Maybelline New York, Volum` Express, Lift - Up Mascara (Tusz pogrubiający i unoszący rzęsy)

Tusz do rzęs zapewniający efekt trzykrotnego pogrubienia rzęs. Pogrubia oraz unosi rzęsy gwarantując wyraźne podkreślenie rzęs. Nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek. Utrzymuje się na rzęsach cały dzień.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Jeden z pierwszych tuszy :)

Tego tuszu używałam jeszcze w liceum i wtedy byłam z niego zadowolona. Był niedrogi, rozdzielał rzęsy, podkreślał je. Ale teraz kiedy wróciłam do niego po czasie jestem zawiedziona. Nie podnosi rzęs jak obiecuje producent i nie wydłuża ich tak jak bym tego oczekiwała. Nie trzyma się też do konca dnia, wyrkusza sie. Ale mimo to sentyment jest :)

Świetny

Ten tusz jest dla mnie idealny. Ślicznie podkręca rzęsy bez użycia zalotki, nadaje im głęboka czerń, lekko wydłuża oraz pogrubia. Bez problemu trzyma się cały dzień. Nie osypuje się, nie skleja rzęs.

Mój!

Nie jestem w stanie napisać ile w sumie opakowań tego tuszu już zużyłam. Dziesiątki chyba. Co jakiś czas testuję sobie jakiś inny, ale i tak wracam do tego. Tusz jest chyba stworzony do moich rzęs - są ładnie rozdzielone, pogrubione, nie sklejają się, tusz się nie kruszy, nie zostawia żadnych osypanych plam pod oczami nawet po całym dniu. Wystarcza na długo i obecnie cena też jest bardzo przystępna.

Nie przesadzałabym ;)

Z tym teatralnym makijażem to bym nie przesadzała ;) Tusz dobrze radzi sobie z podwinięciem i lekkim uniesieniem rzęs. Jednak mimo nawet dwukrotnego wytuszowania rzęsy nie są spektakularnie pogrubione i zagęszczone. Mnie to nie przeszkadza, nie przepadam za kilogramem tuszu na rzęsach. Niemniej jednak nie jest to to co obiecuje producent. Szczoteczka wygodna w obsłudze, uszczelka dobrze zbiera nadmiar tuszu. Opakowanie wygodne, nie za duże, poręczne, ładne. Tusz dobrze utrzymuje się na rzęsach cały dzień, zmywa się bezproblemowo.

Ulubiony tusz <3

Nie wiem ile opakowań już zużyłam, napewno kilka. Zamówiłam już kolejny bo dawno go miałam z racji tego że próbowałam innych. Świetnie podkręca rzęsy bez użycia zalotki, rzęsy wydają się takie lekkie, jakby nic na nich nie było, a efekt jest wow. Najlepsza po kilku użyciach jak trochę zgęstnieje. Jeśli będę kiedyś miała wątpliwość co kupić znów po nią sięgnę <3

Stosunkowo dobry :)

Używałam go kilka dobrych lat zanim nie odkryłam fioletowej wersji tej marki (Lash Sensational).

Szczoteczą nauczyłam sobię operować dość szybko - dokładnie pokrywa rzęsy bez efektu sklejenia (przynajmniej w moim przypadku). Kolor jest intensywny i trzyma się długo, rzęsy są rzeczywiście wyraźnie pogrubione.

Tylko pod koniec uzytkowania tusz trochę zasycha i nakrętka działa coraz oporniej. Również na oczach wygląda wtedy gorzej - kruszy się i ciężej jest ładnie pokryć rzęsy.

Zawiedziona

Tusz przez pierwszy tydzień nakłada się w miarę ok, ale po tygodniu się kruszy, zostawia grudki i bardzo skleja. Żałuję wydanych pieniędzy, ponieważ totalnie się zawiodłam. Nie jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

mile wspomnienia

jako nastolatka uzywalam tego tuszu i wspominam go bardzo dobrze...

fajnia pigmentacja
dlugo nadawal sie do uzytku
dobra cena
spelnia swoje funkcje

niestety mieszkajac w hiszpanii nie jestem w stanie go kupic stacjonarnie

Ilość zużytych opakowań: sporo

nie nie i jeszcze raz nie!

szczoteczka jest beznadziejna, nie ujarzmia niesfornych rzęs których niestety jestem posiadaczką
nie pogrubia, nie unosi
rzęsy pozostają takie same jak przed malowaniem z wyjątkiem koloru
na pewno drugi raz go nie kupię

Całkiem fajny

Szukam mascarę, która uniesie moje rzęsy, bo są długie, ciemnie i jest ich dużo, ale są proste jak druty.
Niestety ten tusz nie podkręca moich rzęs, jedynie je wydłuża, ale jak za tą cenę jest okej :)

Plusy:
*pogrubia
*wydłuża
*cena

Minusy:
*brzydki zapach
*nie lubię takich szczoteczek
*producent zapewnia, że produkt unosi rzęsy, niestety tego nie robi.

średni

Tusz jest bardzo przyzwoity, szczególnie przy takiej cenie.
Dobrze podkreśla rzęsy, nie skleja ich jezeli nie przesadzimy z iloscią.
Wydaje mi sie że dodaje wiecej długosci niz objetosci i grubości. Nie zauważylam specjalnego podkręcenia/

Tusz ma bardzo specyficzny chemiczny zapach, który z czasem robi sie intensywaniejszy.

Pozostawia sztuczne, sztywne uczucie na rzęsach, tak że rzęsy nie są elastyczne.

Po dłuższym czasie zaczyna zasychać i osypywać się na dolną powiekę. Bardzo często lądował u mnie w oku

Szukam czegos lepszego

Ciągle do niego wracam

To tusz, do którego ciągle wracam. Dobrze pogrubia i podkreśla moje cienkie i krótkie rzęsy. Nie osypuje się i nie rozmazuje przez cały dzień. Do tego nie niszczy rzęs. Staram się polować na niego, gdy jest w promocji, bo cena regularna trochę zbyt duża jak na tusz do zadań codziennych. Jeśli ktoś potrzebuje kosmetyku do codziennej aplikacji - ten mogę śmiało polecić.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale na pewno ponad 10