CeraVe, Nawilżający pieniący się olejek do mycia do twarzy i ciała

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

Średnia ocena: 3.68/5

Technologa:
- 3 kluczowe dla zdrowia skóry ceramidy uzupełniają barierę ochronną skóry.
- Trójglicerydy i skwalan zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia skóry.
- Łagodne surfaktanty na bazie aminokwasów delikatnie oczyszczają skórę z sebum, makijażu i zanieczyszczeń.
Odpowiedni dla delikatnej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.
Nie zawiera substancji zapachowych.
Nie pozostawia tłustej warstwy.

olejki do kąpieli i pod prysznic
nawilżające, oczyszczające
normalna, sucha, alergiczna / atopowa

Olejek do mycia twarzy CeraVe

Ten olejek jest rewelacyjny. Nawilża, nie powoduje uczucia ściągnięcia, super oczyszcza ale nie zostawia tłustego filmu. Polecam każdemu z jakimikolwiek problemami z cerą, zarówno suchą jak i problematyczną, tłustą.

UWIELBIAM

Uwielbiam produkty cerave. Uważam że moja skóra - mieszana ze skłonnością do wyprysków bardzo pokochała całą markę cerave.
Olejek jest zamknięty w buteleczce z wygodną pompka- uwielbiam takie rozwiązania- są higieniczne i łatwe w wydobyciu produktu.
Zapach raczej taki mydlany, bardzo mało wyczuwalny.
Produkt jest mega wydajny.
Bardzo fajnie radzi sobie ze zmyciem makijazu, ma taką delikatną olejowa konsystebncje dzięki czemu rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż.
Skóra po nim nie jest wysuszona, jest miła w dotyku i gładka.
Fajnie rozświetla w taki delikatny sposób.

POLECAM!!!

Jako posiadaczka cery problematycznej, trądzikowej jest to mój ulubieniec. Jako pierwszy etap w dwuetapowym oczyszczaniu sprawdza się idealnie. Super zmywa makijaż, nie uczula, nie zapycha, nie wiem czy nawilża, bo jednak nie zwracam na to uwagi, ale ogólnie jest super.

Bardzo lubie

Jeden z moich ulubionych produktów stosuje go głównie do mycia twarzy i sprawdza sie bardzo dobrze . Dobrze nawilża skórę , oczyszcza ją i pozostawia gładką a co najfajniejsze nie jest tak tłusty jak większość olejków przez co nie pozostawia na twarzy efektu maski i mega tłustego uczucia . Opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na długo .

Jestem mile zaskoczona olejkiem

Wcześniej raczej nie stosowałam olejków do ciała. To co najbardziej mnie zaskoczyło, to to że nie jest taki tłusty. Fajnie się rozprowadza ze względu na konsystencje i szybko wchłania. Po nałożeniu czuje, że moja skóra jest nawilżona, przyjemny w dotyku. Olejek nie ma zapachu, co uważam za minus. Jest bardzo wydajny. Buteleczka ma pompkę, która dozuje niewielkie ilości olejku, dzięki niej produkt jest bardzo wydajny. Co do ceny to nie pamiętam ile kosztował.

Słaby

Słabo domywa makijaż i nie nawilża skóry, a nawet ją lekko wysusza. Nie sprawdził się na mojej alergicznej, suchej i wrażliwej cerze. O wiele lepsze są dla mnie podobne produkty marki veoli czy solverx.

Gorąco polecam ten olejek!

Markę CeraVe poznałam jakieś trzy lata temu. I jednym z moich pierwszych kosmetyków tej firmy był właśnie olejek do mycia twarzy.

Olejek jest hiper wydajny, jego konsystencja jest bardzo bogata, a sam olejek ma delikatny zapach. Posiada pompkę więc użytkowanie tego produktu jest nie dość, że higieniczne to przyjemne.

Olejek dokładnie oczyszcza. Dobrze usuwa resztki mascary z rzęs. Zostawia cerę idealnie miękką i nawilżoną. Przez dość spory okres użytkowania nie uczulił mnie ani nie zapchał.

To moje drugie opakowanie i na pewno nie ostatnie :)

Wyjątkowy!

Na zakup tego olejku skusiłam się, ponieważ wcześniej używałam z tej samej serii emulsję i byłam z niej bardzo zadowolona. Mam delikatną suchą skórę zarówno na twarzy, jak i na ciele, która bardzo łatwo się odwadnia. Równocześnie moja skóra ma tendencję do wyprysków, więc bardzo ważne jest dla mnie dokładne oczyszczabnie.

Ten produkt powiedziałabym, że robi to nawet lepiej od emulsji. Dokładnie oczyszcza, a nawet daje radę rozpuścić makijaż twarzy i oczu. Nie mam po nim ani efektu pandy, ani wyprysków. Skóra twarzy jest dokładnie oczyszczona i miękka.
Do skóry ciała nadaje się tak samo dobrze. Skóra po wyjściu spod prysznica nie jest ściągnięta ani nie piecze. Olejek zabezpiecza skórę przed tego typu dyskomfortem, a przy okazji dobrze domywa.

Olejek ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Konsystencja jest płynna, a sam olejek dobrze się pieni, więc przyjemnie się go używa do mycia ciała,

Podsumowując, jako posiadaczka cery suchej i przesuszonego ciała, polecam każdemu. Jeżeli ktoś zmaga się z piekącym/ swędzącym ciałem po wyjściu spod prysznica to ten olejek jest rozwiązaniem.

Do wszystkiego

Świetny olejek, bardzo delikatny, nie wysusza skóry i nadaje się zarówno do zmywania makijażu i spf, mycia twarzy i całego ciała. Zauważyłam znaczne zmniejszenie przesuszenia i swędzenia skóry po myciu się tym olejkiem.

+ neutralny zapach
+ fajnie się pieni jak na tego typu produkt
+ wygodna pompka
+ duża dostępność

klasyka do mycia twarzy

ogromna butla, która jak nic innego mi się sprawdza. mam oczywiście różne masełka do demakijażu, ale ten olejek to coś do czego wracam od lat. jeżeli chodzi o rozpuszczanie dosć mocnego makijażu, wodoodpornego tuszu czy też tłustych podkładów i spfów to jest to totalne wygranie. jest to olejek wydajny, jest to olejek dobry, jest to olejek, który na prawdę nie bierze jeńców. totalnie polecam, nawet cerom mieszanym czy skłonnym do trądziku. cena co prawdę nie jest najniższa, ale wg. mojego uznania warto się cerave zainteresować.

super :)

Olejek Jest bardzo wydajny, delikatny. Doskonale oczyszcza skórę twarzy oraz całego ciała. Jest bezzapachowy. Nie podrażnia skóry. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie zapycha porów. Pozostawia skórę świeżą, miękką i nawilżoną. Doskonale usuwa pozostałości makijażu, wszelkie zanieczyszczenia oraz sebum. Posiada wygodne opakowanie z pompką. Dozuje odpowiednią ilość produktu. Na pewno powrócę do tego kosmetyku.

Bardzo dobre oczyszczenie

Bardzo lubię produkty od CeraVe. Żel bardzo dobrze oczyszcza twarz, bez uczucia ściągnięcia. Mam cerę mieszaną i nie wystąpiło u mnie żadne przesuszenie.

Wystarczy niewielka ilość, by wystarczyłoby produktu na całą twarz. Fajnie się pieni, nie ma zapachu - jak to kosmetyki CeraVe.

Co ważne, produkt nie przyczynił się do żadnego zapchania/wysypu/uczulenia.

Jak najbardziej polecam! :)