Nivea, Natural Oil, Pielęgnujący olejek pod prysznic

Średnia ocena: 5.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rozkoszuj się niezwykłą pielęgnacją i doskonałym nawilżeniem skóry. Poczuj jak aksamitna formuła olejku otula Cię kremową pianą, pozostawiając przyjemne uczucie gładkiej i miękkiej skóry przez cały dzień, a delikatny zapach rozpieszcza Twoje zmysły.

Poczuj się jak nowo narodzona.
- zawiera 55% naturalnych olejków pielęgnujących
- odpowiedni dla skóry suchej
- pH przyjazne dla skóry
- produkt przebadany dermatologicznie

nawilżające
zapachowa
w butelce
50 - 100ml, 100 – 250ml

Nie dla mnie

Był to mój pierwszy olejek pod prysznic i na najbliższy czas ostatni. Skusiłam się na niego zachęcona dobrym składem. Niestety ciężko się rozprowadza. Do zapachu nie mam się co przyczepić, jak dla mnie całkiem przyjemny. Spodziewałam się jednak po nim czegoś więcej. Nie zaszkodził ale też nie zrobił efektu wow.

Bardzo przyjemny codzienniaczek

Olejek Shower firmy Nivea trafił w moje łapki zupełnie przypadkowo, a że lubię olejki do kąpieli, postanowiłam wypróbować i ten. Czemu by nie ;)

Buteleczka fajna zgrabna , typowa dla marki. Zawartość rzeczywiście w postaci płynnego i rzadkiego olejku, koloru złocistego i przepięknym subtelnym , otulającym zapachu.

Po kontakcie z wodą i mokrym ciałem zamienia się w aksamitną, delikatną piankę, zapach także się uwalnia i mile relaksuje. Zarówno w wannie jak i pod szybkim prysznicem.

Byłam bardzo zaskoczona po pierwszym użyciu tym , że skóra zupełnie nie była napięta i ściągnięta, była mieciutka i nawilżona, Wow!

Nie spodziewałam się aż tak widocznego efektu.
Olejek bardzo dobrze zmywa, brud , pot i inne zanieczyszczenia dnia codziennego, nie zostawia żadnej tłustej warstwy, ciało się nie klei. Jest domyte, pachnące i miękkie, bez żadnych podrażnień.

Olejku używam także do mycia gąbeczek i pędzli do makijażu i tu też spisuje się świetnie.Bardzo dobrze domywa z podkładów, korektorow czy cieni. Zastępuje mi czasem olejek z Isany.

Butelka starczy na ponad miesiąc codziennego stosowania. Uważam, że cena jest adekwatna do działania.

Produkt do którego nie można się doczepić i zupełnie nie rozumiem niektórych opinii, że to zupełny bubel , bo jest to bardzo dobry produkt do codziennego stosowania. Mam wrażenie, że te osoby w ogóle go nie stosowały.

Ja jak najbardziej polecam. Na pewno siegnę po niego nie raz. ❤

Bubel.

Olejek pod prysznic firmy Nivea rozczarował mnie. Spodziewałam się nawilżenia skóry po jego użyciu, przecież ponad połowa, bo aż 55% zawartości to oleje, a tu rzecz odwrotna. Wysusza skórę, daje uczucie ściągnięcia. Nie wiem czy każdy ma taki zapach, ale mój pachnie niezbyt przyjemnie, jakby oleje w nim użyte zjełczały. Formuła jest bardzo wydajna, olejek nałożony na mokrą skórę zamienia się w piankę. Dozować trzeba ostrożnie, należy się liczyć z zabrudzonym opakowaniem. Po użyciu pod prysznicem i na wannie zostaje niebezpieczna tłusta warstwa, którą musimy posprzątać. Nie stosuje go jako produktu pod prysznic, a jako płyn do kąpieli, tworzy pianę.

rewelacja

Przy mojej suchej skórze spisuje się genialnie.
Nie powoduje również niebezpiecznej śliskości powierzchni brodzika.
Olejek zakupiony za 9.90 to idealna cena.
Pięknie się rozprowadza na ciele i doskonale spłukuje.
Przecudny zapach utrzymuje się dosyć długo na skórze.
Nie uczulił mnie ani nie podrażnił mojej skóry.
Kupie go znowu.

Nie ma szału

Olejek jak każdy inny. Nie ma specjalnych, wyjątkowych działań. Co prawda ma przyjemny zapach, solidne opakowanie i estetyczne wykończenie. Dostarcza relaksu podczas kąpieli, skóra staje się gładka jednak jest to efekt tylko podczas kąpieli. Olejek nie pozostawia gładkiej skóry na dłużej

Relaks i odprężenie

Pielęgnujący olejek to mój ulubieniec podczas wieczornych pryszniców lub kąpieli. Doskonale pozwala mi się zrelaksować przepięknym zapachem, działa aromaterapeutycznie. Skóra dostaje dobre nawilżenie i gładkość. Ten olejek to mój ulubieniec.

Mile zaskoczenie

Postanowiłam wypróbować olejek pod prysznic i wybór pdal na Nivea. Ma całkiem niezły skład i sporo naturalnych składników. Ciężko się rozprowadza na skórze ale to każdy olejek tak ma. Mnie nie podrażnił a to duży plus bo mam skórę dość wrażliwa. Zapach mi w pełni odpowiada. Czy nawilżył skórę powiem szczerze tak średnio spodziewałam się więcej. Dla mnie szału nie ma i nie widzę specjalnie jego super właściwości. Dla mnie przeciętny kosmetyk chodź nie najgorszy.

Wysusza

Zazwyczaj kupowałam żele pod prysznic i nie byłam fanką balsamowania ciała. Od kiedy usłyszałam o działaniu nawilżającym olejków pod prysznic mój wybór padł na Nivea Natural Oil.
Produkt znajduje się w plastikowej butelce, przez którą widać zawartość i zużycie. Produkt jest nie jest gęsty. Ciężko nabrać odpowiednią ilość olejku.
Miałam wielkie nadzieje do tego produktu, ale po zużyciu 200 ml produktu nie zauważyłam nawilżenia skóry, wręcz przeciwnie w miejscach gdzie nigdy nie miałam problemu z suchością skóry ona nagle wystąpiła. Nie polecam.

przyjemny

Przyjemny w użytkowaniu olejek pod prysznic. Pod wpływem wody zmienia się w delikatną kremową piankę, pięknie pachnie. Skóra po nim jest przyjemnie miękka i nawilżona. Jak na olejek to nie zostawia tłustego filmu co mi bardzo odpowiada tylko jest zbyt wodnisty co sprawia, że szybko się kończy. Opakowanie nie sprawiało mi jakiegoś problemu.

Otula jak żaden inny

Mój wybór padł na ten żel ze względu na bardzo suchą skórę.

Buteleczka ładnie prezentuje sie w łazience, to złoto naprawdę przyciąga. Ma wygodne opakowanie, smukłe.

W wielu opiniach dziewczyny skarżyły się na to, że jest za bardzo tłusty, mi to akurat odpowiada najbardziej. Ponieważ zostawia na skórze taką miła powłoczkę, która sprawia, że jesteśmy gładkie w dotyku. Skóra jest po prostu dobrze nawilżona i odżywiona.

Zapach jest rewelacyjny, taki oliwkowy,subtelny, delikatny ale nie zauważyłam by utrzymywał się na skórze po kąpieli. Mnie to akurat nie przeszkadza.

Co do konsystencji, to pozostawia wiele do zyczenia... Jest bardzo rzadki i jeśli chcemy sie fajnie namydlić, najlepiej użyć gąbki lub tak jak ja rękawicy peelingującej.

Wydajność, hmm... Trzebawycisnąć sporo produktu, by się nim umyć. Jendak to w jaki sposób działa i otula naszą skórę, sprawia, że mogę przymknąć na to oko. Po kąpieli czułam sie naprawde odświeżona i dopieszczona. Lubie robic sobie takie mini domowe spa i napewno Nivea zagości w nim na dłużej mimo troche wysokiej ceny. ( 17 zł za 250ml).

zachwalany olejek pod prysznic

kolejny przerost PRu nad jakością produktu. Niby naturalny olejek pod prysznic zapewniający skórze supernawilżenie. Daję plus za wygodę w użytkowaniu, bo faktycznie możliwość użycia olejku pod prysznicem jest mega komfortowa, szczególnie dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub nie pamiętają o systematycznym nawilżaniu skóry po kąpieli.
Niestety, poza tym nie widzę większych zalet.
Jak dla mnie olejek ma niezbyt przyjemny zapach (może nie śmierdzi, ale ładny też nie jest), pomimo tego, że Parfum jest dość wysoko, jak na ten składnik, w składzie ( trochę powyżej połowy).
Do tego obecnośc Benzyl alcohol
Tuż po użyciu skóra faktycznie wydaje się być nawilżona, nie lepi się, jednak rano znów jest biała i sucha.

OK

Uwielbiam olejki do mycia ciała, ja jednakże nie stosuję ich na skórę, gdyż wolę tradycyjne żele myjące. Korzystam z nich do oczyszczania pędzli i gąbeczek do makijażu, świetnie się w tym sprawdzają. Olejki pielęgnują włosie i dzięki temu akcesoria służą nam dużo dłużej.