Venus, Leg Make-Up, Rajstopy w sprayu

Venus, Leg Make-Up, Rajstopy w sprayu

Wodoodporny fluid o lekkiej konsystencji pozwala osiągnąć efekt opalenizny bez smug. Formuła kosmetyku maskuje wszelkie niedoskonałości, przebarwienia, pajączki i siniaki. Rajstopy, bezpośrednio po nałożeniu, nadają skórze równomierny odcień. Dostępne w wersji dla jasnej i ciemnej karnacji.

rajstopy w sprayu
hipoalergiczna
w sprayu

Jestem na nie

Produkt ten zakupiłam, bo chciałam nadać moim nogom ładnego koloru. Niestety bardzo się zawiodłam. Spray pryska bardzo nierównomiernie, przez co robią cię plamy i zacieki. Ciężko dobrze rozprowadzić produkt, bo ciągle widać mazy. Robiłam kilka podejść do tego produktu i zawsze efekt był naprawdę tragiczny.

Cały czas sie zastanawiam czy problem jest ze mną, czy z tym sprayem

Jestem bladolica. Cała. A latem nawet jak sie spale na czerwono to juz tydzien pozniej wracam do bieli. Taka karnacja.
Latem wiec nie chcac zakladac rajstop ani tez wyrozniac sie na wielkiej imrpezie zakupilam te oto rajstopy w spayu. Mysle sobie - w sam raz na upal. Ale niestety, w ogole sie nie polubilismy

1. Strasznie nierownomiernie mi sie to rozprowadzalo. Miałam i plamy i zacieki i za nic nie potrafilam tego tak rozprowadzic, zeby wszystko bylo dobrze
2. Kolor wyszedl strasznie sztuczny, ciemny, wygladalo to mniej estetycznie nic rajstopy nawet
3. Zapach - ja jestem chyba przewrazliwiona, ale caly wieczor czulam zapach tych rajstop, zwlaszcza na poczatku gdy wieczor byl goracy.

Do tej marki na pewno nie wroce, moze sprobuje innych, ale to byl dla mnie niewypal

Średniak

Z rajstop w sprayu korzystam od kilku lat. Zawsze używałam Sally Hansen i uważam że są najlepsze. Chciałam jednak znaleźć tańsza wersję ale niestety to nie to samo. Te zakupiłam w drogerii internetowej.

Opakowanie - rajstopy w sprayu. Wszystko dobrze działa, nic się nie zacina. Produkt rozpyla się równomiernie. Wygodne w użyciu. Szata graficzna ok. Brązowe opakowanie w biało złote napisy.

Zapach i konsystencja - zapach nie jest intensywny, raczej mało wyczuwalny. Konsystencja w sprayu. Dobrze się rozprowadza. Nie tworzy smug. Z poprzednich opinii dziewczyny narzekały ale może to kwestia wprawy. U mnie sprawdza się ok

Działanie - zamiennik Sally Hansen to nie jest. Niestety dużo mu brakuje. Tu opalenizna jest mniej naturalna. Mam wrażenie że nogi są mocno matowe. Troszkę brudzi ubrania po całym dniu ale bez problemu da się doprać. Utrzymuje się cały dzień, nie ściera się. Ogólnie jest ok. Jeśli nie chcemy wydawać dużo pieniędzy to myślę że jest wystarczalny. Ja myślę że jeszcze do niego wrócę

oj tragediaaaaa

Kosmetyk kupiłam z potrzeby na pewną imprezę. Nie cierpię efektu świecących się rajstop, czy to na żywo, czy na zdjęciach. Dodatkowo chciałam "lekko" opalić nogi, więc zdecydowałam się na rajstopy w sprayu. I to była zła decyzja.

Oczywiście produkt nakładałam przed samym wyjściem, tak aby nie ubrudzić sukienki ani wszystkiego wokół. Oczywiście, pierwsze pstryknięcie zrobiło mi już plamę. Starałam się psikać z daleka rozprowadzające produkt, tak żeby nie wyglądała, że jest w jednym miejscu. Smugi były na całych nogach, nawet porobiły się zacieki. Porażka, do tego strasznie śmierdzi. Nigdy więcej tego typu produktu, nawet nie mam więcej słów do opisania tego.

Bez szaly

Rajstopy w sprayu akurat te są kiepskie.Spryskać nogi nastepnie trzeba równomiernie rozetrzeć na nodze, inaczej zostawi plamy, smugi i niedociągnięcia. Lekko kryją pajaczki.
Na mnie nie zrobiły wrażenia

Bez rewelacji

Rajstopy w spreyu zakupilam po na mowie kolezanki ktora twierdzi ze jak sie nie jest nastolatka nie wypada chodzic bez rajstop .Jednak ze nigdy ich wczesniej nie stosowalam postanawiloam nie przeplac i kupilam rajstopy venus .Cena 10 zl wiec nie jest to majątek i tez jaka cena taka jakosc .Rajstopy w fajnym opakowaniu nie duzym łatwym w uzyciu spreyu wydawało by sie ze wystarczy prysnac na nogi i gotowe niestety w przypadku Venus trzeba robic to bardzo dokladnie powoli i dobrze wsmarowac w innym wypadku pozostana plamy .Sam produkt nie daje wygladu rajstop (oczekiwalam ze nogi beda wygladac jak po zalozeniu rajstop )raczej jak opalone w solarium wiec trzeba uwazac by nie przesadzic ze spreyem .Mysle ze za taka cene mozna sprubowac i samemu sie przekonac .Mnie raczej nie przekonały

nie polecam !

zachęcona niską ceną postanowiłam przetestować i niestety nie mam żadnych pozytywnych opinii - dozowanie bardzo źle działa i pryska jak mu się podoba, raz bardzo dużo produktu, raz bardzo mało, raz wcale... efekt poza smugami żaden.
Bardzo ciężko rozprowadzić produkt równomiernie, zdecydowanie nie polecam
!

Tragedia

Ten produkt to kompletna porażka. Jedyne co robi to zostawia ciemna chmurę dziwnej substancji w pomieszczeniu w którym był aplikowany. Produkt rozpyla się i ulatnia w powietrze a nie zostaje na skórze. Nakładanie go z bardzo bliskiej odległości powoduje smogi które po roztarciu dłonią nie zostawiają żadnego efektu, on po prostu znika. Co prawda jego cena jest śmiesznie niska ale szkoda i paru złotych na to coś

Brak efektu

Niestety zawiodłam się. Nie jestem w stanie stwierdzić czy ten produkt dobrze się nakłada i czy nie zostawia plam, ponieważ na moim BIAŁYCH (naprawdę białych) nogach nie widać nic. W momencie aplikacji jak się dobrze przyjrzałam, to zauważyłam ślad koloru ale jest on bardziej różowy niż brązowy. Oczywiście kupiłam wersję dla jasnej cery, ale teraz wiem, że mogłam wybrać spokojnie spray do ciemniejszej karnacji. Ogólnie to czuć delikatnie, że produkt jest na nogach, siedząc na kanapie nie zauważyłam, by była brudna od produktu, więc być może nie brudzi, na ubraniach nie testowałam. Ilość unoszącego się pyłku po aplikacji jest zatrważająca. Powinno się z tym wyjść na dwór, bo moja łazienka wyglądała na zadymioną, a i wannę musiałam myć, gdy już pył opadł. Myślę, że na drugą aplikacje wystarczy, ale nie będę tego raczej sprawdzać. Produkt jest tani, ale z takim efektem, jaki daje, są to i tak pieniądze wyrzucone w błoto.

Niewypał jakich wiele

Kiedyś używałam już podobnego produktu (chyba Sally Hansen) i efekt był o niebo lepszy. Dużo sobie obiecywałam na podstawie poprzednich doświadczeń, ale ten produkt nie ma nic wspólnego z rajstopami w sprayu. Pryska jak chce i kiedy chce. Nawet jak już coś poleci, to po rozsmarowaniu nie widać żadnego efektu.

Dobry

Używam tego produktu wiosna gdy nogi są bardzo blade po zimie. Pryskam niewielką ilosć i rozcieram po nogach aby uzyskać delikatny efekt naturalnie ciemniejszej skóry i tak sprawdza się bardzo dobrze. Nie ściera sie w ciągu dnia, nie brudzi spódniczek (nie wiem jak w sytuacji gdy nakłada się go więcej)

... brak efektu ...

Coś okropnego, a nie rajstopy w sprayu.
Słabo kryje.
Nierównomiernie się rozpyla. Raz psika, raz nie psika ;/
Jest bardzo niewydajny wystarczył na 1,5 użycia(!)
Nieładny kolor - mówię o jasnej karnacji - różowy świnkowy!
Rozpyla się na wszystkie strony, więc przez 10 minut latały po pokoju drobinki tego świństwa - musiałam okno szeroko otworzyć :)
Efekt praktycznie żaden. Rajstop na pewno nie zastąpi!