Frank Body, Cacao Coffee Scrub (Peeling do ciała)

Frank Body, Cacao Coffee Scrub (Peeling do ciała)

Teraz możesz zarówno mieć ciastko, jak i używać go do peelingu.
Mój bogaty w przeciwutleniacze peeling kakaowo-kawowy do ciała usunie wrażenie szarych zimowych dni, dając w zamian miękką i jędrną skórę.

odświeżający, ujędrniający, oczyszczający, nawilżający
zapachowa
w saszetce
gruboziarniste

Fantastyczny!

Peeling jest zapakowany w wodoodporną saszetkę która bardzo łatwo się otwiera i szczelnie zamyka po każdym użyciu. Jedno opakowanie wystarczyło mi na jakieś 5-6 użyć. Używałam go raz w tygodniu. Przepięknie pachnie kawą z dodatkiem czekolady. Zapach utrzymuje się na skórze przez długi czas. Peeling fantastycznie nawilża i złuszcza naskórek. Nigdy nie miałam tak aksamitne skóry po peelingu jak po tym. Peeling zostawia lekką warstwę nawilżenia na skórze która nie lepi się i w niczym nie przeszkadza. Jest to uczucie ukojenia i komfortu. Nie ma potrzeby balsamowania się po prysznicu. Cudo warte uwagi. Napewno skuszę się na inne produkty firmy Frank Body. Serdecznie polecam.