NOU, Secret Blanc EDP

NOU, Secret Blanc EDP

Woda perfumowana NOU Secret Blanc dla nowoczesnych, dynamicznych kobiet, które nie boją się wyzwań. Prosta i elegancka, pełna tajemniczej świeżości. Ty wiesz najlepiej, co dla Ciebie dobre.
Woda perfumowana NOU Secret Blanc w pierwszym momencie oszołamia lekkością schłodzonej cytryny, białej herbaty, rabarbaru i ananasa, by po chwili porwać nas do ogrodu pełnego jaśminu, peonii i żurawiny. W ostatnich akordach opatula piżmem, paczulą i bobem tonka.

Nuta głowy: schłodzona cytryna, biała herbata, rabarbar, ananas
Nuta serca: jaśmin, peonia, żurawina
Nuta bazy: paczula, bób tonka, piżmo

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Ciekawe

Zapach kupiony pod wpływem impulsu ;)
Szczerze - nie żałuje!
Jest w nim coś ciekawego, hipnotyzującego. Nie można porównać z żadnym innym. Kategoria? Hmm. Ciężko sprecyzować aczkolwiek nie mamy doczynienia z żadnym słodziakiem.
Posiadam : (body deodorant 100ml) i jeśli chodzi o trwałość to jest ok +/- 5-6h.
Bardzo się polubiliśmy z Secret Blanc :)

Moje ulubione perfumy

Nawet nie pamiętam który to już flakon Nou spoczywa na mojej toaletce. Zaczęło się od zakupu wody perfumowanej, później trwalszej wersji zapachu- perfum. Absolutny hit, jeśli chodzi o moje zapachy. Na ciele utrzymuje się około 6- 7 godzin, na ubraniach - zależnie od rodzaju materiału cały kolejny dzień, lub do prania. Zapach idealny na każda porę roku lub dnia- nadaje się zarówno do pracy, jak i na imprezę. Jest lekki, kwiecisty, świeży, bardzo kobiecy. Ładnie pachnie latem, ładnie zimą. Naprawdę na każdą okazję. Zauważyłam także, że podoba się mężczyznom i zwraca ich uwagę- wiele razy słyszałam od nich, że bardzo ładnie pachnę ;)

Używa produktu od: próbka

Całkiem całkiem

Gdy otworzyłam saszetkę, buchnął we mnie mocno skoncentrowany zapach alkoholu. Dopiero po kilku minutach po nałożeniu na rękę, byłam w stanie cokolwiek innego poczuć. Początkowo wyczuwałam mocno orientalny zapach białej herbaty z nutą słodkiego ananasa. W miarę noszenia zapach stawał się delikatniejszy i kwiatowy. Bardzo wyraźnie można było wyczuć peonię. Szkoda, że jak już zapach dojrzał, to stał się mniej intensywny. Wątpiłam czy zapach tak różnorodny pod względem nut zapachowym będzie w stanie wpasować się w moje gusta a tu jednak okazało się, że tak. Co do trwałości to określiłabym ją jako dobrą - 5,6 h na skórze, zaś na ubraniach jeszcze następnego dnia mogłam wyczuć delikatny zapach kwiatów.

Ciekawy zapach z charakterem

Perfumy znajdują się w prostym i minimalistyczny flakonie, który nie przyciąga wzroku. Ale w tym przypadku liczy się zawartość, która jest piękna i interesująca. Gdy pierwszy raz je powąchałam, pierwszą moją myślą było to, że moją w sobie coś z męskich zapachów. Ale to złudzenie. Secret Blanc to bardzo kobiece i zmysłowe perfumy. Zapach dla kobiety, która wie czego chce od życia. Mocne, ale nie ciężkie. Świeże, ale nie energetyczne. Słodkie, ale nie ulepkowate. Idealnie wyważone.
Na początku czuć świeże nuty cytrusowe, które mijają dość błyskawicznie. Teoretycznie po nich powinny pojawić się nuty kwiatowe. A tutaj zaskoczenie, ponieważ z zapachu wychodzą nuty trochę dymne, trochę kadzidlane, po których na koniec wyłania się bardzo delikatna, zwiewna i zmysłowa słodycz. Zapach ewoluuje i przechodzi kilka faz. Trwa to około cztery godziny. Po tym czasie znika że skóry. Na ubraniach trwa trochę dłużej. Secret Blanc to wieczór, może letni, a może zimowy, czarna sukienka i delikatna biżutera. Dla mnie to zapach interesujący, inny, ciekawy. Warty wypróbowania. Polecam.

Świetne na wiosnę i lato

Perfumy idealne na wiosnę i lato, delikatne, lekkie i świeże, lekko cytrusowe. Bardzo mi się podobają. Polecam wypróbować je na sobie, psiknac się testerem i pochodzić w nich.

Byle co

Skusiłam się na ta wodę toaletową po tym jak wylałam na siebie ich próbkę która była w Avantii i zauroczyłam się nimi, myślałam wówczas że to jakieś rasowe perfumy, bardzo długo sie trzymały i zapach wydawał mi się piękny. Chciałam więc je mieć, nie były dostępne nigdzie w mojej okolicy a więc zamówiłam je i zapłaciłam za nie ok 85 zł z przesyłką. Natomiast gdy przyszły nie podobają mi się, zapach nie dość że ulotny to jeszcze jakiś taki nie bardzo pachnie jakimiś ziołami czy amolem, to nie dla mnie, można w tej cenie nabyć lepsze i trwalsze.

całkiem fajny

całkiem przyzwoity zapach w prostym (co uważam akurat za zaletę flakonie). Lekki, świeży, a zarazem lekko słodki, choć bynajmniej nie przesłodzony. Ani nie mdli ani nie jest ostry- po prostu idealny i wyważony. Ma wyczuwalne, świeże nuty. da się wyczuć białą herbatę, jest w nim też jakaś dyskretna, nienachalna słodycz. Nadaje się na dzień, bardziej na okres wiosenno- letni niż jesienno- zimowy. Wydajny- powinien starczyć na długo.Jedynym minusem jest jego trwałość- ulatnia się po jakichś 4 godzinach.

Piękny zapach

Buteleczka perfum jest bardzo standardowa. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Czarną nakrętkę się ściąga. Trzeba do tego użyć trochę siły, a jeśli ma się wilgotne ręce, to jest to bardzo utrudnione. Palce się po niej ślizgają i nie da się wtedy jej ściągnąć. :P
Jednak gdy uda nam się ściągnąć tę ultra trudną nakrętkę :P to możemy poczuć przepiękny zapach. Tak jak ja uwielbiam męskie zapachy, ten damski ma jakąś tycią nutę męskiego perfuma. Oczywiście czuć, że jest to perfum damski, akurat co do tego nie mam wątpliwości, ale dzięki tej nucie jest dla mnie po prostu przepiękny.
Rzadko kiedy owocowo-kwiatowe zapachy, aż tak przypadają mi do gustu. Nie jest to zapach słodki ani mdły. Taki zapach prawdziwej kobiety sukcesu, takiej silnej kobiety. Nic cukierkowego, niepłynącego tęczą - tak, niektóre zapachy są tak słodkie, że aż tęczą płyną. Tutaj tego nie ma. Jest to mocny, ale zarazem lekki zapach. Wszystko jest w nim odpowiednio wyważone tak, żeby nas nie męczył.
Co do utrzymywania się na ciele i ubraniach to jednak nie jest z nim jakoś dobrze. Z ciała znika bardzo szybko, na ubraniach trzyma się 4-5 h, a potem słabnie i dopiero jak się tak bardziej wczuć, tak wsadzić nos w ubranie to wtedy można go poczuć.

NOU Secret Blanc

Bardzo przyzwoita woda perfumowana- i zapach, i buteleczka, i opakowanie, i (prosty, treściwy) design.
Zapach: mocny, słodkawy, "okazjonalny"
Wydajność: wysoka
Opakowanie: poręczne

Wady produktu:
- trwałość: zapach szybko się ulatnia, nie czuć go na ciele już po ~ godzinie czasu,
- na porę letnią- tylko do użytku wieczornego. :) (ciepło+intensywny zapach+szybkie ulatnianie= (...));
- najlepszy na jesień/zimę z naciskiem na to drugie. :)

Perfumy dla zdecydowanych Pań, odważnych i... niezwykle uwodzicielskich.
Króluje tu charyzma, unikatowość i precyzja, która wymaga szybkiej decyzji... i kroku naprzód. Masz tylko godzinę!