L`Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

Średnia ocena: 5.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.95/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Szampon ochronny L’Oreal Paris Elseve Color-Vive przeznaczony jest do włosów farbowanych lub z pasemkami.
Włosy farbowane są bardziej podatne na działanie czynników zewnętrznych: częste mycie, promienie UV, zanieczyszczenia. W miarę upływu czasu pozbawiony ochrony kolor szybko traci blask i intensywność, zmienia się jego ton.
Laboratoria L’Oreal stworzyły SEKRET SZLACHETNEGO KOLORU I 10 TYGODNI BLASKU* - intensywnie pielęgnujący produkt, który działa w 3 WYMIARACH, dzięki czemu kolor dłużej pozostaje szlachetny: GŁĘBOKI, TRWAŁY, LŚNIĄCY.
1. UTRWALENIE KOLORU: nowa formuła z ELIKSIREM UTRWALAJĄCYM KOLOR chroni włókno włosa i pomaga zatrzymać barwniki, aby zwiększyć trwałość koloru.
2. SKUTECZNA OCHRONA: formuła z FILTRAMI UVA/UVB, działająca jak ekran ochronny przeciw promieniowaniu słonecznemu, chroni włosy przed utratą koloru i zmianą jego tonu.
3. PRZEDŁUŻONY BLASK: formuła pielęgnacyjna wzbogacona KONCENTRATEM ODŻYWCZYM intensywnie odżywia nadając włosom jedwabistą gładkość, aby lepiej odbijały światło.

POTWIERDZONE REZULTATY:
• INTENSYWNY, DŁUGOTRWAŁY KOLOR,
• ZACHOWANY TON,
• 10 TYGODNI BLASKU KOLORU*.

*Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu, odżywki i eliksiru do włosów vs. klasyczny szampon i odżywka.

Średni

Jak dla mnie przeciętniak. Oprócz ładnego zapachu nie zauważyłam więcej zalet. Mam wrażenie że po nim moje włosy były bardziej przetłuszczone. Dobrze się pieni. Cena ok.

Muszę go odstawić bo....zostawia mi po sobie łupież

Byłam mu wierna do końca ale zrobił mi psikusa w postaci łupieżu i swędzącej skóry głowy , moim zdaniem żółta wersja tego szamponu była najlepsza , po długim stosowaniu tego szamponu nie zauważyła ochrony koloru moich włosów, jedyne za co mogę go pochwalić to ,że super się p ieni dobrze myje i włosy po nim są mięciutkie i świeże

Dobry drogeryjny szampon

Ogólnie staram się używać produktów o delikatniejszym składzie, mam dosyć zniszczone i porowate włosy. Jednak od czasu do czasu lubię umyć włosy czymś co domyje wszelkie nadbudowane substancje. Szampon nie pozostawia uczucia wysuszenia włosów, ładnie pachnie (tak bardziej jak profesjonalne, fryzjerskie produkty), jest gęsty - przez co wydajny. Domywa rózne oleje i nadbudowane silikony, bardzo go lubię do mocniejszego oczyszczania raz na jakiś czas.

Pięknie nabłyszcza wlosy i ożywia

Jeden z najlepszych szamponów z serii elseve. od 1994 roku kiedyś miał nazwę rayonance energance, pozniej dopiero elseve color vive . Od kiedy pojawił sie na rynku używa go moja mama, pożniej tez ja. Szampon od lat ma taki sam piekny zapach, bylo juz kilka zmian jego formuł ale nadal to ten sam bardzo dobry szampon do farbowanych wlosow. Nie plącze włosow, lekko je nawilża i wygładza, nie obciąża. Do tego tani , dla mnie jeden z najlepszych do wlosow farbowanych, rownie dobra jest odżywka do spłukiwania, daje lustrzany efekt na wlsoach , szczególnie farbowanych na ciemny kolor.

Szampon do włosów farbowanych

*Opakowanie duże,wygodne w kolorze czerwieni.Zamknięcie dobrze wykonane,nie ma problemu z otwieraniem czy zamykaniem.Plus za to,że góra jest prosta i gdy szampon się kończy bez problemu możemy go trzymać "do góry nogami" i wykorzystać produkt do końca :)
*Szampon ma lekką kremową konsystencję,dobrze się pieni i bez problemu rozprowadza po całej długości włosów.Jest przy tym całkiem wydajny,bo wystarcza niewielka ilość.Przyjemnie pachnie i dobrze sobie radzi z oczyszczaniem nawet bardzo tłustych włosów.Jest delikatny i nie podrażnia skóry głowy.Ogólnie szampon polubiłam choć idealny nie jest... Kolor wypłukuję się bez zmian i po umyciu muszę użyć odżywki.Aczkolwiek jeszcze nie znalazłam szamponu,który poradziłby sobie z moimi włosami :P
Myślę,że produkt jest warty sprawdzenia:)

100 razy na tak :)

To mój szampon! tak jeden jedyny ulubiony. Włosy po umyciu mega świeże, pachnące kilka dni. Delikatne,nawilżone i dopieszczone :) Już podczas mycia stają się gładsze jakbym użyła odżywki. Butelka super, bo zamknięcie na "kilk", do tego duża pojemność, świetne oczyszczanie skóry głowy i włosów, dobrze się pieni a w zestawie z odżywką zbieram szczękę z podłogi :) Niedrogi a tak wspaniałe działanie! Co do działania na farbowane włosy to się nie wypowiem, ponieważ nie farbuję. Często w promocji.

Kocham wszystkie Lolki. Tego też, chociaż koloru raczej nie chroni

Moja milość do Lolkowych szamponów trwa od dawna- a to z tego powodu, że jako jedne z nielicznych drogeryjnych szamponów nie podrażniają wrażliwej skóry mojej łepetyny i nie wywołują u mnie łupieżu. Normalnie Lolek ma - podobnie jak pewna popularna restauracja fast food jakąś Sekretną Recepturę. Do tej pory myślałam, że to za sprawą owych olejków w Magicznej Mocy Olejków. Ale i w tymże cudzie, które dostałam razem z fioletowym Lolkiem, kiedy testowałam nowości dla blondynek, musi być jakiś cudowny składnik, bo nie o olejki tu chodzi. Zero podrażnień, łupieżu i drapania się przez sen po łepetynie. Zatem po kolei.
Opakowanie to zamykana na klapkę solidna plastikowa tuba w kolorze czerwonym. Koniec kropka. Nie będę rozpisywać się o opakowaniu, które każdy widzi.
Szampon ma biały kolor, nie za rzadką i nie za gęstą konsystencje oraz intensywny, ale przyjemny kwiatowy zapach . W zetknięciu z wodą dobrze sie pieni.
Jak wspominałam, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy. Już po jednym użyciu zmywa z głowy olejki, jedwabie itp (lakieru do włosów w ogóle nie używam, ale pewnie i z nim by sobie poradził).
Nadaje włosom miękkość. Generalnie moje wysokoporowate sianko wymaga przed każdym myciem olejowania. A przy tym cudzie mogę obejść się bez smarowania kłaczków różnymi dziwnymi substancjami przed myciem, włoski i tak są miękkie i sypkie. Na pewno nie wyglądają jak słoma.
Ochrony koloru nie stwierdziłam. Po prostu nie chroni blondu tak jak nie chroni go chyba żaden szampon z wyjątkiem fioletowego Lolka. Ale i tak mu wybaczam.
Dużo mi go jeszcze zostało. Naprawdę całkiem dużo.
I chociaz koloru nie chroni, to pewnie dolączy do Lolków, które darzę autentycznaa i niesłabnącą miłością.

Szampon

Jest to dobry szampon, świetnie radzi sobie z umyciem włosów, nie obciąża ich, jest wydajny i nadaje się moim zdaniem również do zwykłych niefarbowanych włosów, ponieważ sprawdza się super nie tylko na moich farbowanych. Ma on ładny zapach, chroni włosy przed utratą koloru i spełnia swoje zadanie. Stosuję go razem z odżywką z tej samej serii.

polecam :)

Mam okazję używać tego szamponu kiedy jestem poza miejscem zamieszkania i nie mam swojego. Mimo, że jest to szampon do włosów farbowanych a ja mam naturalny kolor to dał mi bardzo fajne efekty. Moje włosy były po nim odżywione i zadbane. Delikatny i ładny zapach długo utrzymuje się na włosach.

Świetny szampon, który rzeczywiście pielęgnuje włosy

Szampon L'Oreal Color-Vive otrzymałam jako dodatek do testowanych produktów do pielęgnacji włosów blond w ramach akcji Klubu Recenzentki, to była może nie tyle niespodzianka bo już na stronie testu było wiadomo, że taki "gratis" otrzymają Recenzentki w razie dostania się do testów, ale naprawdę miły gest od wizażu/producenta za, który dziękuje. Ucieszyłam się, bo o ile kosmetyki L'Oreala lubię w pielęgnacji twarzy/makijażu i poznałam ich już sporo, to w pielęgnacji włosów linia Color-Vive to dla mnie nowość. Z pielęgnacji włosowej od L'Oreal używałam jedynie produktów z serii Total Repair 5 (chyba) i takiej metaliczno-niebieskiej (nie pamiętam nazwy) i kojarze, że były w porządku. Tym bardziej byłam ciekawa Color-Vive. No ale na tyle z ględzenia, czas opisać jak wypadł szampon.

Szampon znajduje się w elastycznej, plastikowej butelce o poj. 400ml z zatyczką-klapką dzięki czemu z szamponu się nie leje, nic nie wycieka. Butelka jest na tyle elastyczna a jednak wytrzymała, że można spokojnie wydozować odpowiednią ilość szamponu a plastik nie pęka, butelka stoi solidnie.
Szampon od razu przykuł moją uwagę swoim zapachem. Jest intensywny, w moim przekonaniu kwiatowy, bardzo świeży i przy tym taki "fryzjerski". Jego zapach i intensywność, uważam za atut, lubię gdy po myciu włosy pachną jeszcze jakiś czas a najlepiej jak najdłużej. Szampon ma biały, perłowy kolor i jak się okazało wystarczy go użyć naprawdę niewiele (w przypadku moich gęstych włosów to duży plus) by intensywnie się pienił. Tworzy obfitą pianę, którą łatwo wmasować we włosy i skórę głowy, by wszędzie dotrzeć. Szampon świetnie doczyszcza skórę głowy i włosy. Wystarczy jedno mycie, by nie było śladu po olejach, gdzie zawsze potrzebowałam raczej 2 myć by włosy były doczyszczone porządnie. Często po myciu włosów z użyciem innych szamponów, czułam że podczas spłukiwania włosy były wyraźnie szorstkie w dotyku, tworzyło się dużo kołtunków, tutaj mamy zdecydowaną różnice, włosy są miękkie i gdybym się spieszyła to bez odżywki też dałyby radę. Choć zdarza się to rzadko to mogę z przekonaniem powiedzieć, że szampon odczuwalnie pielęgnuje włosy już podczas mycia. Po wysuszeniu włosy są bardzo miękkie, błyszczące, odbite od nasady, sypkie i łatwo się układają. Szamponu używam już ok. 3 tygodni i nie jestem w stanie stwierdzić, czy przedłuża i chroni kolor moich włosów, ale to w jaki sposób nadaje im blasku jest naprawdę warte uwagi i polecenia. Dodatkowym plusem, który wyróżnia szampon na tle innych jest zawartość filtrów UV, to dla mnie bardzo ważne szczególnie latem, gdy słońca jest więcej i zawsze jeśli szampon nie posiada filtrów kupowałam na lato spray/mgiełkę do włosów z filtrem UV by chronić je przed działaniem słońca, więc to bez wątpienia dodatkowa zaleta tego szamponu.

Szampon świetnie się u mnie sprawdził, począwszy od oczyszczania skóry głowy do dokładnego umycia włosów i uczucia pielęgnacji jednocześnie. Cieszę się, że mogłam go odkryć jako prezent dzięki Wizażowi, bo mam swojego nowego włosowego ulubieńca od L'Oreala.

W porządku

Otrzymałam ten szampon do testowania razem z "niebieską linią" szampon+odżywka od Loreal. Jak dla mnie ten szampon jest w porządku! Fajnie się pieni, zapach bardzo mi pasuje, wydaje mi się, że jest wydajny, włosy mają więcej blasku.
Odejmuję jednak jedną gwiazdkę za to, że włosy szybciej mi się po nim przetłuszczają..zwykle myję je co 3 dni, a przy używaniu tego szamponu już po 2 dniach wymagają umycia.

Szczerze polecam

To naprawdę dobry szampon. Mocno się pieni, tak jak lubię, czuję, że włosy są dobrze domyte. Pięknie pachnie, zapach utrzymuje się do kolejnego mycia. Nie plącze włosów, bez problemu można je rozczesać, ładnie się układają. Nie elektryzują się, nie puszą. Używam go naprzemiennie z fioletowym szamponem z tej samej serii i uważam, że ten duet świetnie sobie radzi z utrwaleniem i podtrzymaniem koloru moich farbowanych włosów. Włosy cudnie błyszczą, są takie żywsze, wyglądają na zdrowsze.