Sukin, Hydrating Mist Toner (Tonik nawilżający - mgiełka)

Sukin, Hydrating Mist Toner (Tonik nawilżający - mgiełka)

Bezalkoholowy tonik z rumiankiem i wodą różaną tonizuje i koi skórę. Pozwala pozbyć się zmęczenia i usuwa ziemisty odcień cery. Mgiełkę używać po umyciu cery lub dla uzyskania ochłody, kiedy skóra jest zszarzała. Można stosować zarówno do twarzy, jak i całego ciała. Idealna podczas gorących dni, długich lotów i spędzania wielu godzin w klimatyzowanym pomieszczeniu.

tonizowanie twarzy
mieszana, odwodniona, wrażliwa, młoda, tłusta
odświeżające, łagodzące, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów
w sprayu
płyn

Zapycha?

Mgiełka jak mgiełka, nie zauważyłam żadnych pozytywów tak naprawdę, jedynie podejrzewam ją o wypryski na mojej cerze, przez co musiałam odstawić. Ogólnie cała ta seria mi jakoś nie służy.

Bardzo dobry toner

Używam tego tonera w mgiełce dwa razy dziennie od paru miesięcy i mogę zdecydowanie potwierdzić, że spełnia swoje zadanie!
Wyrównuje pH skóry i sprawia, że cera jest gotowa na przyjęcie kolejnego produktu, w moim przypadku serum.
Prosty i krótki skład.
Fajne opakowanie, wystarczą 3 psiknięcia aby otulić całą twarz, a do tego ładny zapach.

bardzo dobry produkt

Zamówiłam zachęcona opiniami na forum.
Nie jestem zawiedziona.
Tonik jest fantastyczny.
Dobrze koi skórę i nawilża, ma piękny zapach róży ( rumianku nie wyczuwam ).
Ma wszechstronne zastosowanie, nie tylko jako odświeżacz, ale jako tonik przed nałożeniem kremu. Używałam go głównie na dzień.

Mój ulubieniec

Tonik nawilżający - mgiełka jest w ciemnej plastikowej butelce z rozpylaczem, który jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Rozpyla stałą, średnio-drobną mgiełkę. Najbardziej wyrafinowana cecha tego tonera: jest wolny od alkoholu i parabenów z bardzo krótką i dobrą listą składników takie jak ekstrakty z kwiatów rumianku i wodę różaną, które pomagają łagodzić zmęczoną skórę i są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Dzięki dwóm aktywnym substancjom ten toner został opracowany z myślą o dodatkowym nawilżeniu i można go stosować przez cały rok po oczyszczeniu, przed i po aplikacji makijażu lub w dowolnym momencie, gdy skóra czuje się zmęczona lub sucha i wymaga szybkiego ukojenia. Ma subtelny naturalny zapach róży. Za każdym razem, gdy rozpylam ją na twarzy, zapewnia mojej suchej skórze dodatkowe nawilżenie i sprawia, że ​​czuję się bardzo orzeźwiona. Moja skóra nigdy nie czuje się napięta ani sucha po rozpyleniu tego tonera na mojej twarzy, ponieważ jest bezalkoholowy i nie zawiera żadnych nieprzyjemnych substancji chemicznych. Zadziwiającą wskazówką, którą chciałbym się podzielić, jest trzymanie butelki tego tonera w lodówce, aby natychmiast odświeżyć i ochłodzić skórę w upalne dni.

Ponieważ ten toner jest również dostępny w rozmiarze podróżnym(50 ml), który idealnie nadaje się do długich lotów lub wakacji. Podczas podróży, szczególnie po długich lotach, moja skóra staje się bardziej sucha i podrażniona, dlatego zawsze noszę ten toner ze sobą. Jest tak łatwy w użyciu i idealny, aby uspokoić moją podrażnioną skórę. Możesz również trzymać ten toner w torebce, aby odświeżyć skórę w ciągu dnia, szczególnie gdy Twoja skóra jest narażona na długie godziny w klimatyzowanym otoczeniu.

Absolutnie uwielbiam ten niesamowity toner, ponieważ daje tak wspaniałe rezultaty, czyli chłodną, ​​odświeżoną i nawilżoną skórę.