KWC LogobyWIZAŻ logo

Hebe
Vipera Derma
24,99  zł
TAGOMAGO.PL
Cos-Medica Derma Powder Anti-Aging różany puder sypki do cery dojrzałej Transparentny 11g
39,50  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 79% osób
  • 10 maja 2023 o 19:09
    Jestem pozytywnie zaskoczona,test na dojrzalszej mieszanej skórze
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zakupiony w Hebe,nie ukrywam,że skusił mnie skład po 1 bez silikonu, po 2 z dodatkowym wspomaganiem co by nie wysuszać skóry. Do tego ten różowy odcień,moja karnacja nie jest typem karnacji,której służy żółć, jestem rudzielcem, mną cienką skórę,a wszelkie te pudry chociażby odrobinę koloryzujące zawierają głównie żółte tony i muszę uważać z ich aplikacją,nie tak trudno mi z nimi przesadzić -tu tego problemu nie ma. Puder zapakowany jest w lekkie plastikowe opakowanie z sitkiem, grafika przyjemna dla oka, opakowanie adekwatne do ceny. Nie w środku żadnego zabezpieczenia(no chyba że ten puszek,który i tak fruwa po opakowaniu),także po podróży w torebce jest ciągle przesypany nad sitkiem, także trzeba ostrożnie go otwierać. Ja zazwyczaj nakładam go pędzlem, bezpośrednio,niekiedy na podkład czy korektor. Spokojnie można dać go i pod oczy,w niezbyt przesadzonej ilości nie wysuszy skóry pod oczami. W delikatny sposób ujednolica i wyrównuje koloryt,ale trzeba się liczyć z tym,że nie jest to taki typowy kryjący puder,jest taki pośredni między transparentnym a kryciem,co czyni go wręcz niezauważalnym,a na mojej twarzy prezentuje się po prostu świeżo i naturalnie. Ja zazwyczaj używałam pudrów z Biochemii Urody, szczególnie tych z dodatkowym filtrem UV,ale potrzeby skóry,mimo,że mieszanej z roku na rok się zmieniają, teraz na wiosnę,sebum nie szaleje i puder służy mi raczej za wizualną poprawę stanu skóry niż jej matowienie, do tego mocno matujące pudry potrafią ją już wysuszać, szczególnie w okolicy oka. Tu efektu płaskiego matu nie ma, co mi się bardzo podoba,nie jest to dla mnie też rozświetlenie w stylu "bombka" na choince,to takie subtelne rozświetlenie skóry,satynowy mat,który o dziwo całkiem długo się trzyma. Do tego rzeczywiście jakieś właściwości pielęgnacyjne ma. Co do trwałości,przyznam szczerze ciężko mi orzec, wszystko zależy od wielu czynników, co użyje pod, co robię, ale wydaje mi się całkiem dobra,nie świece się po nim po godzinie a nawet po kilku godzinach, zobaczymy jeszcze jak sprawdzi się latem. Na pewno nie jest to puder tuszujacy niedoskonałości,kupując go należy nastawić się na puder transparentny z lekką domieszką barwnika tonującego skórę,ale na pewno pory nie rzucają się tak w oczy, a skóra wydaje się gładsza. Myślę,że rozejrze się jeszcze po ofercie Vipery żeby znaleźć coś dodatkowo w kamieniu do torebki (jednak wygodniej), kupuje ich produkty rzadko,ale zawsze jakoś tak trafię,że to co kupię mi odpowiada,to chyba trochę niedoceniana marka,myślę,że warto się nad nią pochylić. Do tego nie ma wygórowanych cen i całkiem fajne składy. Ma kilka wad,ale dla mnie to puder na 5-.
    33 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Susyjo
    5 / 5
    6 kwietnia 2020 o 12:48
    Świetny puder w bardzo dobrej cenie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ma wszystko to co obiecuje producent. Jest odpowiedni dla cery dojrzałej i suchej. Wygładza, rozświetla nie podkreśla zmarszczek. Nie tworzy efektu maski. Mógłby być bardziej trwały, ale można spokojnie po kilku godzinach poprawić nim makijaż. Ma fantastyczny i bardzo delikatny różany zapach. Kratka dozująca zapewnia wygodną aplikację. Wolę jednak nakładać go pędzlem do pudru a puszek służy aby puder nie wysypywał się.
    Zalety:
    • Nie podkreśla i wygładza zmarszczki.
    • Nie wysusza
    • Nie tworzy maski
    • Zapach
    • Opakowanie
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 czerwca 2023 o 20:04
    Promienne utrwalenie makijażu z aromatem róży w tle...
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Dobry puder sypki potrafi pięknie wykończyć oraz utrwalić makijaż,wiele więc tak naprawdę od niego zależy. Mam w swych kosmetycznych zasobach tego typu kosmetyki z różnych pólek cenowych, również tych droższych jak Lara Mercier, Chanel, Eris ,Sensai i ten niepozorny puderek w platkikowym pudełeczku za dziesiątki złotych mniej, wcale nie odbiega od nich jakoś znacznie, a od niektórych jest może nawet fajniejszy (oczywiście, zależy też czego oczekujemy od pudru sypkiego). W opakowaniu proszek ma różowy odcień, na twarzy natomiast jest zupełnie transparentny, nie zmienia koloru podkładu. Jest drobniusieńko zmielony, przyjemnie satynowy w dotyku. Posiada miły dla nozdrzy, różany aromat, który dość szybko jednak ulatnia się ze skóry. Najczęściej nakładam go blenderem, lub dużym pędzlem delikatnie omiatając nim twarz. Puder pozostawia na twarzy satynowo-świetliste wykonczenie. Utrwala makijaż na długi czas. Jest świetny dla przesuszonej skóry, gdyż nie matowi, ani nie przesusza jej dodatkowo. Cery tłuste mogą więc sobie go odpuścić, gdyż się u nich nie sprawdzi. Makijaż po jego zastosowaniu jest ujednolicony, cera wygląda zdrowo, naturalnie i promiennie. Puder jej nie zapycha, nie powoduje efektu maski, nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w załamania cery. Ładnie wygładza i rozświetla buźkę, przez co ta wygląda po prostu naturalnie. W małych ilościach recenzowany nadaje się również pod oczy, ładnie wygładzając oraz rozświetlając tą delikatną partię twarzy. Kosmetyk odkryłam przypadkiem, ale już wiem,że zostanie ze mną na dłużej, a jego małe, lekkie opakowanie poleci ze mną na urlop w wakacyjnej kosmetyczce:)
    W drogerii internetowej
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 września 2024 o 14:50
    Jeden z ulubionych w obecnie pudrów.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie lubię matowego wykończenia w makijażu ale zawsze czymś chcę utrwalić podkład. Ten puder sprawdza się świetnie bo utrwala naprawdę w porządku, ale nie jest matowy, wykończenie jest raczej satynowe. Nie przesusza suchej skóry, na pewno docenią go cery dojrzałe. Odcień jest raczej uniwersalny, używam go na mocno oliwkowej cerze i nie odznacza się zupełnie. W ogromne upały nie daje niestety rady, ale to tylko kosmetyk i nie oczekuję cudów w ponad 30 stopniach.
    Zalety:
    • kolor, opakowanie, wykończenie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 kwietnia 2024 o 20:18
    Całkiem ok różowy puder
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Puder kupiłam, aby używać go pod oczami. Potrzebowałam czegoś co wygładzi mi skórę pod oczami, ale nie będzie wyglądał sucho i nie będzie bielił. Moja skóra pod oczami jest raczej cienka, z pierwszymi oznakami starzenia i drobnymi zmarszczkami. Cienie raczej mam niewidoczne, chyba że mam nieprzespaną noc albo piję za mało wody. Puder spełnia swoją funkcję - ładnie leży, nie bieli, wygładza. Lubię też jego zapach. Natomiast nie podpasował mi przy użyciu na całej twarzy - wygląda sucho i wysusza skórę. Do tego miałam dziwne wrażenie, że on się nie przykleja do skóry, tylko tak na niej jakoś dziwnie siedzi. Puder jest w porządku, ale nie jest jakiś wybitny. Produkt jakich wiele na rynku.
    Zalety:
    • ładnie leży pod oczami
    • nie bieli
    • jest wydajny
    • ładny zapach
    • ma taką przyjemną bardzo zmieloną fiormułę
    Wady:
    • nie sprawdził się u mnie na całej twarzy - wyglądał sucho i nie przykleił sie do skóry, tylko tak na niej leżał
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne