Balea, Soft & Clear, Anti-Pickel Warme Maske (Maseczka rozgrzewająca)

Balea, Soft & Clear, Anti-Pickel Warme Maske (Maseczka rozgrzewająca)

Maseczka termoaktywna SOFT & CLEAR z kwasem salicylowym i cynkiem zapwnia efekt ocieplenia i pełną siłę po nałożeniu. Maseczka natychmiast uwalnia pory z łoju i przeciwdziała skazom i pryszczom. Nadmiar tłuszczu w skórze jest wchłaniany, a skóra jest matowa bez wysuszania. Produkt przebadany dermatologicznie, wegański.

wrażliwa, tłusta, normalna, trądzikowa, mieszana
oczyszczające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, antybakteryjne, nawilżające, wygładzające
w saszetce
klasyczne

najlepsza rozgrzewająca

Maseczka ma dość gęstą konsystencję ale bez problemu nanosi się ją na twarz, a jej kolorek to coś między bielą a szarością.Po otwarciu od razu poczułam bardzo przyjemny zapach co jest jak najbardziej na plus bo przez te kilka minut można też podelektować się tą przyjemną wonią.Jest to maseczka termiczna ale to całe rozgrzewanie jest naprawdę bardzo delikatne i skóra po aplikacji nie była taka buraczana jak przy użyciu maseczki babuszki Agafii (przynajmniej w moim przypadku).Twarz była wyraźnie rozjaśniona,oczyszczona i niesamowicie nawilżona i miękka w dotyku.

Bardzo lubię

Maseczka jest świetna ! Kiedy mam pełno zaczerwienień/krost nakładam ją na 3 minuty na twarz i zmywam letnią wodą. Moja skóra jest oczyszczona, wygładzona oraz miękka w dotyku. Widzę również, że zaczerwienienia sa mniej widoczne. Przez dłuższy czas moja skóra jest oczyszczona. Maseczka składa się z dwóch saszetek jedna saszetka starcza mi na 2 razy. Polecam.