Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

brasty.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.95/5

ezebra
Średnia ocena: 4.85/5

Pojemność 1 000 ml

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma z serii Atoderm delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie odżywia i nawilża (24h) formuła składająca się w 33% z lipidów otula skórę płaszczem ochronnym przez co skóra nie wymaga smarowania kremem, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów reguluje florę saprofityczną skóry, nie szczypie w oczy,hipoalergiczny, bez parabenów, formuła delikatnie perfumowana
Do skóry suchej, bardzo suchej, podrażnionej oraz atopowej. Wrażliwej skóry twarzy i ciała. Od 1-go dnia życia.

Świetny produkt

Stosowałam w ciąży - nie mam ani jednego rozstępu, a urodziłam bliźniaczki. Uwielbiam to "mokre" uczucie jeszcze długo po wyjściu z łazienki. Polecam dla osób ze skłonnością do przesuszania skóry w różnych partiach.

Najlepszy żel pod prysznic

Nic dodać, nic ująć, świetnie nawilża suchą skórę, nie potrzeba nakładać balsamu po kąpieli. Nadaję się również do mycia twarzy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo przyjemny w użyciu

Kupiłam małe opakowanie na promocji, bo potrzebowałam czegoś niedużego do kosmetyczki na podróż, co nada się zarówno do ciała, jak i do twarzy. I jest to bardzo przyjemny produkt, który się sprawdził zarówno pod prysznicem, jak i do pierwszego mycia cery przy dwuetapowym oczyszczaniu. Zostawia skórę miękką i bez uczucia ściągnięcia. Przy okazji na pewno znów po niego sięgnę, bo to dobry w użyciu produkt.

Nie mam jakiś wielkich problemów ze skórą, więc w kwestii działania przy wysokich wymaganiach się nie wypowiem, ale jest naprawdę spoko do codziennego użycia.

Idealny dla dzieci

Super produkt dla dzieci i całej rodziny. Nie potrzeba już balsamu !!!!!:) zapach trafia do mnie. Polecam wszystkim. Fakt cena wysoka, co odstrasza, ale można trafić na promocje.

3 x TAK!!!

Ten olejek to moje odkrycie 2020 roku. Moja skóra jest bardzo delikatna i z racji na zaburzoną produkcję filagryny białkowej, która odpowiada za utrzymywanie wody w skórze, moja skóra jest nieustannie sucha i wszystkie substancje myjące sprawiają, że bardzo swędzi. Odkąd zaczęłam używać olejku mogę śmiało uznać, że moje życie zmieniło się na lepsze - skóra nie swędzi i jest wyraźnie bardziej nawilżona/natłuszczona

Bioderma olejek

Najlepszy olejek pod prysznic. Piękny zapach .Olejek Dobrze rozprowadza się na skórze. Super nawilża skórę nie musze juz stosowac zadnych balsamow po kąpieli. Skora jest miękka i aksamitna w dotyku. Bardzo wydajny.

Ulubiony olejek do kąpieli

Olejek został mi polecony przez panią dermatolog. Mam AZS więc większość substancji myjących powoduje podrażnienie skóry, suchość i świąd. Produkt przynosi mi ulgę, pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, chroni przed ponownym przesuszeniem. Używam go również do mycia twarzy - nie zapycha, dobrze domywa makijaż. Jest bardzo wydajny - 1 litr wystarcza mi średnio na ok 4 miesiące. Używam go codziennie, także do zwykłego mycia rąk (noszę małą buteleczkę w torebce). Cena jest wysoka ale przy dużej pojemności bardzo się opłaca.

Najlepszy olejek do kąpieli

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic bardzo dobrze oczyszcza skórę oraz ją nawilża. Skóra po kąpieli jest czysta, przyjemna w dotyku i ma piękny zapach . Jest to świetny olejek do kąpieli dla całej rodziny. Nie podrażnia i nie uczula skóry mojej i mojego dziecka. Jest delikatny dla skóry , polecam .

Super

Bardzo dobry olejek do mycia przy suchej skórze, ja akurat mam łuszczycę i w moim przypadku sprawdza się dobrze, ponieważ nie szczypie i nie podrażnia bardziej, a najważniejsze, ze nawilża

Atoderm

bardzo dobry kosmetyk. Natłuszcza skórę na długo. Nie trzeba używać balsamu po kąpieli. Produkt dwa w jednym. Polecam. Opakowanie jest wydajne. Przeźroczyste opakowanie i pompka ułatwia korzystanie

HIT !

Olejek kupiłam w największej pojemności - 1 L, z myślą o używaniu go do demakijażu, ale także jako żelu pod prysznic. W obydwu przypadkach sprawdza się fenomenalnie. Dobrze oczyszcza, ale równocześnie nawilża i odżywia moją suchą, skłonną do podrażnień skórę. Do demakijażu używam 1 pompki produktu jako pierwszego etapu w oczyszczaniu, a do ciała około 2-3 pompek. Biorąc pod uwagę ogromną pojemność opakowania to jest to na prawdę niewiele. Używam go około 4 miesięcy, a zdążyłam zużyć zaledwie około 0,5 L. Dodatkowo często można go znaleźć na promocji i myślę, że za taką jakość wychodzi to na prawdę niewiele.

Najlepszy do pielęgnacji skóry dziecka

Bardzo lubię ten olejek za wspaniały zapach i za to, że pozostawia skórę aksamitnie miękką. Myję nim syna (świetnie myje rownież włoski maluszka) i stosuję sama. To jeden z moich ulubionych kosmetyków rodzinnych.