CeraVe, Nawilżający pieniący się olejek do mycia do twarzy i ciała

Średnia ocena: 4.76/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Technologa:
- 3 kluczowe dla zdrowia skóry ceramidy uzupełniają barierę ochronną skóry.
- Trójglicerydy i skwalan zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia skóry.
- Łagodne surfaktanty na bazie aminokwasów delikatnie oczyszczają skórę z sebum, makijażu i zanieczyszczeń.
Odpowiedni dla delikatnej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.
Nie zawiera substancji zapachowych.
Nie pozostawia tłustej warstwy.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua / Water, Glycerin, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Coco-Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Polysorbate 20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-5-Ceteth-20, PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides, Squalane, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Triethyl Citrate, Sodium Cgloride, Sodium Hydroxide, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Lactate, Sodiumm Hyaluronate, Cholesterol, Citric Acid, Capryloyl Glycine, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Caprylic / Capric Triglyceride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Benzoic Acid.

Przyjemny

bardzo fajny olejek, który pozwala bardzo dobrze oczyścić skórę. Ma fajne działanie pielęgnujące i nawilżające, Buzia po myciu nie jest spięta. jest promienna, nawilżona. Póki co produkt top, wydajny.
Jedynym minusem jest cena.

Zbyt delikatny jako środek myjący do ciała, przy pielęgnacji twarzy nie sprawdził się

Olejek ten jest bardzo delikatny, dla mnie osobiście aż za bardzo. Myślę, że dobrze sprawdzi się u maluszków, ja jednak wolę efekt porządnego mycia i to uczucie świeżości, które pozostawiają lepiej pieniące się żele.

Produkt ma dość gęstą konsystencję, bardziej przypominającą żel niż płynny olej. Musiałam go sporo aplikować przy każdej kąpieli, więc nie wykazał się dobrą wydajnością. Pieni się delikatnie, czego trochę mi brakowało. Nie zauważyłam też jakiegoś spektakularnego efektu, jeżeli chodzi o nawilżenie. Nie przesusza skóry, ale mimo wszystko po kąpieli musiałam nałożyć balsam nawilżający. Mam jednak skórę dość mocno przesuszoną, więc może po prostu potrzebuję mocniejszego i bardziej konkretnego nawilżenia niż inni.

Jeżeli chodzi o twarz to tutaj tylko spróbowałam i odpuściłam. Nie sprawdził się. Byłam również ciekawa czy poradzi sobie z usunięciem makijażu, więc spróbowałam. Nie poradził sobie absolutnie, dużo make-upu pozostało na twarzy.

Raczej nie wrócę do tego olejku, do pielęgnacji twarzy nie sprawdził się u mnie kompletnie, natomiast jako środek myjący do ciała oraz nawilżający jest dla mnie za słaby.

Must have

Idealnie zmywa makijaż, filtr i brud z twarzy po całym dniu. Jest delikatny i łatwo się go pozbyć. Nie zapycha i nie podrażnia. Doczyszcza nawet wodoodporną mascare. Nadaje się także ro masażu twarzy jako poślizg. Warto wypróbować. Co ważne jest łatwo dostępny i ma prosty skład. Najważniejsze że jest skuteczny i bardzo wydajny.

Mój hit!

Uwielbiam ten olejek do mycia twarzy i ciała. Jest bardzo wydajny, sprawia że skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Fajnie się pieni, dokładnie oczyszcza skórę z brudu i zanieczyszczeń, resztek makijażu.

Jest bezwonny, ale działa rewelacyjnie. Stosując go do ciała, nie używam już balsamu po kąpieli, ponieważ ten olejek nawilża moją skórę już podczas mycia. Dla mnie rewelacja, nie podrażnia, ani nie uczula.

Bardzo dobry

Tak jak mówi producent bardzo delikatny. Nie podrażnia skóry, a wręcz ją koi. U mnie sprawdza się idealnie podczas antytrądzikowej kuracji kwasami, gdy skóra potrzebuje być umyta delikatnym płynem. Nigdy mnie nie podrażnia, nawet po goleniu twarzy. Delikatny efekt nawilżenia jest idealnym początkiem wieczornej rutyny.

cerave nawilżający pieniący się olejek

kupiłam go specjalnie do mojej cery wrażliwej i po to by zmywał mi duże ilości kremów z filtrem. zdecydowanie na plus działa tutaj skład tego produktu. uwielbiam skwalan i skwalan w każdym produkcie chętnie przyjmę. poza tym bardzo dobrze rozpuszcza on makijaż, dobrze zmywa mocniejszą pielęgnację. do niego jeszcze używam żelu do mycia twarzy. wszystko razem bardzo fajnie ze sobą współgra. na poczatku byłam realnie zdziwiona formuła, ale to jest takie super, że samo to zachęca do korzystania z tego olejku. cena? nie jest niska, ale za to bardzo wydajny jest ten olejek, a wielkość butli przytłacza nie jedną osobę.

Chyba mój ulubiony produkt, który jest mega wydajny. Dobrze się pieni, dokładnie domywa i nie podrażnia. Moja cera jest wrażliwa ze skłonnościami do przetłuszczania się, a ten olejek mnie nie zapycha. W sumie cena też jest przystępna.

U mnie sprawdza się doskonale

Używam od miesiąca i jestem zachwycona. Idealny na poranne zmycie nocnej pielęgnacji. Zachowuje cechy jak przy innych myjących olejkach, ale nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Lekko się pieni i nie podrażnia oczu.

Średniak

Jestem fanką produktów CeraVe i większość świetnie działa na moją skórę, która jest po leczeniu trądziku różowatego, ma skłonności do zapychania i jest wrażliwa.
Niestety, z tym produktem się nie polubiłam. Kupiłam go jako żel do mycia twarzy i używałam po wstępnym demakijażu na wilgotną twarz. Olejek ma wg mnie zbyt rzadką konsystencję i zanim nałożę go na twarz, spływa, a to sprawia, że jest mało wydajny w porównaniu do innych produktów CeraVe do mycia twarzy. Zauważyłam też lekkie przesuszenie skóry. Mimo wszystko - warto było spróbować, ale wracam do kremu-pianki :)

Nie mam większych zastrzeżeń

Olejek przywędrował do mnie jako prezent . Ucieszyłam się bo zbierał tak pozytywne opinie , że od pewnego czasu miałam ochotę go przetestować . Olejki do mycia ciała bardzo lubię , do twarzy już dużo mniej dlatego tego produktu używam tylko do mycia ciała . Po ponad miesięcznym stosowaniu mogę stwierdzić , że jako produkt myjący jest naprawdę niczego sobie .

Opakowanie najmniej mi się podoba . Funkcjonalne może i jest bo i pompka działa bez zarzutu nie zacinając się i nie zapychając od produktu , i kwadratowa butla dzięki temu , że transparentna pozwala kontrolować zużycie produktu na bieżąco . Ale tak wizualnie nie jest to produkt przecudnej urody i jakbym miała go kupić , a często kupuje najpierw oczami to nie zwróciłabym na niego większej uwagi .

W zamyśle ma być to olejek ale nie jest to typowa olejkowa formuła , kolor jak najbardziej ale tutaj mamy styczność z żelową postacią olejku , nie za rzadką i nie za gęstą . To mi pasuje . A zapach już wcale mi nie pasuje . Jest to produkt z założenia bezzapachowy , ale jak wszyscy dobrze wiemy często zdarza się , że produkty pozbawione zapachu jeśli są opakowane w plastik to mają taką charakterystyczną lekko kwaśną woń . I tak jest też z tym olejkiem . Na szczęście ten plastikowy aromat wietrzeje dość szybko .

Wydajny jest . Na umycie ciała zużywam 5 pompek i po miesiącu sporo go jeszcze zostało . Bardzo dobrze rozprowadza się po ciele i bardzo łatwo go spłukać . Nie pieni się jakoś wybitnie , ale nie przeszkadza mi to . W czasie rozprowadzania po ciele nie zostawia oblepiającej warstwy .

Właściwości w porządku . Jeśli chodzi o oczyszczenie i odświeżenie ciała to nie mam do niego żadnych zastrzeżeń . Jako posiadaczka normalnej skóry bez żadnej skłonności do podrażnień nie wymagam również od produktu żadnych właściwości pielęgnacyjnych a tutaj one są : ciało po zastosowaniu tego olejku jest mięciutkie i lekko śliskie w dotyku , więc właściwie nie potrzebuje już masła do ciała ale i tak stosuje bo lubię . Mimo to bardzo fajny efekt , mało który preparat myjący ma miły bonusik w postaci takich właściwości .

Nie dziwi mnie , że z tego olejku zadowolone są posiadaczki wszystkich typów skóry . Jest naprawdę warty poznania , jeśli tylko przymkniemy oko na ten jego plastikowy aromat i nie pierwszej urody opakowanie .

Do zmywania makijażu- NO GIRL

Jeśli ktoś myślał, żeby go go kupić w tym celu to nie polecam.
Przez określenie olejek kupiłam go w celu zmywania makijażu nim, dwu etapowo.
Niestety w tym celu się nie sprawdził, konsystencja sztucznie tłusta, nie jest jedwabista i spływająca z rąk jak olej tylko jak taki glut. Moje oczy piekły kilka dobrych minut i praktycznie nic nie zmył, tusz, eyeliner został na twarzy, podkład częściowo zmyty.
Używałam tez go jako zwykły żel do twarzy, bo mam cerę suchą jednak mnie zapchał, mimo dokładnego zmycia

Plusy:
- łagodny produkt do cer atopowych, bardzo suchych
- dobry do mycia pędzli
- nie pozostawia uczucia ściągnięcia na skórze

Wady:
- zapach okropny, chemiczny jak kredki
- zapycha
- konsystencja ciezko pieniąca się
- do oczyszczenia twarzy z brudu/ makijażu wielkie NIE, szczypie w oczy i nie zmywa
- bardzo duża pojemność ciężka do zużycia

Jeden z lepszych olejków do mycia jaki miałam

Olejek do mycia od CeraVe pokochałam od pierwszego użycia! Jest po prostu świetny. Bardzo dobrze nawilża skórę już podczas kąpieli. Ma fajną konsystencję, łatwo się pieni i dobrze myje. Stosuję do ciała i twarzy. Duże i wygodne opakowanie z pompką. Dzięki temu produktowi, moja skóra jest odżywiona i zupełnie lepsza w dotyku. Wcześniejsze produkty do mycia, które stosowałam zazwyczaj przesuszały moją skórę, ze względu na nieciekawy skład. Ten olejek natomiast sprawdza się bardzo dobrze, czasami sobie odpuszczam nawilżanie skóry po myciu, bo wiem, że olejek robi już robotę podczas kąpieli. Bardzo polecam wszystkim!