Shot, DNA, Hair Color Cream with Collagen (Farba permanentna do włosów z kolagenem)

Intensywna koloryzacja o perfekcyjnym kryciu siwych włosów!Odżywcza farba permanentna z kolagenem oraz kompleksem MFA (proteiny roślinne, wyciąg z zielonej herbaty i trzciny cukrowej), liposomami, witaminami A, C, E, gliceryną i ochronnymi olejkami. O działaniu nawilżającym i ochronnym. Zastosowanie mikro cząsteczek pozwala na aktywowanie pigmentów przy bardzo niskiej zawartości amoniaku i nisko zasadowym pH, a zatem koloryzacja przebiega bez żadnych uszkodzeń włókna włosa, gwarantując intensywny, jednolity, naturalny i długotrwały kolor oraz całkowite pokrycie siwizny. Z koloryzacji na koloryzację, dzięki systemowi stopniowej regeneracji, farba DNA Color pozostawia włosy naturalnie piękne i cudownie błyszczące.
Bogata paleta kolorów aż 124 odcieni.
Proporcja mieszania 1:1,5 (superblondy 1:2,5)
Do mieszania z emulsjami utleniającymi Shot DNA: 3,6,9,12 %
długotrwały i intensywny kolor – całkowite pokrycie siwizny – bogaty kompleks odżywczy – kolagen i kompleks MFA.

MG11

To moje kolejne farbowanie tą marką i jestem bardzo zadowolona. Przerzuciłam się na shota ze względu na pojemność i przystępna cenę.
Nie dusi podczas farbowania a po nim włosy są miękkie, niezniszczone i ładnie kwiatowo pachną.
Farbowalam na wodzie 9 a kolor wyjściowy był na poziomie 8