IsaDora, Eye Brow Pencil with Brush (Kredka do brwi ze szczoteczką)

IsaDora, Eye Brow Pencil with Brush (Kredka do brwi ze szczoteczką)

Pojemność 1,3 g

Kredka do brwi ze szczoteczką Miękka kredka do brwi ze szczoteczką koryguje kształt brwi. Łatwa w użyciu. Idealna dla uzyskania naturalnego efektu. Wodoodporna. Można ją ostrzyć temperówką IsaDory do małych konturówek. Koryguje kształt brwi. Należy malować kredką małe, krótkie linie. Dla uzyskania lepszego efektu należy wyszczotkować brwi. Zawiera: wosk japoński, witaminę C i E.
Kosmetyk bezzapachowy, testowany klinicznie.
Kredka IsaDora jest dostępna w 5 odcieniach.

Jest świetna

Bardzo lubię kredki i pędzle z tej firmy
Nie należą do najtańszych ale są super
Kredka wraz z grzebieniem do brwi odpowiednio miękka
W dobrze dobranych kolorach łatwo narysować nią odpowiednio precyzyjny kształt jak i wypełnić

Jest bardzo wydajna więc starcza na długi okres czasu
Jest trwała nie rozmazuje się na brwiach i wygląda bardzo naturalnie
Nawet w trakcie deszczu kredka trzyma się świetnie na brwiach
Opakowanie niczym nie zachwyca jest tradycyjne
Bardzo ja lubię na co dzien

Mega

Kredka jest moim hitem i numerem jeden. Zachwyciła mnie jej jakość. Z łatwością mogę dorysowac pojedyncze włoski. Możemy nadać brwiom perfekcyjny kształt.
Jestem zachwycona że z łatwością można ją zatemperować, nie łamie się i nie kruszy
(jak większość tańszych kredek do brwi). Dzięki szczoteczce możemy rozetrzeć kreskę do bardzo naturalnego looku. Kredka jest trwała nie zmazuje się pod wpływem temperatury. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z jej zakupu i polecam wszystkim którzy na codzień muszą korygować swoje brwi.
Warta swojej ceny z pewnością.

Coś dla mnie

Kredka warta uwagi, daje super efekt. Trwała nie rozmazuje się, wodoodporna , aplikacja jest dość łatwa. Daje naturalny efekt, szczoteczka ładnie rozczesuje, naprawdę warto kupić mimo ceny.

Na pewno warto ją mieć

Wcześniej używałam kredek różnych firm ze średniej półki cenowej. Jednak zawsze było jakieś ale. Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam IsaDorę. Jestem zadowolona z tego produktu. Odcień 22 light brown idealny dla blondynek. U mnie wygląda bardzo naturalnie. Kredka utrzymuje się cały dzień.

Jedna z lepszych

Kredka wpadła mi w oko na promocji-i została na dłużej ;)
Posiadam kolor dark. Pod względem miękkości jest idealna. Łatwo nią manewrować, więc dorysowywanie włosków idzie bardzo szybko-warunkiem jest zatemperowanie jej przed użyciem!
Zaaplikowana wygląda naturalnie, a w ciągu dnia jest wytrzymała i nie rozmazuje się (jak inne kredki do brwi). Jest wydajna i wystarcza na długo, więc cena jest adekwatna do jakości.
Średnio spodobał mi się grzebyk do brwi-jest dosyć twardy. Na szczęście znalazłam na niego sposób-zwilżam go małą ilością wody i jest w porządku.
Co do opakowania-noszę ją w torebce i nigdy się nie połamała

Kredka bardzo na plus, na pewno będę do niej wracać.

I nie opuszcze Cię...

Znalazłam swój KWC do brwi. Mam brzydki zwyczaj skubania i pocierania brwi, co powoduje że czasami mam małe łysinki w miejscu włosków. Tą kredką mogę sobie domalować brakujące fragmenty brwi w taki sposób że nie widać ubytków. Kredka nawet w domalowanych miejscach trzyma sie bez zarzutu. Aż do chwili, kiedy ją - oczywiście - zetrę paluszkami - skubiąc brwi. A i wtedy się nie daje i trzyma dzielnie. Potrafi przetrwać krótkotrwały atak paluszków.
Mam kolor najjaśniejszy - bardzo naturalny dla blondynek.
Jest dość droga, ale warta swojej ceny.

Bardzo wygodne i dobre!

Produkt zdecydowanie warty polecenia. Najpierw rozczesuję brwi grzebykiem, potem lekko nakładam jakby drobne kreski. Nie ma obaw, że jak nałożymy za długą albo gdzieś wyjedziemy to coś się stanie. Gdy użyjemy ponownie szczoteczki pięknie zadziała jak gumka. Tam gdzie będzie trzeba usunie się nadmiar, a tam gdzie nie ładnie rozmaże.

Efekt jest świetny. Delikatnie podrasowane brwi. O coś takiego właśnie mi chodziło. Długo się utrzymuje. Nie muszę poprawiać w ciągu dnia.

Produkt dobrze zapakowany. Wydajny. Pachnie ok. Idealne rozwiązanie by w ciągu minuty mieć ładnie podkreślone brwi.

Dobra kredka do brwi!

Fajna kredka o wrecz idealnej konsystencji.
Nie za miekka , nie za twarda-bardzo ladnie poprawia ksztalt brwi w prosty sposob.
Utrzymuje sie caly dzien. Wyglada naturalnie.
Nalezy ja zawsze dobrze naostrzyc -to warunek :)
Szczoteczka -fajna sprawa jednak jest strasznie twarda,
Owszem robi co ma robic ale dlaczego tak strasznie drapie?
Polecam jak najbardziej ... ale nie wiem czy ponownie kupie bo nie urzekl mnie ten produkt na tyle na ile oczekiwalam.
Kolor-dark-jest swietny!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

najlepsza!

Najlepsza jaką miałam, a bylo tego sporo. Nie tylko kredki, ale i woski, farbki, cienie.... Kredka ma idealna dla mnie konsystencje - ani za twarda, ani za miękka. Na brwiach pozostawia tylko kreseczki imitujące włoski, zadnych innych paprochow. Kolor light brown jest idealny dla blondynek. Wyglada bardzo naturalnie. jest calkiem wydajna, mimo, ze czesto ja temperuję. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Bardzo dobra kredka

Używam już trzeciej takiej kredki i zapewne nie poprzestane na tej ilości. Kredka dobrze się temperuje, jest miekka i bardzo łatwo sie nia umalować. Dodatkowo jest dość trwała i makijaż nie wymaga ciągłych poprawek. Dobrze sprawuje sie również w wysokich temperaturach (na urlopie w ciepłym kraju).

Używam tego produktu od: ok. 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Polecam :)

Trwała, wydajna, cenę da się przeboleć, przy odrobinie wprawy można uzyskać naprawdę ładny, naturalny efekt. Na moim brwiach jest to niemożliwe, ale dla posiadaczek w miarę ładnych brwi wymagających jedynie przyciemnienia i zdefiniowania łuku to będzie bardzo łatwe :)

Używam tego produktu od: ok pół roku

nie trzeba więcej

Odjęłam pół gwiazdki za cenę, ale bez przesady, nie jest znowu aż tak wygórowana.

Jeśli chodzi o produkty do brwi, ten mi starcza za wszystko.
Kredka ma bardzo fajny kolor, nie za ciepły, naturalny, można nię wymalować dokładnie taki efekt, jaki się chce uzyskać.
A grzebyk jest świetnym rozwiązaniem. Widzę po moich brwiach, że im dłużej je czeszę, tym bardziej rosną tak, jak tego chcę ;)

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego