Balance Active Formula, Vitamin C Power Serum (Serum z witaminą C)

Balance Active Formula, Vitamin C Power Serum (Serum z witaminą C)

Balance Active Formula Vitamin C Power Serum to lekkie serum do twarzy wzbogacone o witaminę C, które świetnie sprawdzi się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a w szczególności cery szarej, zmęczone, pozbawionej blasku z widocznymi przebarwieniami.

Serum zawiera dwa główne opatentowane kompleksy Illumiscin i Stay-C 50, które doskonale rozjaśniają skórę, pomagają zwalczyć przebarwienia, nadając skórze jednolity koloryt. Dodatkowo zapewnia gładszą, jędrniejszą, wyraźnie odmłodzoną skórę.

Struktura
lekkie
emulsja
<50ml
serum
z pompką

Coś z nim nie tak

Serum można stosować bezpośrednio na skórę, lub dodając kilka kropel do ulubionego kremu. Ta druga opcja wydaje mi się lepsza. Serum ma trochę jakby rozwodnioną konsystencje. Stosują go bezpośrednio na buzie możemy odczuć, że mamy trochę lepką skórę, dlatego lepiej dodać go do kremu. Zapachu jako takiego nie ma, raczej jest nie wyczuwalny. praktyczne opakowanie z pipetką ułatwia dozowanie serum. po trzech tygodniach stosowania zauważyłam pierwsze efekty, mało widoczne, ale zawsze. Trzeba dużo cierpliwości i samo dyscypliny, żeby zauważyć efekt. Myślę, że mógłby się sprawdzić przy dłuższej kuracji np. przez pół roku. Serum raczej trzeba szukać na internecie, ja kupiłam go przypadkowo w tk maxx.