Eveline, Wonder Match, Bamboo Loose Powder (Bambusowy puder sypki wygładzająco-matujący)

Sypki puder bambusowy Wonder Match pozostawia skórę jedwabiście gładką i matową. Jest lekki, transparentny, nie powoduje podrażnień, nie przesusza skóry i nie zatyka porów. Silnie wiąże sebum i wilgoć jednocześnie działając pielęgnacyjnie i łagodząco. Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem skóry tłustej i mieszanej. Opakowanie zawiera poręczny puszek.

sypki
matujące, utrwalające

Najlepszy puder polskiej mark

Eveline, Wonder Match, Bamboo Loose Powder to bambusowy puder sypki wygładzająco-matujący - rewelacja, którą każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce! Puder dobrze się aplikuje i nadaje pięknego matującego efektu. Idealny również do stworzenia osypki pod oczy w trakcie robienie makijażu cieniami.

Mój ulubieniec... Wygładza, matuje

Puder sypki Wonder Match Bamboo od eveline jest moim kolejnym ulubieńcem.
Producent obiecuje, że ma zapewnić matowe wykończenie makijażu oraz przedłużyć jego trwałość. Nie uczulać.
Muszę przyznać, że w tej kwestii nie mam wątpliwości.
Nie będę opisywać jak wygląda jego opakowanie. Dla mnie mało istotne. Uważa a że to kwestia indywidulana.
CO DO SAMEGO PRODUKTU
Jest bardzo drobno zmielony. Biały, transparenty (ale nie bieli) i nie zaburza koloru podkładu. Bezzapachowy. Nie uczula, nie podrażnia. Produkt wegański, nie testowany na zwierzętach.
UWAGA! W swoim składzie posiada TALC. Więc jeżeli są to osoby unikające produktów z talkiem to odradzam.
Nie posiadam podkładu z serii Wonder Match, tym bardziej jestem zadowolona z niego, ponieważ świetnie współgra i innymi podkładami.
Czy tak samo jest z korektorami? Tutaj mam mieszane uczucie i tak i nie. Na całej twarzy działa bez zarzutu ale niestety nie nadaje się pod okolicę oczu. Wysusza te partie i tutaj podkreśla widoczne zmarszczki czy załamania. Więc mam wątpliwości czy sprawdzi się u osób z cera suchą. Obawiam się, że może podkreślić suche partię.
Po mimo tej wady bardzo go lubię i zostanie ze mną na dłużej.
Jest posiadaczką cery mieszanej. Mój makijaż utrwalony tym pudrem, spokojnie wytrwa bez nadmiernego wyświecania się kilka godzin (do pracy-idealny). Zauważyłam, że nie wchodzi w zmarszczki, załamania oraz nie uwydatnia moich porów.
Moja skóra wygląda świeżo i naturalnie.
Mogę go śmiało polecić dla osób z cerą mieszaną, tłustą, normalną.

Udany puder w dobrej cenie

Puder jest zamknięty w okrągłym, zakręcanym słoiczku. Bez obaw można go wrzucić do kosmetyczki czy torebki - opakowanie jest na tyle szczelne, że nic się nie powinno niespodziewanie wysypać.
Konsystencja pudru jest bardzo lekka. Jest dokładnie zmielony i łatwy w aplikacji. Producent zadbał o łatwość aplikacji - w opakowaniu znajduje się sitko, które ułatwia w miarę precyzyjne wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Przypadł mi do gustu jego słodki zapach, ale pewnie niektóre osoby uznają, że jest duszący, więc to kwestia bardzo subiektywna.
Na szczęście nie zmienia koloru podkładu (jest transparentny) i nie tworzy efektu maski. Dobrze współgra z różnymi podkładami i korektorami. Po nałożeniu skóra wygląda świeżo i promiennie. Nie daje efektu płaskiego matu. Makijaż utrwalony tym pudrem spokojnie wytrwa bez nadmiernego wyświecania się kilka godzin. Moim zdaniem ten puder raczej nie sprawdzi się u osób z cerą suchą - najprawdopodobniej podkreśli drobne zmarszczki i suche partie skóry.
Cena nie jest wygórowana, adekwatna do jakości i wydajności.

Super puder

Jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam nowości, które spełniają moje oczekiwania i pozytywnie mnie zaskakują. Tak właśnie jest z tym niedrogim, a genialnym pudrem!!! Wygładza, matuje, a do tego nie wpływa negatywnie na cerę. Jest świetny i wydajny.

Bardzo udany

Chciałabym zaznaczyć, iż jestem 40+, posiadam cerę mieszaną z mocno wyświecająca się strefą T i suchymi policzkami, rozszerzonymi porami i do tego problem z naczynkami i drobnymi zmarszczkami. Noszę makijaż codzienne od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. W trakcie dnia nie mam ani czasu ani okazji do poprawek więc co do używanych kosmetyków mam wysokie oczekiwania. Puder bambusowy dedykowany jest właśnie cerom mieszanym. Poza tym, że ma matowieć ma dodatkowe właściwości antybakteryjne. Ku mojemu zaskoczeniu puder jest bardzo drobno zmielony, miękki i miałki. Dobrze utrwala podkład ale nie powoduje tępego matu ! Skóra jest jedwabiście gładka, miękka, lekko matowa i wygląda naturalnie. Nadaje się nie tylko na strefę T ale również ładnie wygląda na suchych policzkach, nie powodują dodatkowego ich wysuszenia. Posiada właściwości wiązania sebum, więc dzięki temu znacznie wydłuża efekt matu w strefie T. Pod tym jednak względem, przynajmniej w moim przypadku, o wiele lepiej poradził sobie puder ryżowy z tej serii i to on będzie moim faworytem jeśli chodzi o trzymanie matu w strefie T. Mimo zapewnień producenta o transparentności, jak każdy biały puder delikatnie bieli. Nie zapycha, nie powoduje podrażnień. Jest bardzo dobrym produktem. Cena i dostępność, oraz fakt, że jest wegański - są dodatkowymi atutami.

Plusy:
- matuje,
- utrwala,
- miałka konsystencja,
- wygląda naturalnie,
- nie zapycha,
- nie wysusza,
- cena,
- dostępność.

Minusy:
- lekko bieli,
- matuje ale nie na tak długo jak puder ryżowy

Wygładzający i lekki - bardzo lubię ;-)

Puder bambusowy miałam przyjemność testować dzięki Klubowi Recenzentki - dziękuję bardzo :)
W paczce testerskiej otrzymałam dwa pudry i jest to jeden z nich. Jego rola to utrwalenie makijażu oraz wygładzenie skóry. Mi zależy na oby tych funkcjach, chyba każda z nas lubi mieć trwały makijaż, który wygląda dobrze. Przejdę może od razu do rzeczy:)

+ Opakowanie stanowi plastikowy, płaski słoiczek o pojemności 6g. Kształt słoiczka do mnie przemawia, bo nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go umieścić wśród innych pudów. Dołączono do niego funkcjonalny puszek wykonany z weluru - miękki, przyjemny w dotyku i przede wszystkim w użyciu. Łatwo się pierze, nie zostawia żadnych kłaczków, także w temacie opakowania wszystko ok.
+ Drobno zmielony, jedwabisty pod palcami, no takie pudry uwielbiam, ponieważ dają na skórze efekt wygładzenia i nawet przejeżdżając dłonią po policzku czuję tę gładkość. Nie potrzebuję wcale dużej ilości, aby przypudrować centralną część twarzy, bo przy mojej suchej w kierunku mieszanej cerze właśnie na niej się skupiam.
+ Jest transparentny, nie zostawia białych śladów na skórze i dobrze się z nią scala.
+ Bardzo dobrze utrwala makijaż i sprawia, że przez wiele godzin efekt matu ładnie się trzyma. Nie jest to też płaski mat, który mógłby podkreślać skórki - nic z tych rzeczy.
+ Dobrze się łączy z podkładami a produkty do konturowania blendują się bezproblemowo, nie widzę plam ani smug.
+ Jest bezzapachowy, nie podrażnia, nie zapycha porów.
+ Uczciwa cena i na pewno adekwatna do jakości. W cenie około 25zł otrzymujemy dobry jakościowo puder, który wcale nie jest gorszy od tych z droższych marek. Ba, nikt nie lubi przepłacać a mieć dobry kosmetyk, który scali makijaż i da efekt wygładzenia.Trzeba tylko pamiętać, aby nie przesadzać z ilością i zdejmować ewentualny nadmiar pudru a cera odwdzięczy się pięknym wyglądem.

Reasumując, puder się u mnie sprawdził i z przyjemnością będę po niego sięgać po zakończonym teście. To drogeryjny produkt, który nie kosztuje dużo a jest godny uwagi. Myślę, że sprawdzi się także u posiadaczek cery mieszanej czy tłustej, które tym bardziej potrzebują matu. Ja polubiłam i serdecznie polecam :)

Używa produktu od: próbka

Cudny efekt wygładzenia

Puder jest bardzo drobno zmielony. W pełni transparentny. Świetnie wygładza skórę oraz matowi w subtelny sposób. Nadaje satynowe wykończenie. Kolejny udany puder od eveline :)

Najlepszy eco puder

Rewelcja !!! Puder jest świetny - nie zamienie na żaden inny juz nigdy. Łatwość w nakładaniu. Super szybko się dostosowuje do skóry. Moja twarz jest nawilżona, ma jednolity kolor i wyglądam natualnie bez maski.

codzienny ideał

Puder ten wpadł w moje ręce za sprawą Wizaż.pl razem z podkładem z serii Wonder Match. Moja cera jest mieszana, z tendencją do świecenia się w strefie T.
Opakowanie pudru jest klasyczne, płaski słoiczek wykonany z plastiku z zieloną zakrętką, zabezpieczony nalepką, z dedykowanym puszkiem (miły dodatek w podróży/pracy, w domu używałam go z wykorzystaniem pędzla).

Puder ten ładnie współpracuje z pędzlem, nie usypuje się z niego ani ze skóry, ładnie i delikatnie wtapia się w cerę, tworząc naturalny efekt bez mocnego matu tak, że nadaje się również do delikatnego przypudrowania okolic oczu (w odróżnieniu od pudru ryżowego tej samej serii). Nie powoduje podrażnień, nie wywołuje alergii, nie zapycha porów.

Dla posiadaczek cer normalnych, suchych, lekko mieszanych - będzie naprawdę dobry. Ja sama zdecydowanie sięgnę po niego ponownie, zwłaszcza zimą.

Chętnie będę do niego wracać

Zacznę od tego, że cała seria kosmetyków Wonder Match jest naprawdę bardzo obiecująca - po bardzo dobrym podkładzie, chciałabym podzielić się swoją opinią na temat pudru bambusowego. Warto dodać, że stałam się jego posiadaczką za sprawą Klubu Recenzentki, za co dziękuję. Posiadam cerę mieszaną, z tendencją do świecenia się w strefie T, dlatego chętnie sięgam po pudry matująco-wygładzające. Ten właściwie w pełni sprostał moim oczekiwaniom - nie będę ukrywać :)

Opakowanie pudru to spłaszczony, plastikowy słoiczek z przyjemną dla oka zieloną zakrętką. Puder zabezpieczono od wewnątrz nalepką i delikatnym, białym puszkiem - ja zrezygnowałam z używania go do aplikacji kosmetyku, służy mi jednak jako dodatkowe zabezpieczenie przed wysypywaniem się, na przykład w podróży. Sam puder jest bardzo drobno zmielony, świetnie więc pracuje się z nim przy użyciu pędzli. Obecnie korzystam głównie z pędzli ze średniej półki cenowej: Zoeva, Real Techniques oraz Sephora i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Puder bardzo dobrze trzyma się pędzla, dzięki czemu bezproblemowo omieciemy nim skórę. Nie osypuje się nadmiernie. Za to bardzo ładnie wtapia się w skórę, nadając jejl naturalnego wyglądu. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Rewelacyjnie wygładza skórę, matuje problematyczne okolice i zapobiega nadmiernemu świeceniu się przez wiele godzin (u mnie do 6 godzin bez poprawek - jest naprawdę nieźle!). Utrwala również makijaż. Dobrze współpracuje z podkładem z tej samej serii oraz z innymi płynnymi podkładami, kremami BB itd. Przy tym nie bieli, pomimo białego koloru. Początkowo trochę się tego obawiałam, ale na szczęście moje obawy okazały się bezzasadne. Jak większość białych, naturalnych pudrów nieco mniej nadaje się pod oczy - tutaj postanowiłam, że będę sięgać po inny produkt. Nie chcę bowiem mieć dodatkowo podkreślonych zmarszczek.

Podsumowując, puder świetnie sprawdzi się do wygładzenia i zmatowienia całej twarzy, poza okolicami oczu :) Szczególnie polecam go posiadaczkom cer mieszanych. Jest naprawdę bardzo trwały, wydajny, ma uczciwą cenę regularną (około 25 zł), dobry i prosty skład oraz spełnia obietnice producenta. Jak najbardziej warto dać mu szansę. Czy wrócę do niego ponownie? Zdecydowanie tak!

Idealne wykończenie makijażu

Puder bambusowy Wonder Match z założenia jest produktem, który ma za zadanie wygładzić i matowić. Myślę, że produkt idealnie spełnia obietnice dane nam przez producenta. Puder jest drobno zmielony. Nie rozjaśnia i nie bieli twarzy, dopasowuje się do odcienia naszej skóry. Bardzo często po użyciu pudru sypkiego miałam uczucie ściągniętej wysuszonej skóry. Ten produkt zaskoczył mnie, ponieważ nie wystąpiły u mnie takie efekty. Puder
wygląda bardzo naturalnie na twarzy i myślę, że jest idealnym wykończeniem makijażu.

Polubiłam go.

Zaczynając od strony technicznej:
- opakowanie plastikowe, z dziurkami oraz puszkiem;
- bezzapachowy
- w pakowaniu kolor biały natomiast na skórze jest transparentny
Działanie:
- matujące (nie jest to płaski mat tylko taki elegancki satynowy)
- wygładza pory
- dobrze utrzymuje makijaż
- nie wywołał alergii ani niedoskonałości
- nie zmienia koloru podkladu
Jest to ciekawa propozycja w bardzo dobrej cenie. Jak go wykończę to z pewnością do niego wrócę bo spełnia moje oczekiwania w 100%