Masters Pharm, Pirolam, Odżywka do paznokci z ceramidami

Masters Pharm, Pirolam, Odżywka do paznokci z ceramidami

Ceramidy wzmacniają strukturę paznokcia, wyrównują ubytki i wygładzają jego powierzchnię. Zmniejszają łamliwość paznokci i rozdwajanie, zapewniając jednocześnie ich większą elastyczność.
- Regeneruje paznokcie
- Zwiększa elastyczność płytki paznokciowej
- Chroni przed nadmiernym łamaniem i rozdwajaniem się paznokcia

Odżywka zastosowana jako baza pod lakier zabezpiecza paznokcie przed przebarwieniami oraz przedłuża trwałość koloru.
Do kruchych i łamliwych paznokci.

Mój hit

Jak wiadomo, paznokieć jest martwym wytworem naskórka, więc choćby się człowiek bardzo starał, to Bóg wie czego nie zdziała. Większość odżywek obiecujących szybszy wzrost paznokcia to najzwyczajniej w świecie utwardzacze. Kiedy się już wyjdzie z papierowych paznokci i płytka się trochę sama utwardzi, dopiero można rozmawiać o odżywce lakierowej. Tak też zrobiłam. Odżywiłam się najpierw od środka i pozwoliłam paznokciom na odbudowę, po czym zaczęłam nakładać pirolam. Tylko w takim wypadku można wydać szczerą i obiektywną opinie. Jeśli dziewczyny używają tej odżywki na paznokcie z papieru i piszą negatywne opinie, to świadczy tylko o ich niewiedzy.
Według mnie jest to jeden z lepszych utwardzaczy w dobrej cenie.

Dobrze działa, ale bez efektu wow

Kupiłam tę odżywkę, żeby - dosłownie - uratować swoje paznokcie po zbyt agresywnym zdejmowaniu hybrydy. Miałam pazurki w opłakanym stanie: niesamowicie cienkie, wyginające się, szybko łamiące... Odżywka zadziałała na nie naprawdę dobrze. Paznokcie odrosły i są elastyczne, ładnie wyglądają, nie mają przebarwień i nie rozwarstwiają się. Preparat działa dobrze, bo odżywia paznokcie, nadaje im delikatnie mleczno-brzoskwiniowy kolor. Jednak spodziewałam się, że paznokcie będą trochę bardziej twarde.

Mieszane uczucia

Nie wierzę w zbawienne właściwości odżywek do paznokci, ponieważ martwej płytki nic nie odbuduje. Odżywka jest jednak dobrym pomysłem na chwilową ''ochronę'' paznokcia przed złamaniami i rozdwajaniem-radzi sobie z tym świetnie jeśli oczywiście jest na paznokciach (po zmyciu jej stan paznokci jest taki jak przed zastosowaniem odżywki). Zdecydowanym plusem jest ładny, łososiowy kolor odżywki który nadaje paznokciom blask i naturalny kolor, przez co paznokcie WYDAJĄ SIĘ być zdrowsze. Należy również pochwalić odżywkę za jej trwałość na paznokciach. Odżywka bardzo szybko zasycha, jednak jest to również wada tego produktu, ponieważ bardzo trudno nakłada się go na paznokcie, a lakier nie rozlewa się równomiernie po płytce, tylko tworzy nieestetyczne wgłębienia i smugi.

WOW!

„Noszę” hybrydy od kilku lat i czasem wypadałoby zrobić sobie 2-3 tygodniową przerwę, zeby paznokcie mogły trochę odpocząć. I trafiłam na odżywkę Pirolam :)
Jest fantastyczna, moje paznokcie po 3 tygodniach stosowania, stały sie gładkie, mocne i bez przebarwień. Nie widać po nich zeby były katowane acetonem i kolejnymi kolorami lakierów hybrydowych.
ZALETY :
- naprawdę odbudowuje paznokcie, wygładza i wzmacnia;
- nadaje ładny, naturalny, lekko różowy kolor;
- bardzo dobra cena;
- dostępność;
- trwały - trzyma się spokojnie 4 dni (to wyjątkowo długo patrząc na trwałość zwykłych lakierów ;))
Wad nie widzę i naprawdę polecam, w przerwach od hybryd, sięgnąć po tą odżywkę!

najlepsza odżywka

Jeszcze kilka tygodni temu mogłam pomarzyć o długich paznokciach, strasznie się łamały i rozdwajały. Używałam wielu produktów, ale nic nie pomagało do momentu, aż koleżanka poleciła mi odżywkę z ceramidami Pirolam. Po ok 2 tyg stosowania zauważyłam znaczną poprawę, paznokcie odżyły, przestały się łamać i rozdwajać.

W końcu mam piękne, długie, zdrowe paznokcie! Polecam w 100%!

Kupiłąm ją w aptece za ok 14 zł

Pirolam, Odżywka Król

Dla mnie naajlepsza odżywka do paznokci jaką kiedykolwiek stosowałam. Gdy byłam młodsza obgryzałam paznokcie i niestety nie są tak twarde jak u innych. Stosowałam wiele odżywek, lecz jedynie Pirolam dał mega duże rezultaty m.in.:
+ Paznokcie stały się o wiele bardziej twardsze
+ Nie rozdwajają się
+ Nie łamią
+ Odżywkę można stosować jako bazę pod lakier (super alternatywa)
+ Bardzo dobrze odżywia paznokcie po zdjęciu hybrydy
Także polecam Wam z czystym sumieniem :))) warto :) oczywiście na rezultat trzeba chwilkę zaczekać ale warto :)

Rozwarstwiła mi płytkę paznokci

Kupiłam ją w aptece aby poprawić kondycję moich paznokci po zdjęciu hybrydy. W ciągu 3 miesięcy chciałam sobie odbudować pazurki bo znowu zamierzam nosić hybrydę.Szukałam odżywki bez formaldehydu, którego staram się unikać w tego typu produktach. Tak więc wybór padł na tę odżywkę. Na opakowaniu jest napisane aby pomalować dwie warstwy i tylko tyle żadnych innych informacji. Ja malowałam dwie warstwy na drugi dzień następną i zmywałam na trzeci dzień.Odżywka nadaje lekki kolor płytce oraz troszkę ją utwardza. Ile bym warstw nie nałożyła to odżywka zawsze schodziła nieestetycznie. Niestety musiałam ją odstawić po jakimś miesiącu gdyż pogorszyła stan moich paznokci. Zamiast im pomóc to sprawiła, że zaczęła mi się rozwarstwiać płytka paznokcia i to nie na jednym a wszystkich paznokciach. Jestem mega zawiedziona bo wyrzuciłam 15 zł w błoto a moje paznokcie są nadal w fatalnym stanie.

Najlepsza, jaką miałam :)

Odżywka Pirolam to zdecydowanie najlepszy produkt, jaki miałam do odbudowania moich paznokci. Jej największym plusem jest brak formaldehydu w składzie.
Opakowanie jest wydajne, mam już swoje kilka miesięcy i wciąż ponad połowę zawartości. Pędzelek szeroki, wygodnie się nim operuje i nakłada kosmetyk. Po naniesieniu jednej warstwy odżywki kolor paznokci zmienia się na lekko różowy. Wygląda to ładnie i bardzo naturalnie. Jeśli chodzi o działanie, to jestem zadowolona! Odżywka wzmocniła moje paznokcie, przestały się one łamać i kruszyć. Są twarde i zdrowe, w dodatku ładnie się błyszczą.
Polecam produkt każdej dziewczynie, która marzy o pięknych paznokciach.

Świetna odżywka

Po nieudanej przygodzie z odżywką Eveline 8w1, postanowiłam poszukać czegoś, co wzmocniłoby moje paznokcie, bez palenia ich i moich biednych paluszków żywym ogniem. Reklamę Pirolamu zobaczyłam w telewizji i postanowiłam spróbować.

Odżywkę kupiłam w aptece, za ok. 13zł.
Odżywka ma ładny łososiowy kolor. Jedna warstwa nałożona na panokieć daje efekt deliaktnego wygładzenia płytki i nabłyszczenia. Wygląda to ładnie i schludnie. Przy dwóch warstwach wygląda już bardziej jak półtransparentny, cielisty lakier, jeśli ktoś bardzo nie lubi swoich "nagich" paznokci i zawsze musi mieć na nich kolor, dwie warstwy dają już naprawdę przyzwoity efekt. Pazurki są delikatnie perłowe i błyszczące.

Na największą pochwałę zasługuje jednak samo działanie odżywki. Po hybrydach (nakładanych w salonie, przez profesjonalistkę, więc nikt mi nie wmówi, że to moja wina), moje paznokcie wyglądałay jak papier. Przy każdej kolejnej wizycie, co raz więcej paznokci trzeba było przedłużać żelem, bo naturalna płytka pękała, paznokcie łamały się jak zapałki. Kiedy w końcu zdecydowałam się na zakończenie tego koszmaru, moje paznokcie były w tak opłakanym stanie, że bałam się poważniejszych konsekwencji. Łamały się dosłownie w połowie długości, powodując potworny ból. Sklejałam je na papier z torebeczek od herbaty, żeby móc jakoś funkcjonować, ale zabieg taki musiałam stosować dosłownie co kilka dni, bo co rusz mi się coś łamało, nie było mowy o zapuszczeniu ich, były zbyt cienkie i kruche.

Tak jak napisałam wcześniej, moim pierwszym wyborem była odżywka Eveline, ale zawarte w niej pokłady formaldehydu wywoływały u mnie ból nie do wytrzymania. Z pomocą przyszedł dopiero Pirolam. Przez miesiąc stosowałam tylko jego, nie malowałam paznokci. Nakładałam nową wartswę mniej więcej co trzy dni. Paznokcie wyraźnie się wzmocniły. Nadal nie są długie, coś tam potrafi się złamać, ale nie pękają w połowie długości, nie rozdwajają się i nie uginają, są zdecydowanie twardsze. Obecnie stosuję jedną warstwę pod lakier do paznokci. Cieszę się, że znowu mogę malować paznokcie, bo wreszcie mam co malować!

Wydajność bardzo dobra, stosuję drugi miesiąc i nadal mam połowę opakowania.

Nie występują u mnie żadne niepożądane efekty, nic nie piecze, skórki wokół nie puchną i nie pieką.

Spotkałam się z opinią, że odżywki do paznokci to tak naprawdę zwykłe placebo. Ponoć żadna odżywka nie jest w stanie odbudować zniszczonych paznokci. Po wypróbowaniu kilku tandetnych produktów, mogłabym się zgodzić, ale jednak Pirolam dał radę. Gdyby każda odżywka działała jak placebo, wszystkie powinny pomagać jednakowo, a jednak tak nie jest.

Nie dla mnie.

Po zdjęciu hybrydy moje paznokcie były w bardzo złym stanie.
Zakupiłam w aptece tą odżywkę z nadzieją , że coś mi pomoże.
Moje paznokcie były bardzo miękkie, rozdwajające się, w ogóle nie rosły no koszmar....
Po miesiącu regularnego nakładania jej co drugi dzień trochę się wzmocniły, ale niestety nie do takiego stopnia aby dać temu produktowi pozytywną opinię.
Paznokcie nadal się łamią, rozdwajają, trochę są twardsze...
Raczej nie kupię jej ponownie.

Jest ok

Odżywkę stosowałam już kiedyś, wtedy się sprawdziła, paznokcie stały się zdrowsze. Teraz znowu powróciłam do stosowania, mam nadzieję że moje kruche paznokcie szybko odzyskają swój dawny blask.

Efekty są widoczne.

Jedna z niewielu odżywek do paznokci ,która u mnie robi coś pozytywnego.
Na ogromny plus że nie zawiera Formaldehydu ,na który wiele
osób ma uczulenie.
Wygodna buteleczka , szeroki i gęsty pędzelek który idealnie rozprowadza
odżywkę na paznokciach.
Po dwóch warstwach paznokcie rzeczywiście są wygładzone , błyszczące,
i od razu wydają się twardsze i mocniejsze.
Odżywka nadaje bardzo ładny różowo cielisty kolor ,szybko schnie .
Ja stosowałam ją jako bazę pod lakier.
Po kilku tygodniach ,paznokcie w końcu odrosły , wyrównał się ich koloryt.
Stały się mocniejsze i wyglądają zdrowo.
U mnie się sprawdziła i uważam że to dobry produkt za niewielką cenę.