Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcej ofertzwiń

Krem specjalny Emolium odżywia i regeneruje nadmiernie wysuszoną skórę. Dzięki zawartości specjalnie dobranych składników aktywnych poprawia odporność skóry i dodatkowo przyczynia się do odbudowy płaszcza hydrolipidowego.

krem
50 – 100ml
uniwersalne
w tubce
Struktura
bogate

Nie mogę się z nim rozstać:)

Kremu zaczęłam używać w trakcie i po zabiegu kosmetycznym. Okazał się strzałem w dziesiątkę również przy wysuszonej skórze dłoni itp. w zimie. Obecnie używam go jako kremu na noc. Bardzo dobrze nawilża, jak dla mnie jest dużo lepszy niż większość kremów przeciwzmarszczkowych...a mam 45 lat, więc trochę już ich zużyłam:) Mogę z czystym sumieniem polecić:)

Pomocny

Warto zainteresować się tym kremem w sezonie zimowym.
Fajnie nawilża i natłuszcza. Stosowałam go na spękane dłonie, przesuszone
i podrażnione miejsca na ramionach oraz plecach (okazjonalnie, punktowo na twarz, bo mam cerę mieszaną) i zauważyłam znaczne poprawienie stanu skóry. Nie było to spektakularne i natychmiastowe, ale pomogło. Po tygodniu czy dwóch skóra została ukojona.
Co ważne, po aplikacji nic mnie nie szczypało ani nie piekło jak w przypadku wielu innych kremów.

Co do minusów to chyba jedynie cena.

Dobry dla suchej skóry.

Kremu używam zarówno do rąk jak i do twarzy na noc. Jest tłusty, treściwy i powoli się wchłania. Nie wpływa na pojawianie się zanieczyszczeń (a niestety mam ich na twarzy dość sporo ze względu na trądzik hormonalny). Pomaga przy przesuszonej skórze. Domyka pielęgnację, ale przez wolne wchłanianie nie każdemu podpasuje. Dla mnie całkiem dobry, ale jednak pozostaje najwierniejsza podstawowemu emolium dermocare do twarzy. Nie zauważyłam, żeby jakoś ekstremalnie poprawił nawilżenie skóry.

Rewelacyjne nawilżenie na noc

Kremu specjalnego używam przede wszystkim na noc ponieważ po jego nałożeniu powstaje niewielka tłusta warstwa na twarzy dlatego uważam ze pod makijaż dzienny się nie nadaje ,natomiast na noc sprawdza się rewelacyjnie ,idealnie nawilża,pachnie delikatnie ,nie chemicznie ale nie potrafię określić rodzaju zapachu ,co jednak najważniejsze to to ze naprawdę skutecznie nawilża ,cera po jego użyciu jest widocznie nawilżona ,nabłyszczona i o wiele zdrowsza

Niezbędnik podczas chłodnych dni

Emolium to swietna seria produktów nie tylko dla dzieci, ale dla osób z problemami skórnymi i wrażliwą cerą. Moja skóra najczęściej w okresie
jesienno-zimowym jest wymagająca. Mam problem z suchymi plamami na twarzy. Zaczerwienia w okolicy nosa i ust. Często się łuszczy. Od kiedy stosuje linię emolium zapomniałam o dyskomforcie. Krem jest hipoalergiczny. Swietnie nawilża a nie natłuszcza, tak, że po chwili można nakładać makijaż. Nie zatyka porow, a co najważniejsze nie piecze mnie po nim skóra. Jest wydajny, ma neutralny zapach, szybko się wchłania.Używam go regularnie i jestem nadal bardzo zadowolona z tego produktu, pomimo wysokiej ceny polecam.

Natłuszczacz

Krem specjalistyczny dedykowany osobom z AZS. Mimo to nie jestem przekonana, czy to właściwy wybór. Jeżeli mówimy o egzemie, poważnie wysuszonej skórze to specyfik ten jest jedynie doraźną bezpieczną opcją przez swoją hipoalergiczność. Moja skóra nie ma aż tak zaawansowanych potrzeb, cierpi jedynie na ogólną suchość, ze skłonnością do podrażnień. I nawet dla mnie ten krem to za mało. Jedyne co robi to natłuszcza bez ryzyka podrażnień. Zero nawilżenia, a przecież jest to niezbędne w pielęgnacji każdego rodzaju skóry, czy zdrowej, czy z AZS.

Idealny dla suchej skóry

Przez przypadek w aptece trafiłam na ten krem. Kupiłam go dla córki, której w okresie jesień - zima na twarzy pojawiają się wysuszone, czerwone plamy. Maści przepisane przez lekarzy nie pomagały. Po zastosowaniu przez córkę, nie tylko zauważyliśmy, że plamy się zmniejszają, skóra jest nawilżona, ale również później nie wychodziły już inne. Jak dla mnie rewelacja.

świetny krem

Idealny do skóry która jest przesuszona czy popękana Doskonale regeneruje twarz, przynosi ukojenie, zwalcza zmarszczki. Fajnie nawilża. P

Stosuje produkt od roku
to moje trzecie opakowanie

Emolium, Intensive, Krem specjalny

Hit nad hity. Moja skóra jest sucha, używałam na twarz, jak i na dłonie, a dokładnie skórę palców, które przy uczulenie na lakiery hybrydowe bardzo popękała. W obu przypadkach skóra odżyła i wróciła do naturalnej zdrowotności.

Świetny kren

Zakupiłam ten krem córce ponieważ używam z tej serii emulsje do kąpieli i nie zawiodłam się. Krem sprawdza się do skóry wrażliwej dobrze nawilża skórę i nie pozostawia grubej warstwy. Świetnie się wchłania.

Zawsze w kosmetyczce

Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami, która lubi być wrażliwa i czasem przesyszona na policzkach. Kiedy pojawia się przesuszenie i zaczerwienienie to zaraz sięgam po ten krem. Używam go na noc sam lub na swoją pielęgnację w miejscach wymagających pomocy. Już pierwszego dnia rano skóra jest wyciszona, elastyczna i miękka, a zaczerwienienie zmniejszone. Jest to dla mnie krem ratunkowy, który zawsze mam w domu. Używam go najczęściej do twarzy na policzki, sporadycznie na całą twarz, kiedy:
-pojawia się podrażnienie po kuracji przecitrądzikowej
-zimą na podrażnienia i przesuszenie od mrozu i ogrzewania
-nad morzem po całym dniu wystawienia twarzy na działanie wiatru i kropoelek słonej wody
Ale używam tego kremu nie tylko na twarz. Jest to doskonały krem do rąk, szczególnie podrażnionych mrozem i wiatrem lub chemią. Świetnie radzi sobie też z przesuszeniami łokci i kolan. Zdarza mi się też użyć tego kremu, gdy pojawi się przesuszenie i podrażnienie nóg po goleniu maszynką.

Całkiem dobry, ale nie najlepszy

Swego czasu miałam okropne ataki AZS - na ustach, w zgięciach łokci, na wierzchu dłoni. Zdesperowana szukałam kremów, zmieniałam, znów szukałam. Natrafiłam na całą serię Emolium, a w niej - na krem specjalny. Muszę przyznać, że jest dobry, ale nie najlepszy - niezbyt jest specjalny ;)

Ma charakterystyczny, "emoliowy" zapach. Kojarzy mi się ze środkiem dezynfekcyjnym, ale oczywistym jest, że kosmetyki lecznicze dla alergików i wrażliwców nie mają ładnie pachnieć, tylko pomagać. Krem ma konsystencję lżejszą niż gęstszą, dobrze się rozsmarowuje, a odpowiednia zawartość wody lekko schładza napiętą i zaczerwienioną skórę. Suche fragmenty są nawilżone i przestają zbytnio piec - jednak po jakimś czasie, bo na początku boli straszliwie.

Ostatecznie jednak krem pomaga - tworzy lekką barierę ochronną, która jednak nie zmniejsza wysięku, a jedynie uelastycznia podrażnioną skórę. Czuć, że na niej zostaje, i pomaga w dobudowie. Stosowany przez kilka dni pomógł w znacznym stopniu zredukować uszkodzenia skóry i doprowadzić ją do względnego porządku - czyli zamknięcia skóry :)

Trudno oceniać wydajność - atopik na to nie zważa, po prostu leje na skórę tyle kosmetyku, ile potrzeba do przywrócenia odpowiedniej bariery. Niemniej jednak wydaje mi się, że krem należy do tych średnio wydajnych.