KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do kąpieli i pod prysznic

CeraVe Nawilżający pieniący się olejek do mycia do twarzy i ciała

4,8 na 5278 opinii

• 1 października 2021 o 18:34
    Pieni się bardzo delikatnie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Olejek razem z balsamem testowałam z ramienia Klubu Recenzentki za co dziękuję:) Jakbym miała go szybko podsumować to przeciętne, delikatne myjadło dla całej rodziny. Na plus na pewno opakowanie. Jest przeźroczyste dzięki czemu widać zużycie , posiada pompkę która zapewnia wygodne i higieniczne dozowanie pod prysznicem. Produkt oznaczony jest jako bezzapachowy ale ja wyczuwam jakiś zapach, nie taki apteczny bardziej coś "olejowego" aczkolwiek nieodrzucającego. Olejek faktycznie delikatnie się pieni, nie zawiera silnych detergentów , jest łagodny dla skóry. Nie pozostawia na skórze wyczuwalnej tłustej warstwy takiej wiecie w granicach akceptowalności na która po cichu liczyłam. Myślałam że po jego użyciu nie będę musiała nakładać balsamu nawilżającego a tu niestety jego właściwości trochę mnie zawiodły. Produkt nadaje się dla dzieci i dorosłych. Dobrze oczyszcza skórę , nie przesusza ale też w moim odczuciu jakoś specjalnie nie poprawia kondycji skóry. Zmiękcza i pozostawia ją przyjemną w dotyku. Nadaje się do zmywania makijażu, nie drażni oczy , nie zapycha. Minusem jest brak opisu na opakowaniu w języku polskim
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    55 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Gogo145
    5 / 5
    1 października 2021 o 19:30
    Warto kupić ten produkt nawet kiedy nie masz suchej skóry, idealny do mycia twarzy i ciała, zapewnia mega nawilżenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nawilżający pieniący się olejek do mycia twarzy i ciała CeraVe miałam okazję używać dzięki Wizaż pl za co serdecznie dziękuję. Moja skóra sucha, wrażliwa z tendencją do powstawania pęknięć szczególnie dłonie i nogi stale wymagają nawilżenia, natłuszczenia i intensywnej pielęgnacji. Produkt znajduje się w plastikowej masywnej obudowie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Butelka przezroczysta umożliwia podgląd zużytego płynu. Konsystencja olejku gęsta, bardziej żelowa niż olejowa, lekka , barwa słomkowa, zapach delikatny, prawie niewyczuwalny. W kontakcie z wodą produkt pieni się bardzo dobrze stosowany na twarz, jak również ciało idealnie rozprowadza się na skórze , dobrze spłukuje pozostawiając idealnie oczyszczone i odświeżone ciało bez uczucia ściągnięcia, lepkości, czy innego rodzaju dyskomfortu. Skóra po aplikacji produktu jest gładka, miękka ,nawilżona i odżywiona . Największą zmianę zauważyłam na dłoniach, które zyskały nowe życie i w czasie kiedy używałam produktu nie doszło do powstania nowych zmian skórnych, zero pęknięć , zero suchych placków, zero suchych skórek. Produkt idealnie spisał się jako żel do mycia twarzy, ( skóra dojrzała, mieszana) zapewniając skuteczne oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń, również makijażowych, buzia po aplikacji nie była ściągnięta, przesuszona, a gładka, aksamitna w dotyku, nawilżona i idealnie nadawała się do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. Polecam, super produkt.
    Zalety:
    • doskonale oczyszcza twarz i ciało
    • idealnie rozprowadza się na skórze ,nie powoduje zapchania , ściągnięcia i innego rodzaju dyskomfortu
    • lekka ,prawie żelowa konsystencja
    • nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy
    • pozostawia niewyczuwalny film na
    • skórze, który zapobiega utracie wody, skóra jest nawilżona ,przesuszenia znikają ,a nowe pęknięcia nie powstają
    • duża pojemność produktu 437 ml
    • duża wydajność produktu
    Wady:
    • -
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    44 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 stycznia 2022 o 10:52
    Nie mam większych zastrzeżeń
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Olejek przywędrował do mnie jako prezent . Ucieszyłam się bo zbierał tak pozytywne opinie , że od pewnego czasu miałam ochotę go przetestować . Olejki do mycia ciała bardzo lubię , do twarzy już dużo mniej dlatego tego produktu używam tylko do mycia ciała . Po ponad miesięcznym stosowaniu mogę stwierdzić , że jako produkt myjący jest naprawdę niczego sobie . Opakowanie najmniej mi się podoba . Funkcjonalne może i jest bo i pompka działa bez zarzutu nie zacinając się i nie zapychając od produktu , i kwadratowa butla dzięki temu , że transparentna pozwala kontrolować zużycie produktu na bieżąco . Ale tak wizualnie nie jest to produkt przecudnej urody i jakbym miała go kupić , a często kupuje najpierw oczami to nie zwróciłabym na niego większej uwagi . W zamyśle ma być to olejek ale nie jest to typowa olejkowa formuła , kolor jak najbardziej ale tutaj mamy styczność z żelową postacią olejku , nie za rzadką i nie za gęstą . To mi pasuje . A zapach już wcale mi nie pasuje . Jest to produkt z założenia bezzapachowy , ale jak wszyscy dobrze wiemy często zdarza się , że produkty pozbawione zapachu jeśli są opakowane w plastik to mają taką charakterystyczną lekko kwaśną woń . I tak jest też z tym olejkiem . Na szczęście ten plastikowy aromat wietrzeje dość szybko . Wydajny jest . Na umycie ciała zużywam 5 pompek i po miesiącu sporo go jeszcze zostało . Bardzo dobrze rozprowadza się po ciele i bardzo łatwo go spłukać . Nie pieni się jakoś wybitnie , ale nie przeszkadza mi to . W czasie rozprowadzania po ciele nie zostawia oblepiającej warstwy . Właściwości w porządku . Jeśli chodzi o oczyszczenie i odświeżenie ciała to nie mam do niego żadnych zastrzeżeń . Jako posiadaczka normalnej skóry bez żadnej skłonności do podrażnień nie wymagam również od produktu żadnych właściwości pielęgnacyjnych a tutaj one są : ciało po zastosowaniu tego olejku jest mięciutkie i lekko śliskie w dotyku , więc właściwie nie potrzebuje już masła do ciała ale i tak stosuje bo lubię . Mimo to bardzo fajny efekt , mało który preparat myjący ma miły bonusik w postaci takich właściwości . Nie dziwi mnie , że z tego olejku zadowolone są posiadaczki wszystkich typów skóry . Jest naprawdę warty poznania , jeśli tylko przymkniemy oko na ten jego plastikowy aromat i nie pierwszej urody opakowanie .
    Zalety:
    • wydajność
    • żelowa konsystencja
    • świetnie oczyszcza i odświeża ciało
    • delikatnie je wygładza i zmiękcza
    • świetnie działająca pompka
    Wady:
    • niezbyt urodziwe opakowanie
    • zapach - plastikowy i kwaśny
    Otrzymałam w prezencie
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 sierpnia 2024 o 14:58
    Niezapychający olejek do mycia twarzy
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt używałam naprzemiennie z innymi kosmetykami do mycia twarzy ale często do niego wracam najczęściej przy zaburzonej barierze hydrolipidowej, bo jest nawilżający, delikatny i nie podrażnia. Przy mojej tłustej cerze którą bardzo łatwo zapchać muszę użyć dodatkowego produktu do zmycia tego olejku ale skóra i tak pozostaje fajna w odczuciu. Produkt nie ma jakiegoś intensywnego zapachu, fajnie się pieni i jest bardzo wydajny. Lubię czasem do niego wrócić.
    Zalety:
    • wydajność
    • fajnie się pieni
    • nie zapycha
    • opakowanie z pompką
    Wady:
    • trzeba go domyć innym produktem (przy mojej tłustej cerze)
    Drogeria internetowa
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 czerwca 2024 o 22:07
    Świetny do zmywania olejku.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Idealnie się sprawdza do zmywania oleju z twarzy użytego do masażu lub rozpuszczania tłustego makijażu, filtrów z twarzy. Nie wysusza, nie podrażnia, dobrze domywa. Nie zatyka twarzy jak masła czy oleje bez emulgatora a jednocześnie nie wysusza jak pianki lub żele.
    W aptece
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną