Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.93/5

REKLAMA
Pojemność 1 000 ml

Olejek pod prysznic i do kąpieli Atoderm Huile de douche łagodzi i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi dzięki swojej wyjątkowej formule składającej się z tłuszczów roślinnych, witaminy PP oraz patentu SKIN BARRIER THERAPY™. Delikatnie oczyszcza bez naruszania bariery ochronnej skóry. Intensywnie nawilża nawet do 24 h. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Genialne nawilżenie!

Bardzo polecam ten produkt. Odkryłam ten olejek przypadkiem i jestem nim zachwycona. Bardzo fajnie nawilża skórę suchą, ale uważam również, że jest to chyba jeden z najlepszych emolientow do kąpieli dla małych dzieci w przystępnej cenie. Używamy go całą rodziną.

Uwielbiam ten olejek!

Poleciła mi go koleżanka i sprawdza się doskonale. Wspaniale nawilża skórę - nie muszę już jej balsamować. Jest idealny do mycia oraz golenia. Jest bardzo delikatny - stosuje go także moje dziecko. Jest też bardzo wydajny i pięknie, delikatnie pachnie.

Fantastyczny

Swietnie nawilza, przyjemnie pachnie, super konsystencja, bardzo dobrze się pieni. Jest bardzo wydajny, duze opakowanie starcza na miesiące dla całej rodziny. Nie mam mu nic do zarzucenia, kupię kolejne opakowanie.

Fantastyczny olejek do pielęgnacji skóry

Polecam ten produkt osobom z skłonnością do podrażnień przesuszoną skóra wrażliwa na zapachowe produkty z dodatkami . Olejek pięknie nawilża i pozostawia skórę nawilżona długi czas dobry zarówno dla dorosłych jak i dzieci cena za duże opakowanie nie wygórowana starcza na długo

Wspaniały olejek!

Mam skórę skłonną do przesuszania, która nie lubi się z wieloma drogeryjnymi produktami do mycia - próbowałam już wielu różnych żeli, pianek, emulsji i wszystko powodowało nadmierne przesuszenie i efekt nieprzyjemnego ściągnięcia. Kilka lat temu przerzuciłam się na dermokosmetyki i tak też trafiłam na to cudo :)
Olejek dostępny jest w kilku pojemnościach, każdy znajdzie coś dla siebie. Używam dużych opakowań, bardzo poręcznych butelek z wygodną pompką.
Ma bardzo przyjemną konsystencję, ładnie się rozprowadza, umiarkowanie pieni, ale co najważniejsze myje i pielęgnuje! Ma delikatny, bardzo przyjemny zapach. Produkt bardzo wydajny, jedna "pompka" wystarczy na umycie całego ciała.
Każdemu, kto boryka się z suchą skórą skłonną do podrażnień i każdemu, kto szuka środka myjącego do ciała, który zadba o kondycję skóry - POLECAM z czystym sumieniem!

Genialnie nawilża

Olejek genialnie nawilża i wygładza skórę. Pozostawia ją miękką w dotyku. Idelany również do zmywania makijażu. Podczas ciąży moja skóra była mocno przesuszona i tylko ten olejek mi pomógł. Bardzo polecam wszystkim.

Najlepszy produkt

Stosowałam go u córki od 1 dnia życia, świetnie się sprawdził, doskonale nawilżył skórę noworodka. Później zaczęłyśmy stosować inne produkty, które ją uczulały, jednak wróciłyśmy z powrotem do marki Bioderma i problemy skórne się skończyły! Dla nas nr 1 !!

Absolutnie najlepszy!

UWIELBIAM! Komplekaowa pielęgnacja dla całej rodziny. Delikatny zapach, przyjemna konsysyencja i najważniejsze: dobre nawilzenie skóry bez pozostawienia na niej tłustego filmu.

N a j l e p s z y

No świetny! Zakupiłam go dla mojego narzeczonego, który ma atopowe zapalenie skóry i często ma przesuszone miejsca na ramionach i rękach. Ten olejek sprawia, że miejsca są złagodzone, mniej się wysuszają, a skóra dostaje taką delikatną powłoczkę, która ją chroni.
Co najlepsze - przetestowała produkt u siebie jako pierwszy etap zmywania makijażu i to jest CUDO! Już nie wrócę do innych olejków, a szczególnie dlatego, że tutaj stosunek pojemność - cena, jest po prostu idealny. Świetny produkt w dobrej cenie, w ogromnej pojemności. Hit!

Dla całej rodziny

Olejek nadaje się nie tylko do mycia ciała ale również twarzy. Świetnie nawilża skórę i sprawia że jest miękka i gładka. Przy mojej wiecznie suchej, swędzącej skórze ten olejek jest wybawieniem. Nadaje się również dla niemowląt, dzięki czemu może go używać cała rodzina. Kupuję go w litrowych butelkach i muszę przyznać że jest bardzo wydajny, mimo że każdy w domu go używa

Świetny produkt

Idealny produkt do codziennego użycia, nadaje się dla całej rodziny. Nie wysusza skóry, przyjemnie pachnie i pozostawia uczucie nawilżenia. Nie ma potrzeby używania dodatkowych środków nawilżających.

Najlepszy

Olejek ma delikatny zapach i super konsystencję, pozostawia jakby leciutką warstewkę ochronną, uwielbiam go ja i moje dzieci. Super sprawdza się u synka z AZS