Deborah, Cipria Ultrafine Con Oligoelementi Minerali (Mineralny puder prasowany)

Przejrzysty, świetlisty, lekki jak mgiełka puder. Delikatna, stapiająca się struktura daje skórze aksamitnie gładkie wykończenie. Formuła oparta na składnikach pochodzenia sylikonowego, zapewnia długotrwałe i miękkie jak aksamit wykończenie. Aktywne składniki zawierają mieszankę naturalnie barwionych bio-organicznych mineralnych glinek pozyskiwanych z wybrzeża Morza Śródziemnego, które to są szczególnie bogate w oligo-elementy pozwalające rozkwitnąć twojej skórze (magnez, wapno, krzem, sód, potas, żelazo, cynk). Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii powstał produkt ultralekki, o aksamitnej konsystencji, który w sposób równomierny i naturalny łączy się ze skórą. Delikatnie pachnący.

Krycie
lekkie
rozświetlające

Dobry, w rozsądnej cenie

Puder zamówiłam na internecie. Bardzo fajnie się u mnie sprawdza. Kolor dopasowuje się do mojego odcienia skóry i podkładu, z którym idealnie współgra.Ma bardzo jedwabistą, dość miękką konsystencję. Łatwo nakłada się go na pędzel. I nie osypuje się. Na twarzy łatwo się rozprowadza. Utrzymuje się długo. Buzia wygląda naturalnie, a przy tym jest zmatowiona. Puder ma dość dobre krycie. Na pewno do niego wrócę, bo w tej cenie nie znam lepszego. Poczekam tylko na promocję, bo zawsze robię rezerwy, gdy kosmetyki są na tańsze. Plusem jest też spora wydajność.

Jedwabisty.

Puder ten daje piękne, jedwabiste wykończenie.
Gładko sie aplikuje , wygładza makijaż, daje wygląd aksamitnej skóry i bardzo naturalnie wygląda.
Opakowanie jest bardzo fajne do torebki, na poprawki w ciągu dnia, o ile zajdzie taka potrzeba, ponieważ puder jest trwały, nie wyświeca się zbyt szybko i nie waży na podkładzie.
Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami do makijażu.
Cena jest dość wysoka jak na puder drogeryjny, jednak kosmetyk jest tego wart.
Polecam do cer suchych , normalnych i mieszanych. Do tłustych może być zbyt lekko matujący i utrwalający.
Nie mniej jednak u mnie się sprawdził.
Polecam.

Ciemny i nie matuje

Puder ten kupiłam z ciekawości po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na jego temat I co? I jest źle... Mam najjaśniejszy odcień z gamy i jest tak ciemny, że wyglądam jak po źle zrobionym solarium. Nic się nie dopasowuje do karnacji, to tylko czcze obietnice producenta. Z bladziocha staniesz się pomarańczą...To chyba puder dla Włoszek, a nie Polek.
W ogóle nie matuje, naprawdę, po chwili już twarz się świeci, a biorąc pod uwagę fatalny odcień to wygląda to mało interesująco.
Jedyne, co mi się w nim podoba to opakowanie i zapach, delikatny, przyjemny. W opakowaniu jest puszek, ale nakładanie nim pudru jest uciążliwe i jest gwarancją plam na twarzy.
Podsumowując - nic godnego uwagi, a gama kolorystyczna nie jest dla Słowianek. Do tego drogi i jakościowo marny.

włoskie wspomnienia

Kupiłam ten puder wiele lat temu będąc na wakacjach w mojej ukochanej Italii.Miał trochę inne opakowanie i jego cena w małej włoskiej drogerii też nie była zabójcza.No i był to jeden z lepszych pudrów tego typu,dobrze matujący,kryjący bez maski,jedwabisty i wtapiający się w skórę.Na dodatek bardzo wydajny i żałowałam gdy się skończył.Ale obecnie widzę,że jest dostępny w moim najbliższym Rossmanie,więc na pewno będzie na mojej liście must have:)

Nie chcę innego!

Jestem zachwycona tym podkładem. Używam go już od kilku lat, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo ładnie matuje skórę, szczególnie gdy nadkłada się go pędzlem. Długo się utrzymuje i wyrównuje koloryt, nawet jak się go kładzie "na szybko" bez podkładu. Wtapia się jeśli chodzi o kolorystykę do twarzy. Nie pozostawia efektu maski na twarzy. Mógłby być tylko bardziej dostępny w sklepach. Ciężko go dostać.

zaraz obok isadory

To moj nr 2 bo moim nr 1 są pudry z isadory. Ten naprawde mi się podoba. Elegancka puderniczka z lusterkiem. Moj kolor to.....chyba 2 - trochę starły się napisy. Puder fajnie matuje i nawet kryje co nieco a i tak fajnie rozświetla twarz. Naprawdę lubię na siebie patrzeć gdy mam go na twarzy :). Cena i wydajność do przeżycia. Polecam :) !!!!!!!

Umila poranki

Bardzo dobry kosmetyk i bardzo przyjemnie się go używa.Estetyczne ,ładne opakowanie,duże lusterko,
przyjemny zapach.No i najważniejsze-świetnie matuje i nie jest widoczny.Gama kolorystyczna rzeczywiście nie za bogata,ale ja akurat trafiłam z kolorem,choć bałam się,że nr 07 będzie za ciemny.
Cena za tę jakość przystępna,Jedyny minus - szybko się zużywa , bo jest go niewiele,ale dzięki temu mamy w torebce zgrabną puderniczkę,a nie ogromną pudernicę. Poza tym nie lubiłam gdy puder /nawet dobry/nigdy się kończył,mimo, że ze starości skamieniał.Tak więc polecam. Miły drobiazg na senne poranki.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Dobry produkt. Warto wypróbować ponieważ nie ma większych wad. Niestety to nie jest do końca to czeg

Puder kupiłam pod koniec stycznia jednak okazał się zbyt ciemny. Na szczęście gdy złapałam troszkę słońca kolor był idealny. Całkiem nieźle matuje (ok 4h w 30 stopniowym upale),a jeśli ktoś ma ładną cerę spokojnie może obyć się bez podkładu. Opakowanie solidne, praktyczne i do tego z lusterkiem :).
Jeśli chodzi o wady to nie mogłam się przyzwyczaić do zapachu - strasznie intensywny i zdecydowanie nie mój. Wg mnie mało wydajny - nakładałam go pędzlem i to nie codziennie i wystarczył mi tylko na 3 mce. Pod koniec zaczął się kruszyć - cały środek, tam gdzie została już cienka warstwa pudru.

rewelacja ze średniej półki cenowej

Namówiła mnie Pani w Douglasie, jestem mile zaskoczona
+ nie ciemnieje (mam kolor najjaśniejszy)
+ nie tworzy maski i nie jest ciężki
+nie mam po nim żadnych niespodzianek twarzowych
+kolor super się dopasował, nie uczula
+ i co najważniejsze nie tworzy paskudnych ciemnych plam!

-taki malutki za trwałość, ale lubię często przeglądać się w świetnym załączonym do pudru lusterku, tak więc poprawiam się jeżeli to potrzebne;)

Do tej pory używałam CremPuff z MaxFactora. Ten jest o niebo lepszy!
jestem nim zachwycona,

super wykonczenie

Używam go razem z podkładem ore24 albo sam, w obu wersjach jest ok. z fluidem mocniejszy efekt, pełny makijaz, używany sam fajnie matuje i jest lekki. Kolor troche ciezko dobrac.

Używam tego produktu od: 2 tygogni
Ilość zużytych opakowań: 1 duze opakowanie

Godny polecenia

Na początku gdy go kupiłam nie byłam zachwycona z powodu koloru. Mam bardzo jasna karnację i mimo że wzięłam ten najjaśniejszy to i tak wydawał się być za ciemny...Jednak już po kilku użyciach zmieniłam diametralnie zdanie, puder idealnie się dopasowuje do koloru twarzy, absolutnie nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie i naprawdę buzia prezentuje się ślicznie. Utrzymuje się dość długo , tak do 6-8godz, potem niestety już troszkę twarz zaczyna się świecić, ale to i tak dość długo:)

Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo jedno...:)

niezbyt

Polecila mi go moja kolezanka...mial byc cudowny i tu niemilo zostalam zaskoczona.A wiec puder dobrze stapia sie ze skora i wyglada dosc naturalnie na twarzy to tyle jesli chodzi o plusy hehe zbyt duzo ich nie ma jak widac:)wiec teraz minusy:szybko sie sciera,po kilku h twarz zaczyna sie strasznie blyszczec a co najgorsze obsypalo mnie wstretnymi grudkami:/kilka razy sprawdzalam czy to na pewno od tego pudru i na bank to od niego po kazdym zastosowaniu mam ich pelno na twarzy ogolnie to za te pieniadze nie polecalabym tego produktu

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze