Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.

Zawiera: Glinka zielona, Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii, D-panthenol

Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

Tania maska z glinką

Używam maski raz w tygodniu aby zmniejszyć i złagodzić trądzik. Jestem już po okresie dojrzewania , ale nadal mam problem ze skórą. Produkt jest łatwo dostępny i wart swojej ceny. Ściąga skórę i zmniejsza zmiany trądzikowe, trochę normalizuje. Jest to bardzo delikatne działanie. Łatwy w użyciu i usunięciu.

dobra

Bardzo lubię tą maseczkę, mam cerę skłonną do wyprysków, potrzebuję maseczki, która pomoże mi je zniwelować, ale nie wysuszy mi skóry i to jest właśnie ten produkt. Maseczka ma dziwny kolor i zapach, ale można się do tego przyzwyczaić, nakładam ją na wcześniej oczyszczoną skórę pędzelkiem.
Konsystencja jest w porządku, nie spływa z twarzy.
Maseczka daje uczucie odświeżenia i czyszczenia, lekko podsusza mi wypryski, które mam na twarzy, pomaga to w szybszym gojeniu. Plusem jest niska cena i dostępność.

Niezły

Maseczkę kupiłam, ponieważ mam problemy z trądzikiem. Nie widzę spektakularnej różnicy, ale fajnie oczyszcza pory. Przed aplikacją jej robię parówkę i trzymam dłużej niż na etykiecie. Efekt jest fajny.

Niewypał

Maska nie działa, a wręcz jej działanie jest przeciwne do tego co pisze producent. Dodatkowo bardzo ciężko się znywa. Nie kupie tej maseczki ponownie i nawet nie wiem czy zuzyje całą tubie. Cenie sobie markę ziaja ale to jest niewypał.

Tanie, a dobre

Używałam tej maseczki za czasów szkolnych z jakieś 10 lat temu. Z tego co pamiętam dobrze oczyszczała twarz, ale wypryski raczej nie działało. Była tania, ale na kilka razy wystarczyła.

Fajna maska.

Nie uczula, fajnie się przy niej odprężyć. Nie jest zbyt wydajna. Trochę pomaga mojej córce z trądzikiem ( skutek dojrzewania). Jest bardzo tania. Opakowanie - jest dobrze wykonane i estetyczne, ale pod koniec maski ciężko z niego coś wycisnąć.

W porządku

Używałam tej maseczki w czasach szkolnych. Bardzo miło ją wspominam. Maseczka zostawia twarz miękką i zmatowioną. Nie zauważyłam poprawy zmian trądzikowych, ale nie używałam jej systematycznie, jednakże używając raz w tygodniu moja twarz była zmatowiona i przyjemnie miękka. Maseczka delikatnie wysuszała skórę.

dobra maska dla młodej cery

Maska ma postać zielonego kremu (w końcu zawiera zielona glinkę), który dobrze rozprowadza się na skórze. Zamknięta jest w wygodnym w użyciu opakowaniu - spłaszczonej zamykanej "na klika" tubce, z której łatwo wydobyć produkt, i która zajmuje mało miejsca na półce. Przyjemnie się jej używa, bo na twarzy nie zasycha na wiór. Ma delikatny, ale przyjemny zapach. Jest też wydajna.

Jeśli chodzi o działanie, trochę ściąga skórę i zmniejsza pory, trochę normalizuje i zmniejsza zmiany trądzikowe, trochę normalizuje. Zasadniczo robi więc swoją robotę, ale jej działanie nie jest zbyt silne. Mogłaby działać silniej.

Na plus jest cena maski i jej ogólna dostępność. Nie zauważyłam też aby maska uczulała lub podrażniała skórę.

Ogólnie jest to dość dobra maska, najlepiej nadająca się dla młodej cery walczącej z wypryskami i trądzikiem.

sama nie wiem

Maseczkę kupiłam razem z peelingiem enzymatycznym Nuno.
Nie jest to typowa glinka, ktora zastyga na twarzy. Nie oczyszcza tak porządnie jak typowe maseczki z glinką. Daje raczej doraźny efekt. Delikatnie zwęża pory i wyrównuje koloryt. Czasem smaruję nią na noc krostki, po nocy są zdecydowanie mniejsze i zaleczone.

Całkiem niezła

Korzystam z tej maseczki już dosyć długo, chyba bardziej z przyzwyczajenia. Ani rewelacyjna ani taka zupełnie najgorsza. Taka z średniej półki. Łagodzi drobne zmiany trądzikowe i podrażnienia, nawilża. Po jej użyciu ma się przez jakiś czas uczucie ściągnięcia. Delikatnie matuje skórę. Nie uczula.

Słaba

Bardzo delikatna maseczka z zieloną glinką u mnie się totalnie nie sprawdziła. Raczej nie wysuszająca. Ładny zapach i nic więcej. Dla niezbyt problemowych młodych cer. Dla mnie za słaba przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do trądziku i różnego rodzaju zmian skórnych.

W porządku

Nie jest to maska wysuszająca, jakie zazwyczaj są produkty z zielonej glinki, co dla jednych może być zaletą, a dla innych wadą. Jest również delikatna i pomaga cerze trądzikowej, która nie ma poważnych wyprysków. Ładnie łagodzi podrażnienia.