Tołpa, Dermo Face, Sebio, Maska czarny detox (nowa wersja)

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Maska czarny detox (nowa wersja)

Zapewnia potrójny detox i silne oczyszczenie dzieki borowinie tołpa, weglowi aktywnemu i białej glince. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, które skóra gromadzi przez cały dzień. Normalizuje prace gruczołów łojowych. Koryguje niedoskonałości takie jak grudki, krostki i zaskórniki. Zwęża rozszerzone pory i zmniejsza ich ilość. Redukuje zaczerwienienia i przywraca równomierny koloryt. Nie powoduje uczucia dyskomfortu i ściągnięcia. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, nawilżoną i matowa.

w tubie, w saszetce
klasyczne
młoda, tłusta, trądzikowa, mieszana
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, antybakteryjne, matujące, oczyszczające, nawilżające
bez parabenów, bez silikonów

Najlepsza oczyszczająca

Żadna inna maseczka nie dała mi takiego uczucia czystej twarzy jak ta. Efekt utrzymuje się przez dłuższy czas, skóra jest skutecznie oczyszczona z sebum. Naprawdę świetna maseczka, szczególnie do skóry tłustej i mieszanej.

Maseczka oczyszczająca to jedna z moich ulubionych bo dzięki niej moja cera nabiera promiennego wyglądu

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka". Posiadam cerę jasną.

••• W skrócie •••
Maseczkę stosowałam według potrzeb i na mojej skórze trzymałam ją około 10 minut. Po tym czasie spłukiwałam letnią wodą a efekt jaki otrzymałam był jak najbardziej satysfakcjonujący. Co najbardziej mnie w niej urzekło? Chyba wszystko, bo widoczne efekty sprawiły, że nie znam drugiej takiej. Maseczkę używałam regularnie przez dwa miesiące, dwa razy w tygodniu.

[ZALETY]:
+ Rewelacyjnie oczyszcza skórę
+ Nie powoduje podrażnienia -nawet przy mojej wrażliwej cerze
+ Wyrównuje koloryt cery a zaczerwienienia znikają
+ Wygładza skórę
+ Matowi skórę w pozytywnym słowa znaczeniu
+ Nie daje uczucia ściągnięcia
+ Minimalizuje rozszerzone pory
+ Promienny wygląd
+ Skóra jest miękka
+ Wydajna
+ Łatwo się zmywa

[WADY]
Nie znalazłam.

Uwielbiam!

To najlepsza maseczka oczyszczająca jaką miałam. W użyciu mam już drugie opakowanie. Doskonała. Wydajna, pięknie kremowa, o specyficznym zapachu, który mój nos lubi.

Jak to w przypadku maseczek opartych na glince, maska dość szybko zastyga na twarzy. Zawsze spryskuję ją wtedy tonikiem lub wodą różaną.
Nie podrażnia, nie powoduje żadnego zaczerwienienia. Nie czuję żadnego dyskomfortu mając ją na twarzy.

No i działanie. Doskonałe!
Daje mi efekt wow - za każdym razem. Skóra jest gładka, pięknie oczyszczona, jaśniejsza. Uwielbiam to. Lubię przed nałożeniem tej maseczki zrobić ich enzymatyczny peeling. Dla mnie to perfekcyjny duet.
Kocham. Maska ma już stałe miejsce w moim zbiorze kosmetycznym.

Polubiłam się z nią

Bardzo fajna i wydajna maska, idealna na cery tłustej, zanieczyszczonej i z rozszerzonymi porami. Bardzo fajnie matuje, a jednocześnie nie wysusza cery. Świetnie oczyszcza, cera jest jaśniejsza, zdrowsza, miękka.
Kosmetyk ma świetną cenę w stosunku do wydajności. Na pewno będę do niego chętnie wracać.

Silne oczyszczenie i ujarzmienie cery mieszanej i tłustej.

Pamiętam jak podczas zakupów w Rossmann zobaczyłam ten opis: potrójny detox i silne oczyszczenie, więcej nie czytałam, produkt wylądował w koszyku.
Pielęgnacja i porządne oczyszczenie skory twarzy to dla mnie bardzo ważny etap w pielęgnacji. Spowodowane jest to tym że mam cerę mieszaną, codziennie obciążoną makijażem.
Od produktów wymagam dogłębnego oczyszczenia, odżywienia, regeneracji.
Kremy i serum przeciwzmarszczkowe są nieodłączne w moim rytuale wieczornym.

Producent obiecuje nam, że produkt zapewnia potrójny detox i silne oczyszczenie. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, które skóra gromadzi przez cały dzień. Normalizuje prace gruczołów łojowych. Koryguje niedoskonałości takie jak grudki, krostki i zaskórniki. Zwęża rozszerzone pory i zmniejsza ich ilość. Redukuje zaczerwienienia i przywraca równomierny koloryt. Nie powoduje uczucia dyskomfortu i ściągnięcia. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, nawilżoną i matowa.

W składzie znajdziemy:
-Borowinę, która wspomaga proces regeneracji naskórka, zwalcza wolne rodniki, łagodzi podrażnienia, pielęgnuje skórę, odtoksycznia, regeneruje, działa antyoksydacyjne
-Węgiel aktywny, który detoksykuje, działa przeciwtrądzikowo, redukuje wydzielanie sebum i oczyszcza
-Kompleks siarczanu cynku, który reguluje wydzielanie sebum , redukuje podrażnienia i rozwój trądziku, przyspiesza gojenie zmian trądzikowych, łagodzi stan zapalny, redukuje ilość i wielkość niedoskonałości, reguluje wydzielanie sebum
-Biała glinka, która zawiera cenne mikroelementy i sole mineralne, wykazujące działanie ściągające, zabliźniające i przeciwzapalne, delikatnie oczyszcza, nie pozbawia skóry bariery ochronnej, absorbuje nadmiar sebum, ujędrnia i demineralizuje, nadaje zdrowy odcień skórze.

Produkt znajduje się w smukłej aluminiowej tubce o pojemności 40ml
Takie opakowanie nie zasysa powietrza i bakterii. Dzięki temu jest on dłużej bezpieczny i można go zużyć do końca.
Zakrętka dobrze zamyka produkt, nie uszkadza się z biegiem czasu użytkowania. Całość wykonana jest solidnie, nic się nie wylewa, nie pęka.
Tak wykonane opakowanie jest bardzo wygodne w czasie wyjazdu. Możemy być spokojni że nic nie pęknie, nie zbije się, nie wyleje.

Szata graficzna czarno-żółto-zielona, typowa dla Tołpy. Osobiście bardzo mi się podoba. Jest rzucająca się w oczy, ale nie znajdziemy w niej tanich czy krzykliwych grafik, napisów.
Na tubce przedstawione są podstawowe informacje na temat produktu, znajdziemy opis ogólny, działanie, skład. Wszystkie informacje przedstawione są w uporządkowany sposób.

Konsystencja jest średnia, nie za gęsta nie za wodnista. Dobrze wydobywa się z opakowania, jak i bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, nie spływa podczas aplikacji.

Zapach typowo glinkowy. Nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje łzawienia oczu. Osobiście lubię zapachowe produkty pielęgnacyjne, ten do niech nie należy. Wiem że dużo osób nie może lub nie chce mieć perfumowanych produktów, dlatego zapach nie wpływa na moją ocenę, chyba że produkt byłby śmierdziuchem wtedy ostrzegałabym nawet w tytule :)

Maseczkę stosowałam regularnie co 3ci dzień przez 2 miesiące. Nakładałam ją po dokładnym demakijażu na oczyszczoną twarz, omijając okolice oczu. Pozostawiałam ją na ok. 15 min. do momentu wyschnięcia, a następnie spłukiwałam letnią letnią wodą. Dobrze schodziła podczas spłukiwania, nie pozostawiała jakichkolwiek grudek czy trudnych do zmycia pozostałości.
Twarz już po pierwszym użyciu była dogłębnie oczyszczona, miękka w dotyku. Było czuć mega odświeżenie i gotowość do przyjęcia kolejnej pielęgnacji.

Po 2ch miesiącach regularnego stosowania byłam zadowolona z osiągniętych efektów. Moja twarz była gładka i miękka w dotyku. Po każdym demakijażu czuć było oczyszczenie i lekkość na twarzy.
Wydzielanie sebum było zmniejszone dzięki czemu makijaż dłużej wyglądał na świeży. Koloryt został wyrównany.
Jeśli mamy jakieś krostki na twarzy, zostaną one ''wysuszone'' i znikają po krótkim czasie stosowania maseczki.
Przez ten czas stosowania produkt nie wywołał żadnych działań niepożądanych, takich jak obciążenie skóry, wywołanie jakiegokolwiek podrażnienia, pojawienia się niedoskonałości.

Produkt jest bardzo wydajny, 40ml maseczki pozwoli nam na wielokrotne użycie.
Cena regularna w hebe to 37zł.

Reasumując, produkt bardzo skuteczny dla cery która wymaga silnego oczyszczenia, zmniejszenia wydzielania sebum, przywrócenia równomiernego kolorytu. Produkt bardzo wydajny.

Reguluje wydzielanie sebum

Konsystencja maski jest kremowa, barwa lekko zielona, szara, natomiast w kwestii zapachu przeważa właśnie aromat białej glinki. Po nałożeniu na cerę, należny pilnować, aby nie doprowadzić jej do wysuszenia, ja dodatkowo zwilżam ją mgiełką do twarzy.

Po jej zmyciu, mam przede wszystkim wspaniałe uczucie odświeżenia i oczyszczenia cery. Ostatnio mam problem z przetłuszczającą się cerą, po kilku godzinach w makijażu bardzo się "świece". Po aplikacji tej maski, przez pierwsze 3 dni nie mam tego problemu, cera jest przyjemnie matowa, zgodnie z obietnicą producenta maseczka normalizuje prace gruczołów łojowych. Co za tym idzie, zauważyłam na mojej cerze mniej pojawiających się niedoskonałości. Moje pory również zyskały na wyglądzie i nieco się zmniejszyły, problem zaskórników również się zmniejszył.
Ogromny plus za to, że maseczka nie wysusza i nie ściąga cery, a także nie powoduje podrażnień.

polecam

Tołpa to jedna z moich ulubionych marek kosmetyków - wszystko u nich gra: opakowania, szata graficzna, a przede wszystkim działanie i zapachy! Szeroko rozumiany ruch eko oraz zero waste dodatkowo na plus.
Praktycznie każdy jeden kosmetyk, którego używałam ma super zapach, a przy tym nie powoduje żadnych podrażnień.

Maska spełnia swoją rolę, fajnie ujednolica twarz, oczyszcza. W moim przypadku sama maska nie oczyści porów i skóry, bo taki jej urok - stosuję różne kombinacje.

Opakowanie jest wygodne, maska ma szary kolor i bardzo fajną konsystencję, która powoduje, że łatwo jest zaaplikować produkt. Bardzo podoba mi się cienka końcówka, przez co łatwo jest wycisnąć odpowiednia ilość produktu.

Dobra maseczka

Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, zdarzają mi się nieduże wypryski. Jestem zadowolona z tej maseczki. Po jej użyciu skóra rzeczywiście ma bardziej jednolity koloryt, jest oczyszczona, a pory są zwężone. Maseczka jest dosyć wydajna i ma całkiem dobrą cenę. Niewykluczone, że jeszcze po nią wrócę.

Zawód

Zwód dlatego, że po komentarzach tutaj liczyłam na coś super i widoczny efekt, a jest średnio. Po pierwsze producent powinien informować, aby po nałożeniu spryskiwać maskę wodą, aby nie zaschła. Ja nie wiedziałam o tym i nie zwilżałam i efekt był równy ZERO. Jak zaczęłam zwilżać to od razu lepiej. Choć nie idealnie, ale widocznie lepiej. Ale wciąż to nie jest jakoś powalające. Także bez zachwytu, za tę cenę warto szukać lepszej maski. Nie wiem czy kupię ponownie.

Jedna z lepszych oczyszczających maseczek

Od dawna szukałam maseczki oczyszczającej takiej w jednorazowym opakowaniu, jednak nic nie wpadło w oko dlatego zdecydowałam się na Tołpa czarny detox. Maskę kupiłam w cenie promocyjnej.

Moja cera jest mieszana, wrażliwa. Posiadam tendencje do przetłuszczania się w strefie T, zaczerwienień oraz posiadam widoczne rozszerzone pory. Niedoskonałości pojawiają się raz na miesiąc i nie są uciążliwe aczkolwiek potrzebowałam oczyszczenia. Codziennie wykonuje makijaż, dlatego zwracam uwagę na czystą skórę.

Maseczka w tubce sprawdza się znakomicie. Po nałożeniu jej na twarz z ominięciem okolic oczu pozostawiam na około 10 minut i zmywam letnią wodą. Efekt jaki otrzymuje to oczyszczona cera ale również wyrównany koloryt cery, wygładzenie i zminimalizowanie rozszerzonych porów.

Maskę używam około 2 razy w tygodniu przy wieczornej pielęgnacji i po dwóch miesiącach mogę powiedzieć, że stała się moją ulubioną i chętnie powrócę.

mocna

Maseczka jest naprawdę mocna i skuteczna. Jeżeli macie problem z zaskórnikami otwartymi, musicie koniecznie ją wypróbować.

Jak ma markę przystało, mamy metalowe opakowanie, które nie zasysa powietrza i sprawia, że produkt dłużej pozostaje świeży.

Maska ma szary kolor, gęstą konsystencję, która wystarcza na długo i łatwo się nakłada. Nie ma problemu ze spłukiwaniem.

Maska jest naprawdę bardzo mocna, dlatego przy cerach mieszanych, zalecam stosować ją jedynie w strefie T lub w miejscach występowania zaskórników.

Po kilkunastu minutach skóra jest bardzo dobrze oczyszczona, wygładzona i rozświetlona. Maska dobrze radzi sobie z wągrami, znacząco obniżając ich widoczność. Przy regularnym stosowaniu pozwala też oczyścić głębiej skórę i wyregulować produkcję sebum.

Maseczka na 'te dni'

Przed okresem wychodzą mi delikatne wykwity skórne na twarzy i szyi. Ta maseczka jest na to idealna. Delikatnie łagodzi zaczerwienienia wokół wykwitów i nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Zwęża pory i zbiera nadmiar sebum. Lubię używać jej zaraz po peelingu enzymatycznym, wtedy efekt jest jeszcze lepszy.