Eldom, Elektryczna szczotka do prostowania włosów Lana SE10

Eldom, Elektryczna szczotka do prostowania włosów Lana SE10

Pojemność 1 szt

Elektryczna szczotka do włosów Eldom SE10 służy do czesania, oraz prostowania włosów. Nadaje połysk i gładkość włosom, które się puszą lub niesfornie kręcą. Ząbki szczotki posiadają gumowe zabezpieczenie przed oparzeniem. Odpowiednio dobrana temperatura pozwala na zastosowanie zarówno na włosach cienkich, normalnych jak i grubych lub kręconych. Regulacja temperatury odbywa się co 5 stopni C w zakresie od 100 - 230 °C. W trakcie pracy szczotka wytwarza jony, usuwające z włosów ładunki elektrostatyczne, tym samym sprawia, że włosy się mniej puszą. Szczotka wyposażona w wyświetlacz LCD poprawiający komfort użytkowania. Wyświetlacz informuje o stanie nagrzania szczotki. Obrotowy przewód zasilający zapewnią komfort użytkowania. Moc: 45W.

Zastosowanie
do gniazdka
prostownice, inne

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Nie jestem zadowolona z tego zakupu

Znalazłam ja w dobrej cenie w internecie i postanowiłam kupić ale ta szczotka jest po prostu beznadziejna
Długo się nagrzewa
Właściwie nie czesze ani nie prostuje tylko wyrywa włosy
Igiełki są tak sztywne ze nie są w stanie się nawet poruszyć aby nadać fryzurze wygląd
Jest nieporęczna
Jak się nagrzeje to jest to ledwie wyczuwalne

Wyrzuciłam, nie nadaje się do niczego

Nigdy nie miałam tak okropnej rzeczy... nie robi nic, prócz tego że wyrywa włosy, są całe poszarpane. O wyprostowaniu czy wygładzeniu nie ma mowy. Wylądowała w koszu.

Nie polecam

Kupiłam ten produkt przez internet,ponieważ moje włosy są z natury kręcone i chciałam sprawdzić czy to działa.Jednak u mnie to się nie sprawdziło może na włosach prostych szczotka zdała by egzamin.

Ujdzie.

Szczotka oczywiście prostuje włosy, są gładkie i proste. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale muszę powiedzieć ze jakąś godzinkę po użyciu moje włosy powoli zaczęły wracać do pierwotnego wyglądu. Ale fajny gadżet! Używałam ją już kilka lat temu i byłam w miarę zadowolona. Cena jest przystępna.