Revolution Beauty (Makeup Revolution), Flawless 4, Ultra Eyeshadows, 32 Ultra Professional Eyeshadows (Profesjonalna paleta 32 cieni do powiek)

Nasza najnowsza odsłona paletki z serii Flawless palette. Nasza najnowsza 4 paletka oferuje 32 odcienie. Mieszanka cieni matowych i błyszczących, od naturalnych odcieni, po mocne, ciemne smokey eyes.

prasowane
paletki cieni
Efekt
brokatowe, satynowe, matowe

Czasami używam, ale...

... szału nie ma.
Podobnie jak też nie mam też wymagań względem cieni do powiek. Nie umiem ich blendować i nie jest mi to do niczego potrzebne - ot, ciapam sobie zazwyczaj jeden, czasami dwa (góra: trzy) cienie i to wszystko. Pozostawiają na powiece naturalny efekt i to mi bardzo odpowiada.

bardzo ładne, eleganckie, porządnie wykonane, trudne w zachowaniu czystości, ale za to łatwe w umyciu. Cienie zabezpieczone folijką, na której widnieją ich nazwy (bardzo ujmujące, skądinąd nazwy).

Aplikacja:
raczej tępa... cienie są twarde i dość mocno sprasowane, więc nie spodziewajmy się, że nakładanie będzie łatwe i przyjemne. W zamian za to nie zauważyłam, żeby się obsypywały.

Kolory:
niby szeroki wybór, a tak naprawdę nie ma za bardzo w czym wybierać, bo wszystkie są do siebie zbliżone; nie każdy też mi pasuje.

Pigmentacja:
taka 'se'... cienie są dość smętne - przydymione i przybrudzone. Siedzą na powiece gdzieś tak w okolicach 8 godzin.

Paletka dla niewymagających... lub wizażystek, które potrafią wykonać cudo mając do dyspozycji produkt o średniej lub słabej jakości.

Świetna paleta

Paleta zawiera aż 32 cienie, dzięki czemu możemy wykonać wiele różnych makijaży. Kolory cieni różnią się od siebie, choć niektóre są do siebie zbliżone. Są bardzo dobrze napigmentowane, niektóre lekko się osypują podczas aplikacji. Jednak gdybym miała wybrać najlepszą z palet, które posiadam to ta zdecydowanie by nią była. Jest idealna dla każdej kobiety. Zarówno dla tej, która uwielbia stonowane kolory jak i dla tej, która uwielbia blask na oku. Cienie nie rolują się, idealnie utrzymują się na oku.

Jeśli miałabym mieć jedną paletkę cieni to byłaby ta

Tak jak w tytule. Właściwie to jest moja jedyna paletka cieni. Kolory są kompletne (zawiera zarówno kolory jasne, jak i przejściowe aż do czarnego), umożliwiają stworzenie makijażu zarówno na co dzień, jak i bardziej wieczorowego, jednak raczej dla osób, którym ta brązowo-różowo-pomarańczowa kolorystyka odpowiada (choć są też chłodne fiolety).

Dość dobrze się blendują między sobą (z paroma wyjątkami), błyszczące cienie również dobrze się nakładają.

Co do trwałości bez bazy, to nie mogę się wypowiedzieć - uważam, że dobra baza to podstawa, ale nigdy nie miałam z nimi problemu.

Dla początkujących

Paletkę mam od bardzo bardzo dawna, i tak jak w tytule : jest idealna dla początkującej, niewprawionej ręki. Nie da się zrobić nią sobie krzywdy, bo nie jest przepigmentowana. Duża różnorodność kolorów, cienie trzymają się bez bazy cały dzień, ale niestety niektóre są do siebie tak podobne, że zlewają się na powiece. Błyski bardzo ładne, delikatne, szczególnie dobrze wyglądają na powiekach kobiet dojrzałych, bo nie podkreślają załamań. Paletka nadaje się również do konturowania, rozswietlania twarzy czy dodawania delikatnego różu na policzkach.

Super są

Paletkw cieni jest bardzo wygodna w użyciu, koloryvsa piękne napigmentowane, utrzymują się bardzo długo cena jest dość wysoka bez promocji, warto kupić

Nie mam zastrzeżeń

Paleta jest cudowna, szeroki wybór kolorów daje nieograniczoną ilość makijaży oka ???? Brokaty są przepiękne i nałożone na primer bardzo dobrze trzymają się oka. Cienie łatwo się blendują, osypują się minimalnie. Dodatkowym atutem jest ogromne lusterko

Cienie z zeszłej epoki.

Paleta Flawless 4 zachęca dużą ilością kolorów. Odcienie takie były do niedawna bardzo modne (ciepłe kolory), ale wiele z nich można nadal używać. Kolorystycznie paleta jest bardzo przemyślana- duża ilość matowych cieni, zaczynając od matowych beży po ciemne brązy do przyciemnia kącików. Znajdziemy w niej również cały rząd cieni błyszczących. Tak więc mogłoby się wydawać, że paleta ta będzie idealna zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia.

Niestety poza kolorystyką oraz dużym lusterkiem paleta nie ma nam dużo do zaoferowania. Cienie są bardzo suche, mocno się osypują, nie chcą ze sobą łączyć, tworzą plamy, brzydko się rozcierają. Podczas rozcierania mocno tracą na intensywności. Praca z różowymi odcieniami z palety jest praktycznie niemożliwa.
Trwałość cienie niesie również wiele do życzenia. Podczas dnia cienie "gubią" swój kolor, wyglądają blado, osypują się mimo lepkiej bazy.

Sama zaczynałam swoją naukę na tej palecie, jednak jest ona trudna w pracy i może zniechęcać.

Paleta cieni jest fajna ponieważ ma duży wybór kolorów, ładnie prezentują się na powiece, swietnie się blendują przy robieniu przejść, z bazą trzymają się na prawdę długo, nie rolują sie, mają ładne opakowanie i są nawet wydajne. Dodatkowo są one w kilku wersjach kolorystycznych. Cena jest ok

największym plusem jest dla mnie ilość jasnych cieni

paletkę otrzymałam na urodziny.
W śodku znajdziemy połączenie cieni jasnych i ciemnych. Jedna z nielicznych paletek, gdzie tych jasnych cieni jest tak dużo. Zazwyczaj jest ich z 2 max 3 jak na taką ilość. A ja jakoś zawsze najszybciej właśnie te jasne zużywam ;/
Jeżeli chodzi o pigmentację - nie jest tak mocna jak w czekoladkach, ale na codzień wystarczy.
Cienie na bazie trzymają się cały dzień.
W miarę dobrze się je aplikuje i łączy ze sobą. Ale nie jest to hit tej marki.

Revolution make-up London Flawless 4

Paleta cieni Make-up Revolution London.W paletce zakochałam się od pierwszego wejrzenia zobaczyłam ją u siostry i od razu zamówiłam taka sama.Mega duża ilość kolorów bardzo ciekawych kolorów.Mozna stworzyć ciekawy makijaż. Codziennie coś innego. To była pierwsza duża paleta na której ćwiczyłem moje makijaże. Ciebie są trwałe.Nosilam.je po 12 godzin w pracy i nie zcieraly się z powiek.Mogloby być więcej jasnych cieni. Są nie drogie i dostępne w wielu drogeraich
Fajne opakowanie z lusterkiem.plastikowa obudowa.Cienie spadły mi Ale niepokruszy się ani razu.

słaba trwałość

Paletka robi wrazenie jak wszystkie z Revolution, piekne kolory, bardzo uniwersalna, mam ja juz prawie rok. Zauwazylam że bardzo szybko cienie się ścierają, byłam pewna że to wina moich oczu i skóry z która długo miałam problem, i nawet po profesjonalnym makijazu cienie dosc szybko sie ścierały, paletki używałam bardzo często aż kilka dni temu użyłam innych nieco lepszych cieni, i co? okazało sie że to nie wina mojej skóry tylko właśnie palety. Po nałożeniu cienie wyglądają na prawdę ładnie, ładny pigment, ale co bym nie robiła po 3 godzinach na srodku powieki juz cieni nie ma.

Piekne kolory, srednia jakosc

Paleta ma piekna game kolorystyczna, cena jak za taka ilosc cieni jest rowniez bardzo przystepna. Opakowanie jest ladne, z duzym lusterkiem. Trawlosc cieni jest mocno srednia, troche trzeba sie "namachac" zeby uzyskac ladny efekt na powiecie. Po kilku godzinach nieco sie roluja. Ta marka ogolnie kusi ladnymi kolorami za niewielka cene ale mialam od nich juz 3 paletki i mam wrazenie ze wszystkie sa bardzo przecietne, trwalosc i jakosc taka sama, bez szalu. Sa wydajne bo leza w mojej szafce juz dlugi czas ale nie maluje powiek na co dzien. Raczej juz nie siegne wiecej po paletki tej marki, chyba wole nieco dolozyc i miec odrobine lepsza jakosc. Ale na pewno sa ciekawe do wyprobowania.