Colyfine, Maseczka do twarzy rozjaśniająca

Colyfine, Maseczka do twarzy rozjaśniająca

Maseczka do twarzy Colyfine zawiera ekstrakty z grejpfruta. Oczyszcza, rozjaśnia oraz peelinguje zrogowaciałe warstwy naskórka. Zmniejsza wydzielanie sebum, energetyzuje, zwęża pory i chroni przed działaniem wolnych rodników. W składzie produktu znajduje się
- kozie mleko - ma działanie rozjaśniające, poprawia koloryt.
- aloes - ma działanie kojące, łagodzące, orzeźwiające oraz nawilżające
- alantoina - ma działanie nawilżające, łagodzące, zmiękczające
- witamina E - ma działanie przeciwzapalne, poprawia ukrwienie skóry, antyoksydacyjne, wspomaga leczenie trądziku
- witamina C - chroni komórki przed wolnymi rodnikami, wspomaga ochronę przeciwsłoneczną.

Wykorzystała: kilka próbek

Moja ukochana

Jestem zwolenniczką maseczek,szczególnie tych nawilżających i rozjasniajacych. Mam cerę problematyczna,ale również suchą i podrażniona. Kupiłam ją w hebe za 5,99. Zapach jest przyjemny taki orzeźwiający, konsystencja nie jest tłusta,bardziej jak krem. Maseczka jest bardzo wydajna, z 1 opakowania spokojnie starczy nam na 2-3 użycia. Szczególną uwagę zwracam na to,czy po zastosowaniu skóra mnie nie piecze i tu akurat niczego takiego nie było. Cera jest wyraźnie i dogłębnie nawilżona, naskórek zregenerowany. Nawet niedoskonałości są mniejsze,a wszystkie zaczerwienienia i podrażnienia zniwelowane. Skóra jest odżywiona i promienna. Naprawdę polecam.