Lancome, Juicy Tubes

Lancome, Juicy Tubes

Juicy Tubes to błyszczyk o wyjątkowym blasku i żelowej konsystencji, nadający ustom kuszący połysk i transparentny, naturalny kolor. Charakterystyczny dla niego jest smakowity owocowy zapach. Opakowanie w postaci tubki zachęca do aplikacji soczystego nektaru wprost na usta. Dostępny w wielu kolorach od niemalże niewidocznych, poprzez zawierające dodatek brokatu, aż po intensywniejsze barwy czerwonych owoców.

Śliczna, ale lepka

Fajny kosmetyk, niestety niesamowicie lepki. Kolor jest przepiękny, błyszczy się na ustach jak szkło. Dodatkowym atutem jest zapach i smak. Niestety, bardzo się lepi. Przy dłuższych włosach to udręka. Włosy kleją się do ust, a gdy chce się je odkleić to rozsmarowują produkt wokół ust. Szkoda... bo miała potencjał. Mimo wszystko mam do niej jakiś sentyment.

Trochę lepki, ale smakowity

Miałam wersję Fruity Pop (Smoothie). Kolor bladoróżowy, matowy, transparentny. Miał niesamowity smak, na ustach wyglądał prześlicznie, jak różowa tafla lustra. Dosyć długo się trzymał, chyba najdłużej ze wszystkich błyszczyków, jakie przetestowałam.

Jedynym minusem była jego lepkość, trzeba było uważać na włosy.

Serio?

Lubię Lancome. Tak po prostu. Natomiast nad niektórymi kosmetykami tylko siąść i płakać. Za taką cenę otrzymywać tak mierny składowo kosmetyk - nie przystoi. Oto choćby tylko 2 z listy surowców tego kosmetyku. Przeczytajcie - warto! Butylparaben, Isopropylparaben - Składnik może wywołać ciężkie, kontaktowe zapalenie skóry. Butylparaben jest sklasyfikowany jako potencjalny, niebezpieczny alergen i substancja toksyczna. Składnik nie jest zalecany w kosmetykach dla dzieci, kobiet w ciąży, w produktach do pielęgnacji i makijażu ust, do higieny jamy ustnej, na okolice oczu i nie należy go nakładać na uszkodzoną skórę. Zabroniony w kosmetykach niespłukiwanych na okolice pieluszkowe dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Osoby z problemami skórnymi, np z trądzikiem różowatym, AZS, skórą wrażliwą, powinny uważać na ten składnik. Składnik prawdopodobnie wpływa estrogennie na organizm, wchłaniając się przez skórę, odkłada w tkankach i może przyczyniać się do powstawania nowotworów. Substancję wykrywano w guzach nowotworowych piersi u kobiet. Po tych doniesieniach w 2004 roku postanowiono gruntownie ją przebadać i cyklicznie zmniejszane są dopuszczalne stężenia tej substancji w kosmetykach.

Bardzo lubię

Błyszczyk posiadam w najjaśniejszym kolorze i na nim opieram swoją opinię. Komfortowy na ustach, nie klei się. Trwałość jest kiepska, ale czego spodziewać się po nie zastygającym błyszczyku. Przyjemny zapach i smak, delikatny. Dużym minusem są jego mikro drobinki w sporej ilości. Wykończenie jest szkliste.

Zapach!

Błyszczyk dostalam, bo sama nie wiem czy zdecydowała bym się wydać na taki kosmetyk tyle pieniędzy. Byłam jednak mile zaskoczona, ponieważ znacznie różni się od tych " z niższej półki cenowej" Jego niekwestionowaną zaletą jest niewątpliwie zapach, naprawdę piękny. Fajne, minimalistyczne opakowanie również przypadło mi do gustu. Zaaplikowany na usta, wygląda fenomenalnie, a na szminkę, ładnie podbija jej kolor. Nie wysusza i pozostaje długo na ustach. Jest naprawdę bardzo wydajny. Jedynym minusem jest zaporowa cena.

Najlepszy w swojej kategorii

Matowe pomadki swoją drogą, ale dobry błyszczyk zawsze jest w cenie. Szczególnie taki, który jest trwały, pięknie pachnie i cudnie wygląda na ustach!
Właśnie taki jest błyszczyk od Lancome i właśnie do niego wracam najchętniej. Jeśli ktoś nie jeszcze go nie próbował to polecam, bo warto.

Klapioszka :(

Zakupiłam błyszczyk po zachęcających opiniach moich koleżanek. Dodam, że zakupiłam go tuż po zakończeniu błyszczyka od BeneFit (Dallas). Ten od Lancome może i ładniej pachnie czy smakuje, bo owocowo, ale produktowi od BeneFit nie jest godzien myć stópek :) Juicy tubes nie nawilża tak dobrze, nie utrzymuje się tak długo no i nie jestem fanką aż tak widocznych błyszczących drobinek w kosmetykach do ust. Choć są w podobnej kategorii i jakościowej i cenowej (wg użytkowniczek jednego i drugiego produktu), to ja ten od Lancome odradzam, bo zawsze można kupić lepszy od BeneFit.

Kuszący połysk...

Mam odcień Marshmallow -bardzo jasny róż z milionem drobinek .
Tubka ma super wyprofilowany dziubek dzięki któremu aplikacja produktu
na usta jest szybka i przyjemna.
Błyszczyk ma żelową konsystencję i pięknie pachnie owocowo.
Na ustach wygląda pięknie , daje efekt mokrych ust roziskrzonych
drobinkami. Nie klei się i fenomenalnie nawilża usta , odżywia nawet te
wysuszone i spierzchnięte. Jestem skłonna powiedzieć że daje lepsze efekty nawilżenia ust niż specjalistyczne balsamy.
Jest bardzo wydajny i długo trzyma się na ustach.

Nie polecam

Błyszczyk ten ładnie wygląda w tubce, na ustach już niestety prawie go nie widać. Owszem nadaje błysk ale kolor znika, trzeba się posiłkować pomadką żeby chociaż subtelny róż uzyskać.
Smak i zapach ma niezbyt zachęcający - choć to kwestia gustu, niektórym może nie przeszkadzać zbyt chemiczny, sztuczny, plastikowy zapach.

dobry i trwały błyszczyk, który nie wysusza ust

kupiłam na lotnisku i nie żałuję. kosmetyk jest wydajny, dość długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza ich (raczej chroni przed wysuszeniem). ma ładny zapach i jak na błyszczyk- niezbyt klejącą konsystencję. opakowanie może mało eleganckie, ale aplikacja łatwa.

dobre błyszczyki

Bardzo glossy a przy tym zupełnie nieklejące. Nie, że cud i najlepsze na świecie, bo naprawdę są tańsze i równie dobre ale generalnie po prostu przyjemne. Długo się trzymają, nawilżają usta, po zmyciu wargi nie są wysuszone. Nawet po zjedzeniu na ustach zostaje lekka, ochronna warstewka.
Ładnie wyglądają też na powiekach, ale tam już się nieco kleją.
W tej cenie opakowanie nieco tanio wyglądające.

Okropnie klejący i za to wielki minus!

Błyszczyk sam w sobie ma wiele plusów - pięknie wygląda, daje efekt szklanych ust -ale nie w tandetny sposób, dość długo utrzymuje się na ustach, a wykończony nim makijaż wygląda bardzo świeżo i naturalnie. No i cudownie pachnie! Może to nie najważniejsza cecha takiego kosmetyku, ale zdecydowanie umila to jego używanie. Posiada jeden jedyny minus, który jak dla mnie jest nie do przeskoczenia i spisuje go na straty - niesamowicie się lepi. W tak okropny sposób, że możemy się czuć jakby chciał nam zakleić usta;-). Oprócz warg, zdaje się przylepiać do wszystkiego, co stanie mu drodze - wyjście w wietrzną pogodę skutkuje włosami przyklejonymi do ust, a w późniejszym etapie do całej twarzy. Podejrzewam, że tak gęsta i lepiąca konsystencja jest odpowiedzialna za to, że długo utrzymuje się na ustach, jednak skutki tego przyćmiewają plusy. Podobają mi się kolory, jest wydajny (ale może to przez fakt, że rzadko go używam - najczęściej gdy jestem w miejscach nie narażonych na złe warunki atmosferyczne;-) Podsumowując - bardzo ciężko wytrzymać z nim na ustach, jest ciężki, cały czas czuję go na ustach, nawet jeśli nie jestem nim akurat "zaklejona", co zwyczajnie sprawia dyskomfort. Daję dwie gwiazdki za przyjemny dla oka efekt na ustach i trwałość, ale na pewno nie kupię ponownie