Masters Pharm, Pirolam, Odżywka do paznokci z ceramidami

Ceramidy wzmacniają strukturę paznokcia, wyrównują ubytki i wygładzają jego powierzchnię. Zmniejszają łamliwość paznokci i rozdwajanie, zapewniając jednocześnie ich większą elastyczność.
- Regeneruje paznokcie
- Zwiększa elastyczność płytki paznokciowej
- Chroni przed nadmiernym łamaniem i rozdwajaniem się paznokcia

Odżywka zastosowana jako baza pod lakier zabezpiecza paznokcie przed przebarwieniami oraz przedłuża trwałość koloru.
Do kruchych i łamliwych paznokci.

Odżywia paznokcie

Serdecznie polecam tą odżywkę, paznokcie są po niej mega mocne, zadbane i nie łamią się tak jak w przypadku odżywek Eveline, moje paznokcie po zdjęciu hybrydy były bardzo zniszczone i potrzebowały regeneracji, a ta odżywka to sprawiła

Mnie nie pomogła

Kupiłam odżywkę w aptece po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na temat tego produktu. Niestety w moim przypadku kosmetyk się nie sprawdził. Stosowałam regularnie, ale mimo to kondycja moich paznokci nie uległa choćby minimalnej poprawie.

Bezbarwny lakier

Po ściągnięciu z paznokci hybrydy moim oczom ukazał się widok nędzy i rozpaczy- ale przez 3 lata non-stop robiłam paznokcie. Kwarantanna w zasadzie wymusiła czas odpoczynku, więc stwierdziłam, że może to i dobrze... W aptece z polecenia farmaceutki zakupiłam tą odżywkę (kiedyś używałam też szamponu tej marki i byłam bardzo zadowolona), zestaw witamin i zaczęłam kurację.
Odżywka ma zapach lakieru do paznokci- czyli po prostu śmierdzi.
Dozowanie- maluje się pazurki tak jak zwykłym lakierem. Nakłada się dwie warstwy dziennie.
Kolor- w opakowaniu jest różowa, na paznokciach na neutralny kolor, wygląda jak bezbarwny lakier. Po kilku dniach dokładania warstw zaczyna odpryskiwać i trzeba ją zmyć zmywaczem (więc znów agresywny środek który wysuszał płytkę).
Niestety poza nadaniem paznokciom połysku nie zauważyłam, żeby miała jakikolwiek wpływ na stan moich paznokci. Ani nie były bardziej odżywione, ich łamliwość też się nie zmniejszyła.
Wiem, że moje paznokcie były w fatalnym stanie i nie oczekiwałam cudów, ale lepsze efekty zobaczyłam, kiedy odstawiłam ją na jakiś czas a pazurkom fundowałam kąpiele w ciepłym oleju 2 x dziennie- były znacznie lepiej nawilżone i wizualnie prezentowały się lepiej.
Zużyje opakowanie do końca, ale raczej do niej nie wrócę.
Wydajność- odżywka jest dość lejąca, nakłada się cienką warstwą, więc jest wydajna. Szybko wysycha na paznokciu, drugą warstwę można nakładać już po ok 3 minutach.
Cena- w aptece stacjonarnej zapłaciłam za nią ok 40 zł.

Masters Pharm, Pirolam, Odżywka do paznokci z ceramidami

Kupiłam ją z polecenia ale jak dla mnie odżywka od nic nie robienia. Nie wzmocniła moich paznokci, nie przyczyniła sie też do szybszego ich wzrostu. Jedynie mogę swierdzić ze była tylko ochronnie ale do tego samego może służyć lakier bezbarwny... Po jakiejs pół buteleczki była praktycznie już nie do użycia dalszego.

Bez zastrzeżeń

Dermatolog poleciła mi tę odżywkę pomocniczo w leczeniu onycholizy po ściągnięciu manicure hybrydowego. Byłam sceptycznie nastawiona, przed hybrydami jedyną skuteczną odżywką do paznokci była dla mnie ta słynna niebezpieczna z Eveline.
Pirolam pozytywnie mnie zaskoczył, onycholiza już zażegnana, paznokcie są twarde nawet po jej zmyciu. Odżywka nadaje delikatny mleczny kolor, paznokieć wygląda na zdrowszy po jej zastosowaniu.
Minusem dla mnie jest brak doprecyzowania sposobu używania - ja maluję dwie warstwy, trzecią na kolejny dzień i zmywam jeszcze kolejnego dnia. Nie wiem, czy robię to poprawnie, ale... działa!

Mile zaskoczenie

Odżywkę znalazłam w necie po poszukiwaniach. A, że miała dobre opinie to ją kupiłam :) i wcale nie żałuję. Ma prosta buteleczkę i śliczny kolor nude, który na paznokciach staje się bezbarwny. Po pomalowaniu, pazurki bardzo ładnie się błyszczą i wyglądają na zdrowsze. Lakier jest dosyć gęsty, zapach wiadomo jak większość lakierów.
Paznokcie rosną mi baaaardzo długo ale i strasznie się łamią, są cienkie i elastyczne. Dzięki odżywce od początku stosowania żaden jeszcze mi się nie złamał, paznokcie są mocniejsze zdecydowanie. Maluje paznokcie zazwyczaj przez 3dni po warstwie, zmywam wszystko i od nowa. Daje rade ogólnie. Jest malutki minusik, bo paznokcie mi się rozdwajają nadal. Ale mogę przymknąć oko, daje 4 i polecam.

Kupiłam z polecenia

Poleciła mi ją farmaceutka, więc uznałam że spróbuję, okazała się dosyć dobrym produktem. Płytka paznokcia jest po niej wygładzona, nieco mocniejsza i już nie tak łatwo się łamie. Nie jest to co prawda rewolucja, ale nie czaruję się, nie mam super diety, więc i paznokcie są słabe. Polecam spróbować.

Całkiem ok

Odżywkę kupiłam z polecenia jednej z dziewczyn z instagrama. Odżywka ma fajną konsystencję,delikatny perłowy kolorek i fajny pędzelek. Pachnie dość chemicznie i intensywnie niestety. Na paznokciach zostawia delikatny jasno różowy kolorek i połysk. Niestety nie zauważyłam, żeby odżywiała moje paznokcie które są ostatnio mega łamliwe cienkie i rozdwajające się.

Nie zachwyca

Jak dla mnie odżywka od nic nie robienia. Nie wzmocniła moich paznokci, nie przyczyniła sie też do szybszego ich wzrostu. Jako baza zapobiega przebarwienion ale robi to tez zwykły bezbarwny lakier.
Przy zużyciu 1/2 buteleczki zaczął troche gęstnieć i przy dluzszych paznokciach trudno pokryć calą płytkę.
Jeśli chodzi o kolor to przy jednej maksymalnie 2 cienkich warstwach jest okej, plytki mają ladny naturalny połysk ale przy nałożeniu trzech widać ten cielisto żoltawy kolor co mnie osobiscie przypomina paznokcie palaczy.

Mój hit

Jak wiadomo, paznokieć jest martwym wytworem naskórka, więc choćby się człowiek bardzo starał, to Bóg wie czego nie zdziała. Większość odżywek obiecujących szybszy wzrost paznokcia to najzwyczajniej w świecie utwardzacze. Kiedy się już wyjdzie z papierowych paznokci i płytka się trochę sama utwardzi, dopiero można rozmawiać o odżywce lakierowej. Tak też zrobiłam. Odżywiłam się najpierw od środka i pozwoliłam paznokciom na odbudowę, po czym zaczęłam nakładać pirolam. Tylko w takim wypadku można wydać szczerą i obiektywną opinie. Jeśli dziewczyny używają tej odżywki na paznokcie z papieru i piszą negatywne opinie, to świadczy tylko o ich niewiedzy.
Według mnie jest to jeden z lepszych utwardzaczy w dobrej cenie.

Dobrze działa, ale bez efektu wow

Kupiłam tę odżywkę, żeby - dosłownie - uratować swoje paznokcie po zbyt agresywnym zdejmowaniu hybrydy. Miałam pazurki w opłakanym stanie: niesamowicie cienkie, wyginające się, szybko łamiące... Odżywka zadziałała na nie naprawdę dobrze. Paznokcie odrosły i są elastyczne, ładnie wyglądają, nie mają przebarwień i nie rozwarstwiają się. Preparat działa dobrze, bo odżywia paznokcie, nadaje im delikatnie mleczno-brzoskwiniowy kolor. Jednak spodziewałam się, że paznokcie będą trochę bardziej twarde.

Mieszane uczucia

Nie wierzę w zbawienne właściwości odżywek do paznokci, ponieważ martwej płytki nic nie odbuduje. Odżywka jest jednak dobrym pomysłem na chwilową ''ochronę'' paznokcia przed złamaniami i rozdwajaniem-radzi sobie z tym świetnie jeśli oczywiście jest na paznokciach (po zmyciu jej stan paznokci jest taki jak przed zastosowaniem odżywki). Zdecydowanym plusem jest ładny, łososiowy kolor odżywki który nadaje paznokciom blask i naturalny kolor, przez co paznokcie WYDAJĄ SIĘ być zdrowsze. Należy również pochwalić odżywkę za jej trwałość na paznokciach. Odżywka bardzo szybko zasycha, jednak jest to również wada tego produktu, ponieważ bardzo trudno nakłada się go na paznokcie, a lakier nie rozlewa się równomiernie po płytce, tylko tworzy nieestetyczne wgłębienia i smugi.