Zoeva, Rose Golden, Wing Liner 317 (Skośny pędzel do eyelinera)

Zoeva, Rose Golden, Wing Liner 317 (Skośny pędzel do eyelinera)

Pędzel 317 Wing Liner marki Zoeva sprawdza się idealnie do aplikacji eyelinera w żelu i kremie. Skośnie wyprofilowane włosie ułatwia wykonanie precyzyjnej kreski. Pędzel wykonany z wysokiej jakości nylonu.
Wymiary: długość rączki 15,3 cm, długość włosia 0,4 cm - 0,8 cm

sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Bardzo dobrej jakości pędzel - ale niestety drogi

Sama tak drogiego pędzla bym nie kupiła - nie ma opcji że dam za pędzel do eyelinera 50 zł. Ale ten znalazłam w kalendarzu adwentowym, wiec ok - wyszlo na pewno taniej niż 50zł.

Czy jest warty tych 50 ziko? W sumie nawet tak

To naprawdę dobrej jakości pędzel, często używam czy to do kresek, czy w rogu do cieni, czy do brwi - w każdym przypadku sprawdza się wyśmienicie.

Na początku rpzeszkadzało mi dość twarde wlosie - ale to chyba ono głównie wpływa na to, jak precyzyjny i przyjemny w użyciu jest ten pędzel - gdyby nie to włosie - kreski nie bylyby ta proste ;)

Po wielu myciach - pędzel wciaz dobrze wyglada, nic z nim sie nie stało.

Tak wiec polecam ;)

IDEAŁ

Mój ulubieniec do kresek, do brwi.
Jest bardzo cieniutki, precyzyjny.

Mam go już długo, z dwa lata (albo lepiej) i nic się z nim nie dzieje. Nie odkształcił się, nie popękał, nie wypada włosie. Stan idealny :) Wciąż tak samo dobry jak na początku!

• Design produktu: 5

Super do kresek i brwi...

Pedzel Zoeva 317 jest moim ulubionym pędzlem do kresek, jest idealnie twardy, super ścięty dla mnie najlepszy do wykonania cienkiej precyzyjnej kreski. Bardzo dobrze leży w dłoni. Ostatnio używam go też do brwi. Doskonale nakłada każdy rodzaj produktu, kremowe, płynne czy żelowe nie są dla niego wyzwaniem, za każdym razem linia wychodzi idealnie. Zdecydowanie to mój nr 1 wśród wszystkich których dotychczas używałam. Myślę że dla osób początkujących będzie sporym ułatwieniem w wykonaniu pięknej równej kreski.

Jak można go nie lubić

Skośny pędzel od Zoeva to kolejny pędzel w kolekcji, który sprawdza się znakomicie. Idealnie twardy pozwala na precyzyjne nałożenie kredki, cienia wzdłuż linii rzęs na górnej powiece i jego roztarcie. Ja nie używam eyelinera w płynie czy w żelu, jedynie w markerze lub po prostu nakładam ciemną kredkę i cień do powiek (pędzlem przejeżdżam po kredce kilkakrotnie aż produkt zostanie nałożony i aplikuję na powiekę). Skośny pędzel również sprawdza się przy malowaniu brwi! Pędzel jak każdy inny jest dobrze wykonany a z jego włosiem nic się nie dzieje. Pędzelek myję mydłem w kostce Protex i suszę na płasko.

warty swojej ceny

bardzo dobry dobry pędzel i fajnym kształtem, dobrze wyciętym kształtem, ale też i bardzo dobrą giętkością. jest on bardzo wygodny w trzymaniu go w dłoni. precyzyjne się sprawuje zarówno w rysowaniu pojedynczych kresek przy brwiach, jak i przy eyelinerze. ok. 60-70 złotych wydaje się być całkiem sporą ceną jak na pędzel (chociaż wiem, że są i droższe), ale wg. mnie zdecydowanie warto go kupić. zwłaszcza, że ciężko znaleźć dobry skośny pędzel, który będzie fajnie się spisywał i przy brwiach i przy eyelinerze.

Bardzo dobry pędzelek....

Pędzel Zoeva 317 przeznaczony do malowania brwi oraz do malowania precyzyjnych kresek eyelinerem.Posiada syntetyczne włosie które jest skośnie przycięte a pędzel jest odpowiednio sztywny, ale nie drapie. Jest cieniutki,nie wygina się za mocno w kontakcie ze skórą.Dobrze radzi sobie w wykonaniu precyzyjnych linii, łatwo się nim wypełnia brwi oraz wyznacza ich kontur. Pędzel nie gubi włosia, szybko i sprawnie można go domyć, niestety po jakimś czasie dość szybko się odkształca.

Och❤

Przepiękny pędzelek z kolekcji Zoeva❤ w odcieniach pudrowego różu. Bardzo dobrze aplikuje się nim eyliner na powieki, który jest w żelu lub kremowej konsystencji. Pędzelek dobrze spisuje się również przy aplikacji pomady do brwi. Dobrze wykonany. Włosie nie wypada. Łatwy w utrzymaniu czystości. Cała kolekcja pędzli jest obłędna.

• Design produktu: 5

Ideał, który stracił trochę na jakości

Precyzyjny zarówno do makijażu brwi, jak również do zrobienia idealnej, perfekcyjnie zakończonej kreski.
Niestety po 3 latach użytkowania codziennego włoski straciły na swoim zbitym kształcie,więc muszę zakupić nowy.

• Design produktu: 5

Używam go do makijażu brwi

Sam pędzel wygląda bardzo elegancko. Jest porządnie wykonany, myślę że posłuży mi na lata, o ile go coś nie "zeżre". Dobrze wyważony, bardzo przyjemnie robi mi się nim makijaż. Włosie jest ścięte pod dość ostrym kątem. Nie zauważyłam żeby pojedyncze włoski wypadały podczas używania bądź mycia. Włosie zachowuje zwarty kształt, nie rozcapierza się. Na końcu pędzelek jest cieniutki i umożliwia precyzyjną aplikację.
Linery jakich ja używam to w pędzelku bądź flamaster. Kupiłam ten pędzel z myślą o moich brwiach i malowaniu ich pomadą. Muszę przyznać że się nie zawiodłam, bo to świetny pędzel, z łatwością nabiera mi się nim i wpracowuje we włosie pomadę, a następnie bardzo precyzyjne wypełnia luki w brwiach i ogólnie makijaż zawsze wychodzi mi bez zarzutu. Używam go na zmianę z pędzlem E01 z Hebe i uważam, że oba są kapitalne do brwi, ale nie tylko, bo czasem używam ich też do precyzyjnego podkreślenia linii rzęs czarnym matowym cieniem (bądź ciemnobrązowym) i tu też jestem zawsze mega zadowolona z efektu.
Ogólnie polecam. Pędzel trochę kosztuje, to fakt, ale jest bardzo porządnie wykonany i jego jakość tłumaczy w mojej ocenie tę dość wysoką cenę.

Świetny!

Jestem wielką fanką pędzli Zoeva! Seria Rose Golden jest przeurocza i niezastąpiona. Jestem zadowolona z każdego pędzla i nie zamieniłabym ich na żadne inne.

Pędzel do eyelinera używam okazjonalnie gdy chcę zrobić kreskę na oku cieniem do powiek. Nie mam w tym wprawy, a dzięki pedzlowi Zoeva mogę szybko wyczarować estetyczną i dokładną kreskę. Wykonany jest bardzo porządnie ,a szata graficzna jest niesamowicie kobieca, róż i złoto, czego chcieć więcej? Po ponad roku użytkowania i regularnego mycia pędzel jest w stanie idealnym! Włosie jest tak samo zbite i miękkie, nic nie odstaje, rewelacja! Dodatkowo powiem, że czyści się go ekspresowo :)Jedyny minus to wysoka cena regularna.

Bije na głowę hakuro h85

Oceniam wersję klasyczną (czarną ze srebrną skuwką)- czyli tę najsolidniejsza.
Jest dużo cieńszy i dużo bardziej precyzyjny niz hakuro, można zrobić nim cieńszą kreskę. Skos jest mocniejszy i miałam przed tym obawy, ale okazały się nieuzasadnione- pedzel jest dużo wygodniejszy w użytku niż te z mniejszym skosem, nie trzeba trzymać ręki tak (prawie) równolegle do oka i zaslaniac sobie polowy oka... wlosie jest bardziej sprężyste i miękkie niz w hakuro, co przekłada sie nie tylko na to, że jest bardziej delikatny dla oka, ale i na komfort pracy- lepiej, płynniej rozprowadza cień. Dużo lepiej sie nim pracuje- bez problemu robię identyczne kreski na obu powiekach (z czym miałam problem w przypadku h85). Nie warto oszczedzac akurat na tym pędzlu. Oczywiscie dobrze się odmywa, szybko schnie, nie gubi wlosia. Solidnie wykonany. Ładny design. Jak każdy pedzel Zoevy- należy go pochwalic za wytlaczany napis i lakierowaną rączkę. Produkt bez wad.

Subtelny efekt

Mam mieszane uczucia co do niego. Używam go do czarnego cienia i aplikuje jak eyeliner. Efekt jest dosc delikatny, pędzelek jest miękki i tworzy subtelny efekt. Pędzelek jest zwarty i nigdzie żaden element nie rusza sie.