L`Oreal Paris, Elseve, Color-vive Purple Shampoo (Szampon przeciw żółtym i miedzianym odcieniom)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.88/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon L’Oréal Paris Elseve Color-Vive Purple delikatnie oczyszcza włosy i pielęgnuje je, neutralizując jednocześnie niepożądane żółte, pomarańczowe i miodowe tony w blondach, siwiznach i pasemkach.
Właściwości:
neutralizuje ciepłe odcienie jasnych lub rozjaśnianych włosów
nadaje włosom niezbędne odżywienie i nawilżenie
delikatnie myje włosy i skórę głowy
pozostawia włosy zdrowe, miękkie i błyszczące
skuteczny już od pierwszego użycia
Przy aplikacji zaleca się korzystanie z rękawiczek.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne

Najlepszy do zadań specjalnych

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten szampon ponieważ jest to najlepszy produkt przeciw żółtym i miedzianym odcieniom jaki miałam okazję używać.

Na moim naturalnym ciemnym blondzie wykonane mam sombre za pomocą rozjaśniacza oraz farby. Szampon Elseve pomaga mi cieszyć się pieknym naturalnym i szlachetnym odcieniem refleksów bez niechcianych żółtych tonów. Najlepsze jest to, że efekt jest długotrwały i nie utrzymuje się jedynie od mycia do mycia. Używam fioletowego szamponu raz w tygodniu a dodam, że głowę myję codziennie.

Dodatkowo produkt naprawdę dobrze myje włosy, przyjemnie pachnie, świetnie się pieni i nie wysusza. Po użyciu włosy są puszyste, miękkie, sypkie i błyszczące.

Opakowanie typowe dla szamponów. Zdaje egzamin i nie mam mu nic do zarzucenia.

Ogólnie bardzo polecam fioletowy szampon Elseve. Pomoże utrzymać piękny odcień blondu pomiędzy wizytami u fryzjera. Dla mnie rewelacja.

Super

Szamponu używam razem z odzywka która tez ma takie samo zadanie jak szampon czyli chłodny odcień blondu. Połączenie szamponu i odżywki uważam ze jest dobre ba początku drogi kiedy szybko chcemy się pozbyć żółtych refleksów. Teraz używam tylko szamponu i uważam ze jest naprawdę świetny, jedyny problem jest taki ze szampon jest tak intensywny ze jeżeli dobrze nie spłuczkę go z brodzika po prysznicu to została fioletowe zacieki zwłaszcza na uszczelkach. Ogólnie polecam i będę do niego wracać

Super efekt chłodnego blondu !!!

Rozjaśnione włosy mam od ok. 1,5 roku. Lubię chłodny blond bez żółtych i miedzianych refleksów dlatego raz w tygodniu staram się użyć szampon z pigmentem aby włosy wyglądał jak tuż po wizycie u fryzjera. Przetestowałam już wiele tego typu szamponów, ale większość nie robiła kompletnie nic z kolorem a potwornie przesuszała włosy, tworząc nieestetyczne sianko.
W przypadku tego produkt jest zupełnie inaczej.

Szampon posiada gęstą konsystencję z mocnym fioletowym pigmentem. Ekspresowo poradził sobie z usunięciem miedzianych i żółtych odcieni, tworząc piękny chłodny blond. Szampon dobrze się pieni, dobrze pokrywa całe włosy pigmentem. Trochę farbuje dłonie, ale kolor szybko schodzi wiec nie ma z tym problemu. Jeśli chodzi o czoło wystarczy użyć odrobinę toniku i wszystko pięknie znika. Wystarczyło potrzymać go na włosach dwie minuty aby po wysuszeniu cieszyć się pięknymi włosami jak po wizycie u fryzjera. Szampon nie uczula i nie powoduje podrażnień. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy. Po użyciu włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. W porównaniu z produktami tego typu z innych firm, ten szampon nie wywołał u mnie efektu siana. Włosy nie były przesuszone, ani nie plątały się. Producent zaleca stosowanie szamponu raz w tygodniu i tutaj w pełni się z tym zgadzam. Używam go najczęściej solo, czasem z z maską z tej samej serii. Jest bardzo wydajny, przy stosowaniu raz w tygodniu butelka 200 ml wystarczy spokojnie na kilka miesięcy.
Produkt posiada przyjemny i delikatny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Opakowanie w formie plastikowej butelki dobrze trzyma się w mokrej od wody dłoni. Zakrętka na klik trzyma się dobrze na swoim miejscu, a także jest łatwa do otwarcia. Otworek w zakrętce jest odpowiedniej wielkości dzięki czemu, można kontrolować użycie odpowiedniej porcji szamponu. Fioletowy kolor butelki zdecydowanie przyciąga wzrok i wyróżnia się na sklepowej półce. Cena 15,99 trochę drogo, ale można go kupić często w promocyjnej cenie.

To najlepszy szampon z pigmentem, który świetnie niweluje niepożądane odcienie na włosach blond. Nie wysusza włosów i nie tworzy siana.
Najlepszy !!! Na stałe już zagościł w mojej łazience :)

Jednak nie, nie mogę polecić :(

Fioletowy szampon miał pomóc mi wrócić do naturalnego koloru włosów, tonując rozjasnione pasma... Niestety, nie niweluje żółci, daje mu jeszcze szansę, ale na ten moment mówię nie...

Efekt jak po wizycie u fryzjera za grosze !

Zacznę od tego , że moje włosy są na długości rozjaśniane nie były farbowane aktualnie od ponad półtora roku . Ostatni raz w luty 2020 były farbowane na chłodny odcień , ale przez rok nie stosowałam fioletowego szamponu i utrzymywał się na moich włosach ciepły odcień blondu .Po pewnym czasie jednak zatęskniłam za chłodnym odcieniem . Fioletowy szampon Loreal color Vive nałożyłam po raz pierwszy ponad pół roku temu zostawiłam go na 15 min .Efekt był zaskakujący moje włosy wyglądały jak bym dopiero co wyszła od fryzjera . Kolor był bardzo schłodzony , a odcień taki jaki chciałam osiągnąć widoczny na załączonym zdjęciu niestety nie ma zdjęcia przed , ponieważ takiego efektu się nie spodziewałam . Fioletowy szampon Loreal Paris od tamtej pory stał się moją rutyną . Stosuję go raz w tygodniu .Efekt nie tylko zauważyłam ja , ale również znajomi i rodzina ,którzy byli przekonani , że rozjasniałam włosy u fryzjera .Zaskoczył ich fakt , że to tylko fioletowy szampon.Oprócz tego jego dużą zaletą jest cena . Cena regularna to 15,99 zł , często jest na promocji za 11,99 zł w Hebe .Bardzo polecam wszystkim osobą , które farbują bądź rozjaśniają włosy .

Wybielacz w szamponie

Szampon spełnia swoje zadanie- powiedziałabym nawet ze zbyt mocno. Włosy po pierwszym użyciu stają sie juz białe, ciezko zachować naturalny zimny odcień blondu. Moim zdaniem jest to totalne zabójstwo dla naszych wlosow. Takiego siana jak po nim nie miewam nigdy. Włosy sa tępe, szorstkie w dotyku. Zamieniają sie w siwe wypłowiałe kosmyki. Sa splątane. Zapach nieładny. Wydajnosc spora. Zależy kto czego oczekuje, ja szukałam delikatnego ochłodzenia. Uzyskałam białe włosy.

Totalny hit!

Zacznę od tego, że nie mogę ocenić, czy szampon niweluje żółte tony, bo ja używam go do usuwania miedzianych. Po rozjaśnieniu włosów, nałożyłam toner, który zostawił mnie z miodowym blondem, w którym kiepsko się czułam. Nie chciałam jednak kłaść kolejnej farby czy tonera, żeby dać włosom odpocząć, więc postanowiłam spróbować z tym szamponem :) szczerze mówiąc podeszłam do tematu baaardzo sceptycznie.. Ale do sedna. Na moim kolorze włosów najlepsze efekty daje trzymanie spienionego szamponu ok 10 minut. Gdy pierwsze 2 razy trzymałam zalecane 3 minuty efekt byl delikatniejszy. Przyznam, że jestem w szoku jak bardzo szampon tonuje moje włosy, oczywiście w słońcu gdzie niegdzie przebijają cieplejsze tony, ale mimo wszystko różnica jest naprawdę widoczna i kolor w końcu zbliża się do chłodnego beżu :) nie zauważyłam też żadnego przesuszenia.

Dwa malutkie minusy:
- szampon mocniej łapie zniszczone końcówki, ale do przeżycia - nie są jakieś mega fioletowe
- przy trzymaniu dłużej skóra głowy może się zabarwić (ja biorę wacik zwilżony woda i przecieram przedziałek po prostu - schodzi)

Pierwsza przygoda z fioletowym szampanem

Kupiłam pierwszy raz. Po rozjaśnieniu włosów fryzjerka poleciła mi używać fioletowego szamponu raz w tygodniu. Szczerze pisząc weszłam do drogerii na szybko i wzięłam pierwszy, który wpadł mi w oko. I nie zawiodłam się. Pierwszy taki szampon którego użyłam, ale już teraz mogę powiedzieć że jak się skończy to sięgnę po niego kolejny raz.
Szampon bardzo ładnie pachnie, nuta kwiatowa lekko kwaśna. Mi się bardzo podoba. Używam raz w tygodniu i trzymam na włosach 3-4 minuty. Nie piecze i nie szczypie w skórę głowy.
Za pierwszym razem lekko przestraszyłam się fioletowj ręki, ale wystarczy dokładnie spłukać i nie ma śladu. Kolor włosów jest ładnie "wyziębiony" jak po wyjściu z salonu.

Pogromca żółtych odcieni

Szampon kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami.

Szata graficzna w fioletowym kolorze bardzo się mi podoba. Idealnie pasuje do kosmetyku. Szampon ma bowiem fioletowy kolor i przyjemny zapach. Całkiem nieźle się pieni, choć spłukiwany z włosów brudzi kabinę prysznicową. Ta spływająca fioletowa woda może wywoływać pewien dyskomfort. Rekompensują to na szczęście efekty.

Szampon dobrze radzi sobie z żółtymi czy miedzianymi odcieniami. Warto przy tym zaznaczyć, że nie nadaje przy tym niebieskiego czy wręcz zielonego odcienia jak niektóre inne produkty. Nadaje po prostu ładniejszy , bardziej elegancki odcień blondu.
Nie wywołuje łupieżu, nie zauważyłam też, aby wysuszał włosy.

Używany raz w tygodniu wystarcza na długo.
Daję pięć gwiazdek.

Odżółca.

Kupiłam ten szampon po farbowaniu, gdy zamiast pięknego, złocistego miodowego blondu wyszedł mi nieco zbyt żółty blond. Zwykle nie ochładzałam moich blondów, bo ja z natury jestem raczej ciepła i w chłodnych blondach wyglądam źle, ale to, co mi wtedy wyszło na głowie było naprawdę tragiczne.

Na pomoc przyszedł fioletowy szampon Elseve. I już po pierwszym użyciu stał się cud - włosy faktycznie lekko się ochłodziły, zmieniły odcień na dużo bardziej znośny i twarzowy. Od tamtej pory używam go, zgodnie. instrukcją, raz w tygodniu. I już nieważne, jaki mam kolor na głowie (zawsze jednak blond, bo siwe, ale czasami jaśniejszy, czasami ciemniejszy) - szamponu używam regularnie, bo zwyczajnie bardziej mi się ten odcień po potraktowaniu fioletem podoba.
Sam szampon jest raczej typowy - dobrze myje (ale jest dość agresywny), nie plącze włosów (ale z tym nigdy nie miałam problemów), piany robi dużo (co ważne, bo ta piana chwilę na włosach posiedzieć musi).

Elseve się spisał. Póki co zużywam pierwsze opakowanie. Nie wiem, czy kupię kolejne, bo może spróbuję czegoś profesjonalnego. Ale do tego będę wracać, bo działa - niweluje żółte tony, a to jest najważniejsze.

Dobry efekt anti-yellow

plusy:
+ bardzo dobrze się pieni
+ koryguje kolor włosów
+ przyjemny zapach
+ wygładza
+ nie wysusza

minusy:
- rzadka konsystencja
- mocno barwi skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco zbyt wysoka cena
+ wygodna butelka

Jest niezly

Mam wersje violet, ale ja kupilam we Francji. Poza tym wyglada tak samo jak na zdjeciu.

Szampon uzywam raz w tygodniu, nadaje ladny odcien. Do aplikacji uzywam rekawiczek, nakladam na wilgotne, zmoczone wlosy, odcisniete recznikiem. Nie cierpie jak fioletowa woda splywa mi po twarzy i to wytarcie wlosow recznikiem temu zapobiega.
Trzymam 2 min z zegarkiem w reku. Zawsze potem myje dwa razy zwyklym szamponem az woda jest czysta. Nakladam dobra maske, bo szampon podobno wysusza wlosy.