Avril Lavigne, Forbidden Rose EDP

Avril Lavigne, Forbidden Rose EDP

Forbidden Rose to pełna temperamentu mieszanka nut owocowych, kwiatowych i drzewnych, które łączą się, tworząc odważną kompozycję. Emanujący fantazją i odwagą zapach Forbidden Rose jest jak baśniowa opowieść łącząca w sobie fascynujący początek, romantyczne serce oraz ciepłe i szczęśliwe zakończenie.

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Przyjemny

Bardzo przyjemne perfumy. Nadają się na każdą porę dnia i roku. Bardzo lubuję się w słodkich, piżmowych zapachach i ten właśnie taki jest.
Dodatkowo można wyczuć w nim lekkie nuty owocowe co nadaje im dziewczęcości.

Jedynym minusem jest to, że jest nietrwały.

Przyjemny średniak

Perfuma ma dosyć wyraźny, cięższy zapach, który nadaje się na wieczór. Pachnidło należy do tych, które trzymają się raczej blisko ciała, więc nie będzie uciążliwy w towarzystwie. Niestety, ale trwałością nie grzeszy.

różana perła zapachowa

Avril zachęciła mnie do zakupu reklamą- dość mroczną , tajemniczą zapraszającą nas do swojego świata i udało się oddać to w zapachu to naprawdę dobra bajkowa kompozycja

Bardzo ładny flakon z zatyczką symbolizującą dość mroczną różę wszystko przemyślane w najmniejszym detalu

Zapach otwiera się bardzo lepką brzoskwinią , kapiącą aż od soku łamie ją lekko wodny lotos , nie aż tak kredowy jak np w Cirious od Britney , wszystko obficie posypane czarnym pieprzem, dzięki temu słodycz w zapachu jest wyraźna przez cały okres projekcji , jednak nie jest to słodycz spożywcza

Dalej mamy gorzką deserową czekoladę w formie dość grubych mocno esencjonalnych wiór na których spoczywa piękna słodka odsłona heliotropu

Mnóstwo czekolady mamy również w bazie , do której czekolada zaprosiła obłoczki ciepłego sandałowca

Bardzo kobiecy zapach , stonowany , słodki a zarazem kojący

Świetnie nosi się go na wieczorne wyjścia do małych czarnych i szpilek
Jestem zachwycona , jeden z lepszych celebryckich zapachów ever :)

Uwielbiam

Jedne z moich ulubionych perfum. Świeże, delikatne, a zarazem bardzo zmysłowe. Bardzo ładne opakowanie, wystarczy niewielka ilość aby poczuć się jak w bajce. Nuta zapachowa tak dobrana, aby spodobała się kobietom w różnym wieku.

Jeden z lepszych zapachów na rynku

Zmysłowy, tajemniczy, seksowny, kobiecy. Dla odważnych kobiet z pazurem. Długo utrzymuje się na skórze, pachnie nieziemsko i ma świetną kompozycje zapachową. Cena nie jest zbyt wygórowania, opakowanie mega urocze <3 Jedyny minus to dostępność, prawie nie można go kupić w stacjonarnych sklepach.

piękne, kobiece, tajemnicze:)

Jest to piękna i wyjątkowa mieszanka wielu zapachów.Kwiaty, owoce,nuty drzewne otoczone akordami puderkowymi:)Ostry, ale jednocześnie zrównoważony i harmonijny zapach.Kobiecy,Zmysłowy, niebanalny, inny od innych:)ma w sobie tajemnicę.Pięknie współgra z moją skórą.bardzo często jestem pytana czym tak pięknie pachnę.Bardzo trwały i wydajny.Podoba się zarówno kobietom jak i zwraca uwagę mężczyzn:)Trochę zimny, ale ma w sobie seks.Uniwersalny-na dzień i na wieczór, na elegancko i na sportowo.Dla młodych i starszych dziewczyn:), na zimę i na lato.Polecam, warto go poznać.Flakon piękny, cena niewygórowana(zawsze kupuję na Allegro).Pachnąc nim zbieram najwięcej kompelmentów od panów;)

Ilość zużytych opakowań: 2 po 100 ml

Piękne!

Piękny, trwały zapach w cudownym opakowaniu. Kwiatowy, romantyczny, jakby lekko pudrowy - ale nie duszący.
Po prostu nawet nie wiem, co napisać. W życiu nie trafiłam jeszcze na perfumy, które tak dobrze współistniałyby ze mną, a wypsikałam tego na siebie naprawdę sporo.
Niestety cena trochę wysoka jak na moją kieszeń, więc kupowałam testery ;) Nie wyobrażam sobie siebie bez tego zapachu.

Używam tego produktu od: Trzech lat
Ilość zużytych opakowań: Dwa po 100ml

Super!

Perfumy pięknie pachną, długo utrzymują się na skórze. Opakowanie jest eleganckie i bardziej stonowane od poprzednika Black Star, zapach również. Polecam, nie tylko młodym dziewczynom :)

Rewelacja!

Bardzo dobry zapach wieczorowy, choć ja go używałam &quot;na okrągło&quot;.
Z racji dość wysokiej ceny kupowałam testery po 100 ml. Zapach zdecydowany ale nie duszący.
Bardzo fajne, pomysłowe opakowanie.
Dość długo utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: Około 6 po 100 ml

Miłość mojego życia!

Zapach jest zniewalający! Jestem w nim zakochana już z 2 lata, w ciągu których zużyłam 1 i pół małej buteleczki. Ogólnie nie lubię ciężkich zapachów, a ten trochę do takich należy, ale i tak go uwielbiam! Nie pryskam się nim codziennie, że by nigdy mi się nie znudził ;P

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Genialne!

Dostałam buteleczkę perfum od Taty. Od razu przypadły mi do gustu, lecz nie dojrzałam do tego zapachu tamtymi czasy i odstawiłam perfumy na półkę, żeby poczekały kilka lat.

Teraz je uwielbiam! Używam ich na wyjątkowe okazje, pasują raczej na wieczorne wyjścia. Zapach jest przepiękny, nie za słodki, nie za mocny - idealny :) Ze smutkiem w oczach patrzę na prawie, że pustą buteleczkę :(

Jedyny minus to cena, gdyby nie ona to już dawno miałabym drugą buteleczkę tych perfum na półce.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Tajemniczy i zmysłowy

Dostałam go w prezencie i od razu bardzo przypadł mi do gusty. Zapach niebanalny, zmysłowy, enigmatyczny i kobiecy. Podoba się nie tylko mężczyznom, ale również wiele kobiet pytało czym tak ładnie pachnę;)
Zapach dosyć trwały. Po dłuuugiej imprezie, na drugi dzień czułam go jeszcze na sobie:)
Buteleczka ładna i cena również przystępna, ponieważ często widzę je w promocji:)