L`Oreal Paris, Color Riche, Matte Addiction Lipstick (Matowa szminka do ust)

L`Oreal Paris, Color Riche, Matte Addiction Lipstick (Matowa szminka do ust)

Miękka i kremowa formuła pomadek wzbogacona o olejek Jojoba pielęgnuje usta, przynosząc efekt gładkich, zadbanych i odpowiednio nawilżonych ust.
Szeroka gama kolorystyczna 12 odcieni: od stonowanych beży po intensywne czerwienie.
Formuła aksamitnego kremu wzbogacona o olej Camelia nadaje matowy, a zarazem bogaty efekt wykończenia makijażu ust.
Szminki nie rozmazują się i nie wychodzą poza zaznaczony kontur ust.
Ekskluzywne, czarne opakowanie przypominające skórę stanowi idealny dodatek do damskiej torebki.
Ikoniczny, zniewalający i subtelny zapach pomadek Color Riche sprawia, że codzienny makijaż ust staje się prawdziwą przyjemnością.

kryjące
Efekt
matowe
w sztyfcie

Świetny produkt

Odcień 710 to idealna czerwień.
Pomadkę aplikuje się łatwo.
Trwałość jest bardzo dobra, zjadanie się produktu również.
Opakowanie jest bardzo dobrej jakości.
Największym minusem jest cena, która jest odstraszająca.

Świetna

Jeżeli chodzi o matowe szminki to jestem prawdziwą maniaczką. Wypróbowałam ich naprawdę sporo i te są jedne z moich ulubionych. L'Oreal posiada naprawdę imponującą gamę kolorystyczną, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomadkę się latwo i precyzyjnie nakłada, jedna warstwa wystarczy, ale nałożenie kolejnej nie sprawia problemu (nic się nie roluje). Nie jest to typowa, zastygającą formula z jaką mamy najczęściej do czynienia w matowych szminkach, dzieki czemu świetnie wygląda na ustach, dużo bardziej naturalnie ale też szybciej się ściera. Zazwyczaj pod tego rodzaju produkty używam balsamu nawilżającego a tutaj możemy pominąć ten krok bo ta pomadka nie powoduje przesuszenia. Plusem jest też chropowate opakowanie, dzięki czemu nie slizga się nam w rękach.

Posiadam trzy odcienie:
Moka chic - piękny, jasny nudziak wpadający w róż.. idealny do makijażu dziennego i bardzo twarzowy. Ten odcień znika u mnie najszybciej ????

Erotique - nieco ciemniejsza niż poprzedniczka, trudno mi zdefiniowac ten kolor ale powiedziałabym że to róż z domieszką brazu

Haute Rouge - przepiękna, nasycona czerwień.. moja ulubiona.. ten kolor na ustach poprostu robi fenomenalną robotę.. wystarczy podkreślić oko, odrobina różu na policzki i wyglądamy zjawiskowo.. i duży plus za optyczne wybielanie zębów

Cena jest dość wysoka ale można upolować ją na przecenie. A jeżeli szukamy tańszego zamiennika to golden rose posiada w swojej ofercie bardzo podobny produkt aczkolwiek moim zdaniem warto polować na promocję ????

Nie agresywny mat. Ja to kupuję!

Pomadką tą zainteresowałam się, gdy wycofano moją ulubioną z Sephory. Cóż było robić. Wyruszyłam na łowy i wyłowiłam. Nie jest idealnym zamiennikiem, ale daje rade. Mam dwa odcienie, gdyż nie mogłam się zdecydować, który wybrać: 103 oraz 633. Zdecydowanie częściej używam tego pierwszego. To moim zdaniem koralowy róż, w którym więcej jest koralowych tonów. Nie jest mdły.

Szminka ma miękką formułę i kremową konsystencje. Łatwo pomalować nią usta. Gdy są zadbane i niewysuszone pomadka wygląda na nich naturalnie, nie skupia się w grudki, nie pozostawia nieestetycznych smug. Usta po niej są odżywione. Wystarczy dwukrotne ich pomalowanie, aby osiągnąć pełen kolor. Efekt jaki się nią osiąga to rzeczywiście, jak obiecuje producent, mat. Ale nie jest on agresywny.

Szminka nie rozmazuje się poza kontur ust, ale uczciwie przyznam, że używam bazy, więc nie wiem czy to zasługa szminki czy owej bazy. Co do zapachu - moim zdaniem - jest typowo szminkowy. Ani fajny, ani drażniący.

Pomadka ma eleganckie opakowanie czarno-złote, które nie niszczy się podczas użytkowania. Mam ją zawsze w torebce. Czasami w ciągu dnia dokonuje nią poprawek. „Zjada” się w normalnym tempie. Ani wolno ani szybko. Po prostu w sam raz. Póki nie znajdę lepszej ta ze mną pozostanie.

Bardzo dobra pomadka

Posiadam odcienie 640 oraz 633, oba prezentują się pięknie na ustach i są twarzowe. Jest to najlepsza pomadka w sztyfcie jaką kiedykolwiek miałam. Długo się utrzymuje, jest komfortowa na ustach, nie przesusza ich. Można ją dołożyć kiedy się zechce, jest po prostu bardzo wygodna w użytkowaniu. Opakowanie jest proste i minimalistyczne. Cena nie jest najniższa, ale w tym przypadku warto ją sobie sprawić, jest warta swojej ceny. Polecam!

Tak powinien wyglądać mat na ustach

Nie rozumiałam kiedyś mody na matowe szminki, wydawały mi się suche. Tę dostałam za darmo do zakupów w sklepie internetowym i chyba używam tyle samo, co tego, co tam świadomie kupiłam. Mam odcień pink a porter, według mnie kolor najbardziej przywodzi mi na myśl miąższ arbuza, ale można go określić jako koralowy róż. Według mnie jednak bardziej arbuz. Ten mat nie ma w sobie ani odrobiny "suchego" wyglądu i żadnych nieestetycznych grudek przez co niesamowicie seksownie uwydatnia usta. Zakochałam się w tym efekcie i tym kolorze, dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak stylowo może wyglądać matowa szminka. Schodzi równomiernie, kształt ułatwia aplikację bez wyjeżdzania za kontur, stylowe opakowanie choć zazwyczaj nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Jedyny minus - czasem może lekko wysuszać usta,

Moja najlepsza i ulubiona szminka

Jestem ogromną fanką czerwieni na ustach. Uwielbiam szminki w tym kolorze i zawsze staram się wybrać czerwienie w żywych i wyrazistych odcieniach. Dlatego co do wyboru koloru - nie było zbyt wielkich wątpliwości: od razu był to odcień 346 Scarlet.
Kolor jest jednak oczywiście bardzo, bardzo subiektywną sprawą - a przy ogólnej ocenie: ważniejsze są też inne cechy :)

Opakowanie szminki ma bardzo ładny, elegancki wygląd - głównie dzięki prostemu kształtowi i połączeniu kolorów: czarnego i złotego.
Szminka ma bardzo kremową, przyjemną konsystencję. Aplikacja jest bardzo prosta, szminka rozchodzi się bardzo równomiernie. Daje poczucie nawilżonych ust, bez wrażenia skorupy. Kolor jest intensywny - pigmentacja jest naprawdę super!

Dla mnie - zdecydowany hit, godny polecenia!

633 - kolor idealny

Zakupiłam podczas wiosennej promocji w Rossmannie. Cudowna szminka o idealnym, neutralnym kolorze - 633 Moka Chic, jest strzałem w dziesiątkę dla dziewczyn, które nie lubią mocnych kolorów na ustach. Produkt bardzo dobrze rozprowadza się na ustach, zasycha na delikatny mat. Bardzo długa trwałość. Nie można sobie zrobić krzywdy tą szminką, co jest na duży plus. W łatwy sposób można poprawić usta. Jest wydajna. Ma piękne czarno-złote opakowanie. Cena dość wysoka, ale za taką jakość myślę, że warto. Na pewno jeszcze kiedyś kupię ten kolor.

Super szminka!

Tę szminkę zakupiłam z myślą o weselu. Mam odcień 349. Jest cudowny, intensywny i niczego sobie. Szminka jest w eleganckim, czarnym opakowaniu z wzorem i złotym elementem. Ma bardzo ładny zapach. Szminka ma kremową konsystencję, bardzo przyjemnie nakłada się ją na usta. Super sprawowała się na weselu, długo się utrzymywała choć zostawiała odbite buziaki. Jest matowa, mimo to nie wysusza, a bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje usta. Bardzo polubiłam tą szminkę i myślę że przy następnej okazji zakupię kolejną.

Odcień 652 - stone, świetna szminka matowa która utrzymuje nawilżenie

Nie jestem fanką szminek i błyszczyków ale mam kilka różnych produktów kolorowych do ust z których jestem zadowolona i myślę, że jednym z tych produktów jest właśnie ta szminka. Mam ją dosyć długo i rzadko po nią sięgam ale wynika to z faktu, że kolor który posiadam nie do końca jest dzienniaczkiem. Co prawda to taki spokojny odcień "stone" który nieco ciężko mi określić. Jest lekko ceglasty ale nie czerwony czy w takich tonach, lekko jakby nudziakowy, brązowy, specyficzny aczkolwiek bardzo ładnie, klasycznie prezentuje się. Z tym, że jest dobrze napigmentowana zatem do pracy jej używać nie mogę.

Szminka jest w pięknym opakowaniu imitującym skórę ze złotymi elementami. Sprawia wrażenie luksusowego produktu i w dużej mierze taka jest.
Pomadka ma kremową konsystencję, nie jest za sucha ani za mokra. Bardzo dobrze maluje się nią usta, gładko sunie po powierzchni ust. Po chwili od pomalowania zmienia troszkę konsystencję i staje się bardziej matowa, satynowa. Nie jest to taki tępy mat, w stronę satyny idzie ale wygląda tak aksamitnie na ustach trochę. Natomiast to, że zmienia konsystencję i staje się bardziej matowa nie znaczy, że zastyga. To nie jest szminka która tworzy taki strupek na wargach.
Jest długotrwała ale podczas jedzenia zjada się trochę choć w bardzo ładny sposób i można jej spokojnie dołożyć, poprawić makijaż. Jak nosiłam ją cały dzień albo wieczór i noc to nie wysuszała mi ust, wręcz je utrzymywała w odpowiednim nawilżeniu. Nadaje się również do tego aby leciutko podkoloryzować usta, więc często jak ją mam pod ręką to stempluje sobie w jednym miejscu na górnej i dolnej wardze i potem palcem rozcieram. Świetnie tak się też prezentuje i idealnie nadaje się do tego dzięki swojej kremowej konsystencji.

Jedyny jej minusik, ale taki maleńki to zapach. Intensywny i mocno perfumowany, mi trochę przeszkadzał na początku zanim się przyzwyczaiłam, natomiast nie odejmę za niego gwiazdki, bo taki minusik przy całościowym wrażeniu to nie minus.

To bezproblemowa w aplikacji szminka która zjada się bardzo ładnie, można jej dokładać, można uzyskiwać mocne i słabsze efekty pigmentacyjne. Nawilża usta a nie wysusza więc dla kogoś kto boryka się z bardzo suchymi ustami to będzie strzał w 10. Albo tak samo dla kogoś kto nie lubi zbyt ciężkich i zastygających pomadek matowych to też strzał w 10 :)

Cena regularna jest dosyć spora, ja ją kupiłam na jakiejś promocji ale z tego co widzę w drogeriach internetowych można zakupić ją w dobrej cenie. Planuję dokupić sobie jakiegoś nudziaka delikatnego tak żeby nosić codziennie.

Podsumowując, fajna alternatywa dla ciężkich i zastygających pomadek. Nawilża, ma dobry pigment, jest matowa w wykończeniu.

Mega. Całuśne usteczka.

Pomadka szalenie trwała- zgodnie z obietnicą producenta, wytrzymuje bez problemu cały dzień - niestraszna jej kawa i jedzenie. Daje pożądany efekt wygładzonych, miękkich ust. Polecam!

Matowa szminka

Szminka o kremowej konsystencji świetne rozprowadza się na ustach. Dobrze kryje i nie rozmazuje się. Nie wysusza ust bo według mnie nie jest to typowa matowa szminka. Jest bardzo przyjemna w noszeniu i dość długo utrzymuje się na ustach. Bardzo ładne eleganckie opakowanie. Chętnie po nią sięgam

Odrobina luksusu

Pierwsze co rzuca się w oczy biorąc do ręki tą pomadkę to piękny wręcz luksusowy design. Mnie na myśl przywołuje pomadki Diora :) Czarne, eleganckie , wykręcane opakowanie zamykane na charakterystyczny "klik". Bardzo dobrze się sprawuje.

Pomadka ma kremową konsystencję, świetne krycie, bardzo dobrze się nakłada, nie rozmazuje. Mam ją w kolorach czerwonych i na ogół takie "trudniejsze" kolory lubię nakładać pędzelkiem aby zachować większą precyzję, tutaj nie muszę. Pomadka bardzo ładnie się rozkłada, nie wychodzi poza kontur ust. Nie zauważyłam aby wysuszała usta. Jest bardzo przyjemna w noszeniu.

Posiadam dwa kolory 346 - czerwień o pomarańczowym podtonie, jeden z moich ulubionych czerwieni. Moim zdaniem pasuje do młodych osób, na każdą okazję. Drugi kolor 347 - czerwień o bardziej fuksjowym podtonie, nieco bardziej elegancka - bardzo przypadła do gustu mojej teściowej, która już od jakiegoś czasu robi podchody aby ją jej podarować :D Jeśli ktoś kiedyś próbował wybrać czerwoną pomadkę to wie, że nie jest to takie łatwe i super ,że tutaj mamy taki wybór czerwonych odcieni. Jak widać numerek wyżej i już totalnie inny odcień.

Co do wykończenia to nie powiedziałbym,że pomadka jest matowa - no nie jest, z drugiej strony nie jest to też taka typowa satyna, to coś z pogranicza. Określiłabym ją jako nawilżający mat :D matowy ale nie suchy, płaski tylko z nutką satyny. Nie jest to pomadka trwała więc nie oczekuję od niej trwałości. Odciska się na szklankach i w ciągu dnia wymaga poprawek.

Chyba jej największy problem to cena, w Rossmanie to przeszło 60 zł. Na szczęście online idzie ją kupić w okolicach 20-30 zł co już daje na prawdę fajną cenę za taką jakość i tą ... odrobinę luksusu :D