Revlon, Professional, Equave, 2 Phase Hydro Nutritive Conditioner (Odżywka nawilżająca dwufazowa do włosów)

Dwufazowa odżywka do suchych włosów z formułą zwiększającą objętość, nie wymagająca spłukiwania.
Zawiera wyciągi z winogron i zielonej herbaty. Szczególnie polecana do włosów kruchych, wiotkich lub cienkich, działa zmiękczająco i odżywia (regeneruje strukturę włosa).
Można stosować zarówno po umyciu na włosy wilgotne lub na włosy suche.

Jest super

Opiszę nową wersję EQUAVE Enriched Keratin. Nie wiem jak można być niezadowolonym z tej odżywki. Znacznie ułatwia rozczesywanie, a przy rozczesywaniu mokrych włosów to prawie nie ma ich na szczotce. Kiedyś myślałam, ze mi wypadają, ale odkąd stosuje ten ułatwiacz rozczesywania to wiem, że je wyrywałam-choć i tak po myciu zawsze używam odżywki ze spłukiwaniem. Pięknie pachnie-tak świeżo, ale nie jak Domestos czy Cif =D Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że prostuje moje włosy. Kiedyś robiła mi sie jakaś wiejska falka, a teraz mam prościutkie, że prostownicy już wogóle nie używam. Choć mam włosy cienkie, to ta odżywka ich nie obciąża. Myję głowe codziennie, ale to nie dlatego, że mam już tłuste włosy, tylko dlatego, że nie rozumiem jak mozna się nie kąpać codziennie? Pomijam biwaki.

nie wrócę do niej

Kupiłam za namową mojego fryzjera, dobrze że wybrałam mniejsze opakowanie. Odżywka bardzo obciąża włosy i szybciej się po niej przetłuszczają. Powoduje oczywiście, że są troche bardziej miękkie trochę bardziej wygłądzonę i trochę lepiej wyglądają. Ale to wszystko. Droga jest i nie jest ogólnie dostępna. No i tyle.

Ilość zużytych opakowań: połowę pierwszego

lubię ją

Przyjemna w użyciu odżywka, którą używam od ok. 3 lat. Nie mam szczególnych problemów z włosami, nie są one jakoś nadmiernie przesuszone czy zniszczone. Moje włosy są po prostu cienkie, ale wynika to z dziedziczenia ;-) Kobiety w mojej rodzinie mają włosy długie i cienkie, a ja przejęłam po nich tę cechę.

Odżywka pomaga mi zregenerować włosy i ułatwia codzienną modelację włosów. Włosy wyglądają gęściej i zdrowiej. Odżywka sprawia wrażenie większej objętości włosów, które są lekko zmiękczone i uniesione. Oprócz tego podoba mi się delikatny zapach podczas spryskiwania włosów. Mam poczucie świeżej fryzury przez cały dzień.

Odżywka jest dobra, skuteczna. Nie działa cudów, bo wcale takie nie są mi potrzebne. Spełnia swoje zadanie, więc daję 4. Trochę droga, ale jakość odpowiednia do ceny.

Używam tego produktu od: chyba 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, co najmniej 5
Oceniono na 4.00 na 5 gwiazdek.

Idealna do suchych włosów :)

Niedawno zniszczyłam włosy robiąc Headline (Welli),
były przesuszone, połamane i matowe.
Zaczęłam stosować tę odżywkę (kupiłam na allegro 500ml) i zauważyłam maksymalną poprawę kondycji już po 2 tygodniu stosowania! Używam zawsze po umyciu włosów, a nawet po odżywce do spłukiwania - mam cienkie włosy, ale nie są obciążone ani nie przetłuszczają się nadmiernie po tej odżywce!
Polecam każdej z Was, która chce nawilżyć i zregenerować suche, matowe włosy!

Proszę tylko o poradę: która buteleczka jest oryginalna? a może obie??

(Rada: od jakiegoś czasu stosuję gumki do włosów FROTKI -takie grubsze, zauważyłam, że włosy nie niszczą się tak jak po tych cienkich i mocnych - włosy zawsze mi się łamały w połowie długości, teraz wiem dlaczego! :) też polecam!)

Ilość zużytych opakowań: 0,75

b.dobra odżywka

kupiłam ja jakis czas temu a pozniej przestałam jej uzywac,zupelnie nie wiem dlaczego bo jest warta uwagi.splukiwanie odzywek jest dla mnie udreka.a bez odzywki nie rozczesze ich.ta jest b.dobra!przede wszystkim nie obciaza wlosow .wlosy po niej mam gladziutkie .forma sprayu dodatkowo przemawia do mnie na korzysc tego produktu :)

Używam tego produktu od: dłuzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (but. 500 ml)

Nawet ok

Zakupiłam tę odrzywkę gdyż miałam nadzieję, że nawilży moje włosy, niestety żadnego nawilżenia nie zaóważyłam. Włosy jakie były takie są... Jednak ma ona taki plus, że włosy po niej pięknie się rozczesują :) starcza na bardzo długo. Poprostu przyzwyczaiłam się do niej... Stosuję ją oczywiście po zastosowaniu balsamu lub maski do spłukiwania...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Wielki zawód!

Zakupiłam to "cudo" skuszona recenzjami na wizażu i jakże srogo się zawiodłam. Generalnie nie mam dobrego zdania o odżywkach tego typu w sprayu bez spłukiwania ale skusiłam się bo takie produkty są dość wygodne, dobre w podróży itd....
...cóż, próbowałam w różnych konfiguracjach ..najpierw więcej...potem mniej pryskałam, bo myślałam że za duża ilość szkodzi ale nic z tego, włosy jakby przez sekundę były delikatne a za chwilę strasznie klapnięte, ciężkie a nawet przesuszone ...czy możliwe że trafiłam na jkiś bubel...podróbę..nie wiem..ale absolutnie nie podzielam pozostałych recenzji....coś z nią jest nie tak, nawet nie zużyłam do końca..

Plusy
-ładny zapach i tyle

Minusy
-niestety cała reszta
-moim zdaniem produkt absolutnie nie wart ceny, być może odżywka ze spłukiwaniem jest lepsza ale nie odważę się

polecam!

wygładza włosy, nadając im połysk. widocznie nawilża po pierwszym użyciu. opakowanie 200ml starczyło mi na pół roku, produkt jest bardzo wydajny.
zapach bardzo przyjemny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajna

Może nawet kupię ponownie bo dobrze mieć pod ręką coś bez spłukiwania a ta odżywka jest jak na razie jedną z lepszych tego typu

+ włosy są po niej leciutkie, świeże, pachnące!
+ łatwiej się rozczesują

- efektów nawilżenia innych niż "zaraz po użyciu" nie zauważyłam przy zużyciu jednego opakowania

Miły pachnący gadżet - z serii Equave miałam jeszcze szampon i maskę i co mnie trochę zawiodło ta zwyczajna odżyweczka spodobała się najbardziej

Używam tego produktu od: 1 opak
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

Dobra, ale...

Kupiłam tę odżywkę wniebowzięta działaniem maski z tej samej serii.

Pierwsze odczucia były mieszane. Piękny zapach, lekka konsystencja. Moje włosy były takie świeże. Jednak w przeciwieństwie do maski nie widziałam efektów od razu. Miałam wrażenie, że moje włosy wyglądają tak samo jak bez użycia tej odżywki.

Po ok. trzech miesiącach zauważyłam, że włosy stały się widocznie bardziej lśniące! Znajomi komentowali, że wyglądają bardzo zdrowo. Stały się bardziej miękkie.

Dziewczyny: nie widzicie efektów? Poczekajcie kilka miesięcy zanim wyrzucicie ten produkt lub oddacie go koleżance.

Używam odżywki od ok. 4 miesięcy. Z 500ml zużyła może 1/5. Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Edit: po roku stosowania dodaje jedną gwiazdę i kilka pochwał. Włosy w zimie w ogóle się nie elektryzowały, co w moim przypadku jest dużym plusem. Dodatkowo uwielbiam ten zapach :) odżywka w dużym opakowaniu służyła mi ponad rok (używałam co dwa dni). Teraz zakupiłam jakąś nowość z dodatkiem keratyny.

KOSZMAR !

Kupiłam tę odżywkę skuszona opinią w sklepie z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi ponad dwa lata temu. Pierwsze starcie było koszmarne... włosy po jej użyciu stały się ciężkie i oklapnięte a na dodatek strasznie się elektryzowały. Pomyślałam, że może to przez to że jest zima a na noszę tę okropna czapę :(( Odżywka powędrowała na półkę i zaczęła łapać kurz. Po kilku miesiącach zrobiłam do niej kolejne podejście. Eketk??? Taki sam jak za pierwszym razem:
- włosy oklapnięte;
- tego samego dnia już były nieświeże;
- stały się ciężkie jakby "przekarmione";
- KOSZMARNIE się elektryzowały :O
Jednym słowem - PORAŻKA !!! Oddałam szwagierce... jej odczucia były mieszane.
Już więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

super

Kupiłam ta odzywke sugerujac se Waszymi opiniami. Naprawde jest cudna, włoski są po niej prosciutenkie bez puszenia. Mam trudne włosy ponieważ mam rozjaśnione, ciagle sianko. Uzywałam zawsze takich w sprayu Kliss Kur, Elseve po 15 zł. Ale warto naprawde wydac 40 zl na nią bo tamte moga schować sie do kąta. Teraz na pewno kupie maske z tej serii ale szukam na all 500 ml bo sie oplaca. W hurtowniach fryzjerskich sa jednak za drogie. POLECAM

Używam tego produktu od: 1 msca
Ilość zużytych opakowań: małe