Replay, Stone Supernova for Her EDP

Replay, Stone Supernova for Her EDP

Stone Supernova for Her marki Replay to perfumy o nutach kwiatowo - owocowych. Kategoria owocowa, świeża.
Nuty zapachowe :
nuty głowy : jabłko i nuty wodne.
nuty serca : ylang-ylang, róża, gardenia i nuty owocowe.
nutami bazy : drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Nieco zaskakujący

Zapach jest rześki i zimny- jak bryła lodu, w której jest zamknięty, a jednocześnie bardzo intensywnie jabłkowy. Nie jest to jedno anemiczne jabłuszko. To cały magazyn świeżo zerwanych jabłek, mokrych, słodkich i chrupkich. Na mojej skórze to jabłko trwa i trwa w prawie niezmienionej formie. Czuć nieco słodką nutę drzewa sandałowego, lecz jest anemiczna. Zapach doskonale utrzymuje się na włosach - nawet kilkanaście godzin i co ciekawe, na włosach jest inny - łagodny i słodki, bardziej owocowy.
A wracając do początku i rześkości - to nie jest odświeżający zapach na lato. Latem wydaje się ciężki, zbyt intensywny. U mnie najlepiej sprawdza się teraz, na przełomie jesieni i zimy.
Ogólnie zapach bez szału. Używam bez obrzydzenia ;), ale to nie do końca moja bajka.

Ciągle zaskakuje....

Woda perfumowana Replay Supernova women.
Moje pierwsze skojarzenie hm... ciekawe.
Opakowanie standardowe pierwsze kartonik w środku natomiast pięknie wyglądający szklany meteoryt....
Flakonik 50 ml wizualnie prezentuje się pięknie. Widać mamy do czynienia z produktem wyższej klasy.

Zapach
Moje pierwsze skojarzenie dosłownie odlot...
Pierwszy plan zajmuje nuta jabłek moczonych w źródlanej wodzie, kolejno uwalnia się zapach cynamonu walczącego z palonym bursztynem, złagodzony płatkami róż.
Jest to zapach kosmosu, gwiazd, kuszący i zachęcający do podróży.

Trwałość
Woda perfumowana w moim przypadku głownie aplikowana na skórę. Pięknie pachnie przez cały dzień, Zapach jest trwały nie wietrzeje.
Cena 129,99 uważam niewiele za takiej jakości perfum.

Śliczny

Śliczny zapach, słodki ale w przeciwieństwie do wielu zapachów tej gamy nie jest duszący.
Moje odczucia zapachowe: mix "Girl" Holfigera oraz "Create Women" Pumy.
Dla kobiet, które pragną pachnieć słodką nutą na świeżo, a nie jak by wysmarowały się lizakiem :)
Na mnie utrzymuje się około 4-5h
Ciekawa butelka w kształcie kamienia.