Hugo Boss, Deep Red EDP

Średnia ocena: 0.00/5

xperfume.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Zapach mocny i ciepły, bardzo intensywny, zdecydowanie wieczorowy. Na specjalne okazje.
DEEP RED to nieokiełznana eksplozja energii i uczuć, siły i kobiecości. Skrywa we flakonie dwie skrajności. Pierwsza z nich to intensywny, energodajny koktajl, rozpalający ciało i zmysły. Druga instynktownie odkrywa namiętną stronę kobiety, lubieżnie wodząc na pokuszenie.
Kształt, forma, kolor i wreszcie styl flakonu stworzone w hołdzie kobiecej nowoczesności podkreślają charakter kompozycji. Kobieta Deep Red jest łowcą. Jest inteligentna, sprawna, aktywna i czarująca, owoczesna i elegancka. Jest przede wszystkim kobieca i bardzo, bardzo seksowna, wie, czego chce i zdobywa to w taki sposób, że zdobycz wyobraża sobie, iż to ona jest zdobywcą - to najlepsza rekomendacja dla obu stron.
Linię zapachową uzupełniają żel do kąpieli, balsam do ciała i dezodorant.

Kategoria: kwiatowo-owocowe

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka, mandarynka, czerwona pomarańcza
nuta serca: kwiat imbiru, frezja, Pittosporum, nasiona hibiskusa
nuta bazowa: sandalowiec z Mysore, cedr, wanilia, piżmo

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Uwodzicielski

Zapach bardzo mocny, ciepły, intrygujący, bardzo trwały. Jak dla mnie jeden z najciekawszych zapachów damskich Hugo Bossa. Bardzo go lubię. Jest idealny na wieczór.

Intensywne dla kobiet pewnych siebie

Perfumy dostałam w prezencie. Mają one bardzo ładna butelkę. Co do samego zapachu jest on ciężki, nie jest z tych słodkich lekkich zapachów przywołujących lato. Moim zdaniem pasuje bardziej na wieczorne wyjście niż na codzień. Jego niewątpliwym plusem jest długotrwały zapach. Często używając perfum nie czuje ich zaraz po użyciu. A tu zapach towarzyszy mi cały dzień. Są też bardzo trwale stały prawie 2 lata na półce zapomniane ostatnio ich użyłam i efekt dalej jest ten sam.

Głęboka czerwień ;)

Przyciągają mnie perfumy w czerwonych flakonach. Z reguły jest to obietnica zmysłowego zapachu i nie inaczej było w tym przypadku. Buteleczka przypomina kształtem czerwoną sukienkę i moim zdaniem pasuje właśnie bardziej do fanek małej czerwonej, niż małej czarnej. Jest elegancki, ale nie brakuje mu pazura. ;)

Deep Red jak sama nazwa wskazuje ma w sobie głębię. Łączy nuty orientalne, kwiatowe i owocowe. Jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Słodkawy, ale nie za słodki. Mimo, że nie jest zbyt ciężki, to niekoniecznie używałabym go na co dzień. Zdecydowanie lepiej pasuje do wieczornego wyjścia.

Zapach jest dosyć trwały i długo się utrzymuje. Cena wody toaletowej całkiem przystępna.

Kocham te perfumy

Dostałam te perfumy w prezencie odrazu polubilam ich zapach . Mają piękny zapach trochę mocny ale na jesień idealny zapach w którym się zakochałam. Bardzo długo się utrzymują jak rano się spryskalam wieczorem czułam zapach przez cały dzień czułam piękny zapach wystarczy tylko raz psiknac i czuję się ten zapach kocham te perfumy są bardzo wydajne.

"Na zawsze"

Piękny, kobiecy, uwodzicielski.
Znam go od lat i zawsze jest dla niego miejsce na mojej toaletce. Inne zapachy są tam przejściowo i odchodzą w niepamięć ale ta piękna szklana butelka w kolorze bordo jest kupowana na bieżąco.
Jest bardzo trwały, na początku bardziej intensywny, pod koniec dnia bardziej subtelny. Przywołuje cudowne wspomnienia kiedy dostałam go w prezencie naście lat temu i tworzy nowe wspaniałe, oczarowując całe otoczenie.
Używam na co dzień i na wieczór.

Kobiecość z lat 90

Pierwsze perfumy "z wyższej półki" które jako 12-14 letniemu podlotkowi pokazała koleżanka wykradając od mamy próbkę na zawsze wpłynęły na mój gust w kwestii perfum. Wtedy tak właśnie wyobrażałam sobie: dorosłość, kobiecość, garsonkę, szminkę- oczami wyobraźni widziałam siebie i tym chciałam pachnieć.
Pamiętam jak za odłożone kieszonkowe kupiłam pierwszą butelkę i jak ubrałam je na swoją maturę.
Przez kolejne lata mimo używania różnych zapachów zawsze szukałam w nich "czegoś z deep reda"- czy to było piżmo czy imbir, drzewo sandałowe i cedr czy ten pazur który nadaje mu dla mnie nieokreślony składnik... Sam zapach był moim numerem 1 przez niemal 10 lat. Jeśli dysponowałam budżetem na perfumy z czym w czasach studenckich bywało różnie mój wybór zawsze padał na nie...
Świat jednak idzie do przodu, człowiek dojrzewa i... okazuje się, że Deep Red mimo swojego bogactwa został gdzieś w przełomie lat 90/00. Doceniam go i lubię ale pora na nowe odkrycia. Mam jeszcze gdzieś butelkę niczym nobliwą starszą i elegancką panią ale inne nowsze zapachy wybieram częściej. Może jeszcze z sentymentu do niego wrócę, kiedyś... Pięknie pachniał na mojej skórze.
Komuś kto go jeszcze nie zna o co chyba trudno)- serdecznie polecę- pasuje na dzień do biura i na randkę, trzyma się długo ale projekcja jest bardziej "bliskoskórna" niż ogoniasta. Zaznaczę jednak, że świat perfum poszedł już w dalszą drogę.

Urzekający zapach

Bardzo lubię te perfumy i moja sympatia do nich jest niezmienna pomimo upływu lat. Zapach jest bardzo kobiecy, uwodzicielski, intrygujący o ciepłych nutach idealny na letnie wieczorem. Jedyne zastrzeżenie mam do ich trwałości, zapach niestety nie zostanie z nami przez wiele godzin.

kusiciel :)

mój nr 1 :)

Zapach dla pewnych siebie kobiet , które kochają zmysłowe zapachy , gdyż HBDR taki właśnie jest . Kiedy potrzebujesz idealnego zapachu na randkę lub na zmysłowy wieczór , ten perfum spełni swoje zadanie w 100 %. Zapach stopniowo zmniejsza swoją intensywność, jednak jego woń unosi się przez kilka godzin ,

Zapach, który uwodzi

To jedne z moich ulubionych perfum. Ich zapach przywołuje same dobre wspomnienia. Takie sprzed około 10-12 lat. Początkowo jest ostry i może nawet wyzywający. Na pewno zwracający uwagę. Potem robi się delikatniejszy, ale nadal posiada pazur. W dalszym ciągu uwodzi i prowokuje. Deep Red to nie jest zapach delikatny ani klasyczny, ale zadziorny i niepokorny. Stworzony dla pewnych siebie kobiet albo dla tych, które chcą poczuć się pewnie chociaż przez chwilę. Taki zapach warto mieć na toaletce obok nieco grzeczniejszych i ułożonych, ale często nudnych koleżanek. Deep Red nudne na pewno nie są. Jeszcze nie raz zaskoczą i pokażą na co je stać. Flakon swoim wyglądem zapowiada zapach ciepły i orientalny. Trzeba przyznać jest piękny. Bordowe, matowe i cieniowane szkło jest bardzo eleganckie...
Warto spróbować!

Zmysłowy

Zamówiłam w ciemno bazując na zapachu który kiedys utkwil mi w głowie jako ładny. Czekając na przesyłkę psiknelam się nimi w drogerii i się przerazilam ponieważ zapach był bardzo instensywny i babciny.
Kiedy w końcu doatarly ze strachem je otwieralam i wiecie co...? Są naprawdę ładne :) zapach raczej dla dorosłych kobiet, odważnych i pewnych siebie.
Ciepły, dość intensywny ale bardzo dobrze współgra z moją skórą i dobrze sie utrzymuje.
Zdecydowanie mogę polecic.

perfum męski, zrobiony na damski

Niestety, Hugo Boss to zapachowa tandeta. W tej półce cenowej Calvin Klein się zachowuje dużo bardziej przyzwoicie. Wszystkie zapachy Bossa podszyte są wonią chemicznej soli, słodkiego detergentu, kojarzącego się z ostrymi tanimi perfumami męskimi. Jest to zapach od którego dosłownie boli gardło, całe szczęscie że tak nietrwały. Kupione na promocji w Rossmanie, oddane mamie, wciskane przez mamę jej koleżankom, wyrzucone przez mamę. Circle of Hugo Boss.

Niezłe, ale trwałość kiepska.

Perfumy bardzo ładne, raczej z kategori tych na wieczór. Można je uznać za orientalne - nie każdemu przypadną do gustu.
Ładnie rozwijają się na skórze ale niestety - perfumy pachną zaledwie 3-4 godziny.