Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 000 ml

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma z serii Atoderm delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie odżywia i nawilża (24h) formuła składająca się w 33% z lipidów otula skórę płaszczem ochronnym przez co skóra nie wymaga smarowania kremem, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów reguluje florę saprofityczną skóry, nie szczypie w oczy,hipoalergiczny, bez parabenów, formuła delikatnie perfumowana
Do skóry suchej, bardzo suchej, podrażnionej oraz atopowej. Wrażliwej skóry twarzy i ciała. Od 1-go dnia życia.

Ukojenie dla skóry

Skóra mojego ciała jest ostatnio bardziej problematyczna, wysuszona i wymagająca, a każdy standardowy kosmetyk ją podrażniał.

Olejek poza tym, że super sprawdza się jako produkt myjący, świetnie łagodzi i koi skórę, pozostawia ją nawilżoną i odżywioną. Znika uczucie pieczenia i swędzenia oraz suchość . To ukojenie i ulga, którą pozostawia na całym ciele sprawia, że chcę go używać cały czas . Do tego jest bardzo wydajny, więc butla 1l wystarczy mi na długo, co mnie bardzo cieszy.
Jeśli macie problemy z suchą skórą, albo lubicie olejki do mycia, to bardzo Wam polecam!

Super żel

Ostatnio od kiedy zaczęłam go używać jest moim ulubionym kosmetykiem pod prysznic i już nigdy mi się nie znudzi. Teraz już na stałe zagości w mojej łazience. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Nie zapycha i nie zostawia tłustej skóry. Ładnie pachnie, dobrze pieni się. Jest wydajny, starcza na bardzo długo i jest w ładnym opakowaniu z pompką. Używa go cała moja rodzina.

Polecam!

Świetny olejek do mycia ciała i twarzy. Moja skóra jest urojona i nie swędzi po kąpieli. Opakowanie wystarcza na bardzo długo. Używam go ja i mój dwulatek który tez ma problem z sucha, swędząca skóra.

Najlepszy olejek

Najlepszy produkt do skóry atopowej. Jedyny produkt ktory pomaga mojej skórze jak i skórze moich dzieci zmagających się z atopowym zapaleniem skóry. Idealnie Nawilża oraz zostawia cudowny film na skórze. Dzięki niemu zanika uczucie świądu. Jest moim ulubieńcem

Atoderm hulie

Swietny olejkek dla dzieci I dla całej rodziny świetnie nawilża skórę bardzo dobrze wpływa na skórę naddaje się do skóry atopowej i swędzącej używam go i moje dzieci bardzo polecam wszystkim. Jest najlepszym olejkiem jaki uzywalam do tej pory.

Najlepszy

Olejku Huile de douche uzywam od ponad 3 lat. Stosujemy go cala rodzina, pod prysznic, do kapieli, do zmywania makijazu a nawet do mycia pedzli i gabeczek do makijazu. Moj maz stosuje zel do golenia. Olejek ma lagodna, delikatna konsystencje i delikatny zapach. Jest idealny dla skory suchej i problematycznej. Bardzo goraco polecam!

Rewelacja!!

Olejku używam już od kilku lat, mając skórę suchą, atopową spełnił swoje zadanie w 100%. Olejek ma delikatny zapach, jest bardzo wydajny, nie jest tłusty. Po kąpieli widać ze skóra jest nawilżona. Preparat zostawia warstwę hydrolipidową na skórze a efekty są naprawdę widoczne. Lepszej pielęgnacji nie ma. Kondycja skóry przy regularnym stosowaniu poprawiła się znacznie. Polecam

Świetny olejek

Uwielbiam ten olejek pod prysznic !
Bardzo dobrze nawilża skórę, skóra jest po nim ukojona, miękka i taka jedwabista w dotyku.
Zapach ma bardzo przyjemny.
Zużyłam już dwa opakowania i jeszcze do niego wrócę.

Świetny produkt

Nawilżający olejek do kąpieli Bioderma seria Atoderm to super produkt do mycia twarzy i ciała, używam go także do mycia moich dzieciaczków. Nie wysusza skóry, ładnie pachnie. Polecam

Delikatny olejek, który przy tym dobrze oczyszcza i łagodzi stan suchej skóry.

Olejek kupiłam po rekomendacji mojej przyjaciółki, która bardzo sobie go chwali. Ja sama mam skórę bardzo suchą i pomimo to (wiem, że nie powinnam) używam zwykłych żeli o niezbyt dobrym składzie bo zwykle i tak muszę użyć czegoś nawilżającego po kąpieli. Jednak gdy zobaczyłam, że olejek jest w promocji za jakieś 12 złotych to stwierdziłam, że żal nie wziąć i nie wypróbować.

Olejek zapakowany jest w bardzo wygodne I higieniczne opakowanie czyli butlę z pompką. Uważam, że to jest świetne rozwiązanie bo nie dość, że łatwo się dozuje to jeszcze do środka nie dostaje się woda czy też za bardzo powietrze. Na opakowaniu jest informacja o składzie, pojemności.

Olejek ma olejkową konsystencję, ale nie jest to typowa tłusta oliwka, która zostawia dziwny, ciężki film na skórze. Raczej jest to kosmetyk, który sprawia, że skóra ma na sobie lekko ochronną warstwę. Olejek dobrze się spłukuje, a w kontakcie z wodą nie pieni zbytnio.

Dla mnie zapach jest neutralny, w sumie pachnie nieco jak delikatną oliwką dla dzieci, jest taki olejowo-pudrowy, jest bez zbędnych perfumowanych składników. Uważam, że to dobra opcja gdy używają go dzieci. Ja sama nie ukrywam, lubię gdy żele pachną bo dla mnie to jest jakaś forma relaksu podczas kąpieli, ale też nie mam problemu gdy kosmetyk jest neutralny bo i tak po myciu zawsze stosuję jakiś balsam, olejek, masło.

Używam podczas kąpieli, myję całe ciało czasem nawet twarz bo produkt jest naprawdę delikatny, a przy tym skuteczny. Usuwa brud, pot, zanieczyszczenia z całego dnia dając uczucie odświeżenia, czystości a jednocześnie pielęgnacji skóry. Po myciu skóra jest mniej napięta, szorstka, sucha niż wtedy gdy używa się zwykłych kosmetyków. Zyskuje na swej elastyczności, poprawia się z czasem jej kondycja, a te najbardziej strategiczne miejsca jak lokcie czy kolana wyglądają lepiej, są mniej zrogowaciałe i podrażnione. Myślę, że spisze sie przy bardzo suchej skórze, u dzieci i osób z delikatną skórą bo choć myję dobrze to przy t jest naprawdę łagodny. Jestem na tak.

U mnie nie spowodował żadnych problemów skórnych, pieczenia, zapychania skóry, żadnych krostek, przesuszenia, uczucia ściągania.

Wydajność może nie jest najlepsza dlatego uważam, że lepiej kupić za drugim razem, gdy już przetestuję się ten produkt, wersję rodzinną 400ml.

Ja kupiłam za około 12 złotych i uważam, że to mało za tą dobry, przyjemny w użyciu kosmetyk. Cena regularna jest dość wysoka dlatego warto szukać zniżek i promocji.

Poleca,

Bardzo go lubię, przede wszystkim za to, w jakim stanie po kąpieli jest moja skóra. Nawilżona i taka przyjemna w dotyku. Idealna konsystencja, kremowy olejek w trakcie mycia się pieni, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Plus za delikatny zapach.

Najlepszy olejek pod prysznic

Najlepszy olejek pod prysznic jaki miałam. Świetnie nawilża. Nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest po nim super gładka. Delikatny, subtelny zapach.