Hean, Baked Rouge (Wypiekany róż do policzków)

Hean, Baked Rouge (Wypiekany róż do policzków)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1,9 g

Najwyższej jakości kosmetyk wypiekany z dużą ilością migoczących iskierek. Rozświetla i modeluje, trwały i wydajny w użyciu. Pudrowa konsystencja nie pozostawia smug. Wielofunkcyjny kosmetyk: róż i cień do powiek w jednym. Można stosować na sucho lub mokro. Dostępny w 6 kolorach.

Dobry róż w przywzoitej cenie

Róż kupilam przez internet zainteresowana jego opisem i wyglądem. Uważam że jest to bardzo ładny róż który cudownie wygląda na policzkach, jest wydajny, ma estetyczne opakowanie. Nie dostrzegam minusów tego produktu.

Mega jest ten róż!

Mam ten o numerze 276, jest lekko holograficzny, pamiętam jak namiętnie poszukiwałam go w drogeriach bo był tylko na testerze a w sprzedaży był niedostępny, z powodu dużego zainteresowania brakowało go na stanie :) w końcu kupiłam go przez internet. Na policzki nakładam inny róż a tym z Hean tylko poprawiam efekt i jest MEGA poliki super się świecą kolor jest przepiękny :) trudno to opisać najlepiej zobaczyć jak wygląda na testerze ale mi 276 najbardziej przypadł do gustu. A jak mi się skończy to napewno kupię kolejne opakowanie :)

Przepiękny efekt, niska cena

Posiadam dwa odcienie: 274 (pięknie błyszczący róż na półtransparentnej bazie, "efekt mokrej skóry") oraz 275 (typowy róż, nieco chłodny, satynowy).

Uwielbiam te róże. Używam ich zawsze, kiedy jestem zmęczona, aby ożywić swój wygląd. Kiedy używam odcienia 274 rezygnuje już z rozświetlacza, ponieważ efekt mokrego policzka, który on zapewnia jest dla mnie wystarczający. Kolor 275 jest o wiele mniej błyszczący, ale zapewnia więcej koloru na skórze. Produkty są wypiekane, więc są bardzo wydajne.

Dwa duże minusy:
- opakowanie, które jest słabej jakości, które raczej nie przetrwa upadku z wysokości, a napisy szybko się wycierają;
- trwałość, produkt na pewno nie przetrwa 12 godzin na policzkach.

Mimo powyższych wad, biorąc pod uwagę cenę kosmetyku (ok. 12 zł w promocji), uważam, że warto polecić ten róż każdemu, kto chce dodać świeżości swojemu makijażowi.

Piękny róż

Róż ma piękny koralowy odcień (272), jest dobrze napigmentowany i bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy, by nadać policzkom delikatny i świeży efekt. Uroku dodają błyszczące drobinki. Produkt niesamowicie mi się podoba. W tej cenie jakość jest naprawdę świetna !

Jestem na nie

Pierwszy minus za opakowanie, brzydkie i słabo wykonane, plastikowe. Drugi minus za świetliste wykończenie które wybija się na pierwszy plan, najpierw blask potem kolor. Niestety podkreśla niedoskonałości oraz pory. Według mnie bardziej rozświetlacz niż róż. Osobiście wolę bardziej matowe wykończenie. Może wyglądać dobrze tylko na idealnych i młodych cerach. Po 30 podkreśla wszystko co tylko możliwe na niekorzyść. Na plus według mnie kolor produkt, posiadam 274, dodaje świeżości i odmładza.

Nie dla każdego.

Recenzuje odcień 274- zgaszony, brudny róż.
Opakowanie: najsłabsze ogniwo, tani, lekki plastik. Nie poręczny w użytkowaniu i otwieraniu.
Kolor 274 myślę, że będzie pasował tylko jasnym cerom, najlepiej nie problematycznym. Posiada drobinki, które nie są rzucające się w oczy. Pigmentacja koloru różowego jest słaba, na pierwszy plan wychodzi blask.
Róż na pewno podkreśla niedoskonałości cery czy rozszerzone pory. W dni gdy mam mało makijażu używam tylko jego, ponieważ daje błysk rozświetlacza i kolor różu. Wygląda naturalnie i lekko. Jednak gdy chcę mocniejszego konturu używam innego różu lub wspomagam inny tym.
Nie zapycha cery, współgra z innymi produktami.
Jest tani.

Róż jak róż

Nie jestem zachwycona, ale powodem jest prawdopodobnie odcień, który sobie wybrałam, a który ostatecznie do mnie nie pasuje. Odcień 272 - chłodny róż z dużymi drobinkami, świeci się trochę jak na dyskotekę. Daje fajny efekt, ale nie na co dzień. Trwałość jest dobra, pigmentacja wysoka, róż jest jedwabisty, łatwo się go nakłada. Jest wypiekany, wiec starczy na całe wieki. Tylko ten odcień... :(

Cudo

Nie ja jedna trafiłam na niego dzięki recenzji Maxi. Właścicielka studia Perfekcja jak zwykle nas nie zawiodła i sprzedała nam rewelacyjna perełkę za gorsze.
Róż daje bardzo równy kolor z pięknymi, rozswietlajacymi, niebrokatowymi droginkami, które dają efekt mokrego, młodzieńczego policzka i idealnie komponuje się z każdym rozswietlaczem. Nie plami.
Jest zapakwany w mały, podrozo przyjazny kompakt wielkości cienia. Produkt jest też wypiekami, dzięki czemu jest poprostu 4 razy bardziej wydajny niż zwykły prasowany produkt.
Jest łatwo dostępny na szafach o dobrej kolorystyce, każdy znajdzie coś dla siebie i nie pozaluje.

Super jak za taką cenę

Mam kolor 272

Bardzo fajny róż o błyszczącym, świeżym wykończeniu.
Fajna, średnia pigmentacja pozwalająca na budowanie - ciężko zrobić sobie nim krzywdę, mi chyba się jeszcze nie zdarzyło bo z łatwością można go uspokoić pędzlem do pudru.
Daje naturalny efekt zarumienionych policzków.
Jest naprawdę bardzo wydajny.
Wydaje mi się że w ciągu dnia troszke się wytraca.

Wspaniały!

Bardzo się cieszę, że usłyszałam kiedyś (przypadkiem) o tym różu. Jest wspaniały! Bije na głowę osławiony róż wypiekany Bourjois, co do którego nie mam pojęcia, o co tyle szumu. Hean ma wszystko to, czego nie ma Bourjois: piękny, świeży efekt, łatwość aplikacji (z tym to nawet trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo na pędzel), długotrwałość (cały dzień!). Policzki wyglądają świeżo i promiennie. Kosztuje niewiele i w Hebe bywa stosunkowo często na promocjach. Żałuję tylko, że nie jest dostępny w większej liczbie innych drogerii. Spory wybór kolorów, każda wybierze coś dla siebie. Polecam!!!

Zostanie ze mną na dłużej

Spotkanie z tym różem to był czysty przypadek. Zobaczyłam go i spodobał mi się kolor- kupiłam odcień 272. Jak pierwszy raz go użyłam byłam w szoku - ten róż ma błyszczące drobinki! Pięknie wygląda na skórze. Według mnie jest trochę za bardzo napigmentowany, ale nauczyłam się z nim ''pracować'' przez co potrafię uzyskać naturalny efekt.

Cudo!

Kupiłam ten róż po obejrzeniu kilku filmów znanej youtuberki ;) poczekałam na promocję i wybrałam odcień 274. Wybór okazał się jak najbardziej trafiony, róż idelanie wtapia się w cerę, jest łatwy w aplikacji i daje subtelny efekt mokrej skóry. Nadaje się zarówno na codzień jak i na wielkie wyjście. Z pewnością kupię również inny odcień.