KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 71% osób
    Halina5951
    15 kwietnia 2021 o 10:40
    5 / 5
    Bardzo gęsta konsystencja z dobrą pigmentacją
    Make Up For Ever nie jest tak popularną u nas firmą jak w innych krajach, mam sowich faworytów, i bym pewnie nie sięgnęła po pomadkę ze względu na cenę która dorównuje markom z wyższej półki. Aczkolwiek zaciekawiłam się marką gdy dostałam zestaw 3 Rouge Artist Intense od córki. Rouge Artist Intense dostępne w potwornie ogromnej gamie 50 bezzapachowych, niesmakowych kolorów z matowym, perłowym i satynowym wykończeniem, tak dobrze pigmentowane że całkowicie kryją usta już po jednym pociągnięciu. Firma poszła dalej by ułatwić dopasowanie koloru do ciebie i stworzyła narzędzie online, które pomoże Ci znaleźć kolory pasujące do Twojego odcienia skóry i włosów. Fajna zabawa, a przede wszystkim super dodatek jeśli lubisz robić zakupy online. Posiadam trzy matową, satynową i perłową. Konsystencja Rouge Artist Intense jest gęsta, a matowej bym powiedziała najbardziej, Pomadki z satynowym i perłowym wykończeniem wydają się na ustach nieco cieńsze niż ta matowa. Opakowanie jest solidne eleganckie, w ciemnym odcieniu, dobrze sie aplikuje. Niektóre dziewczęta mogą uznać, że są one zbyt ciężkie na ustach, ale ich bogactwo, dobór i sześć godzin noszenia (idealnego wyglądu) mogą sprawić, że warto im się bliżej przyjrzeć. Mnie nowa marka zaskoczyła bardzo pozytywnie, chociaż cena nie przekonywała mnie że sienne po nie ponownie, a jednak sprawiła że wypróbuje inne kosmetyki z ich serii.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    Rumcykiewicz
    19 sierpnia 2019 o 13:04
    1 / 5
    czerwień C403
    Pomadkę mam w kolorze chłodnej, malinowej czerwieni. Sam kolor jest ładny i twarzowy. Jednak chyba na tym kończą zalety tego produktu, i tak jestem zdziwiona tak pozytywnymi opiniami na stronie wizażu. Według mnie jest to pomadka starej generacji w kosmicznej cenie. Za połowę albo mniej można kupić dużo lepsze produkty, nawet słynne pomadki MAC są tańsze. -tępa i sucha formuła -podkreśla suche skórki -odbija się -koniecznie konturówka -niezbyt trwała -droga
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    matrix360
    19 stycznia 2016 o 10:27
    2 / 5
    Nudziaki wysuszają!
    Długo szukałam Nudziaka, który będzie kremowy i nie będzie wysuszał ust. Nudziak znalazłam, jednak z przykrością stwierdzam, że ten do niego nie należy... Nie wiem jak z innymi szminkami (ja oceniam odcień 22). Nigdy nie miałam problemu z suchymi ustami, jednak ta szminka wyciągnęła z nich wszystkie suche skórki o których nie wiedziałam...
    Zalety:
    • - Piękna gama kolorów;
    • - Z błyszczykiem daje radę.
    Wady:
    • - Podkreśla suche skórki, o których istnieniu nie miałaś pojęcia;
    • - Bardzo wysusza skórę. :(
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

Patux
    24 kwietnia 2017 o 11:35
    3 / 5
    Techniczne rozczarowanie
    Sama w sobie jest ładna (krwisto czerwona), ma dobre krycie, utrzymuje się na ustach, ale... Złamała si się u nasady po drugim użyciu. I na pewno nie z mojej winy. Przechowywałam ją w lekko zaciemnionym z temperaturą ok 20 st, więc nie ma mowy o tym, że się roztopiła etc.. Nie wyobrażam sobie, że tak drogi kosmetyk psuje się na samym początku. Musiałam wpakować produkt do małego słoiczka i teraz pozostaje mi tylko używanie go pędzlem. Jestem rozczarowana, ponieważ zapłaciłam pełną cenę w sklepie firmowym (byłam na urlopie), a nie mogłam zrobić zwrotu ze względu na brak sklepu firmowego w miejscu, w którym później przebywałam.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:U konsultantki

Juana1
    17 grudnia 2016 o 23:24
    3 / 5
    ogólnie ok, ale...
    Kolor (34) jest intensywny i piękny, szminka nie wysusza ust. Niestety zostaje na zębach i rozciera się mocno poza kontur ust, przez co ciągle jestem niespokojna, czy nie zaliczam właśnie urodowej wpadki.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

Produkty podobne