Coach, Coach Floral EDP

Coach, Coach Floral EDP

Niezwykle kobieca woda perfumowana Coach Floral to cytrusowa świeżość i energia różowego pieprzu oraz sorbetu ananasowego. Coach Floral Eau de Parfum powstała w wyniku inspiracji kolekcją torebek i akcesoriów zdobionych skórzanymi detalami w kształcie kwiatów róży herbacianej.

Subtelnie różowy flakon COACH Floral łączy w sobie wszystkie emblematy marki. Metalowy korek powstał jako wynik inspiracji zamkiem obrotowym stosowanym we wszystkich torebkach marki od roku 1954. Skórzana zawieszka z logo i kwiatem róży herbacianej, która po raz pierwszy ozdobiła torebkę COACH w latach 70-tych dopełnia szlachetny wizerunek flakonu.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

siwy dym

Jest mi ciężko ocenić ten zapach.

Z jednej strony nie przepadam za kwiatowymi kompozycjami, zdecydowanie wolę kompozycje drzewno-korzenne, ale ten zapach jest dość nieoczywisty.
Na myśl przywodzi mi stare, kościelne kadzidło, duszące i ciężkie. I tak też jest w pierwszych chwilach od nałożenia. Myślisz sobie "what the f*ck, zaraz się uduszę", ale oczywiście nic takiego się nie dzieje, nos i głowa stopniowo przyzwyczajają się do zapachu.

Ta nuta ciężkości byłaby całkiem ok i na miejscu, gdyby nie to, że atakuje nas znienacka, jak ostry, nieoznakowany zakręt. Wydawać by się mogło, że czuję i drzewo, i skórę.

Ananasa nie wyczuwam w żadnym stopniu. Nie wiem, gdzie go twórca umieścił, a szkoda, bo to jest główna nuta zapachowa. Maliny i gardenia przebijają się przez zasłonę dymną.

Podsumowując, perfumy te pachną jak bogata ciotka z Niemiec, która całe życie paliła Vougi. Są przyjemne i można się w nich zakochać, ale najpierw trzeba poradzić sobie z bólem głowy, wywołanym przez dym.