Swati Ayurveda, Roślinna farba do włosów 'Neuturalna henna'

Swati Ayurveda, Roślinna farba do włosów 'Neuturalna henna'

Roślinna farba do włosów – Cassia Neutralna
Naturalna henna dzięki zawartości odpowiednio dobranych ziół poprawia wygląd włosów.

henny
odżywcze, koloryzujące
hipoalergiczna
w saszetce
proszek

• Cassia Obovata Leaf Powder

Dobra i tania

Na neutralną hennę zdecydowałam się, ponieważ zamierzam wrócić do mojego naturalnego koloru włosów i jednocześnie nie chcę rezygnować z odżywienia jakie daje henna. Jak dotąd farbowałam włosy henną khadi, ale tym razem wybrałam markę Swati, ponieważ cena jest mniej więcej taka sama, ale pojemność jest o 50% większa.

Plusy:
-włosy po użyciu są bardzo gładkie i błyszczące, widać, że są odżywione
-henna jest tańsza i ma większą pojemność niż khadi, na moje włosy za ramiona jedno opakowanie wystarcza na 3 razy
-całkowicie naturalny skład, bez żadnych zbędnych chemikalii
-zapach jest mniej intensywny niż w przypadku normalnej henny i krócej utrzymuje się na włosach

Minusy:
-choć odżywienie jest widoczne, to jednak jest o wiele słabsze niż w przypadku normalnej henny, włosy nie są aż tak gładkie i błyszczące jak po farbowaniu henną
-cieżko ją równomiernie nałożyć na włosy, ale w końcu nie farbuje się nią włosów więc mijaki nic nie szkodzą
-nie jest tak szeroko dostępna jak henna khadi
-nie podoba mi się ta metalowa puszka, według mnie zwykłe pudełko byłoby o wiele bardziej praktyczne

Podsumowując, z tej henny raczej nie zrezygnuję, bo choć efekt nie jest tak spektakularny jak w przypadku koloryzującej henny, to i tak jest to jeden z najbardziej odżywczych kosmetyków jakie stosowałam.