna, ani chłodna ani ciepła.
Myślę, że według gustu może pasować różnym typom urody.

Sama jakość produktu jest naprawdę niezła.. Cienie dobrze się nakładają i blendują.
Pigmentacja mi odpowiada. Jedynie gdzie widzę wadę to obsypywania się, kruszenie w opakowaniu, ale tylko w momencie, gdy nakładamy zbyt dużo lub zbyt impulsywnie. Bardzo szybko i łatwo można nimi uzyskać makijaż codzienny.
Testowałam jeszcze 2 paletki z tej serii Stylist i Maximalist
Stylist jak dla mnie - rewelka - chłodne nudziaki i granat, z drugiej strony Maximalist - typowo ruda , ciepła tonacja, zupełnie nie dla mnie.

Cienie są bardzo trwałe u mnie trzymają nawet całą noc...
Polecam serdecznie przetestować , natomiast dobrać odpowiednią kolorystykę i tonację, nie każdemu pasuje jeden i ten sam zestaw odcieni.
I jeszcze coś - polecam zakupy w internecie, w drogeriach koszt takiej palety to niemal 70 zł....

Lubię do dziennego makijażu

Posiadam wersję kolorystyczna tej paletki o nazwie Obtimist.
Paletka zawiera 5 pięknych cieni. Używam ją zwykle do dziennego makijażu.
Jasne cienie z tej paletki mają trochę slabą pigmentację ale te ciemniejsze są świetne. Pięknie podkreślają oko, bez problemu łączą siez innymi cieniami.
Paletka jest niewielka, świetnia sprawdza się na jakiś wyjazd. Bez obaw można wrzucić ją do torebki. Posiada solidnie wykonane plastikowe opakowanie.

Miłe zaskoczenie

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się po tym produkcie czegoś extra, nie byłam pewna czy będą warte swojej ceny ale miło się zaskoczyłam :) Posiadam wersję Maximalist i podoba mi się połączenie kolorów. Mamy coś do przyciemnienia zewnętrznego kącika, rozjaśnienia wewnętrznego. Wszystko jest fajnie skomponowane, do dzienniaczka i jeden nieco bardziej odważny kolor gdybyśmy miały ochotę "zaszaleć" ;) Opakowanie niczym się nie wyróżnia, spełnia swoje zadanie, plastik jest solidny.

Coś co mi się od razu rzuciło w oczy to formuła cieni. Są aksamitne wręcz welurowe pod palcami. Pigmentacja jest na prawdę dobra, dobrze się z nimi pracuje, nie ma problemu z rozcieraniem i łączeniem, nie zauważyłam większego osypu. Co do trwałości to również nie mam nic do zarzucenia. Jestem zaskoczona bo ta maleńka, niepozorna paletka na prawdę ma moc. Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, w każdym znajdziemy stonowaną kolorystykę i jeden nieco bardziej "szalony" cień - jak dla mnie fajny pomysł :)

Największy minus tej paletki to cena regularna - wiadomo Loreal ;) Mimo, że cienie mają na prawdę przyzwoitą jakość i są wydajne to w dalszym ciągu ja za tylko 5 kolorów to spora cena. Warto szukać promocji lub kupić online, widziałam ją już nawet poniżej 20 zł. Ja jestem zadowolona z tej paletki, przyjemnie mi się jej używa i chętnie do niej wracam :)

Kiszka

Paletkę dostałam jako niechciany spadek. Początkowo nawet się ucieszyłam, sto lat temu miałam tego typu paletki Loreala firmowane ówczesnymi gwiazdami i były całkiem spoko do dziennego makijażu, bez fajerwerków.

Niestety to było dawno, a te paletki są podobne do pradziadów tylko z kształtu opakowania.
Poza tym cienie są tak kiepskie, że w obecnych czasach przynoszą wstyd drogeryjnym kolegom.

Po pierwsze bardzo kiepska pigmentacja
Po drugie szarobure plamy jakie tworzą
Po trzecie maty z brokatem, sypiącym się po twarzy
Po czwarte nie nakładają się na pędzel, o powiece nie wspominając
Po piąte, 60 zł za takiego gniota? Chyba nikt ich nie używał przed dystrybucją do drogerii.

Gorszych cieni nie pamiętam. Chyba nawet Lovely i Wibo mają lepsze paletki.

Masakra

Cienie ABSOLUTNIE niewarte swej ceny. Podczas aplikacji na powiekach górnych powstają olbrzymie cienie pod powiekami spowodowane osypem. Więc po makijażu powiek, należy zrobić demakijaż reszty twarzy. Trwałość również pozostawia wiele do życzenia - max 2 godziny. Nie polecam.

Najlepsza!

Najlepsze cienie jakie miałam choć wyglądają bardzo niepozornie. Są bardzo wydajne - paletę kupiłam 3-4 miesiące temu, używam dwóch cieni codziennie i nadal nie zużyłam nawet ich połowy. Nie osypują się, są świetnie napigmentowane, pozostają na powiece przez cały dzień, nie wchodzą w załamek powieki a do tego świetnie się blendują. /posiadam paletkę w wersji Nudist i jedynym jej minusem jak dla mnie jest środkowy, czerwony cień z którym nie za bardzo wiem co miałabym zrobić/