L`Oreal Paris, Skin Expert, Płyn micelarny dla skóry normalnej i mieszanej

Średnia ocena: 4.99/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Laboratoria L'Oreal Paris stworzyły wyjątkowo łagodną i skuteczną formułę, która usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia, jednocześnie nie przesuszając skóry. Usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Bez pocierania, bez spłukiwania. Delikatnie oczyszcza - formuła z technologią miceli wiąże i usuwa zanieczyszczenia. Intensywnie odświeża - usuwa nadmiar sebum i likwiduje świecenie się skóry. Skóra oddycha, staje się odświeżona i odzyskuje poczucie komfortu. Produkt hipoalergiczny, bez substancji zapachowych, bez parabenów.
Zastąpił w ofercie firmy orzeźwiający płyn micelarny 'Woda Micelarna', o tym samym składzie.

bardzo dobry

Od jakegoś czasu jestem wierna płynowi micelarnemu z Bielendy, gdyż jako jeden z nielicznych nie powoduje u mnie podrażnienia oczu i uczulenia. Jednak podczas jakiejś większej promocji w Biedronce wpadł mi w ręce ten o to płyn i pomyślałam, że go wypróbuję i wiecie co? Nie żałuję.
Płyn zamknięty jest w dużej ale wygodnej butelce z zamykaniem na klik co jest ogromnym plusem. Zamknięcie dobrze trzyma w podróży nie ma obaw że coś się nam wyleje. Dozownik ma otwór dobrej wielkości przez, który wylewa się odpowiednia ilość produktu. Butelka ma ładny i delikatny design.
Przejdę teraz do najważniejszej rzeczy czyli działanie. Zawsze robię tak, że myje twarz żelem micelarnym, żeby rozpuścić wszystkie kosmetyki, potem zmywam płynem micelarnym a wszystko, jeśli wymaga tego producent zmywam wodą. Wtedy mam pewność, że jestem domyta. Płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Tusz, korektor czy cienie do powiek nie stanowią dla niego żadnego problemu. Płyn nie zostawia żadnej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Dodatkowo płyn nie podrażnia oczu, nie powoduje pieczenia ani uczuleń zarówno na skórze twarzy jak i oczach/powiekach. Ma bardzo neutralny, wręcz niewyczuwalny zapach. Cena jak to za kosmetyki loreal trochę wysoka ale za tak dobry produkt myślę,że warto tym bardziej, że jest całkiem wydajny.

Bardzo miłe zaskoczenie

Płyn wpadł do mojego koszyka podczas szału zakupów na Biedronkowej wyprzedaży. Kupiłam go w dwupaku za groszową kwotę w porównaniu do ceny regularnej. Przyznam, że ten płyn wcześniej zupełnie nie wpadł mi w oko, bo zazwyczaj kupowałam Bielendę lub inne marki.

Kosmetyk zapakowano w prostą butelkę, zamykaną na "klik". Bardzo ładna, minimalistyczna szata graficzna w odcieniach błękitu. Opakowanie szczelne, wygodnie się je użytkowało i nie przeciekło mi w podróży.

Sam płyn to bezbarwna, bezzapachowa woda. Kosmetyk bardzo wygodny i szybki w stosowaniu. Niewielka ilość na płatek i przecieramy twarz aż będzie zupełnie czysty. Jest skuteczny, radzi sobie z kryjącym podkładem, pudrem brązującym i rozswietlaczem - oczu nie próbowałam zmywać.
Jest łagodny dla skóry, nie podrażnia, nie przesusza, mam wrażenie, że lekko matuje cerę, z czego jestem zadowolona.
To, co skradło moje serce i czego się zupełnie nie spodziewałam to cudowne uczucie chłodu, świeżości i ukojenia jakie czuję po aplikacji. Cera jest odświeżona, a ja czuję się lepiej.

Płyn jest bardzo wydajny, dobrze współpracuje z najtańszymi płatkami z Biedronki. Niedrogi, często widuję go w mniejszych lub większych promocjach. Jedyne, czego mi w nim brakuje do ideału to trochę bogatszego składu. Brakuje mi w nim ekstraktów roślinnych czy innych dodatków, które bez problemu dostanę w tańszych płynach z Bielendy czy Eveline. Niemniej jednak warto spróbować.

Cicha woda brzegi rwię!

Produkt to taka cicha rzeka, z jednej strony nijaki zapach, płyn jak płyn. Ale patrząc na to jak delikatnie oddziaływuję na skórę, nie wysusza, nie pachnie i daję poczucie oddechu na skórze. Trzeba powiedzieć głośno – on jest kozacki! Wydajny tak sobie, ale to w jaki sposób dba o skórę uważam, że warto wpleść w rutynę pielęgnacyjną. Podoba mi się też, to że jest instrukcja jak go stosować na etykiecie z tyłu i teraz ten przepis wykorzystuję przy innych płynach micelarnych i rzeczywiście, moja skóra jest zdrowsza. Wiem, jedno będę do niego wracać.
Trochę wkurza mnie butelka, niby ładna i szczupła, ale jest duża i trzeba mieć wystarczająco dużo miejsca w łazience aby go upchnąć. Ale to jest szukanie dziury na siłę.

Dobry płyn micelarny

Płyn L'oreal bardzo mi się sprawdził. Jest delikatny, nie podrażnia skóry i dobrze oczyszcza z makijażu, testowany na makijażu nie wodoodpornym. Skóra się po nim nie świeci ani nie ma żadnego filmu na skórze. Opakowanie wystarcza na bardzo długo, zużywałam i zużywałam.

Radzi sobie z tym do czego jest stworzony

Znalezienie dobrego płynu micelarnego nie jest łatwym zadaniem. Ten jest przeznaczony do skóry normalnej i mieszanej. Duża butelka o pojemności 400 ml wystarcza na długo i dzięki przeźroczystemu opakowaniu można zobaczyć ile nam jeszcze zostało produktu. Zamknięcie jest szczelne, nie kapie z niego więc może swobodnie leżeć w toaletce. Jeżeli chodzi o jego działanie to w zupełności radzi sobie ze zmyciem codziennego makijażu, trochę dłużej trzeba nim popracować jeżeli chcemy zmyć wodoodporny tusz do rzęs. Delikatnie się pieni, ale mam wrażenie, że dzięki temu dokładniej zmywa makijaż. Jestem w trakcie drugiej butelki i jeżeli jeszcze raz spotkam go w promocyjnej cenie to z chęcią go ponownie kupię.

Płyn jest tani , idealny do codziennego demakijażu i mega wydajny.

Płyn kupiłam kiedyś na promocji w Biedronce i polubililiśmy się
A towarzyszył mi codziennie w wieczornej pielęgnacji przez ponad rok więc jest naprawdę wydajny.

Płyn możemy kupić w wielu drogeriach lub marketach i często w atrakcyjnej cenie.
Jest on w podręcznej butelce wykonanej z przezroczystego plastiku co bardzo lubię bo widzę ile produktu mi ubywa i kiedy muszę wpisać kolejny na listę zakupów. Zamykanie jest na klik ,dobrze trzyma więc można śmiało zabrać w podróż.

Płyn naniesiony na wacik w odpowiedniej ilości dobrze usuwa zanieczyszczenia ,zmywa prawie każdy makijaż od delikatnego do mocnego ale troszkę gorzej radzi sobie z tuszem. Tu trzeba dluzej przytrzymac wacik i w moim przypadku nie obejdzie się bez pocierania.
Fajnie się też sprawdza do porannego oczyszczania.

Duża pojemność i dobra cena zapewnia nam fajny kosmetyk do codziennej pielęgnacji twarzy. Ja posiadam suchą cerę i płyn nie wysusza ,nie podrażnia i nie uczula mojej skóry więc jest całkiem spoko.

ZALETY:
*dobry demakijaż
*Fajnie się aplikuje na waciki i przemywa twarz
*Płyn bezzapachowy
*nie wysusza
*nie podrażnia
*nie uczula
*Dostepny w wielu sklepach
*cena całkiem ok
*duża pojemność

WADY:
*mógł by lepiej sobie radzić z tuszem

przyjemny produkt

Jak zawsze na zakupach w Biedronce przypomina mi się o braku płynu micelarnego, a lubię testować nowości.
+ niska cena
+ duża pojemność
+ produkt jest wydajny
+ nie pozostawia uczucia ściągnięcia
+ jest wydajny
+ fajnie zmywa makijaż
+ nie posiada zapachu co dla mnie jest dużym plusem
- jedyny minus, że przy polewaniu wacika przecieka mi korek

Mam zastrzeżenia co do jego skuteczności

MOJE OCZEKIWANIA wobec płynu micelarnego- skuteczny w zmywaniu całego makijażu - od podkładu po tusz - miał dużą pojemność i przystępną cenę.

Największym plusem produktu jest duża pojemność - 400 ml starcza na całkiem długo, biorąc pod uwagę, że zużywam duże ilości płynów do demakijażu. Butelka jest wygodna w użytkowaniu, a z korka nie wylewa się zbyt dużo produktu. Jeśli chodzi o cenę, to jest to dosyć standardowa drogeryjna półka, ale oczywiście znajdziemy tańsze produkty - bez promocji zapłacimy za niego ok. 21 zł.

Płyn nie ma zapachu, nie pieni się i nie podrażnia skóry, ale... mam zastrzeżenia co do jego skuteczności. Dobrze radzi sobie z podkładami, korektorami i cieniami, ale niestety nie usuwa dokładnie tuszu, mimo że przykładam nasączony wacik na dłuższą chwilę do oczu i daje mu czas na rozpuszczenie makijażu, a potem staram się jak najdokładniej wyczyścić całą linię rzęs. Bardzo często zdarza się, że po umyciu twarzy żelem lub po wstaniu rano pod oczami mam czarną pandę.

Jeden z moich ulubionych

Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych produktów do demakijażu. Zużyłam kilka buteleczek i muszę przyznać, że spełnia swoje zadanie, czyli zmywa makijaż - bo tyle oczekuję od płynu micelarnego. Dodatkowo nie powoduje ściągnięcia, przesuszenia skóry, nie szczypie w oczy. Buzia jest po nim czysta i świeża. Ważne jest, że po każdym demakijażu i tak myję twarz żelem lub ewentualnie samą wodą. Moim zdaniem jest to nieodzowny element oczyszczania skóry po wieczornym demakijażu. Płyn jest wydajny, nie ma intensywnego zapachu, nie powoduje podrażnień. Jedyne zastrzeżenie mam do ceny. Bez promocji jest nieco zbyt wysoka.

Nie polubiliśmy się

Hipoalergiczny i bez zapachu.
Zużyłam całą butelkę, ale niestety nie jest to mój ulubieniec.
Mimo, że dobrze zmywa makijaż to nie pozostawia uczucia świeżości i uczucia czystej twarzy, dlatego nie kupię go ponownie. Był w miarę wydajny, ale spodziewałam się efektu wow, a tymczasem był taki sobie.

Całkiem niezły - spełnia swoje zadanie

Kupiłam ten produkt do zmywania codziennego makijażu i muszę przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle - niewielka ilość płynu wystarcza, aby pozbyć się kolorowych kosmetyków z twarzy. Jest naprawdę wydajny, nie uczula, nie ma drażniącego i chemicznego zapachu, nie szczypie w oczy. Dobrze sobie radzi z wodoodpornymi i mocnymi kosmetykami, choć rzadko takich używam, to do tej pory mnie nie zawiódł. Generalnie nie mam do tego kosmetyku żadnych zastrzeżeń, choć muszę przyznać że lubi mnie zapychać - aczkolwiek moja cera nie lubi, kiedy tego typu kosmetyki zostawiam na twarzy, dlatego jeśli dodatkowo umyje twarz żelem, to problem nie występuje.

Opakowanie płynu jest bardzo poręczne i zamykane na klik. Super, że jest przezroczyste - dla mnie to bardzo ważne, gdyż lubię widzieć ile kosmetyku znajduje się w środku i kiedy powinnam udać się do sklepu po zapasy.

Świetny płyn micelarny

Uwielbiam ten jak i różowy. Świetnie daje sobie radę z demakijażem nawet mocnego i ciemnego makijażu. Nie podrażnia skóry oczu i buzi. W biedrace można kupić za ok. 16 zł. Jest bardzo wydajny opakowanie bardzo praktyczne. Różowy bezzapachowy jest nieco delikatniejszy. Wystarczy nie wiele produktu aby poradził sobie z wodoodpornym tuszem czy eyelinerem.